Kilpailukalenteri.fi
Etusivu
Selaus
Haku
Karttahaku


UKK / FAQ
Anna palautetta
Tietoa palvelusta

Tulospalveluohje

Piilota piirin myöntämät kilpailut

Näytä seurakilpailut
Paluu kilpailun tietoihin
Klikkaa seuran nimeä jos haluat nähdä vain kyseisen seuran ilmoittautuneet.
Hallikilpailu
05.12. klo 17:30 Itsenäisyyspäivän kisat, ratamatkat
KK.fi:n kautta ilmoittautuneita urheilijoita 178 henk. (184 lajisuoritusta)
M 800m (6)
Nimi Seura Ennätys (PB) / Kauden paras (SB)
Oscar HärkönenEsbo IF - / -
Markku JokinenHyvinkään seudun Urheilijat - / -
Tuomas LehtoEspoon Tapiot2:11.65 / 2:11.65
Sami SakuIF Åland - / -
Samuel SylfEspoon Tapiot - / -
Miika TalaViipurin Urheilijat - / -
 
N 800m (10)
Emma HakalaEspoon Tapiot - / -
Emilia JousimaaHyvinkään seudun Urheilijat - / -
Saga KivekäsEspoon Tapiot2:32.21 / -
Noomi MalmgrenEsbo IF - / -
Jenni MoskariKenttäurheilijat -58 - / -
Unna PutaalaHelsingin Kisa-Veikot - / -
Venla TurakainenHelsingin Tarmo2:39.71 / -
Armi TurtolaEsbo IF - / -
Emma UosukainenEspoon Tapiot2:47.90 / -
Janette VänttinenPorvoon Urheilijat2:26.72 / -
 
M17 400m (13)
Daniel ÄikäsHelsingin Kisa-Veikot - / -
Ilari Ala-HarjaEspoon Tapiot - / -
Miro HottinenLappeenrannan Urheilu-Miehet - / -
Jonne IsoherranenEspoon Tapiot - / -
Benjamin LeeHelsingin Kisa-Veikot - / -
Lauri LeivonenEspoon Tapiot - / -
Jonathan LindroosEspoon Tapiot - / -
Jere RaunioHelsingin Kisa-Veikot - / -
Abdirahiim SalahHelsingfors IFK - / -
Ilmari SarasmaaEspoon Tapiot - / -
Jonatan SperrynEspoon Tapiot - / -
Walter TörnwallEsbo IF - / -
Adnan VuorinenEsbo IF - / -
 
M17 800m (12)
Daniel ÄikäsHelsingin Kisa-Veikot2:14.65 / 2:14.65
Benjamin BjörkellPorvoon Urheilijat - / -
Jonathan EkbergEsbo IF - / -
Joona HeikkeröPorvoon Urheilijat2:25.65 / 2:25.65
Matias KoponenEsbo IF - / -
Benjamin LeeHelsingin Kisa-Veikot2:07.75 / 2:07.75
Otto LintulaViipurin Urheilijat - / -
Jesse PihamäkiEspoon Tapiot2:30.07 / 2:30.07
Saska RauhalaHelsingin Kisa-Veikot - / -
Markus SereniusLänsi-Uudenmaan Urheilijat - / -
Aleksanteri SihvonenHelsingin Kisa-Veikot - / -
Veeti ValliKeski-Uudenmaan Yleisurheilu - / -
 
N17 400m (16)
Aida AhlholmEspoon Tapiot - / -
Inka AunimoEspoon Tapiot - / -
Emilia ChandrasEspoon Tapiot - / -
Julia IhantolaEspoon Tapiot - / -
Emma KoskinenEspoon Tapiot - / -
Sofia LaaksoEspoon Tapiot - / -
Sanni MarkkanenHelsingin Kisa-Veikot - / -
Emilia NummiEspoon Tapiot - / -
Ella PaukkuEsbo IF - / -
Elli RantalaEspoon Tapiot - / -
Elmiina SiikalaEspoon Tapiot - / -
Isabella StrömbergEspoon Tapiot - / -
Taika UusimäkiKenttäurheilijat -58 - / -
Jenna VakkilainenVantaan Salamat 64.50 / 64.50
Aleksandra ViljanenHelsingin Kisa-Veikot - / -
Emilia VoutilainenHelsingin Kisa-Veikot - / -
 
N17 800m (15)
Ingrid JalasHelsingin Tarmo4:55.19 / -
Krista KorhonenHelsingin Kisa-Veikot - / -
Nikita KumpulainenHelsingin Kisa-Veikot2:42.20 / 2:42.20
Katharina MarekwiaEspoon Tapiot2:36.74 / 2:36.74
Heta NeuvonenEspoon Tapiot2:38.30 / 2:38.30
Laura NissinenEspoon Tapiot2:28.00 / 2:28.00
Viivi PatronenEspoon Tapiot - / -
Elisabet Perez RoselloKenttäurheilijat -58 - / -
Lotta PutkirantaEspoon Tapiot2:37.82 / 2:50.66
Hanna-Maija SiltanenHelsingin Kisa-Veikot2:37.79 / -
Emilia TalaViipurin Urheilijat - / -
Juulia TalaViipurin Urheilijat - / -
Nea TarvoEspoon Tapiot2:48.18 / -
Ella TiihonenEspoon Tapiot2:49.80 / 2:49.80
Taika UusimäkiKenttäurheilijat -58 - / -
 
P14 800m (9)
Johannes HakalaEspoon Tapiot - / -
Aapeli HatanpääViipurin Urheilijat - / -
Aapo IkolaKenttäurheilijat -58 - / -
Sajan IrincheevViipurin Urheilijat - / -
Lassi LehtimäkiEspoon Tapiot2:22.51 / 2:22.51
Aatu SihvonenKarhulan Katajaiset - / -
Einari TiainenVantaan Salamat3:03.88 / -
Simeon VorselmanHelsingin Kisa-Veikot2:17.36 / 2:17.36
Oiva Ylä-JarkkoLänsi-Uudenmaan Urheilijat - / -
 
T14 800m (16)
Emmi HietanenRiihimäen Kisko2:31.26 / 2:31.26
Maggie HolloEspoon Tapiot - / -
Salla IsoherranenVeikkolan Veikot - / -
Annika JuvalaEsbo IF - / -
Erika KenttäEspoon Tapiot - / -
Mona KorelinHelsingin Kisa-Veikot2:32.60 / 2:32.60
Aino LindroosPorvoon Urheilijat2:40.24 / 2:40.24
Nea NiemiPorvoon Urheilijat2:33.80 / 2:33.80
Emma NoponenVantaan Salamat - / -
Eva PeltopuroVantaan Salamat2:34.07 / 2:34.07
Unna PutaalaHelsingin Kisa-Veikot - / -
Anni RajalaViipurin Urheilijat - / -
Ruusu SaarelaEspoon Tapiot - / -
Valentina SeppäläEspoon Tapiot - / -
Ida-Sofia SimolaHämeenlinnan Tarmo2:34.93 / 2:34.93
Jenna TarvoEspoon Tapiot - / -
 
P12 800m (16)
Emil AlhopuroEspoon Tapiot - / -
Maxim BådeHelsingin Kisa-Veikot2:31.54 / 2:31.54
William ForsténEsbo IF - / -
Markus HakalaEspoon Tapiot - / -
Ohto HeiskanenHelsingin Kisa-Veikot - / -
Patrik KassHelsingfors IFK - / -
Rasmus KoponenEsbo IF - / -
Ville KorhonenKenttäurheilijat -58 - / -
Karri KuusinenHelsingin Kisa-Veikot - / -
Tuomas KuusinenHelsingin Kisa-Veikot - / -
Niilo MölsäPorvoon Urheilijat2:40.37 / 2:46.73
Jonne MourujärviNurmijärven Yleisurheilu - / -
Tuomas RättöHämeenlinnan Tarmo - / -
Ilmari SarasmaaEspoon Tapiot - / -
Jere SoininenEsbo IF - / -
Aapo VanhanenEspoon Tapiot - / -
 
T12 800m (32)
Inka AunimoEspoon Tapiot - / -
Isabella EdelmanNurmijärven Yleisurheilu3:30.10 / 3:30.10
Jenniina EronenEspoon Tapiot2:45.68 / 2:45.68
Mia FlinkEspoon Tapiot - / -
Eevi HirsiHelsingfors IFK - / -
Jenni HirvonenEsbo IF - / -
Nella HjortEspoon Tapiot - / -
Jonna JäkköLänsi-Uudenmaan Urheilijat - / -
Iida KastarinenTampereen Pyrintö - / -
Lina KiviahoEsbo IF - / -
Saana KnoopPorvoon Urheilijat - / -
Nora KorelinHelsingin Kisa-Veikot2:55.42 / 3:12.61
Sara KoskelaPorvoon Urheilijat - / -
Anniina KuokkanenEspoon Tapiot - / -
Matilda LahtiEspoon Tapiot - / -
Kukka-Sofia LievonenRiihimäen Kisko - / -
Pinja LindstedtPorvoon Urheilijat - / -
Essi MarjamäkiEspoon Tapiot3:42.92 / -
Hanna MustonenMäntsälän Urheilijat2:48.93 / 2:48.93
Edit PalménEspoon Tapiot - / -
Johanna PavordHelsingfors IFK - / -
Inka PeltolaVehmaisten Urheilijat - / -
Matilda PennanenEsbo IF - / -
Chantelle PeterHelsingin Kisa-Veikot2:33.57 / 2:33.57
Monamaria PyhältöTampereen Pyrintö2:44.37 / 2:44.37
Ella RåstedtEsbo IF - / -
Emilia RättöHämeenlinnan Tarmo3:10.76 / -
Marianne SalmiMäntsälän Urheilijat2:49.42 / -
Ellen TelénLänsi-Uudenmaan Urheilijat - / -
Taimi VallinojaHelsingin Kisa-Veikot - / -
Aila VarilaEsbo IF - / -
Venla VirrantuomiHelsingin Kisa-Veikot2:27.79 / 2:27.79
 
P10 800m (8)
Ben HaukilehtoEspoon Tapiot - / -
Aatu KantolaLänsi-Uudenmaan Urheilijat - / -
Vesa LyytinenNurmijärven Yleisurheilu - / -
Jere MourujärviNurmijärven Yleisurheilu - / -
Joona PaananenNurmijärven Yleisurheilu - / -
Anton PennanenEsbo IF - / -
Matias SarjaEspoon Tapiot - / -
Mats VeskimäePorvoon Urheilijat - / -
 
T10 800m (15)
Frida BlomfeltEsbo IF - / -
Nella EiromaHelsingin Kisa-Veikot - / -
Sari HaukilehtoEspoon Tapiot - / -
Taika HenttonenHelsingin Kisa-Veikot - / -
Elina KaartovuoriEspoon Tapiot - / -
Emilia KassHelsingfors IFK - / -
Milka KoivukoskiHelsingin Tarmo - / -
Hanna KotakallioKirkkonummen Urheilijat - / -
Livia KytömaaEspoon Tapiot - / -
Saina LaviKirkkonummen Urheilijat - / -
Petra PennanenHelsingin Kisa-Veikot3:07.44 / 3:07.44
Henni PiirainenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu - / -
Aino PirhonenPorvoon Urheilijat - / -
Ella RäisänenEspoon Tapiot - / -
Tara SohloEspoon Tapiot - / -
 
P8 400m (6)
Joa HärmäLänsi-Uudenmaan Urheilijat - / -
Julius JuslinVantaan Salamat - / -
Eero KaartovuoriEspoon Tapiot - / -
Toivo KotinurmiEspoon Tapiot - / -
Viktor KotinurmiEspoon Tapiot - / -
Topias LeinonenNurmijärven Yleisurheilu - / -
 
T8 400m (10)
Deborah BrewuEspoon Tapiot - / -
Meri HenttonenHelsingin Kisa-Veikot - / -
Lilja HynönenEspoon Tapiot - / -
Olivia KirjonenEspoon Tapiot - / -
Emma KotakallioKirkkonummen Urheilijat - / -
Fianna MyllyniemiHelsingin Kisa-Veikot - / -
Frida PalménEspoon Tapiot - / -
Aino PirkkalainenEspoon Tapiot - / -
Kaisli RuhaEspoon Tapiot - / -
Salla VakkilainenVantaan Salamat - / -