Kilpailukalenteri.fi
Etusivu
Selaus
Haku
Karttahaku


UKK / FAQ
Anna palautetta
Tietoa palvelusta

Tulospalveluohje

Piilota piirin myöntämät kilpailut

Näytä seurakilpailut
Paluu kilpailun tietoihin
Klikkaa seuran nimeä jos haluat nähdä vain kyseisen seuran ilmoittautuneet.
Hallikilpailu
06.01. klo 11:00 Loppiaiskisat
KK.fi:n kautta ilmoittautuneita urheilijoita 323 henk. (535 lajisuoritusta)
M19 60m (8)
Nimi Seura Ennätys (PB) / Kauden paras (SB)
Ville AaltonenTurun Urheiluliitto 7.80 / 7.89
Kasper JokinenNaantalin Löyly 8.08 / 8.08
Lauri MoisioTurun Urheiluliitto 7.76 / 7.76
Matias NiinimaaNaantalin Löyly 7.69 / 7.69
Kalle StylmanLiedon Parma 7.35 / 7.35
Markus TeijulaNaantalin Löyly 7.13 / 7.13
Taneli VuoriMarttilan Murto 7.65 / 7.65
Jani VuotinenVahdon Tuisku 7.39 / 7.39
 
M19 kuula (4)
Arttu KorkeasaloLielahden Kipinä - / -
Arttu LaurilaTurun Weikot Yleisurheilu11.92 / 11.59
Aaro LeinonenRymättylän Soihtu - / -
Olli SaarinenTurun Weikot Yleisurheilu - / -
 
N19 60m (4)
Säde HonkalaTurun Urheiluliitto 8.06 / 8.06
Pihla KössiPaimion Urheilijat 8.41 / 8.59
Johanna KylmänenRaision Kuula 7.78 / 7.78
Evelina OjaniittuTurun Weikot Yleisurheilu 7.95 / 7.95
 
N19 pituus (2)
Sara HynynenMaarian Mahti4.31 / 4.31
Laura LepistöPorin Yleisurheilu5.10 / -
 
M17 60m (9)
Mathias GustafssonTurun Urheiluliitto 8.04 / 8.60
Juho HaapalaMaskun Kataja 7.65 / 7.65
Henrik HörkköTurun Urheiluliitto 9.17 / -
Iivo KalajokiRaision Kuula 9.21 / -
Aarne LaaksonenKosken Kaiku - / -
Lauri SaloKosken Kaiku - / -
Arttu SalonenTurun Toverit 7.63 / 7.63
Elias SaruTurun Urheiluliitto 8.29 / 8.66
Jeremi SiimesTurun Urheiluliitto 7.69 / 7.95
 
M17 kuula (3)
Kaius KemppainenTurun Urheiluliitto10.53 / 10.53
Niko LehtonenTurun Weikot Yleisurheilu - / -
Markus MäkilaineTurun Weikot Yleisurheilu - / -
 
N17 60m (24)
Anna EkholmTurun Urheiluliitto - / -
Camilla EngströmTurun Urheiluliitto - / -
Pihlamaari FranttiTurun Urheiluliitto 8.41 / 8.41
Heljä HänninenNaantalin Löyly 9.08 / -
Milja HeikuraTurun Urheiluliitto 8.28 / 8.28
Olivia HeinoTurun Urheiluliitto 9.71 / -
Nelli HiippavuoriMaarian Mahti 8.91 / 8.91
Aino HonkanenTurun Urheiluliitto 8.33 / 8.47
Sara HynynenMaarian Mahti 8.85 / 8.85
Roosa KaivonenTurun Urheiluliitto - / -
Nea LahtiTurun Urheiluliitto 8.85 / 8.85
Hanna LammassaariLahden Ahkera 8.80 / 8.80
Adonika LehtonenTurun Urheiluliitto 8.71 / -
Laura LepistöPorin Yleisurheilu 8.22 / 8.22
Hilla LiimatainenTurun Urheiluliitto 9.84 / 9.84
Janette LonkainenTurun Urheiluliitto 9.41 / 9.51
Wolferiina MörönenTurun Urheiluliitto 8.75 / 8.80
Edit NurminenTurun Urheiluliitto 9.84 / -
Ada OjuvaTurun Toverit 8.64 / 8.64
Maija PitkänenTurun Urheiluliitto 8.57 / 8.57
Linda PukariTurun Urheiluliitto 9.84 / -
Sirke SeitsonenRaision Kuula 8.54 / 8.54
Saara SuonpääSomeron Esa 8.52 / 8.57
Elina VerainenNousiaisten Susi 8.78 / 8.78
 
N17 kuula (12)
Anna EkholmTurun Urheiluliitto - / -
Aino HonkanenTurun Urheiluliitto8.78 / 8.69
Johanna KylmänenRaision Kuula11.38 / 11.38
Hanna LammassaariLahden Ahkera11.45 / 11.25
Laura LepistöPorin Yleisurheilu11.97 / 11.97
Janette LonkainenTurun Urheiluliitto9.35 / 9.35
Heidi NevalaKosken Kaiku - / -
Ada OjuvaTurun Toverit10.05 / 10.05
Sirke SeitsonenRaision Kuula9.82 / 9.82
Saara TuominenTurun Urheiluliitto - / -
Elina VerainenNousiaisten Susi10.86 / 10.86
Ilona VuoriMarttilan Murto13.47 / 13.47
 
P15 60m (11)
Rami EuraNousiaisten Susi 8.24 / -
Rasmus HaavistoMaskun Kataja 7.97 / 8.24
Oliver HeleniusTurun Urheiluliitto 8.68 / 9.12
Aukusti JaskariSeinäjoen Seudun Urheilijat 7.75 / 7.94
Tuukka JuntunenSalon Vilpas 8.22 / 8.22
Taneli KarvonenMynämäen Isku 8.22 / 8.33
Elmeri KeroTurun Urheiluliitto 8.91 / 8.91
Roope KiveläTurun Urheiluliitto 7.70 / 7.70
Omid PärtoTurun Urheiluliitto - / -
Arttu TauriainenPerniön Urheilijat 8.00 / 8.00
Verneri VesalaForssan Salama 9.48 / -
 
P15 800m (2)
Aarni EijsSalon Vilpas - / -
Aukusti JaskariSeinäjoen Seudun Urheilijat2:40.62 / 2:40.62
 
P15 kuula (7)
Markus HuhtalaPiikkiön Kehitys - / -
Aukusti JaskariSeinäjoen Seudun Urheilijat9.27 / 9.25
Tuukka JuntunenSalon Vilpas11.63 / 11.63
Taneli KarvonenMynämäen Isku14.47 / 14.47
Miika LahtonenMynämäen Isku14.77 / 14.66
Eetu LehtonenTurun Weikot Yleisurheilu - / -
Niilo WaherTurun Urheiluliitto10.22 / 10.22
 
T15 60m (17)
Ellen BrusilaTurun Urheiluliitto 9.47 / 9.47
Daniela Fernandez FuruTurun Urheiluliitto 8.84 / 8.84
Angielou GumolonTurun Weikot Yleisurheilu 9.34 / 9.47
Vilma HarilainenTurun Weikot Yleisurheilu 8.78 / 9.03
Essi HokkanenTurun Weikot Yleisurheilu 9.16 / 9.42
Aino KoivistoTurun Urheiluliitto 9.22 / 9.22
Henni LiimattaMaskun Kataja 8.84 / 9.15
Carla LiukkonenEspoon Tapiot 8.18 / 8.46
Lotta NurminenTurun Urheiluliitto 8.88 / 8.88
Petra OjanenTurun Urheiluliitto 9.42 / 9.42
Iina PohjolaTurun Toverit - / -
Venla PoikonenKiukaisten Kisailijat - / -
Anniina SalokannelMaskun Kataja 8.48 / 8.86
Emma TainioPaimion Urheilijat 8.05 / 8.31
Emmi ValtonenTurun Urheiluliitto 8.39 / 8.39
Iida VirtanenTurun Urheiluliitto 8.94 / 8.94
Tilda VuorinenPiikkiön Kehitys - / -
 
T15 800m (14)
Silja GomanNousiaisten Susi2:46.78 / 2:46.78
Veera HelkamaSalon Vilpas - / -
Ruska IsosaariSalon Vilpas - / -
Liisa JalavaTurun Urheiluliitto2:34.08 / 2:34.08
Inari LeppäniemiKokemäen Kova-Väki Yleisurheilu - / -
Henni LiimattaMaskun Kataja3:00.78 / 3:00.78
Alina LoikasTurun Urheiluliitto2:44.69 / 2:53.77
Petra OjanenTurun Urheiluliitto2:47.46 / 2:47.46
Siiri OjanenTurun Urheiluliitto2:45.51 / 2:45.51
Iina PohjolaTurun Toverit - / -
Ilona RuoholaTurun Urheiluliitto2:30.82 / 2:30.82
Vilma ValtonenPaimion Urheilijat3:17.11 / -
Taika VuorinenPiikkiön Kehitys - / -
Tilda VuorinenPiikkiön Kehitys - / -
 
T15 kuula (8)
Aino AaltoHämeenlinnan Tarmo - / -
Angielou GumolonTurun Weikot Yleisurheilu - / -
Vilma HarilainenTurun Weikot Yleisurheilu - / -
Essi HokkanenTurun Weikot Yleisurheilu - / -
Sanni KrapiLoimaan Jankko10.06 / 10.06
Henni LiimattaMaskun Kataja8.52 / 8.52
Petra OjanenTurun Urheiluliitto9.51 / 9.51
Anniina SalokannelMaskun Kataja - / -
 
P13 60m (18)
Eemil AaltonenTurun Urheiluliitto 9.17 / 9.19
Aarne AutioTurun Urheiluliitto 8.58 / 9.12
Tommi HaavistoLoimaan Jankko 9.14 / 9.14
Eero HonkanenTurun Urheiluliitto 8.72 / 8.72
Alvar ItämeriTurun Urheiluliitto 8.74 / 9.00
Aapo KalajokiRaision Kuula 9.55 / 9.55
Asko KomulainenMaarian Mahti 9.97 / 9.97
Kasper KouvonenTurun Urheiluliitto 9.47 / 9.57
Tomi KuusistoTurun Urheiluliitto 9.32 / 9.44
Miro LeinonenRaision Kuula 9.35 / 9.35
Aaro LukkarinenTurun Urheiluliitto - / -
Eetu MattilaVirttaan Nousu 9.43 / 9.43
Oskari SalmelainenMaskun Kataja 8.31 / 8.91
Jere SantaluotoRaision Kuula 9.88 / 10.59
Hannu SjöblomLoimaan Leisku 9.65 / 10.14
Riku UusitaloTurun Urheiluliitto 8.66 / 8.97
René-Peter VuorioMaarian Mahti 9.24 / 9.41
Aleksi YlitaloTurun Urheiluliitto - / -
 
P13 1000m (9)
Miro LeinonenRaision Kuula - / -
Aaro LukkarinenTurun Urheiluliitto - / -
Miro MattilaLiedon Parma3:31.15 / 3:31.15
Sisu MoilanenTurun Urheiluliitto3:09.97 / 3:23.86
Lauri RöntynenTurun Urheiluliitto3:29.41 / 3:33.07
Jere SantaluotoRaision Kuula3:32.70 / 3:47.55
Hannu SjöblomLoimaan Leisku3:31.45 / 3:45.36
René-Peter VuorioMaarian Mahti3:37.68 / 3:37.68
Aleksi YlitaloTurun Urheiluliitto - / -
 
P13 kuula (9)
Aapo KalajokiRaision Kuula9.23 / 9.23
Asko KomulainenMaarian Mahti - / -
Lauri KurkelaKaarinan Ura - / -
Tomi KuusistoTurun Urheiluliitto - / -
Miro LeinonenRaision Kuula8.11 / 8.11
Aaro LukkarinenTurun Urheiluliitto - / -
Eetu MattilaVirttaan Nousu - / -
Jesper NikanderMaarian Mahti - / -
Niklas TammiLiedon Parma8.91 / 8.91
 
T13 60m (54)
Aino AaltoHämeenlinnan Tarmo 9.45 / 9.78
Sara AhlforsHelsingfors IFK 9.14 / 9.68
Aino-Maria AinasojaHelsingin Kisa-Veikot 8.66 / 8.66
Aida AittokallioNaantalin Löyly - / -
Minttu ArolaLiedon Parma 9.25 / 9.52
Josefina BlombergNagu IF - / -
Fatou FaalTurun Weikot Yleisurheilu 9.29 / 9.55
Marianelle GumolonTurun Weikot Yleisurheilu 9.63 / 9.68
Mathilda GustafssonTurun Urheiluliitto 9.78 / 9.79
Aada HaavistoTurun Urheiluliitto10.21 / 10.22
Unnaveera HämäläinenTurun Weikot Yleisurheilu 8.75 / 8.84
Venla HämäläinenLiedon Parma 8.76 / 9.06
Eerika HarjuTurun Urheiluliitto 9.40 / 9.40
Henriikka HeinonenTurun Urheiluliitto 9.42 / 9.56
Lotta HelkearoTurun Urheiluliitto 9.56 / 9.56
Erica HöglundTurun Urheiluliitto10.45 / 10.51
Ronja HuppunenMaarian Mahti10.03 / 10.21
Ella-Sofia HyöveläLiedon Parma 9.28 / 9.68
Pihla JokinenLiedon Parma 8.90 / 9.26
Charlotte KajanderHelsingfors IFK 8.91 / 9.19
Sanelma KantolaTurun Urheiluliitto 9.98 / 10.35
Elsa KarjalainenTurun Urheiluliitto 9.07 / 9.07
Olivia KärkiLauttakylän Luja - / -
Linnea KeroTurun Urheiluliitto 9.97 / 9.97
Lotta KirjavainenTurun Urheiluliitto 9.20 / 9.49
Annika KoistinenTurun Urheiluliitto10.02 / 10.02
Saima KossaSauvon Urheilijat 9.07 / 9.22
Eveliina LaaksoTurun Toverit - / -
Mariella LaaksoTurun Toverit 8.42 / 8.42
Amanda LehtimäkiForssan Salama 8.55 / 8.65
Minea LindénLoimaan Leisku 8.85 / 9.38
Iina LokistoSalon Vilpas 9.59 / 9.88
Salla MäkipereLiedon Parma 9.44 / 9.56
Felicia MalaninTurun Urheiluliitto 9.39 / 9.39
Maija MännistöTurun Urheiluliitto 9.01 / 9.56
Kerttu NiemiHelsingin Kisa-Veikot 8.52 / 8.83
Aino OjaniemiHämeenlinnan Tarmo 8.42 / 8.52
Melissa PalmrothLaitilan Jyske10.00 / 10.18
Lilli-Lotta PeltonenMaarian Mahti10.30 / 10.55
Chantelle PeterHelsingin Kisa-Veikot 8.85 / 9.20
Pamela RantalaLittoisten Työväen Urheilijat - / -
Veera SantanenRaision Kuula10.56 / -
Vilhelmiina SaukkolaNummen Kipinä - / -
Siiri SiirtolaHelsingin Kisa-Veikot 8.42 / 8.66
Pinja SiljantoTurun Urheiluliitto 9.74 / 9.94
Sara SnickarsNagu IF - / -
Veera SovijärviLiedon Parma 9.56 / 9.95
Jeena TalvinenLoimaan Leisku 9.95 / 9.96
Maisa-Kaisla TuomolaForssan Salama 8.73 / 8.89
Malla TuomolaForssan Salama 9.21 / 9.21
Miisa TuomolaForssan Salama 9.48 / 9.48
Aada VuoriahoLaitilan Jyske 9.50 / 9.50
Carmen WellingTurun Urheiluliitto 8.73 / 8.73
Anna Yli-KauppilaLiedon Parma10.67 / 11.01
 
T13 1000m (22)
Aida AittokallioNaantalin Löyly - / -
Alisa EmaldynovaSalon Vilpas3:36.34 / 3:36.34
Helmi HeinonenLiedon Parma3:36.36 / 3:45.18
Ronja HuppunenMaarian Mahti4:29.19 / -
Ella-Sofia HyöveläLiedon Parma3:55.88 / 3:55.88
Kiia IhanmäkiLaitilan Jyske3:48.78 / 3:48.78
Ella JokioinenTurun Urheiluliitto - / -
Fanny KeroIF Raseborg3:28.51 / 3:28.51
Linnea KeroTurun Urheiluliitto3:52.69 / 3:52.69
Sanni KoivistoLahden Ahkera - / -
Veera KokkalaTurun Urheiluliitto3:33.87 / 3:37.48
Minea LindénLoimaan Leisku3:22.71 / 3:43.61
Melissa PalmrothLaitilan Jyske - / -
Lilli-Lotta PeltonenMaarian Mahti4:18.59 / 4:18.59
Chantelle PeterHelsingin Kisa-Veikot3:24.68 / 3:30.52
Tinja PirttikoskiTurun Urheiluliitto3:28.87 / 3:28.87
Ella RajamäkiLiedon Parma3:47.68 / 3:47.68
Pamela RantalaLittoisten Työväen Urheilijat - / -
Vilhelmiina SaukkolaNummen Kipinä - / -
Pinja SiljantoTurun Urheiluliitto3:46.67 / 3:46.67
Maisa-Kaisla TuomolaForssan Salama3:15.71 / 3:15.71
Miisa TuomolaForssan Salama - / -
 
T13 pituus (50)
Sara AhlforsHelsingfors IFK3.76 / 3.76
Aino-Maria AinasojaHelsingin Kisa-Veikot4.55 / 4.55
Aida AittokallioNaantalin Löyly - / -
Minttu ArolaLiedon Parma3.66 / 3.66
Josefina BlombergNagu IF - / -
Marianelle GumolonTurun Weikot Yleisurheilu - / -
Mathilda GustafssonTurun Urheiluliitto3.38 / 3.38
Aada HaavistoTurun Urheiluliitto - / -
Venla HämäläinenLiedon Parma4.04 / 3.94
Eerika HarjuTurun Urheiluliitto - / -
Henriikka HeinonenTurun Urheiluliitto - / -
Lotta HelkearoTurun Urheiluliitto3.72 / 3.72
Erica HöglundTurun Urheiluliitto - / -
Ronja HuppunenMaarian Mahti3.46 / 3.46
Verna HuppunenMaarian Mahti - / -
Kiia IhanmäkiLaitilan Jyske - / -
Pihla JokinenLiedon Parma3.66 / 3.66
Ella JokioinenTurun Urheiluliitto - / -
Charlotte KajanderHelsingfors IFK - / -
Sanelma KantolaTurun Urheiluliitto - / -
Olivia KärkiLauttakylän Luja - / -
Linnea KeroTurun Urheiluliitto - / -
Annika KoistinenTurun Urheiluliitto3.55 / 3.55
Saima KossaSauvon Urheilijat3.99 / 3.99
Amanda LehtimäkiForssan Salama3.87 / 3.87
Minea LindénLoimaan Leisku4.15 / 4.15
Salla MäkipereLiedon Parma - / -
Maija MännistöTurun Urheiluliitto - / -
Kerttu NiemiHelsingin Kisa-Veikot4.42 / 3.87
Peppi NieminenTurun Urheiluliitto - / -
Aino OjaniemiHämeenlinnan Tarmo4.75 / 4.75
Melissa PalmrothLaitilan Jyske - / -
Ronja PoikonenKiukaisten Kisailijat - / -
Pamela RantalaLittoisten Työväen Urheilijat - / -
Pinja RintamaaLiedon Parma4.92 / 4.60
Alisa SalmiTurun Urheiluliitto - / -
Essi SalmiTurun Urheiluliitto2.92 / 2.92
Veera SantanenRaision Kuula - / -
Siiri SiirtolaHelsingin Kisa-Veikot4.71 / 4.42
Pinja SiljantoTurun Urheiluliitto - / -
Sara SnickarsNagu IF - / -
Veera SovijärviLiedon Parma - / -
Jeena TalvinenLoimaan Leisku3.50 / 3.50
Emmi TiljanderNaantalin Löyly - / -
Malla TuomolaForssan Salama - / -
Aada VaahtorantaTurun Urheiluliitto3.28 / 3.28
Hilda VoutilainenKaarinan Ura3.68 / 3.68
Aada VuoriahoLaitilan Jyske - / -
Carmen WellingTurun Urheiluliitto - / -
Anna Yli-KauppilaLiedon Parma - / -
 
P11 60m (23)
Julius AntolaTurun Urheiluliitto 9.15 / 9.31
Joona AuremaaNaantalin Löyly 9.82 / 10.26
Lukas BrandtNaantalin Löyly 9.12 / 9.12
Arttu CarneTurun Urheiluliitto11.52 / 11.52
Eero HakolaLiedon Parma 9.77 / 10.16
Mico HjerpForssan Salama10.05 / 11.40
Luca JämsenSalon Vilpas 9.34 / 9.34
Oskari KarvonenMynämäen Isku 9.36 / 9.50
Roope KirjavainenTurun Urheiluliitto10.13 / 10.82
Kasper KolisevaLoimaan Leisku - / -
Elias KytöTurun Urheiluliitto - / -
Viljami LaunonenNaantalin Löyly 9.53 / 9.73
Carlos MattssonTurun Urheiluliitto10.47 / 11.05
Riku NaulaTurun Urheiluliitto 9.92 / 9.92
Matias NymanTurun Urheiluliitto11.02 / 11.53
Artimus PalmroosNagu IF - / -
Jesse PoussaTurun Urheiluliitto 9.89 / 10.20
Melvin SandbergÅIFK Friidrott - / -
Jonatan SunilaKaarinan Ura 9.55 / 9.55
Niklas TamminenTurun Urheiluliitto 9.37 / 9.56
Widar ToiviainenTurun Urheiluliitto 9.56 / 9.56
Niklas VäliläLittoisten Työväen Urheilijat - / -
Martti WalleniusKiukaisten Kisailijat - / -
 
P11 1000m (16)
Aleksi AhlforsRauman Urheilijat - / -
Julius AntolaTurun Urheiluliitto - / -
Joona AuremaaNaantalin Löyly3:58.72 / 3:58.72
Arttu CarneTurun Urheiluliitto4:30.68 / -
Luca JämsenSalon Vilpas - / -
Jens-Aarne KeroIF Raseborg3:32.57 / 3:32.68
Elias KytöTurun Urheiluliitto - / -
Valtteri LammiTurun Urheiluliitto - / -
Lenni MajasuoTurun Urheiluliitto - / -
Jesse PoussaTurun Urheiluliitto - / -
Oliver PulkkiTurun Toverit3:49.07 / 3:49.07
Melvin SandbergÅIFK Friidrott - / -
Niklas TamminenTurun Urheiluliitto - / -
Widar ToiviainenTurun Urheiluliitto - / -
Atte VirtanenLiedon Parma3:58.60 / 3:58.60
Tatu VirtanenLiedon Parma3:56.25 / 3:56.25
 
P11 kuula (17)
Julius AntolaTurun Urheiluliitto6.52 / 5.98
Lukas BrandtNaantalin Löyly - / -
Eero HakolaLiedon Parma - / -
Oskari KarvonenMynämäen Isku - / -
Roope KirjavainenTurun Urheiluliitto - / -
Kasper KolisevaLoimaan Leisku - / -
Viljami LaunonenNaantalin Löyly - / -
Carlos MattssonTurun Urheiluliitto - / -
Riku NaulaTurun Urheiluliitto8.08 / 8.08
Matias NymanTurun Urheiluliitto - / -
Jesse PoussaTurun Urheiluliitto6.97 / 6.97
Kasper SnickarsNagu IF - / -
Jonatan SunilaKaarinan Ura - / -
Joonas TammiLiedon Parma8.20 / 8.20
Niklas VäliläLittoisten Työväen Urheilijat - / -
Samuli VuoriMarttilan Murto6.25 / 6.25
Martti WalleniusKiukaisten Kisailijat - / -
 
T11 60m (40)
Milla AarnioNaantalin Löyly10.59 / -
Mette AhonenTurun Urheiluliitto10.56 / 11.39
Aurora ÄnäkkäläSalon Vilpas10.70 / 10.70
Petra EngbergSalon Vilpas - / -
Vendela HagströmTurun Urheiluliitto 9.31 / 9.31
Inga HannukainenTurun Urheiluliitto - / -
Verna HuppunenMaarian Mahti 9.95 / 9.95
Jenna HuuskoRaision Kuula10.98 / 10.98
Maisa IlvonenTurun Urheiluliitto 9.79 / 10.25
Anna JääskeläinenTurun Urheiluliitto 9.83 / 10.55
Erika JuseliusHämeenlinnan Tarmo 9.25 / 9.95
Aada KalliolaRaision Kuula 9.52 / 9.71
Lotta KantonenNaantalin Löyly 9.41 / 9.46
Rosa KarlssonTurun Urheiluliitto10.05 / 10.78
Helmi KoivumäkiTurun Urheiluliitto10.24 / 10.87
Iiris LaineTurun Urheiluliitto10.79 / 10.79
Oona LampinenLiedon Parma 9.78 / 10.14
Miranda LehtimäkiForssan Salama 9.42 / 9.57
Iida LehtoTurun Urheiluliitto - / -
Joanna LepistöTurun Urheiluliitto11.41 / 12.18
Ida LeppänenTurun Urheiluliitto10.57 / 10.57
Liia LiskiNummen Kipinä - / -
Viiu LiskiNummen Kipinä - / -
Essi LokistoSalon Vilpas 9.80 / 9.80
Ida MäkiVirttaan Nousu - / -
Venla MannerTurun Urheiluliitto11.05 / 11.05
Judith MirandaTurun Urheiluliitto 9.61 / 9.80
Niina PetterssonTurun Urheiluliitto11.54 / 11.54
Jenna PuolaKaarinan Ura 9.73 / 9.73
Venla RuoholaTurun Urheiluliitto10.38 / 11.14
Veera RutanenTurun Urheiluliitto - / -
Malin SaartoTurun Urheiluliitto - / -
Tilda SalmiRaision Kuula 9.82 / 10.00
Armida SuomiLänsi-Uudenmaan Urheilijat10.29 / 10.29
Venla TainioPaimion Urheilijat 9.49 / 9.49
Josefiina TenovuoTurun Urheiluliitto10.49 / 11.52
Vilma ToivonenLoimaan Leisku11.08 / 11.08
Iida VähätaloNaantalin Löyly 9.86 / 10.80
Taimi VallinojaHelsingin Kisa-Veikot 9.31 / 9.84
Enni VirjonenTurun Urheiluliitto 8.78 / 8.78
 
T11 1000m (23)
Lotta AdelTurun Urheiluliitto - / -
Mette AhonenTurun Urheiluliitto4:32.39 / 4:32.39
Aurora ÄnäkkäläSalon Vilpas - / -
Maija ElovaaraSalon Vilpas - / -
Inga HannukainenTurun Urheiluliitto - / -
Juliana HartikainenNaantalin Löyly3:43.75 / 3:59.95
Verna HuppunenMaarian Mahti - / -
Rosa KarlssonTurun Urheiluliitto - / -
Helmi KoivumäkiTurun Urheiluliitto4:12.54 / 4:12.54
Nanna KukkulaKalannin Vankka - / -
Patricia LaukkanenLiedon Parma3:52.02 / 4:15.59
Miranda LehtimäkiForssan Salama3:42.32 / 3:42.32
Stella LehtisaloTurun Urheiluliitto - / -
Iida LehtoTurun Urheiluliitto4:33.55 / -
Ida LeppänenTurun Urheiluliitto4:11.84 / 4:11.84
Liia LiskiNummen Kipinä - / -
Ida MäkiVirttaan Nousu - / -
Iida RuohoTurun Urheiluliitto4:06.35 / 4:06.35
Malin SaartoTurun Urheiluliitto - / -
Armida SuomiLänsi-Uudenmaan Urheilijat4:19.30 / 4:19.30
Josefiina TenovuoTurun Urheiluliitto - / -
Iida VähätaloNaantalin Löyly4:12.91 / 4:12.91
Taimi VallinojaHelsingin Kisa-Veikot3:38.99 / 3:51.09
 
T11 kuula (22)
Milla AarnioNaantalin Löyly5.93 / 5.93
Erika JuseliusHämeenlinnan Tarmo9.54 / 8.26
Lotta KantonenNaantalin Löyly6.95 / 6.95
Pinja KärhäLoimaan Jankko11.20 / 11.20
Senja KärhäLoimaan Jankko5.61 / 5.61
Venla KärhäLoimaan Jankko10.03 / 9.99
Helmi KoivumäkiTurun Urheiluliitto6.34 / 6.00
Iida LehtoTurun Urheiluliitto4.42 / 4.42
Joanna LepistöTurun Urheiluliitto5.40 / 4.91
Venla MannerTurun Urheiluliitto6.33 / 6.33
Judith MirandaTurun Urheiluliitto6.45 / 6.45
Niina PetterssonTurun Urheiluliitto6.47 / 6.47
Venla RuoholaTurun Urheiluliitto4.72 / 4.72
Veera RutanenTurun Urheiluliitto - / -
Malin SaartoTurun Urheiluliitto3.90 / 3.90
Tilda SalmiRaision Kuula6.87 / 6.87
Venla TainioPaimion Urheilijat4.91 / 4.91
Josefiina TenovuoTurun Urheiluliitto5.55 / 5.55
Vilma ToivonenLoimaan Leisku6.28 / 6.19
Iida VähätaloNaantalin Löyly5.41 / 5.41
Enni VirjonenTurun Urheiluliitto9.24 / 9.24
Helmi VoutilainenKaarinan Ura6.60 / 6.60
 
P9 40m (16)
Akseli ÄnäkkäläSalon Vilpas - / -
Jonatan HeikkiläÅIFK Friidrott - / -
Santeri HeinonenLoimaan Leisku - / -
Robin HeleniusTurun Urheiluliitto 7.69 / 7.69
Sami KaihtelaTurun Urheiluliitto - / -
Veikka KiukkonenTurun Urheiluliitto 8.16 / 8.16
Max KostamoTurun Urheiluliitto 7.75 / 7.75
Tomas LoponenRaision Kuula 7.26 / 7.46
Vincent MattssonTurun Urheiluliitto 7.24 / 7.49
Niklas OjanenTurun Urheiluliitto 7.27 / 7.63
Ilmari PaloposkiTurun Toverit - / -
Patrik RantalaLittoisten Työväen Urheilijat - / -
Antti RistanenLoimaan Leisku - / -
Vihtori SaukkolaNummen Kipinä - / -
Leevi SkonbäckMaskun Kataja 7.62 / 7.62
Oskar SnickarsNagu IF - / -
 
P9 200m (13)
Akseli ÄnäkkäläSalon Vilpas - / -
Veikka KiukkonenTurun Urheiluliitto - / -
Tomas LoponenRaision Kuula - / -
Vincent MattssonTurun Urheiluliitto - / -
Niklas OjanenTurun Urheiluliitto40.42 / 40.42
Ilmari PaloposkiTurun Toverit - / -
Patrik RantalaLittoisten Työväen Urheilijat - / -
Artjom RiekkinenTurun Urheiluliitto - / -
Antti RistanenLoimaan Leisku - / -
Sisu SaarinenTurun Urheiluliitto - / -
Vihtori SaukkolaNummen Kipinä - / -
Leevi SkonbäckMaskun Kataja - / -
Oskar SnickarsNagu IF - / -
 
P9 pituus (13)
Jonatan HeikkiläÅIFK Friidrott - / -
Robin HeleniusTurun Urheiluliitto3.22 / 3.00
Veikka KiukkonenTurun Urheiluliitto2.39 / 2.39
Max KostamoTurun Urheiluliitto2.70 / 2.70
Tomas LoponenRaision Kuula3.15 / 2.85
Vincent MattssonTurun Urheiluliitto3.17 / 2.92
Niklas OjanenTurun Urheiluliitto3.24 / 2.89
Patrik RantalaLittoisten Työväen Urheilijat - / -
Artjom RiekkinenTurun Urheiluliitto - / -
Antti RistanenLoimaan Leisku - / -
Vihtori SaukkolaNummen Kipinä - / -
Leevi SkonbäckMaskun Kataja2.55 / 2.55
Voitto VirjonenTurun Urheiluliitto4.04 / 3.63
 
T9 40m (23)
Vera AhlforsHelsingfors IFK 7.58 / 8.13
Minea AuremaaTurun Urheiluliitto 7.28 / 7.28
Werna FomenkoTurun Urheiluliitto 7.26 / 7.26
Liisa HämäläinenMynämäen Isku 7.42 / 7.42
Kaisla HeinonenNaantalin Löyly - / -
Livia ImmonenTurun Urheiluliitto - / -
Helmi JaskariSeinäjoen Seudun Urheilijat 7.65 / 8.08
Iina JokinenLiedon Parma 7.80 / 7.80
Siiri KaihtelaTurun Urheiluliitto - / -
Kandela KelttiTurun Urheiluliitto - / -
Oona KoivunenTurun Urheiluliitto 7.61 / 7.85
Alisa LaunonenNaantalin Löyly 6.66 / 7.03
Minttu LautkankareNaantalin Löyly 7.64 / 8.43
Mandi LehtimäkiForssan Salama 8.04 / 8.04
Vendi LehtimäkiForssan Salama - / -
Iiris LevomäkiTurun Urheiluliitto - / -
Noora LukkarinenTurun Urheiluliitto - / -
Petra PennanenHelsingin Kisa-Veikot 7.17 / 7.54
Laura SovijärviLiedon Parma 7.65 / 7.93
Nilla SuomalainenNaantalin Löyly - / -
Jade TerhoTurun Urheiluliitto - / -
Emma ToivonenLoimaan Leisku 7.46 / 7.81
Maija WalleniusKiukaisten Kisailijat - / -
 
T9 200m (18)
Vera AhlforsHelsingfors IFK - / -
Werna FomenkoTurun Urheiluliitto - / -
Liisa HämäläinenMynämäen Isku - / -
Kaisla HeinonenNaantalin Löyly - / -
Livia ImmonenTurun Urheiluliitto - / -
Helmi JaskariSeinäjoen Seudun Urheilijat43.38 / 43.38
Iina JokinenLiedon Parma40.91 / 40.91
Kandela KelttiTurun Urheiluliitto - / -
Nella LahtonenMynämäen Isku - / -
Alisa LaunonenNaantalin Löyly36.19 / 36.19
Minttu LautkankareNaantalin Löyly - / -
Vendi LehtimäkiForssan Salama - / -
Iiris LevomäkiTurun Urheiluliitto - / -
Noora LukkarinenTurun Urheiluliitto - / -
Petra PennanenHelsingin Kisa-Veikot40.29 / 40.29
Laura SovijärviLiedon Parma - / -
Vanessa VesalaForssan Salama - / -
Maija WalleniusKiukaisten Kisailijat - / -
 
T9 pituus (24)
Vera AhlforsHelsingfors IFK3.07 / 2.69
Minea AuremaaTurun Urheiluliitto2.81 / 2.81
Liisa HämäläinenMynämäen Isku3.24 / 3.24
Kaisla HeinonenNaantalin Löyly2.73 / 2.73
Elena HöglundTurun Urheiluliitto2.76 / 2.76
Livia ImmonenTurun Urheiluliitto2.88 / 2.88
Helmi JaskariSeinäjoen Seudun Urheilijat2.54 / 2.54
Iina JokinenLiedon Parma3.07 / 2.68
Siiri KaihtelaTurun Urheiluliitto - / -
Kandela KelttiTurun Urheiluliitto - / -
Oona KoivunenTurun Urheiluliitto2.99 / 2.70
Nella LahtonenMynämäen Isku2.91 / 2.91
Alisa LaunonenNaantalin Löyly3.83 / 3.60
Minttu LautkankareNaantalin Löyly2.82 / 2.82
Mandi LehtimäkiForssan Salama2.48 / 2.48
Vendi LehtimäkiForssan Salama - / -
Iiris LevomäkiTurun Urheiluliitto - / -
Noora LukkarinenTurun Urheiluliitto - / -
Petra PennanenHelsingin Kisa-Veikot3.52 / 3.03
Nilla SuomalainenNaantalin Löyly - / -
Jade TerhoTurun Urheiluliitto - / -
Emma ToivonenLoimaan Leisku3.21 / 2.92
Vanessa VesalaForssan Salama - / -
Maija WalleniusKiukaisten Kisailijat - / -