Kilpailukalenteri.fi
Etusivu
Selaus
Haku
Karttahaku


UKK / FAQ
Anna palautetta
Tietoa palvelusta

Tulospalveluohje

Piilota piirin myöntämät kilpailut

Näytä seurakilpailut
Paluu kilpailun tietoihin
Klikkaa seuran nimeä jos haluat nähdä vain kyseisen seuran ilmoittautuneet.
Piirin myöntämä kilpailu
24.08. klo 18:00 Avoimet kaupunginmestaruuskilpailut
KK.fi:n kautta ilmoittautuneita urheilijoita 82 henk. (183 lajisuoritusta)
M19 100m (1)
Nimi Seura Ennätys (PB) / Kauden paras (SB)
Aleksi HeinänenÄänekosken Urheilijat13.33 / 13.41
 
M19 keihäs (1)
Aleksi HeinänenÄänekosken Urheilijat33.35 / -
 
N19 100m (1)
Siiri MöllerSuolahden Urho14.36 / -
 
N19 800m (1)
Siiri MöllerSuolahden Urho2:23.91 / 2:23.91
 
N19 pituus (1)
Siiri MöllerSuolahden Urho4.40 / -
 
M17 100m (1)
Jere KauttoÄänekosken Urheilijat12.47 / -
 
M17 pituus (2)
Jere KauttoÄänekosken Urheilijat5.67 / -
Heikki VuorinenÄänekosken Urheilijat4.59 / -
 
M17 keihäs (1)
Michael JokirantaKaskö IK42.32 / 42.32
 
N17 keihäs (1)
Tessa ToropainenSuolahden Urho42.08 / 42.08
 
P15 100m (1)
Santtu VehkalaSuolahden Urho14.52 / 14.52
 
P15 800m (1)
Johannes MerikantoHankasalmen Hanka2:35.48 / 2:35.48
 
P15 pituus (2)
Santtu VehkalaSuolahden Urho4.44 / 4.44
Jussi VuorinenÄänekosken Urheilijat4.11 / -
 
T15 100m (9)
Anni GustafssonJyväskylän Kenttäurheilijat13.91 / 14.24
Anni HeikkiläPihtiputaan Tuisku16.47 / 16.47
Elli HuovinenJyväskylän Kenttäurheilijat14.64 / 14.64
Petra KoskinenJyväskylän Kenttäurheilijat14.68 / 14.68
Helmiina KynnäsSaarijärven Pullistus14.42 / 14.42
Alisa SeilonenJyväskylän Kenttäurheilijat13.65 / 13.65
Miina TavaststjernaPihtiputaan Tuisku14.48 / 14.48
Karoliina VästiKarstulan Kiva15.04 / 15.04
Minea VertalaJyväskylän Kenttäurheilijat13.53 / 13.53
 
T15 800m (3)
Veera JokinenKarstulan Kiva2:47.3h / 2:47.3h
Viivi KortemäkiSuolahden Urho2:46.25 / 2:46.25
Oona TiainenPihtiputaan Tuisku - / -
 
T15 pituus (7)
Anni GustafssonJyväskylän Kenttäurheilijat4.49 / 4.36
Anni HeikkiläPihtiputaan Tuisku3.69 / 3.69
Veera JokinenKarstulan Kiva4.10 / 4.10
Petra KoskinenJyväskylän Kenttäurheilijat4.13 / 4.13
Miina TavaststjernaPihtiputaan Tuisku3.93 / 3.93
Oona TiainenPihtiputaan Tuisku - / -
Lilli VarilaJyväskylän Kenttäurheilijat4.18 / 4.18
 
P13 60m (6)
Joonas LapinkeroJyväskylän Kenttäurheilijat 8.76 / 8.79
Atte LeppänenJyväskylän Kenttäurheilijat 8.34 / 8.34
Lassi NalkkiJyväskylän Kenttäurheilijat 8.74 / 8.74
Aleks NorontausSuolahden Urho 8.70 / 8.70
Vilho StenmanUuraisten Urheilijat 9.13 / 9.13
Tuukka VehkalaSuolahden Urho 9.69 / 9.69
 
P13 1000m (1)
Kimi VehkalaSuolahden Urho4:00.32 / 4:00.32
 
P13 pituus (8)
Joonas LapinkeroJyväskylän Kenttäurheilijat4.66 / 4.66
Atte LeppänenJyväskylän Kenttäurheilijat4.57 / 4.57
Niilopekka MuhonenKivijärven Kivekkäät - / -
Lassi NalkkiJyväskylän Kenttäurheilijat4.67 / 4.67
Aleks NorontausSuolahden Urho4.43 / -
Vilho StenmanUuraisten Urheilijat4.09 / 4.09
Kimi VehkalaSuolahden Urho - / -
Tuukka VehkalaSuolahden Urho3.86 / 3.67
 
P13 keihäs (8)
Aleksi KinnunenSuolahden Urho28.99 / 28.99
Atte LeppänenJyväskylän Kenttäurheilijat36.84 / 36.84
Elias MerikantoHankasalmen Hanka28.64 / 28.64
Lassi NalkkiJyväskylän Kenttäurheilijat33.30 / 31.90
Aleks NorontausSuolahden Urho44.27 / 44.27
Paavo PuroSuolahden Urho32.43 / 32.43
Topi RäsänenViitasaaren Viesti44.89 / 44.89
Kimi VehkalaSuolahden Urho19.59 / -
 
T13 60m (9)
Aino HeikkiläPihtiputaan Tuisku 9.71 / 9.71
Vilma HonkonenSuolahden Urho 9.36 / 9.36
Netta KallioPylkönmäen Yrittävä 8.85 / 8.85
Jenni KiminkinenPylkönmäen Yrittävä 8.67 / 8.67
Emilia MalinenPylkönmäen Yrittävä 9.50 / 9.50
Nelli PajulaJyväskylän Kenttäurheilijat 9.41 / 9.41
Riina PalonenViitasaaren Viesti 8.66 / 8.66
Lämsä SiiriÄänekosken Urheilijat 8.87 / 8.87
Siiri TossavainenJyväskylän Kenttäurheilijat 9.22 / 9.22
 
T13 1000m (2)
Ellen ImmonenJyväskylän Kenttäurheilijat3:48.07 / 3:48.07
Siiri TossavainenJyväskylän Kenttäurheilijat - / -
 
T13 pituus (17)
Vilma HonkonenSuolahden Urho4.11 / 4.11
Elli HuovinenJyväskylän Kenttäurheilijat4.35 / 4.35
Netta KallioPylkönmäen Yrittävä4.22 / 4.22
Jenni KiminkinenPylkönmäen Yrittävä4.63 / 4.63
Vilja LiimatainenSuolahden Urho - / -
Emmi MäkäläinenJyväskylän Kenttäurheilijat3.77 / 3.77
Emilia MalinenPylkönmäen Yrittävä4.03 / 4.03
Selma MöllerSuolahden Urho - / -
Sofia MorenoPylkönmäen Yrittävä - / -
Senja NorontausSuolahden Urho - / -
Nelli PajulaJyväskylän Kenttäurheilijat4.05 / 4.05
Riina PalonenViitasaaren Viesti4.55 / 4.55
Alisa SeilonenJyväskylän Kenttäurheilijat4.81 / 4.81
Lämsä SiiriÄänekosken Urheilijat4.47 / 4.47
Siiri TossavainenJyväskylän Kenttäurheilijat - / -
Vilma-Riina ValkolaSaarijärven Pullistus3.29 / 3.29
Minea VertalaJyväskylän Kenttäurheilijat4.26 / 4.26
 
T13 keihäs (10)
Vilma HonkonenSuolahden Urho28.04 / 28.04
Pirkko JärvikyläJyväskylän Kenttäurheilijat28.36 / 28.36
Sinna KorpinenSuolahden Urho19.80 / -
Helmiina KynnäsSaarijärven Pullistus42.49 / 42.49
Emmi MäkäläinenJyväskylän Kenttäurheilijat26.88 / 26.88
Selma MöllerSuolahden Urho20.49 / 19.80
Inka NahkalaSuolahden Urho19.02 / 19.02
Nelli PajulaJyväskylän Kenttäurheilijat32.50 / 32.50
Siiri TossavainenJyväskylän Kenttäurheilijat - / -
Vilma-Riina ValkolaSaarijärven Pullistus13.29 / 13.29
 
P11 60m (4)
Aleksi KinnunenSuolahden Urho10.07 / 10.07
Olli MäkäläinenJyväskylän Kenttäurheilijat11.89 / 11.89
Kalle TossavainenJyväskylän Kenttäurheilijat 9.59 / 9.59
Veeti VehkalaSuolahden Urho10.30 / 10.30
 
P11 1000m (1)
Olli MäkäläinenJyväskylän Kenttäurheilijat4:52.74 / 4:52.99
 
P11 korkeus (4)
Juho HyppönenJyväskylän Kenttäurheilijat - / -
Olli MäkäläinenJyväskylän Kenttäurheilijat0.95 / 0.95
Niilopekka MuhonenKivijärven Kivekkäät1.50 / 1.50
Kalle TossavainenJyväskylän Kenttäurheilijat - / -
 
P11 kuula (6)
Juho HyppönenJyväskylän Kenttäurheilijat7.32 / 7.32
Aleksi KinnunenSuolahden Urho8.25 / 8.25
Paavo PuroSuolahden Urho11.53 / 11.53
Topi RäsänenViitasaaren Viesti10.51 / 10.51
Kalle TossavainenJyväskylän Kenttäurheilijat5.55 / 5.55
Veeti VehkalaSuolahden Urho5.58 / 5.58
 
T11 60m (11)
Senni HaapakoskiSaarijärven Pullistus10.01 / 10.01
Venla HonkonenSuolahden Urho 9.8h / 9.8h
Pirkko JärvikyläJyväskylän Kenttäurheilijat 9.52 / 9.52
Ninni KorpinenSuolahden Urho 9.50 / 9.50
Christine KuusistoJyväskylän Kenttäurheilijat 9.62 / 9.62
Pihla LähteeläSuolahden Urho10.16 / 10.16
Selma MöllerSuolahden Urho10.26 / 10.26
Sofia MorenoPylkönmäen Yrittävä 9.30 / 9.30
Senja NorontausSuolahden Urho10.06 / -
Lotta PerkiöSaarijärven Pullistus 9.94 / 9.94
Emma VainioSuolahden Urho 9.03 / 9.03
 
T11 1000m (2)
Christine KuusistoJyväskylän Kenttäurheilijat3:32.40 / 3:32.40
Melina VertalaJyväskylän Kenttäurheilijat3:47.13 / 3:47.13
 
T11 korkeus (7)
Senni HaapakoskiSaarijärven Pullistus1.13 / 1.13
Pirkko JärvikyläJyväskylän Kenttäurheilijat1.29 / 1.29
Christine KuusistoJyväskylän Kenttäurheilijat1.15 / 1.15
Selma MöllerSuolahden Urho1.00 / -
Senja NorontausSuolahden Urho1.05 / -
Lotta PerkiöSaarijärven Pullistus1.25 / 1.25
Melina VertalaJyväskylän Kenttäurheilijat - / -
 
T11 kuula (9)
Venla HonkonenSuolahden Urho5.73 / 5.73
Pirkko JärvikyläJyväskylän Kenttäurheilijat7.55 / 7.55
Ninni KorpinenSuolahden Urho6.54 / 6.54
Pihla LähteeläSuolahden Urho6.38 / 6.38
Selma MöllerSuolahden Urho5.15 / 5.15
Sofia MorenoPylkönmäen Yrittävä7.74 / 7.74
Senja NorontausSuolahden Urho9.09 / 9.09
Emma VainioSuolahden Urho5.75 / 5.75
Melina VertalaJyväskylän Kenttäurheilijat6.59 / 6.59
 
P9 40m (4)
Pauli JärvikyläKonneveden Urheilijat 7.49 / 7.49
Ville KankainenÄänekosken Urheilijat 7.29 / 7.29
Eemil VehkalaSuolahden Urho 7.79 / 7.79
Arttu VuorinenÄänekosken Urheilijat 8.09 / 8.09
 
P9 600m (2)
Miska HokajärviViitasaaren Viesti - / -
Ville KankainenÄänekosken Urheilijat2:32.85 / -
 
P9 korkeus (4)
Miska HokajärviViitasaaren Viesti0.80 / 0.80
Pauli JärvikyläKonneveden Urheilijat1.00 / 1.00
Ville KankainenÄänekosken Urheilijat1.06 / 1.06
Arttu VuorinenÄänekosken Urheilijat - / -
 
P9 kuula (5)
Miska HokajärviViitasaaren Viesti4.62 / 4.62
Pauli JärvikyläKonneveden Urheilijat5.52 / 5.52
Ville KankainenÄänekosken Urheilijat5.25 / 5.25
Eemil VehkalaSuolahden Urho5.44 / 5.44
Arttu VuorinenÄänekosken Urheilijat4.29 / 4.29
 
T9 40m (12)
Aada ArpiainenÄänekosken Urheilijat 8.20 / -
Sara HaapakoskiSaarijärven Pullistus 7.75 / 7.75
Aino KinnunenSuolahden Urho 7.40 / 7.40
Emmi KönssiÄänekosken Urheilijat 7.39 / 7.39
Petra LähteeläSuolahden Urho 7.74 / 7.74
Annika LiekkinenSuolahden Urho 8.09 / 8.09
Enni MakkonenÄänekosken Urheilijat 6.99 / 6.99
Iina MannerÄänekosken Urheilijat 7.50 / 7.50
Elli RantaSuolahden Urho - / -
Peppi SoiluahoÄänekosken Urheilijat 7.27 / 7.27
Ella VainioSuolahden Urho 7.39 / 7.39
Aino-Maria ValkolaSaarijärven Pullistus 6.95 / 6.95
 
T9 600m (5)
Aada ArpiainenÄänekosken Urheilijat - / -
Aino KinnunenSuolahden Urho2:33.86 / -
Enni MakkonenÄänekosken Urheilijat - / -
Peppi SoiluahoÄänekosken Urheilijat - / -
Aino-Maria ValkolaSaarijärven Pullistus2:14.68 / -
 
T9 korkeus (5)
Aada ArpiainenÄänekosken Urheilijat - / -
Sara HaapakoskiSaarijärven Pullistus0.90 / 0.90
Emmi KönssiÄänekosken Urheilijat - / -
Enni MakkonenÄänekosken Urheilijat0.95 / 0.95
Iina MannerÄänekosken Urheilijat0.90 / 0.90
 
T9 kuula (8)
Aino KinnunenSuolahden Urho4.83 / 4.83
Petra LähteeläSuolahden Urho2.95 / 2.95
Annika LiekkinenSuolahden Urho4.10 / 4.10
Enni MakkonenÄänekosken Urheilijat4.83 / 4.83
Iina MannerÄänekosken Urheilijat3.42 / 3.42
Elli RantaSuolahden Urho - / -
Peppi SoiluahoÄänekosken Urheilijat3.69 / 3.69
Ella VainioSuolahden Urho5.26 / 5.26