Kilpailukalenteri.fi
Etusivu
Selaus
Haku
Karttahaku


UKK / FAQ
Anna palautetta
Tietoa palvelusta

Tulospalveluohje

Piilota piirin myöntämät kilpailut

Näytä seurakilpailut
Paluu kilpailun tietoihin
Klikkaa seuran nimeä jos haluat nähdä vain kyseisen seuran ilmoittautuneet.
Piiriottelu
10.09. klo 11:00 Supersisuottelut
KK.fi:n kautta ilmoittautuneita urheilijoita 53 henk. (53 lajisuoritusta)
P13 5-ottelu (2)
Nimi Seura Ennätys (PB) / Kauden paras (SB)
Joonas LapinkeroJyväskylän Kenttäurheilijat - / -
Atte LeppänenJyväskylän Kenttäurheilijat - / -
 
T13 5-ottelu (9)
Helmiina KynnäsSaarijärven Pullistus - / -
Emilia MalinenPylkönmäen Yrittävä - / -
Elena Ohra-AhoÄhtärin Urheilijat - / -
Nelli PajulaJyväskylän Kenttäurheilijat - / -
Riina PalonenViitasaaren Viesti - / -
Alisa SeilonenJyväskylän Kenttäurheilijat - / -
Mimmi SihvonenJyväskylän Kenttäurheilijat - / -
Mimosa TeerijokiJyväskylän Kenttäurheilijat - / -
Minea VertalaJyväskylän Kenttäurheilijat - / -
 
P12 5-ottelu (2)
Otto HautanenPylkönmäen Yrittävä - / -
Lassi NalkkiJyväskylän Kenttäurheilijat - / -
 
T12 5-ottelu (7)
Justine HämäläinenJyväskylän Kenttäurheilijat - / -
Vilma HonkonenSuolahden Urho - / -
Tuuli JärvinenKeuruun Kisailijat - / -
Saga KoppeliJyväskylän Kenttäurheilijat - / -
Emmi MäkäläinenJyväskylän Kenttäurheilijat - / -
Vilma-Riina ValkolaSaarijärven Pullistus - / -
Anni VuoriSaarijärven Pullistus - / -
 
P11 4-ottelu (4)
Antto-Ville HeinonenJyväskylän Kenttäurheilijat - / -
Henri HiironenPihtiputaan Tuisku - / -
Oliver KoskinenJyväskylän Kenttäurheilijat - / -
Santtu KynnäsSaarijärven Pullistus - / -
 
T11 4-ottelu (9)
Karoliina HirveläJämsänkosken Ilves - / -
Pirkko JärvikyläJyväskylän Kenttäurheilijat - / -
Minttu JärvinenKeuruun Kisailijat - / -
Christine KuusistoJyväskylän Kenttäurheilijat - / -
Sofia MorenoPylkönmäen Yrittävä - / -
Mari-Anne NaarminenSuolahden Urho - / -
Lotta PerkiöSaarijärven Pullistus - / -
Tilda PimiäSaarijärven Pullistus - / -
Malva TeerijokiJyväskylän Kenttäurheilijat - / -
 
P10 4-ottelu (2)
Olli MäkäläinenJyväskylän Kenttäurheilijat - / -
Kalle TossavainenJyväskylän Kenttäurheilijat - / -
 
T10 4-ottelu (5)
Senni HaapakoskiSaarijärven Pullistus - / -
Pinja HeinoJyväskylän Kenttäurheilijat - / -
Iida KoljonenKaipolan Vire - / -
Nea KoppeliJyväskylän Kenttäurheilijat - / -
Mianna LiimatainenSaarijärven Pullistus - / -
 
P9 4-ottelu (4)
Erkka-Voitto HeinonenJyväskylän Kenttäurheilijat - / -
Ville KankainenÄänekosken Urheilijat - / -
Elias OittinenSaarijärven Pullistus - / -
Daniel PollariJyväskylän Kenttäurheilijat - / -
 
T9 4-ottelu (9)
Nelli FlyktmanKaipolan Vire - / -
Sara HaapakoskiSaarijärven Pullistus - / -
Emma HiironenPihtiputaan Tuisku - / -
Eleonora LevaniemiKaipolan Vire - / -
Enni MakkonenÄänekosken Urheilijat - / -
Meea OikariKarstulan Kiva - / -
Olivia PuranenJyväskylän Kenttäurheilijat - / -
Sofia RäihäJyväskylän Kenttäurheilijat - / -
Iina SuomäkiSaarijärven Pullistus - / -