Kilpailukalenteri.fi
Etusivu
Selaus
Haku
Karttahaku


UKK / FAQ
Anna palautetta
Tietoa palvelusta

Tulospalveluohje

Piilota piirin myöntämät kilpailut

Näytä seurakilpailut
Paluu kilpailun tietoihin
Klikkaa seuran nimeä jos haluat nähdä vain kyseisen seuran ilmoittautuneet.
pm-kilpailut
05.04. klo 11:00 Uudyn maantiejuoksun pm kilpailut
KK.fi:n kautta ilmoittautuneita urheilijoita 48 henk. (48 lajisuoritusta)
P15 4 km (2)
Nimi Seura Ennätys (PB) / Kauden paras (SB)
Jaakko MäättänenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu - / -
Matias MeriläinenNurmijärven Yleisurheilu - / -
 
T15 4 km (7)
Katri GauriloffKeski-Uudenmaan Yleisurheilu - / -
Klaara KolehmainenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu - / -
Pinja NiemiPorvoon Urheilijat - / -
Roosa PelkonenMäntsälän Urheilijat - / -
Anne PenttiläJanakkalan Jana - / -
Kajsa SalmelaKeski-Uudenmaan Yleisurheilu - / -
Janita SmidtslundPorvoon Urheilijat - / -
 
P13 2000m (10)
Sulo AaltoJanakkalan Jana - / -
Olli HarjuJanakkalan Jana - / -
Ville HarjuJanakkalan Jana - / -
Emil HenriksenNurmijärven Yleisurheilu - / -
Matias MononenJanakkalan Jana - / -
Atte NevalaKenttäurheilijat -58 - / -
Elias RiskuKeski-Uudenmaan Yleisurheilu - / -
Tuomas RiskuKeski-Uudenmaan Yleisurheilu - / -
Ville SavolainenLänsi-Uudenmaan Urheilijat - / -
Tuomas TanninenPorvoon Urheilijat - / -
 
T13 2000m (4)
Nea-Nora HeiskanenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu - / -
Rhonda JalkanenPorvoon Urheilijat - / -
Jemina SaariNurmijärven Yleisurheilu - / -
Janette VänttinenPorvoon Urheilijat - / -
 
P11 2000m (5)
Joona HeikkeröPorvoon Urheilijat - / -
Leevi LeskeläNurmijärven Yleisurheilu - / -
Elias PelkonenMäntsälän Urheilijat - / -
Akseli StarkVihdin Viesti - / -
Oiva Ylä-JarkkoLänsi-Uudenmaan Urheilijat - / -
 
T11 2000m (8)
Ida CardonaKeski-Uudenmaan Yleisurheilu - / -
Sini HatakkaLänsi-Uudenmaan Urheilijat - / -
Jutta HeinoKarkkilan Pojat - / -
Jessica HjortPorvoon Urheilijat - / -
Carla JalkanenPorvoon Urheilijat - / -
Nea NiemiPorvoon Urheilijat - / -
Iita RäisänenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu - / -
Anni RiiheläinenPorvoon Urheilijat - / -
 
P9 1000m (4)
Konsta KeijonenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu - / -
Aaro RäisänenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu - / -
Eino RiiheläinenPorvoon Urheilijat - / -
Jami SaariNurmijärven Yleisurheilu - / -
 
T9 1000m (8)
Sara HatakkaLänsi-Uudenmaan Urheilijat - / -
Vilma MeriläinenLänsi-Uudenmaan Urheilijat - / -
Aino RiskuKeski-Uudenmaan Yleisurheilu - / -
Camilla RytkönenLänsi-Uudenmaan Urheilijat - / -
Marianne SalmiMäntsälän Urheilijat - / -
Pinja SundströmKarkkilan Pojat - / -
Ea VuoriMäntsälän Urheilijat - / -
Janette YlisoiniKeravan Urheilijat - / -