Kilpailukalenteri.fi
Etusivu
Selaus
Haku
Karttahaku


UKK / FAQ
Anna palautetta
Tietoa palvelusta

Tulospalveluohje

Piilota piirin myöntämät kilpailut

Näytä seurakilpailut
Paluu kilpailun tietoihin
Klikkaa seuran nimeä jos haluat nähdä vain kyseisen seuran ilmoittautuneet.
pm-kilpailut
01.03. klo 15:30 Uudyn pm junnuhallit 9-15v.
KK.fi:n kautta ilmoittautuneita urheilijoita 280 henk. (505 lajisuoritusta)
P15 60m (9)
Nimi Seura Ennätys (PB) / Kauden paras (SB)
Oliver AlakörkköNurmijärven Yleisurheilu - / -
Matias CederKeski-Uudenmaan Yleisurheilu - / -
Arto HildenLänsi-Uudenmaan Urheilijat - / -
Simo KauppilaNurmijärven Yleisurheilu - / -
Leevi KokkinenLänsi-Uudenmaan Urheilijat - / -
Aleks MeidlaHyvinkään seudun Urheilijat - / -
Arttu SaariKeski-Uudenmaan Yleisurheilu - / -
Artturi SalonenLänsi-Uudenmaan Urheilijat - / -
Roni WrightLänsi-Uudenmaan Urheilijat - / -
 
P15 800m (7)
Robin JalkanenPorvoon Urheilijat2.25,05 / 2.25,05
Simo KauppilaNurmijärven Yleisurheilu - / -
Leevi KokkinenLänsi-Uudenmaan Urheilijat - / -
Aleks MeidlaHyvinkään seudun Urheilijat - / -
Matias MeriläinenNurmijärven Yleisurheilu - / -
Artturi SalonenLänsi-Uudenmaan Urheilijat - / -
Sampo WesterbergLänsi-Uudenmaan Urheilijat - / -
 
P15 korkeus (3)
Oliver AlakörkköNurmijärven Yleisurheilu - / -
Artturi KylmäkorpiKarkkilan Pojat - / -
Arttu SaariKeski-Uudenmaan Yleisurheilu - / -
 
P15 3-loikka (2)
Niilo KantoniemiHyvinkään seudun Urheilijat - / -
Artturi KylmäkorpiKarkkilan Pojat - / -
 
P15 kuula (4)
Arto HildenLänsi-Uudenmaan Urheilijat - / -
Niilo KantoniemiHyvinkään seudun Urheilijat - / -
Sampo WesterbergLänsi-Uudenmaan Urheilijat - / -
Roni WrightLänsi-Uudenmaan Urheilijat - / -
 
P15 3000m kävely (1)
Aatu KomulainenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu - / -
 
T15 60m (22)
Hinni HelkalaKeski-Uudenmaan Yleisurheilu - / -
Emmi KemppainenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu - / -
Elina KujalaKeski-Uudenmaan Yleisurheilu - / -
Veera LahtinenJanakkalan Jana - / -
Essi LautamäkiJanakkalan Jana - / -
Maiju MerivirtaLänsi-Uudenmaan Urheilijat8,43 / 8,50
Helmi MeronenRiihimäen Kisko - / -
Emilia MikkolaHyvinkään seudun Urheilijat8,91 / 8,93
Saara PeltolaLänsi-Uudenmaan Urheilijat - / -
Jenna PohjonenJanakkalan Jana - / -
Melina RajulinKeski-Uudenmaan Yleisurheilu - / -
Runo RantalaKeski-Uudenmaan Yleisurheilu - / -
Milja RantanenNummen Kipinä8,39 / 8,39
Saara SaaloHyvinkään seudun Urheilijat9,62 / -
Emma SimbergHyvinkään seudun Urheilijat9,27 / -
Paula SundströmKarkkilan Pojat - / -
Varpu SuojalehtoNummen Kipinä - / -
Emilia TamminenJanakkalan Jana - / -
Riia TanninenPorvoon Urheilijat - / -
Evita TuovinenHyvinkään seudun Urheilijat - / -
Myrsky-Inkeri VirmavirtaVihdin Viesti - / -
Eve WeckströmKeski-Uudenmaan Yleisurheilu - / -
 
T15 800m (12)
Katri GauriloffKeski-Uudenmaan Yleisurheilu - / -
Julia HimiläKarkkilan Pojat - / -
Evita ItkonenPorvoon Urheilijat - / -
Ada JalkanenPorvoon Urheilijat - / -
Pinja NiemiPorvoon Urheilijat - / -
Emmi PajasmaaNurmijärven Yleisurheilu - / -
Roosa PelkonenMäntsälän Urheilijat - / -
Inkalilja PirinenKeravan Urheilijat - / -
Lina RombergPorvoon Urheilijat - / -
Emma SimbergHyvinkään seudun Urheilijat3.04,77 / -
Riia TanninenPorvoon Urheilijat - / -
Henna WahlmanKeravan Urheilijat - / -
 
T15 korkeus (5)
Emilia MikkolaHyvinkään seudun Urheilijat145 / 145
Emmi PajasmaaNurmijärven Yleisurheilu - / -
Jenna PohjonenJanakkalan Jana - / -
Siiri SaaloHyvinkään seudun Urheilijat142 / -
Elisa ToivolaHyvinkään seudun Urheilijat136 / -
 
T15 3-loikka (9)
Tessa AlhonenLänsi-Uudenmaan Urheilijat - / -
Hinni HelkalaKeski-Uudenmaan Yleisurheilu - / -
Julia HimiläKarkkilan Pojat - / -
Elina KujalaKeski-Uudenmaan Yleisurheilu - / -
Annika NieminenLänsi-Uudenmaan Urheilijat - / -
Runo RantalaKeski-Uudenmaan Yleisurheilu - / -
Kati RinnekariNurmijärven Yleisurheilu - / -
Siiri SaaloHyvinkään seudun Urheilijat10,56 / -
Evita TuovinenHyvinkään seudun Urheilijat - / -
 
T15 kuula (7)
Emmi KemppainenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu - / -
Saara PeltolaLänsi-Uudenmaan Urheilijat - / -
Melina RajulinKeski-Uudenmaan Yleisurheilu - / -
Kati RinnekariNurmijärven Yleisurheilu - / -
Henna SöderlundKarkkilan Pojat - / -
Paula SundströmKarkkilan Pojat - / -
Elisa ToivolaHyvinkään seudun Urheilijat10,16 / 10,16
 
T15 3000m kävely (2)
Katri GauriloffKeski-Uudenmaan Yleisurheilu - / -
Saara SaaloHyvinkään seudun Urheilijat17.25,7h / 17.25,7h
 
P13 60m (19)
Samu KaplasKeski-Uudenmaan Yleisurheilu - / -
Kristian KeimmoKeski-Uudenmaan Yleisurheilu - / -
Lari KivinenHyvinkään seudun Urheilijat8,76 / 8,76
Joel KuosmanenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu - / -
Tuukka KuuselaLänsi-Uudenmaan Urheilijat - / -
Marcus KytöläHyvinkään seudun Urheilijat8,17 / 8,17
Patrick LehtinenLänsi-Uudenmaan Urheilijat - / -
Matias MahonenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu - / -
Miro MoisioKeski-Uudenmaan Yleisurheilu - / -
Anton PaljakkaPorvoon Urheilijat - / -
Nuutti PasanenNummen Kipinä - / -
Jaakko PoutanenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu - / -
Lassi SaarelaLänsi-Uudenmaan Urheilijat - / -
Miro SalminenKarkkilan Pojat - / -
Vico SalminenKarkkilan Pojat - / -
Justus SireMäntsälän Urheilijat - / -
Tuomas TanninenPorvoon Urheilijat - / -
Jere TasalaKarkkilan Pojat - / -
Joonas ViitalaNummen Kipinä - / -
 
P13 1000m (13)
Sulo AaltoJanakkalan Jana - / -
Olli HarjuJanakkalan Jana - / -
Ville HarjuJanakkalan Jana - / -
Jan LammenahoHyvinkään seudun Urheilijat - / -
Pyry MäenpääKarkkilan Pojat - / -
Markus MeroNurmijärven Yleisurheilu - / -
Matias MononenJanakkalan Jana - / -
Nuutti PasanenNummen Kipinä - / -
Oula PelkonenMäntsälän Urheilijat - / -
Aron PyssysaloKeski-Uudenmaan Yleisurheilu - / -
Elias RiskuKeski-Uudenmaan Yleisurheilu - / -
Tuomas RiskuKeski-Uudenmaan Yleisurheilu - / -
Tuomas TanninenPorvoon Urheilijat3.29,63 / 3.29,63
 
P13 korkeus (7)
Juho KahelinLänsi-Uudenmaan Urheilijat131 / 131
Matias KetomäkiNurmijärven Yleisurheilu - / -
Miro SalminenKarkkilan Pojat - / -
Vico SalminenKarkkilan Pojat - / -
Eelis SoikkeliKeski-Uudenmaan Yleisurheilu - / -
Jermu TarkiainenHyvinkään seudun Urheilijat150 / 150
Jere TasalaKarkkilan Pojat - / -
 
P13 pituus (17)
Samu KaplasKeski-Uudenmaan Yleisurheilu - / -
Kristian KeimmoKeski-Uudenmaan Yleisurheilu - / -
Lari KivinenHyvinkään seudun Urheilijat375 / -
Joel KuosmanenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu - / -
Tuukka KuuselaLänsi-Uudenmaan Urheilijat - / -
Marcus KytöläHyvinkään seudun Urheilijat425 / -
Patrick LehtinenLänsi-Uudenmaan Urheilijat - / -
Matias MahonenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu - / -
Markus MeroNurmijärven Yleisurheilu - / -
Anton PaljakkaPorvoon Urheilijat - / -
Jaakko PoutanenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu - / -
Elias RiskuKeski-Uudenmaan Yleisurheilu - / -
Tuomas RiskuKeski-Uudenmaan Yleisurheilu - / -
Lassi SaarelaLänsi-Uudenmaan Urheilijat - / -
Justus SireMäntsälän Urheilijat - / -
Eelis SoikkeliKeski-Uudenmaan Yleisurheilu - / -
Joonas ViitalaNummen Kipinä - / -
 
P13 kuula (7)
Tuomo HonkonenRiihimäen Kisko6,81 / -
Juho KahelinLänsi-Uudenmaan Urheilijat7,98 / 7,98
Matias KetomäkiNurmijärven Yleisurheilu - / -
Jan LammenahoHyvinkään seudun Urheilijat - / -
Pyry MäenpääKarkkilan Pojat - / -
Kimi RinnekariNurmijärven Yleisurheilu - / -
Jermu TarkiainenHyvinkään seudun Urheilijat9,79 / 9,79
 
P13 2000m kävely (3)
Sulo AaltoJanakkalan Jana - / -
Tuomo HonkonenRiihimäen Kisko - / -
Kimi RinnekariNurmijärven Yleisurheilu - / -
 
T13 60m (30)
Nelli JärvinenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu - / -
Nitta JärvinenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu - / -
Viivi KinnunenJanakkalan Jana - / -
Maria KorpisaariRiihimäen Kisko - / -
Anni KylmäkorpiKarkkilan Pojat - / -
Kerttu LatvalaKeski-Uudenmaan Yleisurheilu - / -
Anni LehtoLänsi-Uudenmaan Urheilijat - / 9,13
Henna LeppänenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu - / -
Malla MajasalmiKarkkilan Pojat - / -
Saaga MäkitammiJanakkalan Jana - / -
Ruusu MeronenRiihimäen Kisko - / -
Kaisa NiemeläJanakkalan Jana - / -
Emma NiemiKeski-Uudenmaan Yleisurheilu - / -
Ilona NourrissonNurmijärven Yleisurheilu - / -
Oona NyyssönenMäntsälän Urheilijat - / -
Tia PalmunenHyvinkään seudun Urheilijat - / -
Pihla PoikolainenHyvinkään seudun Urheilijat - / -
Ella PullinenJanakkalan Jana - / -
Helmiina RaninenLänsi-Uudenmaan Urheilijat - / -
Sofia RantanenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu - / -
Nilla RättyäJanakkalan Jana - / -
Pinja SalmiKeravan Urheilijat - / -
Emmi SaramäkiKarkkilan Pojat9,54 / 9,54
Elina SokkaHyvinkään seudun Urheilijat9,67 / -
Venla ToivolaHyvinkään seudun Urheilijat - / -
Venla ViitaLänsi-Uudenmaan Urheilijat - / -
Milja ViljamaaKeski-Uudenmaan Yleisurheilu - / -
Hilla VilkkoPorvoon Urheilijat - / -
Varpu VirmavirtaVihdin Viesti - / -
Riina VirtanenHyvinkään seudun Urheilijat - / -
 
T13 1000m (9)
Rhonda JalkanenPorvoon Urheilijat - / -
Nea KylmänenNurmijärven Yleisurheilu - / -
Saaga MäkitammiJanakkalan Jana - / -
Tia PalmunenHyvinkään seudun Urheilijat - / -
Pihla PeriKeravan Urheilijat - / -
Pinja SalmiKeravan Urheilijat - / -
Elli-Anna SuntioinenKarkkilan Pojat - / -
Janette VänttinenPorvoon Urheilijat - / -
Vilja WesterbergLänsi-Uudenmaan Urheilijat - / -
 
T13 korkeus (11)
Jenni HeinoKarkkilan Pojat - / -
Anni KylmäkorpiKarkkilan Pojat - / -
Nea KylmänenNurmijärven Yleisurheilu - / -
Ilona NourrissonNurmijärven Yleisurheilu - / -
Pihla PoikolainenHyvinkään seudun Urheilijat - / -
Ella PullinenJanakkalan Jana - / -
Fanny RantaLänsi-Uudenmaan Urheilijat - / -
Venla RöpelinenNurmijärven Yleisurheilu140 / 140
Venla TakkavuoriLänsi-Uudenmaan Urheilijat - / -
Nelli TalvitieHyvinkään seudun Urheilijat142 / 140
Varpu VirmavirtaVihdin Viesti - / -
 
T13 pituus (23)
Tuuli HänninenHyvinkään seudun Urheilijat - / -
Jenni HeinoKarkkilan Pojat - / -
Nelli JärvinenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu - / -
Nitta JärvinenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu - / -
Laura KankkunenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu - / -
Maria KorpisaariRiihimäen Kisko - / -
Anni LähdemäkiHyvinkään seudun Urheilijat - / -
Kerttu LatvalaKeski-Uudenmaan Yleisurheilu - / -
Anni LehtoLänsi-Uudenmaan Urheilijat - / -
Henna LeppänenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu - / -
Malla MajasalmiKarkkilan Pojat - / -
Ruusu MeronenRiihimäen Kisko - / -
Nelma NieminenJanakkalan Jana - / -
Fanny RantaLänsi-Uudenmaan Urheilijat - / -
Sofia RantanenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu - / -
Jemina SaariNurmijärven Yleisurheilu - / -
Emmi SaramäkiKarkkilan Pojat389 / 389
Elina SokkaHyvinkään seudun Urheilijat384 / -
Elli-Anna SuntioinenKarkkilan Pojat - / -
Venla TakkavuoriLänsi-Uudenmaan Urheilijat - / -
Venla ViitaLänsi-Uudenmaan Urheilijat - / -
Milja ViljamaaKeski-Uudenmaan Yleisurheilu - / -
Riina VirtanenHyvinkään seudun Urheilijat - / -
 
T13 kuula (11)
Viivi KinnunenJanakkalan Jana - / -
Sanni KuparinenJanakkalan Jana - / -
Anni LähdemäkiHyvinkään seudun Urheilijat - / -
Nelma NieminenJanakkalan Jana - / -
Pinja PikkarainenRiihimäen Kisko - / -
Nilla RättyäJanakkalan Jana - / -
Venla RöpelinenNurmijärven Yleisurheilu - / -
Nelli TalvitieHyvinkään seudun Urheilijat9,41 / 9,41
Venla ToivolaHyvinkään seudun Urheilijat - / -
Hilla VilkkoPorvoon Urheilijat - / -
Vilja WesterbergLänsi-Uudenmaan Urheilijat - / -
 
T13 2000m kävely (4)
Laura KankkunenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu - / -
Sanni KuparinenJanakkalan Jana - / -
Helmiina RaninenLänsi-Uudenmaan Urheilijat - / -
Jemina SaariNurmijärven Yleisurheilu - / -
 
P11 60m (16)
Rasmus ErikssonPorvoon Urheilijat - / -
Miro HeikkonenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu - / -
Vilho HeinänenJanakkalan Jana - / -
Samuli HeiskanenNurmijärven Yleisurheilu - / -
Joona JalonenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu - / -
Juho KantoniemiHyvinkään seudun Urheilijat - / -
Miika KohoNurmijärven Yleisurheilu - / -
Tomi KorhonenNummen Kipinä - / -
Luukas Latva-KäyräKeski-Uudenmaan Yleisurheilu - / -
Patrick LindbergLänsi-Uudenmaan Urheilijat9,22 / 9,22
Toni RinnekariNurmijärven Yleisurheilu - / -
Aku RissanenNurmijärven Yleisurheilu - / -
Antti SaarinenLänsi-Uudenmaan Urheilijat - / -
Topias TalvitieHyvinkään seudun Urheilijat - / -
Otso VäyrynenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu - / -
Sampo VäyrynenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu - / -
 
P11 1000m (7)
Petteri KankkunenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu - / -
Miika KohoNurmijärven Yleisurheilu - / -
Juho KorpisaariRiihimäen Kisko - / -
Eemil LaineNurmijärven Yleisurheilu - / -
Leevi LeskeläNurmijärven Yleisurheilu - / -
Elias PelkonenMäntsälän Urheilijat - / -
Tuomas RuuskanenMäntsälän Urheilijat - / -
 
P11 korkeus (8)
Joona HeikkeröPorvoon Urheilijat - / -
Vilho HeinänenJanakkalan Jana - / -
Samuli HeiskanenNurmijärven Yleisurheilu - / -
Juho KorpisaariRiihimäen Kisko - / -
Anselmi KoskelaHausjärven Urheilijat - / -
Justus TalvitieHyvinkään seudun Urheilijat - / -
Arno ToivolaHyvinkään seudun Urheilijat - / -
Alex VuoriKeski-Uudenmaan Yleisurheilu - / -
 
P11 pituus (17)
Rasmus ErikssonPorvoon Urheilijat - / -
Miro HeikkonenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu - / -
Justus KankaanpääNurmijärven Yleisurheilu - / -
Juho KantoniemiHyvinkään seudun Urheilijat - / -
Tomi KorhonenNummen Kipinä - / -
Juuso KuparinenJanakkalan Jana - / -
Eemil LaineNurmijärven Yleisurheilu - / -
Luukas Latva-KäyräKeski-Uudenmaan Yleisurheilu - / -
Leevi LeskeläNurmijärven Yleisurheilu - / -
Patrick LindbergLänsi-Uudenmaan Urheilijat430 / 430
Elias NikanderKarkkilan Pojat - / -
Eemil PellonperäNurmijärven Yleisurheilu - / -
Topias TalvitieHyvinkään seudun Urheilijat - / -
Atte VaseliusNummen Kipinä - / -
Otso VäyrynenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu - / -
Sampo VäyrynenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu - / -
Alex VuoriKeski-Uudenmaan Yleisurheilu - / -
 
P11 kuula (13)
Joona HeikkeröPorvoon Urheilijat - / -
Joona JalonenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu - / -
Petteri KankkunenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu - / -
Anselmi KoskelaHausjärven Urheilijat - / -
Juuso KuparinenJanakkalan Jana - / -
Elias NikanderKarkkilan Pojat - / -
Eemil PellonperäNurmijärven Yleisurheilu - / -
Toni RinnekariNurmijärven Yleisurheilu - / -
Aku RissanenNurmijärven Yleisurheilu - / -
Tuomas RuuskanenMäntsälän Urheilijat - / -
Antti SaarinenLänsi-Uudenmaan Urheilijat - / -
Arno ToivolaHyvinkään seudun Urheilijat - / -
Atte VaseliusNummen Kipinä - / -
 
P11 1000m kävely (4)
Kalle GauriloffKeski-Uudenmaan Yleisurheilu - / -
Justus KankaanpääNurmijärven Yleisurheilu - / -
Justus TalvitieHyvinkään seudun Urheilijat - / -
Oiva Ylä-JarkkoLänsi-Uudenmaan Urheilijat - / -
 
T11 60m (32)
Helmi AaltoRiihimäen Kisko - / -
Sanni AhonenRiihimäen Kisko - / -
Ida CardonaKeski-Uudenmaan Yleisurheilu - / -
Iida HaajanenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu - / -
Åsa HakalaxKarkkilan Pojat - / -
Isla HällströmPorvoon Urheilijat - / -
Minea HarjanneLänsi-Uudenmaan Urheilijat - / -
Sini HatakkaLänsi-Uudenmaan Urheilijat - / -
Noora HietalaHyvinkään seudun Urheilijat - / -
Nea HirvonenRiihimäen Kisko - / -
Nea JärvinenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu - / -
Emma KnuutilaKeski-Uudenmaan Yleisurheilu - / -
Pinja KourulaJanakkalan Jana - / -
Susanna LammenahoHyvinkään seudun Urheilijat - / -
Inkamari LettoHyvinkään seudun Urheilijat - / -
Emmi MaloRiihimäen Kisko10,05 / 10,05
Aliina MansikkamäkiKeravan Urheilijat - / -
Ilona MononenJanakkalan Jana - / -
Nea NiemiPorvoon Urheilijat - / -
Silja NieminenMäntsälän Urheilijat - / -
Hille NiemitukiaHyvinkään seudun Urheilijat - / -
Inkaliina NurminenNurmijärven Yleisurheilu - / -
Petra PikkarainenRiihimäen Kisko - / -
Hilla PirinenKeravan Urheilijat - / -
Petranella PoranenKeravan Urheilijat - / -
Iida RitolaKeski-Uudenmaan Yleisurheilu - / -
Emma RovasaloHyvinkään seudun Urheilijat - / -
Aava SevonkariKeravan Urheilijat - / -
Reetta TorikkaKarkkilan Pojat - / -
Jelizaveta TsubarevaKeski-Uudenmaan Yleisurheilu - / -
Margarita TsubarevaKeski-Uudenmaan Yleisurheilu - / -
Janna VihtkariVihdin Viesti - / -
 
T11 1000m (16)
Sanni AhonenRiihimäen Kisko - / -
Jutta HeinoKarkkilan Pojat - / -
Emmi HietanenRiihimäen Kisko - / -
Jessica HjortPorvoon Urheilijat3.30,37 / 3.30,37
Salla HyvönenNurmijärven Yleisurheilu - / -
Carla JalkanenPorvoon Urheilijat - / -
Elina KettinenNurmijärven Yleisurheilu4.10,18 / 0.00,00
Pinja KourulaJanakkalan Jana - / -
Lotta MalmPorvoon Urheilijat - / -
Nea NiemiPorvoon Urheilijat - / -
Hille NiemitukiaHyvinkään seudun Urheilijat - / -
Salla NorrbackaHyvinkään seudun Urheilijat - / -
Iida NymanPorvoon Urheilijat - / -
Petranella PoranenKeravan Urheilijat - / -
Anni RiiheläinenPorvoon Urheilijat3.51,10 / 3.51,10
Emma RovasaloHyvinkään seudun Urheilijat - / -
 
T11 korkeus (4)
Jutta HeinoKarkkilan Pojat - / -
Laila LehtinenHyvinkään seudun Urheilijat - / -
Iita RäisänenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu - / -
Reetta TorikkaKarkkilan Pojat - / -
 
T11 pituus (29)
Ida CardonaKeski-Uudenmaan Yleisurheilu - / -
Iida HaajanenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu - / -
Åsa HakalaxKarkkilan Pojat - / -
Minea HarjanneLänsi-Uudenmaan Urheilijat - / -
Sini HatakkaLänsi-Uudenmaan Urheilijat - / -
Nea HirvonenRiihimäen Kisko - / -
Hanna HonkonenRiihimäen Kisko295 / -
Salla HyvönenNurmijärven Yleisurheilu - / -
Nea JärvinenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu - / -
Evi KinnunenJanakkalan Jana - / -
Emma KnuutilaKeski-Uudenmaan Yleisurheilu - / -
Jenna LamioNurmijärven Yleisurheilu - / -
Susanna LammenahoHyvinkään seudun Urheilijat - / -
Laila LehtinenHyvinkään seudun Urheilijat - / -
Inkamari LettoHyvinkään seudun Urheilijat - / -
Maikku MajasalmiKarkkilan Pojat - / -
Aliina MansikkamäkiKeravan Urheilijat - / -
Ilona MononenJanakkalan Jana - / -
Silja NieminenMäntsälän Urheilijat - / -
Inkaliina NurminenNurmijärven Yleisurheilu - / -
Iida NymanPorvoon Urheilijat - / -
Iita RäisänenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu - / -
Suvi RantalaNurmijärven Yleisurheilu - / -
Anni SaarinenLänsi-Uudenmaan Urheilijat - / -
Nea SelkämaaJanakkalan Jana - / -
Aava SevonkariKeravan Urheilijat - / -
Jelizaveta TsubarevaKeski-Uudenmaan Yleisurheilu - / -
Margarita TsubarevaKeski-Uudenmaan Yleisurheilu - / -
Aleksandra VaurasaloJanakkalan Jana - / -
 
T11 kuula (12)
Helmi AaltoRiihimäen Kisko - / -
Emmi HietanenRiihimäen Kisko - / -
Jessica HjortPorvoon Urheilijat6,56 / 6,56
Hanna HonkonenRiihimäen Kisko6,91 / -
Evi KinnunenJanakkalan Jana - / -
Jenna LamioNurmijärven Yleisurheilu - / -
Maikku MajasalmiKarkkilan Pojat - / -
Emmi MaloRiihimäen Kisko7,27 / 7,27
Aura NiiranenHyvinkään seudun Urheilijat - / -
Petra PikkarainenRiihimäen Kisko - / -
Anni SaarinenLänsi-Uudenmaan Urheilijat - / -
Jukka YlisoiniKeravan Urheilijat - / -
 
T11 1000m kävely (4)
Noora HietalaHyvinkään seudun Urheilijat - / -
Suvi RantalaNurmijärven Yleisurheilu - / -
Janna VihtkariVihdin Viesti - / -
Jukka YlisoiniKeravan Urheilijat - / -
 
P9 40m (10)
Aaron CederKeski-Uudenmaan Yleisurheilu - / -
Konsta KeijonenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu - / -
Matias KeskinenVihdin Viesti - / -
Miko KoskelainenHyvinkään seudun Urheilijat - / -
Joonatan LindbergRiihimäen Kisko - / -
Miko OjapeltoKeski-Uudenmaan Yleisurheilu - / -
Jiri PajunenLänsi-Uudenmaan Urheilijat - / -
Jasper ReilsonLänsi-Uudenmaan Urheilijat - / -
Eino RiiheläinenPorvoon Urheilijat7,40 / 7,40
Veeti SavolainenKeravan Urheilijat - / -
 
P9 1000m (7)
Elias HietanenRiihimäen Kisko - / -
Matias KeskinenVihdin Viesti - / -
Juho MantilaRiihimäen Kisko - / -
Miko OjapeltoKeski-Uudenmaan Yleisurheilu - / -
Jami SaariNurmijärven Yleisurheilu - / -
Veeti SavolainenKeravan Urheilijat - / -
Henri SuiLänsi-Uudenmaan Urheilijat - / -
 
P9 korkeus (2)
Miko KoskelainenHyvinkään seudun Urheilijat - / -
Aaro RäisänenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu - / -
 
P9 pituus (11)
Aaron CederKeski-Uudenmaan Yleisurheilu - / -
Elias HietanenRiihimäen Kisko - / -
Konsta KeijonenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu - / -
Kristian KempasKeski-Uudenmaan Yleisurheilu - / -
Joonatan LindbergRiihimäen Kisko - / -
Mikke MajasalmiKarkkilan Pojat - / -
Juho MantilaRiihimäen Kisko - / -
Jiri PajunenLänsi-Uudenmaan Urheilijat - / -
Eino RiiheläinenPorvoon Urheilijat280 / 280
Jami SaariNurmijärven Yleisurheilu - / -
Luukas VendelinKarkkilan Pojat - / -
 
P9 kuula (4)
Kristian KempasKeski-Uudenmaan Yleisurheilu - / -
Mikke MajasalmiKarkkilan Pojat - / -
Henri SuiLänsi-Uudenmaan Urheilijat - / -
Luukas VendelinKarkkilan Pojat - / -
 
P9 600m kävely (1)
Aaro RäisänenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu - / -
 
T9 40m (23)
Milja AhonenRiihimäen Kisko - / -
Jenny ErikssonPorvoon Urheilijat - / -
Mila HeikkonenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu - / -
Ilona HulkkoVihdin Viesti - / -
Siru HuuskolaKeski-Uudenmaan Yleisurheilu - / -
Ronja JulinKeski-Uudenmaan Yleisurheilu - / -
Sohvi KinnunenJanakkalan Jana - / -
Milja KohoNurmijärven Yleisurheilu - / -
Tähkä-Alina KoskelaHausjärven Urheilijat - / -
Lumia LaaksoKeski-Uudenmaan Yleisurheilu - / -
Venla LähdemäkiHyvinkään seudun Urheilijat - / -
Vilma MeriläinenLänsi-Uudenmaan Urheilijat - / -
Laura MetsoilaKeski-Uudenmaan Yleisurheilu - / -
Henniina NärhiKarkkilan Pojat - / -
Lisite ReilsonLänsi-Uudenmaan Urheilijat - / -
Nelli RosnellKeski-Uudenmaan Yleisurheilu - / -
Emma SalokaartoKeski-Uudenmaan Yleisurheilu - / -
Sanni SihvonenRiihimäen Kisko - / -
Siiri UntinenPorvoon Urheilijat - / -
Pihla VäisänenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu - / -
Tiia ViramäkiLänsi-Uudenmaan Urheilijat - / -
Moona VirtanenHyvinkään seudun Urheilijat - / -
Janette YlisoiniKeravan Urheilijat - / -
 
T9 1000m (11)
Milja AhonenRiihimäen Kisko - / -
Sara HatakkaLänsi-Uudenmaan Urheilijat - / -
Mila HeikkonenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu - / -
Vilja-Matilda KoskelaHausjärven Urheilijat - / -
Aino LaitinenHyvinkään seudun Urheilijat - / -
Aino RiskuKeski-Uudenmaan Yleisurheilu - / -
Sini-Minea SaarikoskiKeravan Urheilijat - / -
Emma SalokaartoKeski-Uudenmaan Yleisurheilu - / -
Viola SuiLänsi-Uudenmaan Urheilijat - / -
Pinja SundströmKarkkilan Pojat - / -
Eevi ViitalaNummen Kipinä - / -
 
T9 korkeus (5)
Vilja-Matilda KoskelaHausjärven Urheilijat - / -
Elsa MattilaHyvinkään seudun Urheilijat - / -
Amanda RontuKeravan Urheilijat - / -
Pinja SundströmKarkkilan Pojat - / -
Tiia ViramäkiLänsi-Uudenmaan Urheilijat - / -
 
T9 pituus (21)
Jenny ErikssonPorvoon Urheilijat - / -
Sara HatakkaLänsi-Uudenmaan Urheilijat - / -
Hilma HeinänenJanakkalan Jana - / -
Siru HuuskolaKeski-Uudenmaan Yleisurheilu - / -
Sohvi KinnunenJanakkalan Jana - / -
Milja KohoNurmijärven Yleisurheilu - / -
Tähkä-Alina KoskelaHausjärven Urheilijat - / -
Lumia LaaksoKeski-Uudenmaan Yleisurheilu - / -
Aino LaitinenHyvinkään seudun Urheilijat - / -
Elsa MattilaHyvinkään seudun Urheilijat - / -
Henniina NärhiKarkkilan Pojat - / -
Aino RiskuKeski-Uudenmaan Yleisurheilu - / -
Amanda RontuKeravan Urheilijat - / -
Nelli RosnellKeski-Uudenmaan Yleisurheilu - / -
Camilla RytkönenLänsi-Uudenmaan Urheilijat - / -
Sanni SihvonenRiihimäen Kisko - / -
Viola SuiLänsi-Uudenmaan Urheilijat - / -
Aada TauriainenPorvoon Urheilijat - / -
Siiri UntinenPorvoon Urheilijat - / -
Eevi ViitalaNummen Kipinä - / -
Moona VirtanenHyvinkään seudun Urheilijat - / -
 
T9 kuula (8)
Hilma HeinänenJanakkalan Jana - / -
Ronja JulinKeski-Uudenmaan Yleisurheilu - / -
Oona KetomäkiNurmijärven Yleisurheilu - / -
Venla LähdemäkiHyvinkään seudun Urheilijat - / -
Vilma MeriläinenLänsi-Uudenmaan Urheilijat - / -
Camilla RytkönenLänsi-Uudenmaan Urheilijat - / -
Aada TauriainenPorvoon Urheilijat - / -
Janette YlisoiniKeravan Urheilijat - / -
 
T9 600m kävely (3)
Oona KetomäkiNurmijärven Yleisurheilu - / -
Laura MetsoilaKeski-Uudenmaan Yleisurheilu - / -
Pihla VäisänenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu - / -