Kilpailukalenteri.fi
Etusivu
Selaus
Haku
Karttahaku


UKK / FAQ
Anna palautetta
Tietoa palvelusta

Tulospalveluohje

Piilota piirin myöntämät kilpailut

Näytä seurakilpailut
Paluu kilpailun tietoihin
Piirin myöntämä kilpailu
27.05. klo 11:00 Vilpas Track Games Tulokset (päivitetty: 16:23 27.05.2018)
Vilpas Track Games
Salon keskusurheilukenttä
27.5.2018

TULOKSET

M 200 m
                     Tuuli: +2,1

  1. Juho Vanhala                            HarjavJy            22,28 
  2. Ville Wendelin                          TuUL                22,50 
  3. Simo Noopila                            MaskKa              23,91 
  4. Jere Kaakinen                           LempKiYU            24,43 
  5. Petri Tauriainen                        PernU               24,63 
  6. Jan Särömaa                             HKV                 26,73 

M 800 m


  1. Eetu Lindholm                           TuUL              2.03,19 
  2. Valtteri Lehtonen                       TuUL              2.07,19 
  3. Pyry Suojanen                           TuUL              2.13,84 PB
  4. Thomas Sandberg                         ÅIFK              2.14,55 
     Tuure Haapanen                          TuUL                  DNS 

M Korkeus

  1. Samuli Eriksson                         SalVil                214 
         200 204 208 211 214 217 221
           O   O   O XXO XXO XX-   X
  2. Valtteri Välimäki                       UudKK                 204 
         195 200 204 208
          XO   O XXO XXX
  3. Julius Kuusela                          LänsiUU               200 
         190 195 200 204
           O  XO  XO XXX
  4. Heikki Pärnä                            TuUL                  190 SB
         185 190 195
           O  XO XXX
  5. Iiro Isokääntä                          SalVil                190 
         180 185 190 195
           O XXO XXO XXX
  6. Lari Autio                              SalVil                175 
         175 180
          XO XXX

M Seiväs

  1. Lari Autio                              SalVil                330 
         270 280 290 300 310 320 330 340
           O   O   O   O   O   O  XO XXX
     Anton Kunnas                            IFSibboV              DNS 
       

M Keihäs

  1. Atte Sailola                            SalVil              64,21 PB
          64,21  59,40      X  60,83      X      X
  2. Leevi Uusitalo                          RaisKu              64,04 
          63,62  64,04      X  61,47  61,35  62,90
  3. Sami Reunanen                           VammsVoi            62,62 
          62,02  58,85  62,48  62,62      X      X

P7 40 m

                     Tuuli: +2,1

  1. Alpo Rauhala                            KuusjHu              7,68 
  2. Oskari Häkli                            RaisKu               8,00 
  3. Ukko Silanto                            SalVil               8,39 
  4. Joa Litja                               SalVil               8,41 
  5. Viljami Lindberg                        SomE                 9,29 
  6. Robert Langinen                         SalVil               9,37 
  7. Kevin Kunnia                            SalVil              10,06 

P7 Pituus

  1. Oskari Häkli                            RaisKu               2,54                   
          2,48  2,26  2,54     X  2,49  2,46
                                            
  2. Alpo Rauhala                            KuusjHu              2,52                   
          2,52  2,48  2,46     X  2,39  2,19
                                            
  3. Ukko Silanto                            SalVil               2,44                   
          2,44  1,98  2,34  2,00  2,19  2,15
                                            
  4. Joa Litja                               SalVil               2,37                   
          2,37  2,28  2,37  1,47  1,79  2,05
                                            
  5. Robert Langinen                         SalVil               2,26                   
          2,06  2,02  2,13  2,16  2,08  2,26
                                            
  6. Kevin Kunnia                            SalVil               1,75                   
             X  1,52  1,75  1,67  1,73     X
                                            

P9 40 m

                     Tuuli: +2,2

  1. Eerik Häkli                             RaisKu               7,07 
  2. Elias Leino                             SalVil               7,69 
  3. Viljami Tavi                            SalVil               7,75 
  4. Arjun Walia                             SalVil               7,87 
  5. Aaro Manner                             SalVil               8,14 

P9 Pituus

  1. Rasmus Vuori                            SalVil               3,59      PB             
          3,49  3,59     X  3,58  3,42  3,41
                                            
  2. Eerik Häkli                             RaisKu               3,18      PB             
             X  3,00  3,04  3,05  3,18  3,12
                                            
  3. Viljami Tavi                            SalVil               2,92                   
          2,81  2,70  2,92  2,83  2,91  2,88
                                            
  4. Arjun Walia                             SalVil               2,60                   
          2,54  2,58  2,56  2,42  2,60  2,51
                                            

P9 Kuula

  1. Rasmus Vuori                            SalVil               7,17 PB
              X   6,53   6,44   6,60   6,30   7,17
  2. Verne Laine                             SalVil               5,28 
           4,33   4,73   5,14   4,27   5,28   4,96
  3. Viljami Tavi                            SalVil               4,68 
           4,46   4,55   4,53   4,25   4,34   4,68

P11 60 m

                     Tuuli: +0,6

  1. Luca Jämsen                             SalVil               9,24 PB
  2. Joose Halonen                           SalVil               9,26 PB
  3. Jonne Aho                               SalVil               9,47 PB

P11 1000 m


  1. Jens-Aarne Kero                         IFRaseb           3.25,08 PB
  2. Jonne Aho                               SalVil            3.36,76 PB
     Luca Jämsen                             SalVil                DNS 

P11 Korkeus

  1. Luca Jämsen                             SalVil                131 PB
         115 120 123 126 129 131 133
           O   O   O   O  XO   O XXX

P11 Kuula

  1. Jonne Aho                               SalVil               5,83 
           5,44   5,58   5,74   5,83   5,08   5,56

P13 200 m

                     Tuuli: +2,0

  1. Jimi Aho                                SalVil              27,04 PB
  2. Rasmus Tenkanen                         IFRaseb             29,34 PB
  3. Miro Mattila                            LiedPa              31,70 PB
  4. Valtteri Vasama                         NurmijYU            34,37 
     Viljami Avoranta                        SalVil                DNS 

P13 1000 m

  1. Miro Mattila                            LiedPa            3.32,46 SB
     Viljami Avoranta                        SalVil                DNS 

P13 Keihäs

  1. Jasper Aho                              NaantLöy            38,60 PB
          35,64  37,33  35,17  34,55  38,60      X
  2. Niko Sinervo                            TurTo               33,26 
          30,95      X      X  32,45      X  33,26
  3. Rasmus Tenkanen                         IFRaseb             32,75 PB
          29,29  32,07  27,70  28,04  32,75  29,83
  4. Valtteri Vasama                         NurmijYU            29,71 
          28,12  29,25  29,71      X  28,95      X

P15 200 m

  1. Jaakko Linnus                           TampPy              24,12 
  2. Rasmus Haavisto                         MaskKa              24,30 
  3. Marius Wasström                         IFRaseb             24,98 
  4. Tuukka Juntunen                         SalVil              25,46 
  5. Juho Leppä                              SomE                25,60 
  6. Oliver Heikkinen                        IFRaseb             26,92 
  7. Joel-Oscar Kammarmäki                   ForssSa             30,85 

Erä 1                Tuuli: +2,4

  1. Jaakko Linnus                           TampPy              24,12 
  2. Marius Wasström                         IFRaseb             24,98 
  3. Tuukka Juntunen                         SalVil              25,46 
  4. Juho Leppä                              SomE                25,60 

Erä 2                Tuuli: +2,2

  1. Rasmus Haavisto                         MaskKa              24,30 
  2. Oliver Heikkinen                        IFRaseb             26,92 
  3. Joel-Oscar Kammarmäki                   ForssSa             30,85 

P15 800 m


  1. Aarni Eijs                              SalVil            2.21,53 PB
  2. Marius Wasström                         IFRaseb           2.25,67 PB
  3. Joona Rasi                              MaskKa            2.27,16 
  4. Oliver Heikkinen                        IFRaseb           2.30,10 
     Tuukka Juntunen                         SalVil                DNS 

P15 Pituus

  1. Arttu Tauriainen                        PernU                5,82 +2,5 w   5,80 +1,4 PB
          5,80     X     X     X  5,69  5,82
          +1,4  +3,5  +3,3  +2,4  +2,7  +2,5
  2. Marius Wasström                         IFRaseb              5,33 +1,7 PB             
             X  5,20  5,02  4,87  5,33     X
          +1,9  +3,7  +2,7  +0,9  +1,7  +2,4
  3. Juho Leppä                              SomE                 5,22 +3,2 w   4,94 +1,7 
          4,89  4,67  4,59  4,94  4,80  5,22
          +2,0  +2,0  +3,3  +1,7  +0,9  +3,2
  4. Oliver Heikkinen                        IFRaseb              4,91 +1,8 PB             
          4,63     X     X     X     X  4,91
          +3,2  +1,3  +3,2  +3,1  +2,3  +1.8

P15 Kiekko

  1. Tuukka Juntunen                         SalVil              43,04 PB
          41,26  43,04      X      X      X  42,53
  2. Lari Nikkanen                           NaantLöy            42,26 PB
          40,97      X  42,26      X      X  41,89

M17 200 m

                     Tuuli: +2,4

  1. Juho Haapala                            MaskKa              23,25 
  2. Aarne Laaksonen                         KoskKai             24,10 
  3. Lauri Salo                              KoskKai             25,02 

M17 Korkeus

     Marcus Hakanpää                         DragsfjIK             DNS 

M17 Keihäs

  1. Ilkka Suilamo                           SalVil              46,92 
          43,00      X      X      X      X  46,92

N 200 m

                     Tuuli: +1,9

  1. Sanni Kettunen                          SalVil              26,30 PB
  2. Mirette Riikonen                        NaantLöy            28,83 PB

N 800 m

  1. Jenni Lautiala                          SalVil            2.34,64 

N Korkeus

  1. Eleriin Haas                            HIFK                  181 
         166 169 172 175 178 181 184
           O   O   O   O   O   O XXX
  2. Miia Lindholm                           HIFK                  178 
         166 169 172 175 178 181
           O   O   O XXO   O XXX

N Seiväs

  1. Kiia Jullenmaa                          PorinYU               365 
         345 355 365 380
           O   O   O XXX
  2. Laura Sirkiä                            SalVil                345 
         325 335 345 355
          XO  XO   O XXX
  3. Lotta Sariola                           SomE                  305 PB
         275 285 295 305 315
           O   O   O  XO XXX
     Wilma Murto                             SalVil                 NH 
         405
         XXX
     Minna Nikkanen                          SomE                   NH 
         415
         XXX

N Pituus

  1. Elina Kakko                             PerttPei             5,65 +2,5 w   5,62 +1,4 
          5,49  5,59  5,55  5,62  5,54  5,65
          +1,3  +1,5  +2,1  +1,4  +2,1  +2,5
  2. Nelli Korelin                           SalVil               4,87 +4,1 w   4,73 +1,2 
          4,79  4,73  4,46     -     X  4,87
          +2,7  +1,2  +2,3        +2,0  +4,1
  3. Mirette Riikonen                        NaantLöy             4,79 +0,8 PB             
          4,39  4,37  4,79     -     -     -
          +2,5  +2,3  +0,8                  
  4. Josefiina Mäkinen                       SalVil               4,33 +1,5              
          4,33  4,28  4,24  4,04  3,92  3,92
          +1,5  +0,4  +0,9  +1,2  +1,2  +2,1
  5. Elina Tötterström                       SalVil               4,03 +1,5              
          4,03  3,91  3,83  3,74     -     -
          +1,5  +2,9  +0,9  +0,7            
     Sanni Kettunen                          SalVil                DNS                   
        
N Kiekko

  1. Pinja Karhunen                          HämeenlTa           41,92 SB
          41,92  40,45      X  39,60      X      X
  2. Krista Alm                              LänsiUU             33,66 PB
          33,66      X      X      X      X  30,64
  3. Pihla Karhunen                          HämeenlTa           32,56 
          32,56  31,54      X  31,62  32,26      X
  4. Heidi Sailola                           SalVil              21,82 
              X      X  20,95  21,82      X      X

T7 40 m

                     Tuuli: +2,4

  1. Iina Oksanen                            SalVil               8,40 
  2. Eveliina Jokela                         PernU                9,35 

T7 Pituus

  1. Iina Oksanen                            SalVil               2,20                   
          2,07  2,02     X  2,15  2,20  2,13
                                            
  2. Eveliina Jokela                         PernU                1,83                   
          1,83  1,26  1,72  1,56     X  1,45
                                            

T9 40 m

                     Tuuli: +0,6

  1. Ellen Taponen                           SalVil               6,80 PB
  2. Vera Ahlfors                            HIFK                 7,11 PB
  3. Emma Rauhala                            KuusjHu              7,15 
  4. Matilda Elo                             SalVil               7,16 
  5. Siina Kossa                             SauvU                7,34 PB
  6. Fanny Alari                             LiedPa               7,53 
  7. Vendi Lehtimäki                         ForssSa              7,62 PB
  8. Lilli Saarela                           SalVil               7,70 

T9 Pituus

  1. Emma Rauhala                            KuusjHu              3,38                   
          3,07  3,33  3,27  3,38  3,27     X
                                            
  2. Ellen Taponen                           SalVil               3,23                   
          3,23  3,10     X     X  3,23  3,08
                                            
  3. Fanny Alari                             LiedPa               3,19      SB             
          2,91  3,12  3,19  3,16  3,11  2,98
                                            
  4. Siina Kossa                             SauvU                3,12      PB             
          3,03  3,00  3,08  3,12  3,08  3,09
                                            
  5. Vendi Lehtimäki                         ForssSa              3,10                   
          2,75  2,75  2,91  3,02  3,10  3,02
                                            
  6. Lilli Saarela                           SalVil               2,75                   
          2,62  2,75  2,67  2,58  2,68  2,61
                                            

T9 Kuula

  1. Ellen Taponen                           SalVil               6,19 PB
           5,86   6,11   6,19   6,18   6,08   5,60
  2. Matilda Elo                             SalVil               5,70 PB
           5,70   5,34   5,51   5,19   5,18   5,13
  3. Fanny Alari                             LiedPa               5,61 PB
           5,16   5,05   5,11   5,08   5,61   5,02
  4. Lilli Saarela                           SalVil               4,30 
           3,50   3,97   3,98   3,90   4,20   4,30
  5. Emma Rauhala                            KuusjHu              4,23 PB
           3,98   4,23   3,69   3,72   4,19   4,21

T11 60 m

  1. Venla Tainio                            PaimU                9,33 
  2. Miranda Lehtimäki                       ForssSa              9,39 
  3. My Nordling                             SalVil               9,65 
  4. Essi Lokisto                            SalVil               9,66 
  5. Tiuku Tenkanen                          SalVil               9,73 
  6. Kaisla Manner                           SalVil               9,79 
  7. Sienna Hundeshagen                      ÅIFK                 9,85 
  8. Linda Rättö                             SalVil              10,14 
  9. Helmi Koivumäki                         TuUL                10,35 
 10. Alina Tuomaala                          SalVil              10,70 
 11. Hilda Merivirta                         SalVil              10,83 
 12. Eveliina Elovaara                       SalVil              11,08 

Erä 1                Tuuli: +1,2

  1. Miranda Lehtimäki                       ForssSa              9,39 PB
  2. My Nordling                             SalVil               9,65 
  3. Kaisla Manner                           SalVil               9,79 
  4. Sienna Hundeshagen                      ÅIFK                 9,85 PB
  5. Linda Rättö                             SalVil              10,14 PB
  6. Alina Tuomaala                          SalVil              10,70 

Erä 2                Tuuli: +2,4

  1. Venla Tainio                            PaimU                9,33 
  2. Essi Lokisto                            SalVil               9,66 
  3. Tiuku Tenkanen                          SalVil               9,73 
  4. Helmi Koivumäki                         TuUL                10,35 
  5. Hilda Merivirta                         SalVil              10,83 
  6. Eveliina Elovaara                       SalVil              11,08 

T11 1000 m


  1. Miranda Lehtimäki                       ForssSa           3.28,20 PB
  2. Aurora Änäkkälä                         SalVil            3.52,37 
  3. Kaisla Manner                           SalVil            4.02,53 
  4. Unna Heikkilä                           SalVil            4.11,63 
  5. Aada Hynynen                            SalVil            4.21,86 

T11 Korkeus

  1. Miranda Lehtimäki                       ForssSa               120 
         100 105 110 115 120 123
           O   O   O  XO  XO XXX
  2. Petra Engberg                           SalVil                115 
         095 100 105 110 115 120
           O   O   O  XO   O XXX
  3. Linnea Sariola                          SomE                  115 
             100 105 110 115 120    
               O   O   O  XO XXX    
  4. Hilma Räsänen                           SalVil                110 
         095 100 105 110 115
           O   O   O   O XXX
  5. Helmi Koivumäki                         TuUL                  110 
         095 100 105 110 115
           O   O   O  XO XXX

T11 Kuula

  1. Linnea Sariola                          SomE                 7,16 PB
           6,24   6,88   7,16   6,55   6,95   5,35
  2. Helmi Koivumäki                         TuUL                 6,94 
           6,87   6,94   6,18   6,87   6,74   6,66
  3. My Nordling                             SalVil               6,35 
           6,35      X   5,11   5,90   5,90   6,28
  4. Kiira Kilpinen                          LempKiYU             6,27 
           5,81   5,79   5,62   5,84   5,92   6,27
  5. Eveliina Elovaara                       SalVil               5,80 
           5,80   5,80   5,56   5,49   5,73   5,73
  6. Essi Lokisto                            SalVil               5,11 PB
           5,11   4,94   4,36      X   4,48   4,48
  7. Alina Tuomaala                          SalVil               5,09 PB
           4,62   5,09   5,04   4,73      X   4,65
  8. Aurora Änäkkälä                         SalVil               4,89 
           4,16   4,68   4,89   4,52   4,23   4,60
  9. Tiuku Tenkanen                          SalVil               4,79 
           4,31   3,71   4,11   4,35   4,00   4,79

T13 200 m

  1. Mariella Laakso                         TurTo               27,90 
  2. Amanda Lehtimäki                        ForssSa             28,50 
  3. Unnaveera Hämäläinen                    TurWei              28,86 
  4. Eveliina Laakso                         TurTo               29,40 
  5. Sara Ahlfors                            HIFK                29,55 
  6. Inka Ekbom                              SalVil              30,06 
  7. Lili Jokela                             PernU               31,02 
  8. Laura Ahlqvist                          SalVil              31,63 
  9. Iina Lokisto                            SalVil              31,90 

Erä 1                Tuuli: +2,0

  1. Unnaveera Hämäläinen                    TurWei              28,86 PB
  2. Eveliina Laakso                         TurTo               29,40 
  3. Sara Ahlfors                            HIFK                29,55 PB
  4. Inka Ekbom                              SalVil              30,06 PB
  5. Iina Lokisto                            SalVil              31,90 

Erä 2                Tuuli: +0,9

  1. Mariella Laakso                         TurTo               27,90 
  2. Amanda Lehtimäki                        ForssSa             28,50 PB
  3. Lili Jokela                             PernU               31,02 
  4. Laura Ahlqvist                          SalVil              31,63 

T13 1000 m


  1. Inka Ekbom                              SalVil            3.40,13 PB
  2. Selma Lupala                            IFRaseb           3.49,65 
  3. Iina Lokisto                            SalVil            4.05,28 
  4. Minne Känkänen                          SalVil            4.39,12 

T13 Keihäs

  1. Elviira Tarvainen                       MaskKa              28,62 PB
          28,62  26,91  25,72  23,63      X      X
  2. Iina Lokisto                            SalVil              15,31 PB
          12,83  15,31  12,25  14,29  14,92  13,70
  3. Miina Valtonen                          PaimU               15,22 SB
          15,22  14,63  12,88  15,09  13,16  12,98
  4. Alexandra Alari                         LiedPa              10,05 
              X      X   9,61  10,05      X   8,63
  5. Minne Känkänen                          SalVil               8,65 
           7,32   6,82   7,57   8,65   6,16   7,92

T15 200 m

  1. Pinja Naula                             TuUL                26,30 
  2. Emma Tainio                             PaimU               26,90 
  3. Fiia Kajula                             RaisKu              27,58 
  3. Anniina Salokannel                      MaskKa              27,58 
  5. Kaisa Äijälä                            NousSu              27,79 
  6. Olivia Salmelainen                      MaskKa              28,01 
  7. Muska Sanden                            SalVil              28,54 
  8. Ruska Isosaari                          SalVil              29,50 
  9. Silja Goman                             NousSu              30,34 

Erä 1                Tuuli: +1,5

  1. Fiia Kajula                             RaisKu              27,58 PB
  2. Kaisa Äijälä                            NousSu              27,79 PB
  3. Olivia Salmelainen                      MaskKa              28,01 PB
  4. Muska Sanden                            SalVil              28,54 PB

Erä 2                Tuuli: +1,0

  1. Pinja Naula                             TuUL                26,30 
  2. Emma Tainio                             PaimU               26,90 
  3. Anniina Salokannel                      MaskKa              27,58 PB
  4. Ruska Isosaari                          SalVil              29,50 PB
  5. Silja Goman                             NousSu              30,34 

T15 800 m


  1. Fiia Kajula                             RaisKu            2.30,53 
  2. Nora Kytäjä                             LempKiYU          2.30,60 
  3. Saimi Lupala                            IFRaseb           2.31,14 
  4. Muska Sanden                            SalVil            2.31,66 
  5. Veera Helkama                           SalVil            2.32,92 PB
  6. Tinja Pirttikoski                       TuUL              2.33,79 PB
  7. Fanny Kero                              IFRaseb           2.37,11 PB
  8. Ruska Isosaari                          SalVil            2.41,29 PB

T15 Pituus

  1. Saimi Lupala                            IFRaseb              4,81 +3,0 w   4,75 +1,2 
          4,78  4,42  4,81  4,50  4,35  4,75
          +3,1  +1,9  +3,0  +2,0  +2,2  +1,2
  2. Anniina Salokannel                      MaskKa               4,78 +2,7 w   4,71 +0,9 PB
          4,60  4,67  4,65  4,78  4,71     X
          +4,9  +2,1  +2,8  +2,7  +0,9  +2,6
  3. Emma Tainio                             PaimU                4,74 +1,8              
          4,40  4,74  4,60  4,57     X  4,49
          +1,9  +1,8  +2,0  +1,9  +1,8  +2,5
  4. Siiri Lehto                             SalVil               4,73 +4,2 w   4,60 +2,0 PB
          4,30  4,60  4,73  4,40  4,55  4,35
          +4,3  +2,0  +4,2  +1,4  +1,0  +0,7
  5. Kaisa Äijälä                            NousSu               4,72 +4,9 w   4,69 +1,8 
          4,44  4,47  4,72  4,57  4,69  4,59
          +1,1  +2,8  +4,9  +3,8  +1,8  +1,1
  6. Aleksandra Viljanen                     HKV                  4,38 +1,5              
          4,38  4,32  4,38  4,21  4,26  4,36
          +2,4  +0,4  +1,5  +1,6  +1,9  +1,9
  7. Amanda Lehtimäki                        ForssSa              4,38 +2,0 PB             
             X  4,20  4,38  4,35     X  4,13
          +2,2  +1,7  +2,0  +1,9  +2,3  +1.4

T15 Kiekko

  1. Pinja Naula                             TuUL                38,94 
          38,94      X      X      X      X  36,80
  2. Petra Ojanen                            TuUL                33,47 PB
              X  28,54      X      X  33,15  33,47
  3. Petra Pikkarainen                       RiihimKi            32,35 PB
          32,35  30,51  28,13  31,90      X  31,67
  4. Vilma Valtonen                          PaimU               20,78 
          20,64  20,78  18,70      X  19,59      X

N17 200 m

                     Tuuli: +0,8

  1. Heljä Hänninen                          NaantLöy            27,07 PB
  2. Julia Matchenkova                       SalVil              27,25 PB
  3. Siiri Intonen                           NaantLöy            27,86 PB
  4. Saara Suonpää                           SomE                27,97 PB
  5. Sofia Piispa                            SalVil              29,27 PB
  6. Teea Kainulainen                        SalVil              31,59 PB

N17 800 m

  1. Sofia Piispa                            SalVil            2.30,74 
  2. Sol Malka                               SalVil            2.41,72 PB

N17 Korkeus

  1. Saima Kossa                             SauvU                 148 PB
         135 140 145 148 151
           O   O   O   O XXX
  2. Aino Takala                             NaantLöy              148 
         135 140 145 148 151
           O   O   O XXO XXX
  3. Melina Riikonen                         NaantLöy              145 SB
         135 140 145 148
           O  XO   O XXX

N17 Pituus

  1. Teea Kainulainen                        SalVil               4,03 +0,9 PB             
          3,64     X     X  3,99  4,03     X
          +1,4  +1,9  +0,9  +1,6  +0,9  +2.1

N17 Kiekko

  1. Sanni Kuparinen                         JanJa               42,93 SB
          42,93  38,72  39,20      X  42,51  38,89
  2. Roosa Naula                             TuUL                42,61 
          41,61      X      X      X  39,75  42,61
  3. Pinja Pikkarainen                       RiihimKi            33,12 
          32,40  31,21  32,16      X      X  33,12