Kilpailukalenteri.fi
Etusivu
Selaus
Haku
Karttahaku


UKK / FAQ
Anna palautetta
Tietoa palvelusta

Tulospalveluohje

Piilota piirin myöntämät kilpailut

Näytä seurakilpailut
Paluu kilpailun tietoihin
Piirin myöntämä kilpailu
14.04. klo 11:00 Ultramoniotteluiden MM-hallikilpailut Ilmoittautuneet
Erä- ja ryhmäjaot www.icosathlon.net	

SENIOR MEN				SENIOR WOMEN	
101	Sébastien Biau		FRA	201	Judith Kas		NED
102	Cédric Bouele		SUI	202	Christelle Pardon	BEL
103	Dennis Coehoorn		NED	205	Linda Holmström		SWE
104	Florian Herr 		GER				
105	Stefan in 't Hout	NED		WOMEN 35-39	
106	Miikka Kuisma		FIN	204	Melanie Englmann	GER
107	Martin Meijer		NED	206	Sara Lehtovuori		FIN
108	Gaetan Piette		BEL				
109	James Shaw		GBR		WOMEN 45-49	
110	Lennart Teunissen       NED	207	Marja Eskelinen		FIN
115	Roberto Paoluzzi	ITA	208	Pirjo Ruuskanen		FIN
						
	MEN U23					WOMEN 50-54	
111	Martijn Flipsen		NED	209	Geraldine Finegan	IRL
112	Nils Hasselberg 	GER	210	Barbara Hillmann	GER
113	Bram van Hastenberg	NED	211	Virve Riikonen		FIN
					212	Annelie Schöldström	SWE
	MEN U20					
116	Jere Liskojärvi		FIN		WOMEN 55-59	
117	Bart Mulder		NED	213	Tuija Varsala		FIN
						
	MEN 35-39				WOMEN 60-64	
118	Teppo Lintula		FIN	214	Sinikka Illaru		FIN
119	Joe McGrath		GBR				
120	Carl McMullen		GBR				
121	Martin Mooney		IRL				
122	Benedict Nolte		GER				
						
	MEN 40-44					
123	Jeroen Vis		NED	
124	Jarno Warsa-Ritaranta	FIN				
						
	MEN 45-49					
125	Henry Andberg		FIN				
126	Bogdan Bacescu		ROU				
127	Geoff Butler		GBR				
128	Lee Faulkner		USA				
129	Chris Ness		GBR				
130	Markus Stiegler		GER				
301	Ari Perälä		FIN				
						
	MEN 50-54					
131	Jukka Hannula		FIN				
132	Jari Jokinen		FIN				
133	Hannu Koskela		FIN				
134	Esa Paukku		FIN				
135	Günther Schmid		GER				
136	Matteo Semprini Cesari	ITA				
						
	MEN 55-59					
137	John Dickinson		GBR				
138	Jukka-Pekka Hassinen	FIN				
139	Yukio Sasano		JPN				
140	Andy Smerdon		GBR				
						
	MEN 60-64					
141	Dirk Jan Giskes		NED				
142	Juha Helander		FIN				
143	Brian Slaughter		GBR				
						
	MEN 65-69					
144	Renhardt Engert		GER				
145	Lasse Kyrö		FIN				
146	Reinhard Rhaue		GER				
147	Wim Threels		NED				
						
	MEN 70-74					
149	Lauri Laakso		FIN