Kilpailukalenteri.fi
Etusivu
Selaus
Haku
Karttahaku


UKK / FAQ
Anna palautetta
Tietoa palvelusta

Tulospalveluohje

Piilota piirin myöntämät kilpailut

Näytä seurakilpailut
Paluu kilpailun tietoihin
Piirin myöntämä kilpailu
14.04. klo 11:00 Ultramoniotteluiden MM-hallikilpailut Ilmoittautuneet
SENIOR MEN			
	Gaetan Piette		Belgium		confirmed
	James Shaw		Great Britain	
	Miikka Kuisma		Finland	
	Cédric Bouele		Switzerland	confirmed
	Dennis Coehoorn		Netherlands	confirmed	
	Martin Meijer		Netherlands
	Stefan in 't Hout	Netherlands
	Lennart Teunissen       Netherlands
        Florian Herr 		Germany SM

MEN U23			
	Martijn Flipsen		Netherlands
	Bram van Hastenberg	Netherlands
	
MEN U20			
	Bart Mulder		Netherlands	
	Jere Liskojärvi		Finland		confirmed

MEN 35			
	Carl McMullen		Great Britain	confirmed
	Tobias Bühner		Germany		confirmed
	Joe McGrath		Great Britain	confirmed
	Teppo Lintula		Finland	
	Martin Mooney		Ireland

MEN 40			
	Hiroshi Mito		Japan	
	Jeroen Vis		Netherlands	
	Jarno Warsa-Ritaranta	Finland		confirmed
	Matts Nylund		Finland	

MEN 45			
	Markus Stiegler		Germany	        confirmed
	Jari Jaakkola		Finland	
	Henry Andberg		Finland	
	Bogdan Bacescu		Romania	        confirmed
	Geoff Butler		Great Britain	
	Chris Ness		Great Britain	confirmed
	Lee Faulkner            United States	confirmed

MEN 50			
	Günther Schmid		Germany	        confirmed
	Esa Paukku		Finland		confirmed
	Jari Jokinen		Finland	
	Hannu Koskela		Finland	
	Tony Killilea		Great Britain	confirmed
	Matteo Semprini Cesari	Italy	
	Jan Särömaa		Finland	

MEN 55			
	Andy Smerdon		Great Britain	
	Yukio Sasano		Japan	
	Jukka-Pekka Hassinen	Finland	
	John Dickinson		Great Britain
	
MEN 60			
	Dirk Jan Giskes		Netherlands	
	Brian Slaughter		Great Britain	
	Juha Helander		Finland	

MEN 65			
	Wim Threels		Netherlands	confirmed	
	Lasse Kyrö		Finland	
	Aavo Kergand		Estonia		confirmed
	Reinhard Rhaue		Germany	

MEN 70			
	Lauri Laakso		Finland	
			
SENIOR WOMEN			
	Judith Kas		Netherlands	confirmed	
	Matleena Helander	Finland	
        Christelle Pardon       Belgium

WOMEN U20			
	Yalda Amini		Afghanistan	confirmed

WOMEN 35			
	Sara Lehtovuori		Finland	
	Melanie Englmann	Germany	        confirmed
	Linda Holmström		Sweden	

WOMEN 45			
	Pirjo Ruuskanen		Finland	

WOMEN 50			
	Barbara Hillmann	Germany	        confirmed
	Annelie Schöldström	Sweden	
	Virve Riikonen		Finland		confirmed
	Geraldine Finegan       Ireland         confirmed

WOMEN 55			
	Tuija Varsala		Finland	

WOMEN 60			
	Sinikka Illaru		Finland		confirmed

			
WAITING LIST MEN	

49.	Benedict Nolte		Germany M35
50.	Nils Hasselberg 	Germany MU23
51.     Scott Roberts           Great Britain M40
52.     Jeferson Souza          United States M40

WOMEN:	still 4 places free