Kilpailukalenteri.fi
Etusivu
Selaus
Haku
Karttahaku


UKK / FAQ
Anna palautetta
Tietoa palvelusta

Tulospalveluohje

Piilota piirin myöntämät kilpailut

Näytä seurakilpailut
Paluu kilpailun tietoihin
pm-kilpailut
20.08. klo 12:00 Sisuviestit Ilmoittautuneet
Ilmoittautuneet joukkueet

P/T 9 8x40m sukkulaviesti (16)
Kauhajoen Karhu 1
Kauhajoen Karhu 2
Seinäjoen Urheilijat 1
Seinäjoen Urheilijat 2
Ähtärin Urheilijat 1
Ähtärin Urheilijat 2
Teuvan Rivakka
Alahärmän Kisa 1
Alahärmän Kisa 2
Laihian Luja
Jalasjärven Jalas
Lapuan Virkiä
Vähänkyrön Viesti
Ilmajoen Kisailijat
Kuortaneen Kunto
Alavuden Urheilijat

T9 4x400 m (16)
Ähtärin Urheilijat 1
Ähtärin Urheilijat 2
Lappajärven Veikot
Alajärven Ankkurit
Teuvan Rivakka 1
Teuvan Rivakka 2
Lapuan Virkiä
Seinäjoen Seudun Urheilijat 1
Seinäjoen Seudun Urheilijat 2
Laihian Luja
Jalasjärven Jalas
Ilmajoen Kisailijat
Kauhajoen Karhu
Vähänkyrön Viesti
Kuortaneen Kunto
Alavuden Urheilijat

P 9 4x400 m (12)
Seinäjoen Seudun Urheilijat
Laihian Luja
Jalasjärven Jalas
Ähtärin Urheilijat 1
Ähtärin Urheilijat 2
Kauhajoen Karhu
Vähänkyrön Viesti
Ilmajoen Kisailijat
Teuvan Rivakka
Ylihärmän Junkkarit
Alavuden Urheilijat
Kuortaneen Kunto

P11 4x50 m (15)
Kauhajoen Karhu
Seinäjoen Seudun Urheilijat 1
Teuvan Rivakka
Seinäjoen Seudun Urheilijat 2
Laihian Luja
Jalasjärven Jalas
Ähtärin Urheilijat
Alahärmän Kisa
Vähänkyrön Viesti
Ilmajoen Kisailijat 1
Ilmajoen Kisailijat 2
Lapuan Virkiä
Kuortaneen Kunto
Alavuden Urheilijat
Kauhavan Wisa

P11 4x600 m (11)
Seinäjoen Seudun Urheilijat
Laihian Luja
Jalasjärven Jalas
Ähtärin Urheilijat
Kauhajoen Karhu
Vähänkyrön Viesti
Ilmajoen Kisailijat
Lapuan Virkiä
Kuortaneen Kunto
Alavuden Urheilijat
Kauhavan Wisa

T11 4x50 m (17)
Ähtärin Urheilijat
Seinäjoen Seudun Urheilijat 1
Seinäjoen Seudun Urheilijat 2
Alajärven Ankkurit 1
Alajärven Ankkurit 2
Teuvan Rivakka
Lapuan Virkiä 1
Lapuan Virkiä 2
Laihian Luja
Jalasjärven Jalas
Ilmajoen Kisailijat 1
Ilmajoen Kisailijat 2
Kauhajoen Karhu
Vähänkyrön Viesti
Kuortaneen Kunto 1
Kuortaneen Kunto 2
Alavuden Urheilijat

T11 4x600 m (14)
Ähtärin Urheilijat
Seinäjoen Seudun Urheilijat
Teuvan Rivakka
Laihian Luja
Jalasjärven Jalas
Alajärven Ankkurit 1
Alajärven Ankkurit 2
Lapuan Virkiä
Kauhajoen Karhu
Vähänkyrön Viesti
Ilmajoen Kisailijat 1
Ilmajoen Kisailijat 2
Alavuden Urheilijat
Kuortaneen Kunto

P13 4x100 m (11)
Seinäjoen Seudun Urheilijat
Jalasjärven Jalas
Alajärven Ankkurit
Kauhajoen Karhu
Lapuan Virkiä
Ylihärmän Junkkarit
Teuvan Rivakka
Alavuden Urheilijat
Ähtärin Urheilijat
Kauhavan Wisa 1
Kauhavan Wisa 2

P13 4x600 m (8)
Seinäjoen Seudun Urheilijat
Jalasjärven Jalas
Alajärven Ankkurit
Ähtärin Urheilijat
Kauhajoen Karhu
Alavuden Urheilijat
Kauhavan Wisa 1
Kauhavan Wisa 2

P13 4x60 m aj. (3)
Teuvan Rivakka
Ähtärin Urheilijat
Kauhavan Wisa

T13 4x100 m (14)
Seinäjoen Seudun Urheilijat 1
Seinäjoen Seudun Urheilijat 2
Lappajärven Veikot
Jalasjärven Jalas
Alajärven Ankkurit
Kauhajoen Karhu
Vähänkyrön Viesti
Ilmajoen Kisailijat
Lapuan Virkiä 1
Lapuan Virkiä 2
Alavuden Urheilijat
Kuortaneen Kunto
Kauhavan Wisa 1
Kauhavan Wisa 2

T13 4x600 m (10)
Seinäjoen Seudun Urheiijat 1
Seinäjoen Seudun Urheilijat 2
Alajärven Ankkurit
Kauhajoen Karhu
Vähänkyrön Viesti
Ilmajoen Kisailijat
Lapuan Virkiä
Alavuden Urheilijat
Kortaneen Kunto
Kauhavan Wisa

T13 4x60 m aj. (4)
Vähänkyrön Viesti
Lapuan Virkiä 1
Lapuan Virkiä 2
Alavuden Urheilijat

P15 4x100 m (7)
Seinäjoen Seudun Urheilijat
Laihian Luja
Töysän Veto
Vaasan Toverit
Vähänkyrön Viesti
Ilmajoen Kisailijat
Kuortaneen Kunto

P15 4x800 m (5)
Seinäjoen Seudun Urheilijat
Laihian Luja
Töysän Veto
Vähänkyrön Viesti
Ilmajoen Kisailijat

T15 4x100 m (11)
Seinäjoen Seudun Urheilijat 1
Seinäjoen Seudun Urheilijat 2
Jalasjärven Jalas
Ähtärin Urheilijat
Kauhajoen Karhu
Vähänkyrön Viesti
Ilmajoen Kisailijat
Teuvan Rivakka 1
Teuvan Rivakka 2
Alavuden Urheilijat
Kauhavan Wisa

T15 4x800 m (7)
Seinäjoen Seudun Urheilijat
Jalasjärven Jalas
Kauhajoen Karhu
Vähänkyrön Viesti
Lapuan Virkiä
Alavuden Urheilijat
Kauhavan Wisa

T15 4x80 m aj. (6)
Seinäjoen Seudun Urheilijat
Kauhajoen Karhu
Vähänkyrön Viesti
Ilmajoen Kisailijat
Teuvan Rivakka
Alavuden Urheilijat