Kilpailukalenteri.fi
Etusivu
Selaus
Haku
Karttahaku


UKK / FAQ
Anna palautetta
Tietoa palvelusta

Tulospalveluohje

Piilota piirin myöntämät kilpailut

Näytä seurakilpailut
Paluu kilpailun tietoihin
Maantie/maastojuoksu
10.05. klo 15:00 Flying Finns -junnumaastot Ilmoittautuneet
Sarja   Nro  Sukunimi    Etunimi   Seura

P9       1   Aaltonen    Eemil     Turun Urheiluliitto
1km      2   Aho         Samuel    Helsingin Kisa-Veikot
         3   Halme       Aaron     Tampereen Pyrintö
         4   Heinonen    Antto-VillJyväskylän Kenttäurheilijat
         5   Ikola       Aapo      Kenttäurheilijat -58
         6   Ingves      Anton     Kristiinan Urheilijat
         7   Kanto       Konsta    Tampereen Pyrintö
         8   Kiviniemi   Petu      Tampereen Pyrintö
         9   Korpi       Tero      Kenttäurheilijat -58
        10   Lehtinen    Joona     Viialan Valtti
        11   Lipponen    Luukas    Lempäälän Kisa
        12   Luodeslampi Otso      Lempäälän Kisa
        13   Luukkaala   Kaarle    Vesilahden Visa
        14   Manninen    Konsta    Tampereen Pyrintö
        15   Muukkonen   Topias    Keravan Urheilijat
        16   Niemelä     Miika     Lempäälän Kisa
        17   Pänkäläinen Jaakko    Keuruun Kisailijat
        18   Ranta       Eero      Lempäälän Kisa
        19   Riiheläinen Eino      Porvoon Urheilijat
        20   Räisänen    Aaro      Keski-Uudenmaan Yleisurheilu
        21   Sahlberg    Santtu    Vähänkyrön Viesti
        22   Sainio      Antti     Tampereen Pyrintö
        23   Salo        Jesse     Tampereen Pyrintö
        24   Savukoski   Joona     Keuruun Kisailijat
        25   Schmidt     Elliot    Borgå Akilles
        26   Simojoki    Kaius     Lammin Säkiä
        27   Smolander   Lauri     Tampereen Pyrintö
        28   Syrjä       Tobias    Tampereen Pyrintö
        29   Timonen     Roni      Turun Urheiluliitto
        30   Tynkkynen   Konsta    Tampereen Pyrintö
        31   Uuttera     Konsta    Ylöjärven Urheilijat
        32   Virta       Niilo     Forssan Salama

P10     33   Aho         Julius    Helsingin Kisa-Veikot
1km     34   Ahonen      Otto      Tampereen Pyrintö
        35   Ahonen      Kasperi   Vehmaisten Urheilijat
        36   Bengs       Jeremias  IF Kraft
        37   Eijs        Aarni     Salon Vilpas
        38   Forsbacka   William   IK Falken
        39   Fransman    Robin     IF Sibbo-Vargarna
        40   Haapalainen Jere      Tampereen Pyrintö
        41   Hakomäki    Reko      Vähänkyrön Viesti
        42   Hintikka    Roope     Jyväskylän Kenttäurheilijat
        43   Huovinen    Simo      Tampereen Pyrintö
        44   Hyppönen    Aapo      Karhulan Katajaiset
        45   Hyvärinen   Arttu     Kalannin Vankka
        46   Juntunen    Eemeli    Suomussalmen Rasti
        47   Järvinen    Patrik    Tampereen Pyrintö
        48   Kalanti     Valtteri  Hämeenlinnan Tarmo
        49   Kankainen   Konsta    Tampereen Pyrintö
        50   KatajalaaksoEemeli    Kannuksen Ura
        51   Kauppi      Samu      Urjalan Urheilijat
        52   Ketola      Riku-KaspeVesilahden Visa
        53   Kortehisto  Veeti     Seinäjoen Seudun Urheilijat
        54   Koskinen    Aaro      Tampereen Pyrintö
        55   Kotila      Kaapo     Toholammin Urheilijat
        56   Kurumaa     Elias     Kankaanpään Seudun Leisku
        57   Lassila     Luukas    Lempäälän Kisa
        58   Lehmus      Eetu      Lempäälän Kisa
        59   Lehtinen    Elmeri    Lauttakylän Luja
        60   Lehtinen    Henrik    Lauttakylän Luja
        61   Leino       Akseli    Urjalan Urheilijat
        62   Little      Miro      Tampereen Pyrintö
        63   Lähteenmäki Mikael    Kankaanpään Seudun Leisku
        64   Maine       Erkka     Lauttakylän Luja
        65   Mäkelä      Johannes  Helsingin Kisa-Veikot
        66   Niko        Heikkilä  Ruoveden Pirkat
        67   Niskanen    Roope     Lempäälän Kisa
        68   Närhi       Tuomas    Lempäälän Kisa
        69   Pajamäki    Elias     Tampereen Pyrintö
        70   Paukkeri    Aarre     Limingan Niittomiehet
        71   Pelkonen    Elias     Mäntsälän Urheilijat
        72   Puolimatka  Matias    Forssan Salama
        73   Pärkkä      Mikko     Lempäälän Kisa
        74   Rämä        Roni      Lahden Ahkera
        75   Saine       Kosti     Kankaanpään Seudun Leisku
        76   Sairio      Eemil     Kankaanpään Seudun Leisku
        77   Sairio      Elias     Kankaanpään Seudun Leisku
        78   Salo        Sanele    Tampereen Pyrintö
        79   Savola      Vikke     Tampereen Pyrintö
        80   Syrjälä     Elmeri    Forssan Salama
        81   Valli       Lauri     Kaarinan Ura
        82   Wikman      David     IK Falken
        83   Vorselman   Simeon    Helsingin Kisa-Veikot
        84   Väliharju   Ville     Tampereen Pyrintö
        85   Välimäki    Vili      Urjalan Urheilijat

P11     86   Arvio       Olli      Karhulan Katajaiset
2km     87   Hautala     Wäinö     Lahden Ahkera
        88   Heikkerö    Joona     Porvoon Urheilijat
        89   Holappa     Simo      Limingan Niittomiehet
        90   Hurskainen  Ilari     Pälkäneen Luja-Lukko
        91   Hämäläinen  Elmeri    Sulkavan Urheilijat -41
        92   Härkönen    Otto      Valkeakosken Haka
        93   Jalonen     Samuli    Vesilahden Visa
        94   Kalske      Eetu      Espoon Tapiot
        95   Kero        Verneri   Turun Urheiluliitto
        96   Kettunen    Otro      Karhulan Katajaiset
        97   Kortehisto  Atte      Seinäjoen Seudun Urheilijat
        98   Kumara      Heikki    Laihian Luja
        99   Lampén      Leevi     Lempäälän Kisa
        100  Lehtikuusi  Elias     Lempäälän Kisa
        101  Leppimaa    Markus    Lempäälän Kisa
        102  Linnus      Jaakko    Tampereen Pyrintö
        103  Marjamäki   Elias     Tampereen Pyrintö
        104  Melnits     Ike       Länsi-Uudenmaan Urheilijat
        105  Ojanen      Otto      Urjalan Urheilijat
        106  Paso        Julius    Tampereen Pyrintö
        107  Pitkänen    Arttu     Tampereen Pyrintö
        108  Raki        Oskari    Karhulan Katajaiset
        109  Ranta       Sakari    Yleisurheilu-Team
        110  Rantala     Eero      Karhulan Katajaiset
        111  Tallqvist   Niklas    Borgå Akilles
        112  Tasa        Benjamin  Vehkalahden Veikot
        113  Tavasti     Santeri   Limingan Niittomiehet

P12     114  Aalto       Sulo      Janakkalan Jana
2km     115  Ali         Joonatan  Turun Urheiluliitto
        116  Antinaho    Leevi     Lempäälän Kisa
        117  Björkendahl Carl      Borgå Akilles
        118  Elo         Olli      Vaajakosken Kuohu
        119  Haapanen    Tuure     Turun Urheiluliitto
        120  Harju       Ville     Janakkalan Jana
        121  Heikkinen   Santtu    Lempäälän Kisa
        122  Heinimaa    Valtteri  Kangasalan Kisa
        123  Hyytiäinen  Lauri     Humppilan Yri
        124  Hyytiäinen  Jussi     Mikkelin Kilpa-Veikot
        125  Ilomäki     Tommi     Jyväskylän Kenttäurheilijat
        126  Kankainen   Kaapo     Tampereen Pyrintö
        127  Kanto       Lassi     Tampereen Pyrintö
        128  Ketola      Niko-PetteVesilahden Visa
        129  Kivelä      Leevi     Lempäälän Kisa
        130  Kolehmainen Otso      Iitin Pyrintö
        131  Lehto       Lassi     Lempäälän Kisa
        132  Lipponen    Leevi     Lempäälän Kisa
        133  Lyytikäinen Tomi      Siilinjärven Hiihtoseura
        134  Moilanen    Veikko    Suomussalmen Rasti
        135  Mononen     Matias    Janakkalan Jana
        136  Nevala      Atte      Kenttäurheilijat -58
        137  Nyström     Taavi     Hämeenlinnan Tarmo
        138  Närhi       Juha      Lempäälän Kisa
        139  Pasanen     Aapo      Seinäjoen Seudun Urheilijat
        140  Puolimatka  Miikka    Forssan Salama
        141  Pyssysalo   Aron      Keski-Uudenmaan Yleisurheilu
        142  Rolig       Antti     Jyväskylän Kenttäurheilijat
        143  Salo        Kristian  Porvoon Urheilijat
        144  Saru        Elias     Turun Urheiluliitto
        145  Schmidt     Linus     Borgå Akilles
        146  Smolander   Tuomas    Tampereen Pyrintö
        147  Suojanen    Pyry      Turun Urheiluliitto
        148  Suoniemi    Ville     Tampereen Pyrintö
        149  Syrjälä     Niilo     Forssan Salama
        150  Turkka      Joel      Tampereen Pyrintö
        151  Uusitalo    Iiro      Forssan Salama
        152  Valtari     Konsta    Vähänkyrön Viesti
        153  VeikkolainenJuho      Viialan Valtti
        154  Vesma       Mikko     Raision Kuula
        155  Vesma       Matias    Raision Kuula

P13     156  Aalto       Otto      Tampereen Pyrintö
2km     157  Ahola       Viljami   Hämeenlinnan Tarmo
        158  Arvio       Juho      Karhulan Katajaiset
        159  Auvinen     Aaro      Ylöjärven Urheilijat
        160  Auvinen     Samuel    Joensuun Kataja
        161  Bengs       Marius    IF Kraft
        162  Eikkula     Ville     Tampereen Pyrintö
        163  Harju       Olli      Janakkalan Jana
        164  Hautala     Walte     Lahden Ahkera
        165  Helander    Eemil     Jyväskylän Kenttäurheilijat
        166  Henriksson  Veeti     Nokian Urheilijat
        167  Hietala     Topias    Toholammin Urheilijat
        168  Hihnala     Henrik    Tampereen Pyrintö
        169  Hiitelä     Roni      Nokian Urheilijat
        170  Julkunen    Akseli    Forssan Salama
        171  Juntunen    Jani      Suomussalmen Rasti
        172  Kangasvieri Roope     Toholammin Urheilijat
        173  Konttinen   Valtteri  Jyväskylän Kenttäurheilijat
        174  Kumara      Eemeli    Laihian Luja
        175  Laine       Aatu      Hämeenlinnan Tarmo
        176  Laitila     Olli-PekkaKarhulan Katajaiset
        177  Lehtonen    Otto      Tampereen Pyrintö
        178  Mannila     Juho      Tampereen Pyrintö
        179  Merviö      Aleksi    Tampereen Pyrintö
        180  Mäkinen     Julius    Tampereen Pyrintö
        181  Mäkinen     Miikka    Jyväskylän Kenttäurheilijat
        182  Peltokangas Eetu      Toholammin Urheilijat
        183  Pennanen    Valtteri  Leppävirran Viri
        184  Piippo      Eemil     Tampereen Pyrintö
        185  Rautavaara  Aleksi    Tampereen Pyrintö
        186  Sointu      Joona     Vesilahden Visa
        187  Sorsa       Julius    Karhulan Katajaiset
        188  Tirkkonen   Roni      Kuopion Reipas ry
        189  Uitto       Eelis     Viipurin Urheilijat
        190  Valkolehto  Tommi     Nokian Urheilijat
        191  Wikman      Adam      IK Falken
        192  Väliharju   Joonas    Tampereen Pyrintö

T9      193  Haapalehto  Ellanoora Lempäälän Kisa
1km     194  Heikkinen   Roosa     Vehkalahden Veikot
        195  Henriksson  Emmi      Nokian Urheilijat
        196  Hujanen     Helmi     Viialan Valtti
        197  Ilomäki     Essi      Tampereen Pyrintö
        198  Immonen     Ellen     Jyväskylän Kenttäurheilijat
        199  Ingves      Erika     Kristiinan Urheilijat
        200  Jalkanen    Brenda    Porvoon Urheilijat
        201  Jansson     Isabella  Tampereen Pyrintö
        202  Juntunen    Emma      Suomussalmen Rasti
        203  Kaikkonen   Oona      Lempäälän Kisa
        204  Ketola      Mila      Tampereen Pyrintö
        205  Kokko       Oona      Tampereen Pyrintö
        206  Konttinen   Tea       Jyväskylän Kenttäurheilijat
        207  Kujanpää    Iida      Tampereen Pyrintö
        208  Leinonen    Unni      Tampereen Pyrintö
        209  Lindén      Amalia    Elimäen Vauhti
        210  Mikkonen    Sofia     Lempäälän Kisa
        211  Nuutinen    Milla     Tampereen Pyrintö
        212  Paananen    Saana     Tampereen Pyrintö
        213  Pajunen     Iida      Jyväskylän Kenttäurheilijat
        214  Pawli       Elin      Helsingin Kisa-Veikot
        215  Perttula    Ella      Kenttäurheilijat -58
        216  Pitkänen    EmmastiinaTampereen Pyrintö
        217  Pyykkö      Erika     Forssan Salama
        218  Saarinen    Julia     Vesilahden Visa
        219  Sabri       Alisa     Tampereen Pyrintö
        220  Saltbacka   Matilda   Tampereen Pyrintö
        221  Saltbacka   Amanda    Tampereen Pyrintö
        222  Savenius    Emmi      Tampereen Pyrintö
        223  Suarez      Jamira    IF Drott
        224  Talsta      Saana     Helsingin Kisa-Veikot
        225  Tapper      Sanni     Tampereen Pyrintö
        226  Taylor      Hilda     Espoon Tapiot
        227  Tuomola     Birgit    Tampereen Pyrintö
        228  Välimäki    Viivi     Urjalan Urheilijat
        229  Aarnio      Ada       Kangasalan Urheilijat -68
T10     230  Alanen      Veera     Lempäälän Kisa
1km     231  Arvio       Emma      Karhulan Katajaiset
        232  Hiitelä     Riia      Nokian Urheilijat
        233  Huntus      Disa      Lempäälän Kisa
        234  Huovinen    Viivi     Lahden Ahkera
        235  Huura       Anniina   Tampereen Pyrintö
        236  Inkilä      Kiona     Tampereen Pyrintö
        237  Irmola      Sofia     Tampereen Pyrintö
        238  Jalkanen    Carla     Porvoon Urheilijat
        239  Julkunen    Siiri     Forssan Salama
        240  Junkkala    Jessica   Vammalan seudun Voima
        241  Kainulainen Erin      Savonlinnan Riento
        242  Kiminkinen  Jenni     Pylkönmäen Yrittävä
        243  Kuivalahti  Viveka    Tampereen Pyrintö
        244  Kukila      Henna     Seinäjoen Seudun Urheilijat
        245  Kykyri      Melissa   Kälviän Tarmo
        246  Kytäjä      Nora      Forssan Salama
        247  Laitinen    Kristiina Lempäälän Kisa
        248  Lampila     Ilona     Vammalan seudun Voima
        249  Lindberg    Vanessa   IF Sibbo-Vargarna
        250  Luoto       Heta      Tampereen Pyrintö
        251  Manninen    Krista    Tampereen Pyrintö
        252  Melart      Venla     Tampereen Pyrintö
        253  Määttälä    Aada      Toholammin Urheilijat
        254  Niemelä     Hetta     Lempäälän Kisa ry
        255  Niemi       Nea       Porvoon Urheilijat
        256  Niittyviita Rosa      Lahden Ahkera
        257  Pajula      Nelli     Jyväskylän Kenttäurheilijat
        258  Rossi       Silja     Tampereen Pyrintö
        259  Räisänen    Iita      Keski-Uudenmaan Yleisurheilu
        260  Saari       Enni-SofiaYlivieskan Kuula
        261  Suuronen    Ida       Lovisa Tor
        262  Teerijoki   Mimosa    Jyväskylän Kenttäurheilijat
        263  Tirkkonen   Riika     Kuopion Reipas ry
        265  Westerlund  Teodora   IF Drott
        266  Voutilainen Lotta     Jyväskylän Kenttäurheilijat
        267  Välimäki    Nina      Vammalan seudun Voima
        268  Yijälä      Siiri     Kaipolan Vire
T11     269  Aalto       Elle      Tampereen Pyrintö
2km     270  Aumo        Sabina    Borgå Akilles
        271  Elomaa      Nanna     Turun Urheiluliitto
        272  Haavisto    Ronja     Nokian Urheilijat
        273  Halme       Olivia    Orimattilan Jymy
        274  Halonen     Jessica   Savonlinnan Riento
        275  Heikkinen   Ida       Vehkalahden Veikot
        276  Heinonen    Varpu-SofiJyväskylän Kenttäurheilijat
        277  Helander    Iiris     Jyväskylän Kenttäurheilijat
        278  Hjort       Jessica   Porvoon Urheilijat
        279  Hyvärinen   Anni      Orimattilan Jymy
        280  Hyytiäinen  Siiri     Humppilan Yri
        281  Juntunen    Vanessa   Suomussalmen Rasti
        282  Kekkonen    Maria     Turun Urheiluliitto
        283  Kilpinen    Emilia    Forssan Salama
        284  Knape       Victoria  IF Sibbo-Vargarna
        285  Kühnis      Lea       Vesilahden Visa
        286  Lamminmäki  Silja     Kangasalan Urheilijat -68
        287  Latva       Jeannette ÅIFK Friidrott
        288  Lehtinen    Neea      Viialan Valtti
        289  Lindberg    Victoria  IF Sibbo-Vargarna
        290  Mikkilä     Aada      Seinäjoen Seudun Urheilijat
        291  Norrbacka   Salla     Hyvinkään seudun Urheilijat
        292  Pantti      Senja     IF Sibbo-Vargarna
        293  Rahkonen    Sini      Viitasaaren Viesti
        294  Railevirta  Sade      Tampereen Pyrintö
        295  Ranta       Emma      Lempäälän Kisa
        296  Riiheläinen Anni      Porvoon Urheilijat
        297  Ruohola     Ilona     Turun Urheiluliitto
        298  Salminen    Heidi     Jyväskylän Kenttäurheilijat
        299  Tala        Emilia    Pakilan Visa ry
        300  Tala        Juulia    Pakilan Visa ry
        264  Warwick     Elvi      Kaipolan Vire
        301  Vihreälehto Hertta    Tampereen Pyrintö
        302  Visala      Iida      Valkeakosken Haka
        303  Yijälä      Maria     Kaipolan Vire
        304  Yli-HannukseAino      Tampereen Pyrintö
T12     305  Alanenpää   Johanna   Aavasaksan Urheilijat
2km     306  Haapamäki   Emma      Tampereen Pyrintö
        307  Hakomäki    Veera     Vähänkyrön Viesti
        308  Jalkanen    Rhonda    Porvoon Urheilijat
        309  Joensivu    Inka      Lempäälän Kisa
        310  Junkkala    Julia     Vammalan seudun Voima
        311  Jyrkinen    Elena     Lappeenrannan Urheilu-Miehet
        312  Kainulainen Ella      Savonlinnan Riento
        313  Kannisto    Isa       Jyväskylän Kenttäurheilijat
        314  KatajalaaksoEnni      Kannuksen Ura
        315  Kianta      Pinja     Lempäälän Kisa
        316  KorkealaaksoMoona     Lappeenrannan Urheilu-Miehet
        317  Kotinurmi   Pinja     Orimattilan Jymy
        318  Kuikka      Emma      Hämeenlinnan Tarmo
        319  Maikola     Linnea    Kalannin Vankka
        320  Maine       Lotta-MariLauttakylän Luja
        321  Manninen    Mila      Tampereen Pyrintö
        322  Marjanen    Neili     Jyväskylän Kenttäurheilijat
        323  Mattila     Elisa     Valkealan Kajo
        324  Merviö      Kerttu    Tampereen Pyrintö
        325  Möller      Sanni     Suolahden Urho
        326  Niinimäki   Kerttu    Viialan Valtti
        327  Nisonen     Rebecca   Lappeenrannan Urheilu-Miehet
        328  Paakkola    Emilia    Laitasaaren Veto
        329  Pennanen    Emmi      Jyväskylän Kenttäurheilijat
        330  Pennanen    Viola     Lempäälän Kisa
        331  Riihimäki   Olivia    Tampereen Pyrintö
        332  Sahlberg    Siina     Vähänkyrön Viesti
        333  Salmia      Tessa     Vesilahden Visa
        334  Sanden      Laura     Urjalan Urheilijat
        335  Suomalainen Meri      Teuvan Rivakka
        336  Tuomala     Miina-MariJyväskylän Kenttäurheilijat
        337  Tuomi       Petra     Tampereen Pyrintö
        338  Tuusa       EevastiinaForssan Salama
        339  Uusinoka    Veera     Tampereen Pyrintö
        340  Virta       Anni      Forssan Salama
        341  Vuorinen    Aino      Valkeakosken Haka
        342  Vänskä      Edit      Porvoon Urheilijat
        343  Vänttinen   Janette   Porvoon Urheilijat
T13     344  Alanko      Anna      Tampereen Pyrintö
2km     345  Brar        Jasmeet   Tampereen Pyrintö
        346  Halmes      Sofia     Lempäälän Kisa
        347  Heino       Amanda    Tampereen Pyrintö
        348  Jalo        Annika    Paimion Urheilijat
        349  Joutsi      Emilia    Tampereen Pyrintö
        350  Jullenmaa   Kiia      Porin Yleisurheilu
        351  Juujärvi    Jasmin    Lempäälän Kisa
        352  Kotila      Neea      Toholammin Urheilijat
        353  Kukila      Heini     Seinäjoen Seudun Urheilijat
        354  Lamminmäki  Salla     Kangasalan Urheilijat -68
        355  Latva       Isabella  ÅIFK Friidrott
        356  Latva-KoivisAnnika    Ilmajoen Kisailijat
        357  Lehtinen    Pinja     Viialan Valtti
        358  Lindström   Amanda    Helsingfors IFK
        359  Luukkaala   Riikka    Vesilahden Visa
        360  Mäkinen     Lotta     Jyväskylän Kenttäurheilijat
        361  Niemelä     Hilla     Lempäälän Kisa
        362  Niittyviita Sara      Lahden Ahkera
        363  Peltola     Hanna     Tampereen Pyrintö
        364  Pennanen    Alisa     Forssan Salama
        365  Puolimatka  Maria     Forssan Salama
        366  Ranta       Johanna   Lempäälän Kisa
        367  Rantala     Venla     Karhulan Katajaiset
        368  Rantala     Milja     Kangasalan Kisa
        369  Rönkä       Silja     Lahden Ahkera
        370  Siukonen    Kaisa     Tampereen Pyrintö
        371  Tirri       Sini      Toijalan Vauhti
        372  Tuominen    Salla     Tampereen Pyrintö
        373  Uwamahoro   Clemence  Porvoon Urheilijat