Kilpailukalenteri.fi
Etusivu
Selaus
Haku
Karttahaku


UKK / FAQ
Anna palautetta
Tietoa palvelusta

Tulospalveluohje

Piilota piirin myöntämät kilpailut

Näytä seurakilpailut
Paluu kilpailun tietoihin
Klikkaa seuran nimeä jos haluat nähdä vain kyseisen seuran ilmoittautuneet.
Piirin myöntämä kilpailu
30.07. klo 18:00 Regiontävling / Aluekilpailu
KK.fi:n kautta ilmoittautuneita urheilijoita 52 henk. (107 lajisuoritusta)
M 100m (1)
Nimi Seura Ennätys (PB) / Kauden paras (SB)
Mikko LaaksonenKaustisen Pohjan-Veikot10,86 / 10,86
 
M kiekko (1)
Jonas SolvinIK Falken - / -
 
M moukari (3)
Tommy LahtiIF Femman - / -
Juha Rinta-AhoTöysän Veto63,08 / -
Simon SolvinIK Falken - / -
 
N 100m (2)
Katja HautaniemiLahden Ahkera - / -
Emma KällbackaIF VOM - / -
 
N pituus (2)
Katja HautaniemiLahden Ahkera - / -
Katarina RönnqvistIF Fyren - / -
 
N kiekko (4)
Katja HautaniemiLahden Ahkera - / -
Emma RintamäkiIF Femman - / -
Hanna RintamäkiIF Femman - / -
Petra ValkamaIlmajoen Kisailijat - / -
 
M17 100m (1)
Mattias AspVasa IS11,84 / 11,84
 
N17 100m (1)
Fina BackholmVasa IS12,88 / 12,89
 
N17 moukari (1)
Ellen BosVasa IS - / -
 
P15 100m (1)
Sebastian NordbergIF Kraft - / -
 
P15 pituus (2)
Sebastian NordbergIF Kraft - / -
Kasper PaulinIF Femman - / -
 
P15 kiekko (1)
Sebastian NordbergIF Kraft - / -
 
T15 100m (1)
Ida WiklundVasa IS - / -
 
P13 60m (2)
Oliver NordbergIF Kraft - / -
Kevin PaulinIF Femman - / -
 
P13 3-loikka (1)
Oliver NordbergIF Kraft - / -
 
T13 60m (2)
Vilja HautaniemiLahden Ahkera - / -
Fanny KarlsMalax IF friidrott - / -
 
T13 3-loikka (3)
Elizabeth FogdeMalax IF friidrott - / -
Vilja HautaniemiLahden Ahkera - / -
Fanny KarlsMalax IF friidrott - / -
 
T13 kuula (2)
Elizabeth FogdeMalax IF friidrott - / -
Vilja HautaniemiLahden Ahkera - / -
 
P11 60m (3)
Theo GullbergVasa IS - / -
Hugo KaasMalax IF friidrott - / -
Axel NisulaMalax IF friidrott - / -
 
P11 3-loikka (1)
Theo GullbergVasa IS - / -
 
P11 kuula (4)
Theo GullbergVasa IS - / -
Hugo KaasMalax IF friidrott - / -
Axel NisulaMalax IF friidrott - / -
Joel ÖlingIF VOM - / -
 
T11 60m (5)
Lovisa FogdeMalax IF friidrott - / -
Agnes HerlinMalax IF friidrott - / -
Alva KarlsMalax IF friidrott - / -
Nathalie StråkaIF Nykarlebynejden - / -
Matilda StrömbladMalax IF friidrott - / -
 
T11 3-loikka (4)
Lovisa FogdeMalax IF friidrott - / -
Agnes HerlinMalax IF friidrott - / -
Alva KarlsMalax IF friidrott - / -
Nathalie StråkaIF Nykarlebynejden - / -
 
T11 kuula (4)
Lovisa FogdeMalax IF friidrott - / -
Agnes HerlinMalax IF friidrott - / -
Nathalie StråkaIF Nykarlebynejden - / -
Matilda StrömbladMalax IF friidrott - / -
 
P9 40m (4)
Emil AppelMalax IF friidrott - / -
Zacharias AspöMalax IF friidrott - / -
Lukas KaasMalax IF friidrott - / -
Romeo RäfsbäckMalax IF friidrott - / -
 
P9 korkeus (4)
Emil AppelMalax IF friidrott - / -
Zacharias AspöMalax IF friidrott - / -
Lukas KaasMalax IF friidrott - / -
Romeo RäfsbäckMalax IF friidrott - / -
 
P9 kiekko (4)
Emil AppelMalax IF friidrott - / -
Zacharias AspöMalax IF friidrott - / -
Lukas KaasMalax IF friidrott - / -
Romeo RäfsbäckMalax IF friidrott - / -
 
T9 40m (7)
Vilma BrooMalax IF friidrott - / -
Eevi HautaniemiLahden Ahkera - / -
Ida HavulehtoMalax IF friidrott - / -
Alwa KinnunenMalax IF friidrott - / -
Agnes NordmanMalax IF friidrott - / -
Fannie NordmanMalax IF friidrott - / -
Victoria TallgrenMalax IF friidrott - / -
 
T9 korkeus (7)
Vilma BrooMalax IF friidrott - / -
Eevi HautaniemiLahden Ahkera - / -
Ida HavulehtoMalax IF friidrott - / -
Alwa KinnunenMalax IF friidrott - / -
Agnes NordmanMalax IF friidrott - / -
Fannie NordmanMalax IF friidrott - / -
Victoria TallgrenMalax IF friidrott - / -
 
T9 kiekko (6)
Eevi HautaniemiLahden Ahkera - / -
Ida HavulehtoMalax IF friidrott - / -
Alwa KinnunenMalax IF friidrott - / -
Agnes NordmanMalax IF friidrott - / -
Fannie NordmanMalax IF friidrott - / -
Victoria TallgrenMalax IF friidrott - / -
 
P7 40m (4)
Alvin ForsmanMalax IF friidrott - / -
Hugo HagmanVasa IS - / -
Topias KangasKauhavan Wisa - / -
Elvis RåholmMalax IF friidrott - / -
 
P7 korkeus (3)
Måns CederbergMalax IF friidrott - / -
Hugo HagmanVasa IS - / -
Elvis RåholmMalax IF friidrott - / -
 
P7 kuula (4)
Måns CederbergMalax IF friidrott - / -
Alvin ForsmanMalax IF friidrott - / -
Hugo HagmanVasa IS - / -
Elvis RåholmMalax IF friidrott - / -
 
T7 40m (5)
Linnéa HagmanVasa IS - / -
Emilia KoskelaMalax IF friidrott - / -
Ingrid NisulaMalax IF friidrott - / -
Alva StråkaIF Nykarlebynejden - / -
Annie StrömforsMalax IF friidrott - / -
 
T7 korkeus (2)
Emilia KoskelaMalax IF friidrott - / -
Alva StråkaIF Nykarlebynejden - / -
 
T7 kuula (5)
Linnéa HagmanVasa IS - / -
Emilia KoskelaMalax IF friidrott - / -
Ingrid NisulaMalax IF friidrott - / -
Alva StråkaIF Nykarlebynejden - / -
Annie StrömforsMalax IF friidrott - / -