Kilpailukalenteri.fi
Etusivu
Selaus
Haku
Karttahaku


UKK / FAQ
Anna palautetta
Tietoa palvelusta

Tulospalveluohje

Piilota piirin myöntämät kilpailut

Näytä seurakilpailut
Paluu kilpailun tietoihin
Klikkaa seuran nimeä jos haluat nähdä vain kyseisen seuran ilmoittautuneet.
pm-kilpailut
07.07. klo 10:30 EPUn Sisuottelut
KK.fi:n kautta ilmoittautuneita urheilijoita 108 henk. (109 lajisuoritusta)
P15 5-ottelu (2)
Nimi Seura Ennätys (PB) / Kauden paras (SB)
Atte KortehistoSeinäjoen Seudun Urheilijat - / -
Valtteri LoukoLapuan Virkiä - / -
 
T15 5-ottelu (7)
Helmiina KynnäsSaarijärven Pullistus - / -
Roosa MarinPihtiputaan Tuisku - / -
Aada MikkiläSeinäjoen Seudun Urheilijat - / -
Tessa MoisioKaipolan Vire - / -
Elena Ohra-AhoÄhtärin Urheilijat - / -
Väkeväinen PetraLappajärven Veikot - / -
Inka-Maria YlitaloLapuan Virkiä - / -
 
P13 4-ottelu (5)
Kasper BiskopGamlakarleby IF - / -
Veeti JokelaAlavuden Urheilijat - / -
Eeli KeckmanKyrön Voima - / -
Luukas KyrönlahtiJyväskylän Kenttäurheilijat - / -
Lassi NalkkiJyväskylän Kenttäurheilijat1599 / -
 
T13 4-ottelu (6)
Noora HarjuIlmajoen Kisailijat - / -
Karoliina HirveläJämsänkosken Ilves - / -
Tuuli JärvinenKeuruun Kisailijat - / -
Alisa MarinPihtiputaan Tuisku - / -
Sofia MattilaLapuan Virkiä - / -
Tytti VilpakkaVähänkyrön Viesti - / -
 
P12 4-ottelu (8)
Tommi JärvenpääKeuruun Kisailijat - / -
Aaro JärvinenAlavuden Urheilijat - / -
Eetu JärvinenAlavuden Urheilijat - / -
Oliver KoskinenJyväskylän Kenttäurheilijat - / -
Joonas KuusistoJalasjärven Jalas - / -
Erkki SeppänenKauhavan Wisa - / -
Lauri TakalaSeinäjoen Seudun Urheilijat - / -
Aaro TikkaPihtiputaan Tuisku - / -
 
T12 4-ottelu (7)
Karoliina HirveläJämsänkosken Ilves - / -
Aina JaakkolaLapuan Virkiä - / -
Pirkko JärvikyläJyväskylän Kenttäurheilijat - / -
Minttu JärvinenKeuruun Kisailijat - / -
Milja MäkirantaVähänkyrön Viesti - / -
Tilda PimiäSaarijärven Pullistus - / -
Ilona TakalaAlajärven Ankkurit - / -
 
P11 3-ottelu (5)
Joni HaapamäkiSeinäjoen Seudun Urheilijat - / -
Joona KattelusLapuan Virkiä - / -
Sisu LaitalaJalasjärven Jalas - / -
Aapo MäntyläVähänkyrön Viesti - / -
Nikolai RenkoKauhavan Wisa - / -
 
T11 3-ottelu (15)
Senni HaapakoskiSaarijärven Pullistus - / -
Nea HaapamäkiIlmajoen Kisailijat - / -
Teea HärsiläLapuan Virkiä - / -
Linnea HirveläLapuan Virkiä - / -
Sanni JokelaAlavuden Urheilijat - / -
Siiri KärnäKauhavan Wisa - / -
Sofia Keski-NikkolaVähänkyrön Viesti - / -
Mirva NäykkiLapuan Virkiä - / -
Minttu PerttuKauhavan Wisa - / -
Maria PeuralaLaihian Luja - / -
Anni PulakkaTeuvan Rivakka - / -
Ylinen SohviAlavuden Urheilijat - / -
Iida VainionpääIlmajoen Kisailijat - / -
Sara VuorelaAlajärven Ankkurit - / -
Vilma Ylä-JussilaÄhtärin Urheilijat - / -
 
P10 3-ottelu (10)
Mikko HurrilaSeinäjoen Seudun Urheilijat - / -
Pauli JärvikyläKonneveden Urheilijat - / -
Tuomas LähdemäkiSeinäjoen Seudun Urheilijat - / -
Helmeri LonkainenSeinäjoen Seudun Urheilijat - / -
Santtu MylläriTeuvan Rivakka - / -
Vili NikkiläLaihian Luja - / -
Matias OnnenlehtoKyrön Voima - / -
Aapo PimiäSaarijärven Pullistus - / -
Aatu SaarimäkiÄhtärin Urheilijat - / -
Atte SaarimäkiÄhtärin Urheilijat - / -
 
T10 3-ottelu (16)
Emma HiironenPihtiputaan Tuisku - / -
Viola JokiahoÄhtärin Urheilijat - / -
Ada KallioLaihian Luja - / -
Noora KallionpääKauhavan Wisa - / -
Mirella KärkiSeinäjoen Seudun Urheilijat - / -
Emmi KoskiLapuan Virkiä - / -
Olivia LaasanenIlmajoen Kisailijat - / -
Janika LångsjöLapuan Virkiä - / -
Emma LatvalaLappajärven Veikot - / -
Anniina MarinPihtiputaan Tuisku - / -
Emilia PenttiläAlavuden Urheilijat - / -
Meea PerttuKauhavan Wisa - / -
Iitu RiekkinenJyväskylän Kenttäurheilijat - / -
Viola TakalaAlajärven Ankkurit - / -
Alisa TakamaaLapuan Virkiä - / -
Saana UittoKauhavan Wisa - / -
 
P9 3-ottelu (13)
Topias HärsiläLapuan Virkiä - / -
Topi KeskinenLapuan Virkiä - / -
Eero LuhtanenJalasjärven Jalas - / -
Eppu MäntyläVähänkyrön Viesti - / -
Akseli MarinPihtiputaan Tuisku - / -
Veeti PaalanenÄhtärin Urheilijat - / -
Åke PimiäSaarijärven Pullistus - / -
Veeti SaarimäkiÄhtärin Urheilijat - / -
Iiro SoiniKauhavan Wisa - / -
Joona SuokkoLapuan Virkiä - / -
Rasmus TakalaAlahärmän Kisa - / -
Rasmus ViitanenLapuan Virkiä - / -
Elmeri Ylä-JussilaÄhtärin Urheilijat - / -
 
T9 3-ottelu (15)
Sara HaapakoskiSaarijärven Pullistus - / -
Anna-Julia HaapamattiSeinäjoen Seudun Urheilijat - / -
Pihla HarriKauhavan Wisa - / -
Angelina HeinäheimoLapuan Virkiä - / -
Teija JaatinenKauhavan Wisa - / -
Helmi JaskariSeinäjoen Seudun Urheilijat - / -
Anna KoskiLapuan Virkiä - / -
Veera LuomaKauhavan Wisa - / -
Nella NikkiläLaihian Luja - / -
Iines OnnelaAlavuden Urheilijat - / -
Anni-Sofia RajakallioAlahärmän Kisa - / -
Alma SaariJalasjärven Jalas - / -
Juulia SaariIlmajoen Kisailijat - / -
Hertta TikkaPihtiputaan Tuisku - / -
Lotta UittoAlavuden Urheilijat - / -