Kilpailukalenteri.fi
Etusivu
Selaus
Haku
Karttahaku


UKK / FAQ
Anna palautetta
Tietoa palvelusta

Tulospalveluohje

Piilota piirin myöntämät kilpailut

Näytä seurakilpailut
Paluu kilpailun tietoihin
Klikkaa seuran nimeä jos haluat nähdä vain kyseisen seuran ilmoittautuneet.
Piirin myöntämä kilpailu
05.08. klo 12:00 Eläinpuistokisat
KK.fi:n kautta ilmoittautuneita urheilijoita 70 henk. (165 lajisuoritusta)
M17 100m (2)
Nimi Seura Ennätys (PB) / Kauden paras (SB)
Joona KiviahoÄhtärin Urheilijat11.41 / 11.41
Ville ToivonenÄhtärin Urheilijat11.92 / -
 
M17 keihäs (1)
Ville ToivonenÄhtärin Urheilijat68.58 / 68.58
 
N17 keihäs (1)
Olivia LähdesmäkiJyväskylän Kenttäurheilijat38.89 / 38.89
 
P15 100m (2)
Eero MäkinenÄhtärin Urheilijat12.86 / 12.86
Oliver MetsäläSeinäjoen Seudun Urheilijat - / -
 
P15 korkeus (2)
Otto HirvilampiÄhtärin Urheilijat1.64 / 1.64
Eero MäkinenÄhtärin Urheilijat1.58 / 1.58
 
P15 kuula (2)
Max LampinenSomeron Esa14.66 / 14.66
Eero MäkinenÄhtärin Urheilijat10.74 / 10.74
 
T15 100m (3)
Elena Ohra-AhoÄhtärin Urheilijat13.84 / 13.84
Anni TakamaaLapuan Virkiä - / -
Emmi VäänänenÄhtärin Urheilijat14.53 / 14.53
 
T15 korkeus (3)
Jessika MursulaTöysän Veto1.45 / 1.45
Elena Ohra-AhoÄhtärin Urheilijat1.53 / 1.53
Emilia RantalaValkeakosken Haka1.58 / 1.58
 
T15 kuula (1)
Jessika MursulaTöysän Veto13.64 / 13.64
 
P13 60m aj (3)
Veeti JokelaAlavuden Urheilijat11.81 / 11.81
Oliver MetsäläSeinäjoen Seudun Urheilijat11.47 / 11.47
Aleksi PenttiläAlavuden Urheilijat12.50 / 12.50
 
P13 korkeus (2)
Oliver MetsäläSeinäjoen Seudun Urheilijat1.43 / 1.43
Atte SaarimäkiÄhtärin Urheilijat1.22 / 1.22
 
P13 kuula (6)
Toni AhoReisjärven Pilke7.57 / 7.57
Veeti JokelaAlavuden Urheilijat7.64 / 7.64
Topias KoskinenÄhtärin Urheilijat6.51 / 6.51
Mico LampinenSomeron Esa13.25 / 13.25
Elias MäkinenÄhtärin Urheilijat8.89 / 8.89
Aleksi PenttiläAlavuden Urheilijat7.59 / 7.59
 
T13 60m aj (2)
Kiia HuutoniemiÄhtärin Urheilijat - / -
Anni TakamaaLapuan Virkiä12.80 / -
 
T13 korkeus (6)
Kiia HuutoniemiÄhtärin Urheilijat1.20 / 1.20
Ella KankaanpääÄhtärin Urheilijat1.25 / 1.25
Sara MattilaÄhtärin Urheilijat1.30 / 1.30
Selja SiukolaKuortaneen Kunto1.25 / 1.25
Anni TakamaaLapuan Virkiä1.25 / -
Emmi VäänänenÄhtärin Urheilijat1.40 / 1.40
 
T13 kuula (6)
Kiia HuutoniemiÄhtärin Urheilijat8.05 / 8.05
Sanni JokelaAlavuden Urheilijat8.85 / 8.85
Ella KankaanpääÄhtärin Urheilijat7.38 / 7.38
Emmi VäänänenÄhtärin Urheilijat8.12 / 8.12
Vilma Ylä-JussilaÄhtärin Urheilijat5.48 / 5.48
Ilona YltiöÄhtärin Urheilijat9.51 / 9.51
 
P11 1000m (4)
Aati HetekorpiÄhtärin Urheilijat - / -
Jere JokinenÄhtärin Valpas4:16.1h / 4:16.1h
Tomas MehtonenÄhtärin Urheilijat3:41.30 / 3:41.30
Miko NortunenÄhtärin Urheilijat4:12.28 / 4:12.28
 
P11 60m aj (3)
Juuso KoskiSeinäjoen Seudun Urheilijat14.54 / 14.54
Aatu SaarimäkiÄhtärin Urheilijat13.88 / 13.88
Atte SaarimäkiÄhtärin Urheilijat13.69 / 13.69
 
P11 pituus (8)
Aati HetekorpiÄhtärin Urheilijat3.40 / 3.40
Jere JokinenÄhtärin Valpas - / -
Valtteri KelinÄhtärin Valpas - / -
Juuso KoskiSeinäjoen Seudun Urheilijat3.59 / 3.59
Miko NortunenÄhtärin Urheilijat3.41 / 3.41
Aatu SaarimäkiÄhtärin Urheilijat3.60 / 3.60
Atte SaarimäkiÄhtärin Urheilijat3.87 / 3.87
Miro TemonenÄhtärin Urheilijat3.35 / -
 
T11 1000m (5)
Laura AhoReisjärven Pilke4:11.03 / 4:11.03
Viola JokiahoÄhtärin Urheilijat3:52.0h / 3:52.0h
Janika LångsjöLapuan Virkiä4:12.92 / 4:15.31
Katariina LeppäahoAlajärven Ankkurit3:27.22 / 3:27.22
Minttu SaariÄhtärin Urheilijat3:40.33 / 3:40.33
 
T11 60m aj (11)
Laura AhoReisjärven Pilke10.90 / 10.90
Sanni JokelaAlavuden Urheilijat12.15 / 12.15
Viola JokiahoÄhtärin Urheilijat11.84 / 11.84
Janika LångsjöLapuan Virkiä12.68 / 12.68
Katariina LeppäahoAlajärven Ankkurit10.73 / 10.73
Sara MattilaÄhtärin Urheilijat11.18 / 11.18
Emilia PenttiläAlavuden Urheilijat13.74 / 13.74
Minttu SaariÄhtärin Urheilijat12.83 / 12.83
Ylinen SohviAlavuden Urheilijat11.70 / 11.7h
Alisa TakamaaLapuan Virkiä12.07 / 12.07
Vilma Ylä-JussilaÄhtärin Urheilijat15.36 / 15.36
 
T11 pituus (12)
Laura AhoReisjärven Pilke4.07 / 4.07
Sanni JokelaAlavuden Urheilijat3.75 / 3.75
Viola JokiahoÄhtärin Urheilijat3.60 / 3.60
Janika LångsjöLapuan Virkiä3.42 / 3.42
Katariina LeppäahoAlajärven Ankkurit4.03 / 4.03
Sara MattilaÄhtärin Urheilijat4.20 / 4.20
Emilia PenttiläAlavuden Urheilijat3.50 / 3.39
Maria PeuralaLaihian Luja4.10 / 4.10
Minttu SaariÄhtärin Urheilijat3.55 / 3.55
Ylinen SohviAlavuden Urheilijat3.88 / 3.88
Alisa TakamaaLapuan Virkiä3.68 / 3.68
Vilma Ylä-JussilaÄhtärin Urheilijat3.26 / 3.26
 
P9 60m (11)
Miro MörönenÄhtärin Urheilijat - / -
Aatu PaalanenÄhtärin Urheilijat - / -
Veeti PaalanenÄhtärin Urheilijat10.92 / 10.92
Ilmari SaariÄhtärin Urheilijat11.02 / -
Arvi SulkavaÄhtärin Urheilijat - / -
Rauno SulkavaÄhtärin Urheilijat13.01 / 13.01
Joona SuokkoLapuan Virkiä - / -
Sisu SuutarinenÄhtärin Urheilijat10.31 / 10.31
Julius SyrjäläÄhtärin Urheilijat11.10 / 11.10
Tomas TimonenKangasalan Urheilijat -6810.45 / 10.45
Elmeri Ylä-JussilaÄhtärin Urheilijat12.94 / -
 
P9 1000m (6)
Ilmari SaariÄhtärin Urheilijat3:44.34 / 3:44.34
Arvi SulkavaÄhtärin Urheilijat4:58.87 / 4:58.87
Rauno SulkavaÄhtärin Urheilijat4:51.83 / 4:51.83
Julius SyrjäläÄhtärin Urheilijat4:25.47 / -
Tomas TimonenKangasalan Urheilijat -683:49.53 / 3:49.53
Elmeri Ylä-JussilaÄhtärin Urheilijat4:39.89 / 4:39.89
 
P9 pituus (13)
Matias KivinummiÄhtärin Valpas - / -
Miro MörönenÄhtärin Urheilijat3.31 / 3.31
Aatu PaalanenÄhtärin Urheilijat2.51 / 2.51
Veeti PaalanenÄhtärin Urheilijat3.09 / 2.98
Ilmari SaariÄhtärin Urheilijat3.12 / 3.12
Veeti SaarimäkiÄhtärin Urheilijat2.79 / 2.79
Arvi SulkavaÄhtärin Urheilijat2.13 / 2.13
Rauno SulkavaÄhtärin Urheilijat2.70 / 2.70
Joona SuokkoLapuan Virkiä3.25 / 3.25
Sisu SuutarinenÄhtärin Urheilijat3.43 / 3.43
Julius SyrjäläÄhtärin Urheilijat2.93 / 2.93
Tomas TimonenKangasalan Urheilijat -683.18 / 3.18
Elmeri Ylä-JussilaÄhtärin Urheilijat2.39 / 2.39
 
P9 kuula (8)
Matias KivinummiÄhtärin Valpas - / -
Veeti PaalanenÄhtärin Urheilijat4.97 / 4.97
Veeti SaarimäkiÄhtärin Urheilijat6.81 / 6.81
Rauno SulkavaÄhtärin Urheilijat4.10 / 4.10
Joona SuokkoLapuan Virkiä5.47 / 5.47
Sisu SuutarinenÄhtärin Urheilijat5.22 / -
Tomas TimonenKangasalan Urheilijat -687.96 / 7.96
Elmeri Ylä-JussilaÄhtärin Urheilijat5.30 / 5.30
 
T9 60m (12)
Reetta HautalaÄhtärin Urheilijat11.84 / -
Vilhelmiina KoivulaAlavuden Urheilijat - / -
Taimi KoskenkorvaIlmajoen Kisailijat - / -
Sofia KoskiSeinäjoen Seudun Urheilijat - / -
Alisa KoskinenÄhtärin Urheilijat11.56 / -
Pihla MäkiÄhtärin Urheilijat12.94 / -
Iines OnnelaAlavuden Urheilijat11.28 / -
Elli PihlajaKurikan Ryhti - / -
Minea PöyryÄhtärin Urheilijat - / -
Roosa SuutarinenÄhtärin Urheilijat - / -
Jadessa SyrjäläÄhtärin Urheilijat10.92 / 10.92
Camilla ViitamäkiIlmajoen Kisailijat - / -
 
T9 1000m (5)
Alisa KoskinenÄhtärin Urheilijat4:15.17 / 4:15.17
Pihla MäkiÄhtärin Urheilijat - / -
Iines OnnelaAlavuden Urheilijat - / -
Elli PihlajaKurikan Ryhti4:13.14 / 4:13.14
Jadessa SyrjäläÄhtärin Urheilijat4:04.29 / 4:04.29
 
T9 pituus (14)
Reetta HautalaÄhtärin Urheilijat2.71 / 2.71
Vilhelmiina KoivulaAlavuden Urheilijat2.93 / 2.93
Taimi KoskenkorvaIlmajoen Kisailijat2.87 / 2.87
Sofia KoskiSeinäjoen Seudun Urheilijat2.80 / 2.80
Alisa KoskinenÄhtärin Urheilijat3.10 / 3.10
Pihla MäkiÄhtärin Urheilijat2.32 / 2.25
Venla MäkiÄhtärin Urheilijat2.84 / 2.84
Linnea NyqvistJyväskylän Kenttäurheilijat2.16 / -
Iines OnnelaAlavuden Urheilijat2.93 / 2.93
Elli PihlajaKurikan Ryhti3.23 / 3.23
Minea PöyryÄhtärin Urheilijat - / -
Roosa SuutarinenÄhtärin Urheilijat2.49 / 2.49
Jadessa SyrjäläÄhtärin Urheilijat3.33 / 3.33
Camilla ViitamäkiIlmajoen Kisailijat3.22 / 3.22
 
T9 kuula (11)
Reetta HautalaÄhtärin Urheilijat3.90 / 3.90
Vilhelmiina KoivulaAlavuden Urheilijat5.51 / 5.51
Taimi KoskenkorvaIlmajoen Kisailijat3.19 / 3.19
Alisa KoskinenÄhtärin Urheilijat4.39 / 4.39
Pihla MäkiÄhtärin Urheilijat - / -
Venla MäkiÄhtärin Urheilijat6.75 / 6.75
Linnea NyqvistJyväskylän Kenttäurheilijat2.99 / -
Iines OnnelaAlavuden Urheilijat5.16 / 5.16
Elli PihlajaKurikan Ryhti5.14 / 5.14
Roosa SuutarinenÄhtärin Urheilijat - / -
Camilla ViitamäkiIlmajoen Kisailijat - / -