Kilpailukalenteri.fi
Etusivu
Selaus
Haku
Karttahaku


UKK / FAQ
Anna palautetta
Tietoa palvelusta

Tulospalveluohje

Piilota piirin myöntämät kilpailut

Näytä seurakilpailut
Paluu kilpailun tietoihin
Klikkaa seuran nimeä jos haluat nähdä vain kyseisen seuran ilmoittautuneet.
Piirin myöntämä kilpailu
16.09. klo 13:00 Teron Kiskaasut ja Tonnikisa
KK.fi:n kautta ilmoittautuneita urheilijoita 76 henk. (93 lajisuoritusta)
M 1000m (3)
Nimi Seura Ennätys (PB) / Kauden paras (SB)
Jonas HärtullGamlakarleby IF2:44.14 / -
Juha JärveläKurikan Ryhti2:29.75 / -
Jussi RaittinenKurikan Ryhti2:47.99 / -
 
M keihäs (3)
Jaakko Hauta-AhoTöysän Veto75.92 / 75.92
Jussi RaittinenKurikan Ryhti58.45 / 52.21
Leevi UusitaloRaision Kuula71.76 / 68.01
 
M19 keihäs (2)
Valtteri SuomalaSeinäjoen Seudun Urheilijat51.69 / 51.69
Antti VornanenIF Drott62.04 / 62.04
 
N19 keihäs (2)
Sofia PölkkySeinäjoen Seudun Urheilijat48.86 / 48.86
Laura SadeharjuSeinäjoen Seudun Urheilijat40.26 / 40.26
 
M17 1000m (1)
Petteri MattilaKauhajoen Karhu2:49.95 / -
 
N17 1000m (2)
Laura LaitilaJalasjärven Jalas3:53.04 / -
Meri SuomalainenVähänkyrön Viesti3:15.16 / -
 
N17 keihäs (2)
Anni-Linnea AlanenVaasan Vasama52.74 / 52.74
Wilma SundqvistIF Kraft43.46 / 43.46
 
P15 keihäs (3)
Patrick JokelaAlavuden Urheilijat50.71 / 50.71
Veeti MustalahtiSeinäjoen Seudun Urheilijat32.43 / 32.43
Teemu RantanenSeinäjoen Seudun Urheilijat40.41 / 40.41
 
T15 keihäs (4)
Siiri ElomaaTampereen Pyrintö44.89 / 44.89
Kiia KoivistoLaihian Luja39.07 / 39.07
Saga KurunmäkiLehtimäen Jyske36.01 / 36.01
Helmiina KynnäsSaarijärven Pullistus45.44 / 45.44
 
P13 1000m (1)
Vikki YlihärsiläJalasjärven Jalas3:13.87 / 3:13.87
 
P13 keihäs (3)
Eevert HaapalaSeinäjoen Seudun Urheilijat42.10 / 42.10
Niko Mäki-MustapääKuortaneen Kunto50.89 / 50.89
Henri PitkäkangasAlajärven Ankkurit38.81 / 38.81
 
T13 1000m (2)
Saana LappalainenSeinäjoen Seudun Urheilijat2:57.37 / 2:57.37
Tilde StråkaIF Nykarlebynejden3:17.97 / 3:17.97
 
T13 keihäs (8)
Joanna KangasSeinäjoen Seudun Urheilijat40.01 / 40.01
Kira KoivistoLaihian Luja39.54 / 39.54
Emilia LiljeqvistIF Nykarlebynejden27.83 / 27.83
Cecilia ÖsterbergIF Femman35.12 / 35.12
Madelén PenttinenIF VOM22.93 / 22.93
Ida StoorIF Femman27.75 / 27.75
Hertta TurjaLaihian Luja33.72 / 33.72
Hanna VornanenIF Drott23.28 / 23.28
 
P12 1000m (4)
Aleksi HauhiaSeinäjoen Seudun Urheilijat3:17.81 / 3:29.51
Juho KallioNoormarkun Nopsa3:36.35 / 3:41.61
Olli LindroosNoormarkun Nopsa3:26.64 / 3:26.64
Veikka YlihärsiläJalasjärven Jalas3:15.33 / 3:15.33
 
T12 1000m (6)
Sorella KärkiSeinäjoen Seudun Urheilijat4:24.17 / 4:26.91
Ella KausePorin Yleisurheilu3:20.45 / 3:20.45
Seliina Kuoppa-AhoAlajärven Ankkurit3:30.75 / 3:30.75
Madelén PenttinenIF VOM4:03.76 / -
Anni RantanenSeinäjoen Seudun Urheilijat3:51.07 / 3:55.56
Hanna VornanenIF Drott3:41.69 / 3:41.69
 
P11 1000m (1)
Joni HaapamäkiSeinäjoen Seudun Urheilijat3:19.13 / 3:25.72
 
P11 keihäs (8)
Aarni ElomaaTampereen Pyrintö27.40 / 27.40
Joni HaapamäkiSeinäjoen Seudun Urheilijat30.03 / 30.03
Mikko HurrilaSeinäjoen Seudun Urheilijat21.73 / 21.73
Juho KallioNoormarkun Nopsa36.95 / 36.95
Kimi KaustinenKaustisen Pohjan-Veikot30.96 / 30.96
Robin LiljeqvistIF Nykarlebynejden31.60 / 31.60
Aatu SaarimäkiÄhtärin Urheilijat30.51 / 30.51
Atte SaarimäkiÄhtärin Urheilijat29.05 / 29.05
 
T11 1000m (3)
Katariina LeppäahoAlajärven Ankkurit3:27.22 / 3:27.22
Mirva NäykkiLapuan Virkiä3:33.88 / 3:33.88
Jiina NiemeläIlmajoen Kisailijat3:29.58 / 3:29.58
 
T11 keihäs (6)
Viola JokiahoÄhtärin Urheilijat18.80 / 18.80
Mirella KärkiSeinäjoen Seudun Urheilijat19.90 / 19.90
Ella KausePorin Yleisurheilu32.51 / 32.51
Emmi KoskiLapuan Virkiä12.63 / 12.63
Katariina LeppäahoAlajärven Ankkurit27.07 / 27.07
Emmi PitkäkangasAlajärven Ankkurit27.50 / 27.50
 
P10 1000m (4)
Aarni ElomaaTampereen Pyrintö - / -
Vilho HietalaJyväskylän Kenttäurheilijat3:47.49 / 3:49.85
Mikko HurrilaSeinäjoen Seudun Urheilijat - / -
Juuso KoskiSeinäjoen Seudun Urheilijat4:02.00 / 4:06.02
 
T10 1000m (3)
Viola JokiahoÄhtärin Urheilijat3:52.0h / 3:52.0h
Mirella KärkiSeinäjoen Seudun Urheilijat3:56.18 / 3:56.18
Aliisa RiippiSeinäjoen Seudun Urheilijat3:54.67 / 3:54.67
 
P9 1000m (2)
Leevi KiukkonenKauhajoen Karhu4:22.99 / -
Romeo RäfsbäckMalax IF friidrott3:54.37 / 3:54.37
 
P9 keihäs (4)
Jere MurtoAlavieskan Viri - / -
Alexander ÖsterbergIF VOM - / -
Romeo RäfsbäckMalax IF friidrott - / -
Veeti SaarimäkiÄhtärin Urheilijat - / -
 
T9 1000m (7)
Anna-Julia HaapamattiSeinäjoen Seudun Urheilijat - / -
Anni HietamäkiSeinäjoen Seudun Urheilijat - / -
Helmi JaskariSeinäjoen Seudun Urheilijat4:40.98 / -
Saranna KärkiSeinäjoen Seudun Urheilijat4:33.28 / 4:33.28
Iina KausePorin Yleisurheilu3:54.15 / 3:54.15
Alisa RistiluomaKurikan Ryhti4:01.71 / 4:01.71
Anni Yli-PeltolaJalasjärven Jalas3:57.10 / 3:57.10
 
T9 keihäs (9)
Anna-Julia HaapamattiSeinäjoen Seudun Urheilijat - / -
Angelina HeinäheimoLapuan Virkiä - / -
Anni HietamäkiSeinäjoen Seudun Urheilijat - / -
Minttu HuhtalaYkspihlajan Reima - / -
Helmi JaskariSeinäjoen Seudun Urheilijat - / -
Saranna KärkiSeinäjoen Seudun Urheilijat - / -
Iina KausePorin Yleisurheilu - / -
Anna KoskiLapuan Virkiä - / -
Sofia KoskiSeinäjoen Seudun Urheilijat - / -