Kilpailukalenteri.fi
Etusivu
Selaus
Haku
Karttahaku


UKK / FAQ
Anna palautetta
Tietoa palvelusta

Tulospalveluohje

Piilota piirin myöntämät kilpailut

Näytä seurakilpailut
Paluu kilpailun tietoihin
Klikkaa seuran nimeä jos haluat nähdä vain kyseisen seuran ilmoittautuneet.
Piirin myöntämä kilpailu
11.07. klo 18:00 Piirikunnalliset
KK.fi:n kautta ilmoittautuneita urheilijoita 54 henk. (99 lajisuoritusta)
M 200m (1)
Nimi Seura Ennätys (PB) / Kauden paras (SB)
Kaapo HavuluotoKurikan Ryhti25.81 / -
 
M 400m (5)
Teemu HavimäkiSeinäjoen Seudun Urheilijat - / -
Kaapo HavuluotoKurikan Ryhti 56.44 / 57.29
Mikko KangasYlistaron Kilpa-Veljet 49.36 / 51.65
Veeti LehtiniemiSeinäjoen Seudun Urheilijat 54.92 / -
Jarkko PesolaHelsingin Kisa-Veikot 51.33 / 52.13
 
M pituus (1)
Kaapo HavuluotoKurikan Ryhti4.92 / -
 
N 200m (1)
Jonna AlkulaSeinäjoen Seudun Urheilijat25.32 / 26.23
 
N 400m (1)
Felicia ÅbackaIF Fyren 56.25 / 59.76
 
N moukari (1)
Maija ValliKurikan Ryhti58.04 / 53.53
 
P15 100m (2)
Mika KetolaAlahärmän Kisa12.55 / 12.55
Jussi MarttilaTampereen Urheilijat -3813.94 / 14.54
 
P15 800m (1)
Mika KetolaAlahärmän Kisa2:48.14 / -
 
P15 korkeus (2)
Mika KetolaAlahärmän Kisa1.62 / 1.62
Jussi MarttilaTampereen Urheilijat -381.45 / 1.45
 
P15 keihäs (3)
Erkki-Antti LaurilaLapuan Virkiä38.59 / 38.59
Teemu RantanenSeinäjoen Seudun Urheilijat39.57 / 39.57
Santeri YliseläLapuan Virkiä47.25 / 47.25
 
T15 100m (5)
Jonna AlkulaSeinäjoen Seudun Urheilijat12.14 / 12.58
Elizabeth FogdeMalax IF friidrott13.79 / 13.83
Emilia KiveläÄhtärin Urheilijat14.11 / 14.18
Vilma Luoma-NirvaTeuvan Rivakka14.51 / -
Anni MäenpääSeinäjoen Seudun Urheilijat - / -
 
T15 korkeus (2)
Elizabeth FogdeMalax IF friidrott1.59 / 1.59
Vilma Luoma-NirvaTeuvan Rivakka1.50 / 1.48
 
P13 60m (3)
Nico HakalaIF Femman 9.19 / 9.19
Henrik LounelaIlmajoen Kisailijat 9.08 / 9.08
Arttu ViinamäkiJalasjärven Jalas 9.75 / -
 
P13 800m (1)
Samuel KiviharjuIlmajoen Kisailijat - / -
 
P13 pituus (3)
Nico HakalaIF Femman4.22 / 4.22
Henrik LounelaIlmajoen Kisailijat3.75 / 3.75
Niko MarttilaJalasjärven Jalas - / -
 
P13 keihäs (3)
Eevert HaapalaSeinäjoen Seudun Urheilijat42.10 / 42.10
Niko MarttilaJalasjärven Jalas32.10 / 32.10
Arttu ViinamäkiJalasjärven Jalas22.47 / 22.47
 
T13 60m (6)
Emma KorhonenIF Femman 9.84 / 9.84
Heidi NyrhinenVähänkyrön Viesti 8.70 / 8.70
Aliina OjaniemiSeinäjoen Seudun Urheilijat 9.25 / 9.25
Tytti VilpakkaVähänkyrön Viesti 8.54 / 8.54
Milana VuorinenSeinäjoen Seudun Urheilijat 8.98 / 8.98
Miina-Liisa Yli-KokkoKauhajoen Karhu10.23 / -
 
T13 800m (2)
Emma KorhonenIF Femman2:42.91 / 2:42.91
Miina-Liisa Yli-KokkoKauhajoen Karhu3:20.30 / -
 
T13 pituus (5)
Fanni KätkänahoTeuvan Rivakka3.96 / 3.96
Milja MäkirantaVähänkyrön Viesti4.57 / 4.57
Heidi NyrhinenVähänkyrön Viesti4.06 / 4.06
Emma RintamäkiVähänkyrön Viesti4.40 / 4.40
Tytti VilpakkaVähänkyrön Viesti4.99 / 4.99
 
T13 keihäs (2)
Fanni KätkänahoTeuvan Rivakka23.05 / 22.87
Emma RintamäkiVähänkyrön Viesti15.77 / -
 
P11 60m (5)
Max BjörsesIF Länken10.20 / 10.20
Anttu KorhonenKurikan Ryhti 9.40 / 9.40
Matti MäkeläIlmajoen Kisailijat10.14 / 10.14
Samuli RintamäkiVähänkyrön Viesti 9.34 / 9.34
Juho SaariIlmajoen Kisailijat10.57 / -
 
P11 1000m (3)
Max BjörsesIF Länken4:12.28 / -
Matti MäkeläIlmajoen Kisailijat3:53.19 / 3:53.19
Samuli RintamäkiVähänkyrön Viesti3:44.96 / 3:44.96
 
P11 korkeus (3)
Max BjörsesIF Länken1.05 / 1.05
Sisu LaitalaJalasjärven Jalas1.10 / -
Matti MäkeläIlmajoen Kisailijat1.15 / 1.15
 
P11 kuula (4)
Sisu LaitalaJalasjärven Jalas9.08 / 9.08
Matti MäkeläIlmajoen Kisailijat - / -
Veeti MarttilaJalasjärven Jalas4.92 / -
Juho SaariIlmajoen Kisailijat6.61 / 6.61
 
T11 60m (5)
Iida KananojaKauhajoen Karhu11.19 / -
Sanni KorhonenIF Femman11.68 / 11.68
Neea RautiainenSeinäjoen Seudun Urheilijat 9.85 / 9.85
Camilla SaaranluomaKauhajoen Karhu10.64 / 10.64
Saara Yli-KokkoKauhajoen Karhu11.59 / -
 
T11 1000m (2)
Sanni KorhonenIF Femman4:59.29 / -
Saara Yli-KokkoKauhajoen Karhu4:24.47 / 4:24.47
 
T11 korkeus (2)
Sanni KorhonenIF Femman1.00 / 1.00
Camilla SaaranluomaKauhajoen Karhu1.22 / 1.22
 
T11 kuula (1)
Sanni KorhonenIF Femman6.91 / 6.91
 
P9 40m (2)
Waltteri LehtoJalasjärven Jalas 7.43 / -
Romeo RäfsbäckMalax IF friidrott 6.91 / 6.91
 
P9 1000m (2)
Waltteri LehtoJalasjärven Jalas4:00.23 / -
Romeo RäfsbäckMalax IF friidrott3:59.49 / -
 
P9 korkeus (2)
Waltteri LehtoJalasjärven Jalas1.00 / -
Romeo RäfsbäckMalax IF friidrott1.10 / 1.10
 
P9 kuula (1)
Romeo RäfsbäckMalax IF friidrott7.13 / 7.13
 
T9 40m (6)
Angelina HeinäheimoLapuan Virkiä 7.34 / 7.34
Manna Keski-KokkoJalasjärven Jalas - / -
Elsa LehtoJalasjärven Jalas - / -
Elli PihlajaKurikan Ryhti 7.58 / -
Juulia SaariIlmajoen Kisailijat 7.56 / 7.56
Elina ViinamäkiJalasjärven Jalas 7.89 / -
 
T9 1000m (4)
Lumia Keski-KokkoJalasjärven Jalas - / -
Manna Keski-KokkoJalasjärven Jalas - / -
Elli PihlajaKurikan Ryhti4:22.24 / -
Anni Yli-PeltolaJalasjärven Jalas4:22.03 / 4:22.03
 
T9 korkeus (3)
Angelina HeinäheimoLapuan Virkiä0.98 / 0.98
Elli PihlajaKurikan Ryhti0.95 / 0.95
Juulia SaariIlmajoen Kisailijat - / -
 
T9 kuula (4)
Angelina HeinäheimoLapuan Virkiä6.00 / 6.00
Elli PihlajaKurikan Ryhti - / -
Juulia SaariIlmajoen Kisailijat4.96 / 4.96
Elina ViinamäkiJalasjärven Jalas - / -