Kilpailukalenteri.fi
Etusivu
Selaus
Haku
Karttahaku


UKK / FAQ
Anna palautetta
Tietoa palvelusta

Tulospalveluohje

Piilota piirin myöntämät kilpailut

Näytä seurakilpailut
Paluu kilpailun tietoihin
Klikkaa seuran nimeä jos haluat nähdä vain kyseisen seuran ilmoittautuneet.
Piirin myöntämä kilpailu
02.09. klo 11:00 Seuracup mega-sarjan finaali
KK.fi:n kautta ilmoittautuneita urheilijoita 431 henk. (432 lajisuoritusta)
M17 200m (11)
Nimi Seura Ennätys (PB) / Kauden paras (SB)
Juho HaapalaMaskun Kataja25.07 / 25.07
Roope HaapanenTammelan Ryske25.54 / 25.54
Waltteri HeinonenLaitilan Jyske24.80 / 25.08
Samu HyppönenJuvan Urheilijat25.98 / 25.98
Tuomas JärvelinAlavuden Urheilijat29.75 / -
Konsta JoenvääräKalajoen Junkkarit30.95 / -
Joona KiviahoÄhtärin Urheilijat - / -
Valtteri LuomalaKauhavan Wisa27.15 / 27.15
Eetu SillanpääPyhäselän Urheilijat - / -
Teemu TuomelaAlajärven Ankkurit23.44 / 23.44
Asseri VälimäkiNoormarkun Nopsa23.82 / 23.82
 
M17 pituus (12)
Jonatan EnforsIF Åsarna5.57 / 5.57
Olli GloriosoMaskun Kataja4.72 / 4.72
Jimi HuuhoPyhäselän Urheilijat5.88 / 5.88
Joonas JanhunenKerimäen Urheilijat5.57 / 5.49
Trin LipiäinenLauttakylän Luja5.43 / 5.43
Petteri RintamäkiAlavuden Urheilijat - / -
Iiro SuutarinenÄhtärin Urheilijat5.57 / -
Ville TukiTammelan Ryske5.39 / 5.39
Aapo VainonenIitin Pyrintö5.37 / -
Tomi ValkamaKauhavan Wisa6.69 / 6.69
Leevi VihtalahtiNoormarkun Nopsa5.96 / 5.78
Ilmari VuorelaLaitilan Jyske5.01 / 5.01
 
M17 kuula (14)
Lauri EskolaIitin Pyrintö14.50 / 14.50
Aleksi HakanenLauttakylän Luja11.95 / 11.95
Ville HalonenPyhäselän Urheilijat16.91 / 16.91
Samu KauppiTammelan Ryske - / -
Teemu KiveläKauhavan Wisa10.89 / 10.89
Oskari LahtinenNoormarkun Nopsa13.02 / 13.02
Santtu MäenpääAlavuden Urheilijat9.77 / 9.70
Niilo NiemeläKalajoen Junkkarit - / -
Santeri PurhonenJuvan Urheilijat9.78 / 9.78
Roni SamstenMaskun Kataja12.08 / 12.08
Linus SelkäläIF Åsarna12.20 / 12.20
Pyry SuutarinenÄhtärin Urheilijat8.85 / 8.85
Tero UusikartanoLaitilan Jyske10.94 / -
Aleksi Yli-MannilaAlajärven Ankkurit - / -
 
N17 200m (15)
Aino EnoLauttakylän Luja27.59 / 27.59
Ida GrönroosLaitilan Jyske30.08 / 30.08
Crista IngersIitin Pyrintö33.21 / 33.21
Vilma JaatinenKalajoen Junkkarit27.54 / 27.54
Anni KaipainenJuvan Urheilijat28.13 / 28.13
Eerika KoivuniemiKauhavan Wisa26.92 / 26.92
Fiia KoskelaAlajärven Ankkurit31.61 / -
Ronja KosonenKerimäen Urheilijat - / -
Sara LeinoMaskun Kataja - / -
Pritne LemberNoormarkun Nopsa26.72 / 26.86
Jutta NuutinenPyhäselän Urheilijat27.70 / -
Ina PajunenIF Åsarna27.74 / 27.74
Neea PuskalaÄhtärin Urheilijat26.71 / 26.77
Sanni PynttäriAlavuden Urheilijat29.66 / -
Laura StrömIF Nykarlebynejden31.25 / 31.25
 
N17 pituus (15)
Saana HantulaKauhavan Wisa3.47 / 3.29
Helmi HeikkiläÄhtärin Urheilijat4.25 / -
Henna KaunistolaLauttakylän Luja4.46 / 4.38
Matilda KivistöKalajoen Junkkarit3.90 / -
Jasmin KoivistoLaitilan Jyske - / -
Jemina KujalaNoormarkun Nopsa4.27 / 4.03
Laura LintukangasIitin Pyrintö4.37 / -
Pinja NiemistöAlavuden Urheilijat4.28 / -
Kati NuutinenPyhäselän Urheilijat4.91 / -
Nathalie NybackIF Nykarlebynejden3.85 / -
Sofia StorbjörkIF Åsarna5.18 / 5.18
Terhi SuikkiJuvan Urheilijat4.59 / 4.59
Jemina SuonpääKerimäen Urheilijat - / -
Kuusela TaikaTammelan Ryske - / -
Emmiina TarvainenMaskun Kataja - / -
 
N17 kuula (15)
Pinja HulkkoPyhäselän Urheilijat11.24 / 11.24
Anna IhamäkiAlajärven Ankkurit - / -
Kaisa IsokääntäKalajoen Junkkarit - / -
Katja KaipainenJuvan Urheilijat9.54 / 9.54
Ronja KoivistoKauhavan Wisa12.75 / 12.57
Siiri LaukkanenTammelan Ryske9.17 / 9.17
Veera MatintaloLauttakylän Luja10.66 / 10.66
Charlotta PetterssonNoormarkun Nopsa11.69 / 11.69
Veera PohjalaAlavuden Urheilijat9.82 / 9.82
Vilma PuottulaMaskun Kataja9.83 / 9.83
Jenny SkuthällaIF Åsarna11.08 / 11.02
Elin SundqvistIF Nykarlebynejden8.10 / -
Helmi TiainenKerimäen Urheilijat6.71 / 6.71
Maija TukevaÄhtärin Urheilijat8.01 / -
Annukka VainonenIitin Pyrintö12.65 / 12.65
 
P15 2000m (11)
Juuso EkolaKauhavan Wisa 8:04.61 / 8:04.61
Niklas ErkintaloNoormarkun Nopsa 6:07.36 / 6:07.36
Luukas HuppunenIitin Pyrintö - / -
Oskari JuurakkoAlavuden Urheilijat 7:17.02 / 7:34.59
Matias KaartinenÄhtärin Urheilijat 6:48.62 / 6:48.62
Väinö KontkanenPyhäselän Urheilijat - / -
Veikko MäkiläTammelan Ryske 7:13.07 / 7:13.07
Joona RasiMaskun Kataja 6:52.84 / 6:52.84
Jarkko TarkiainenJuvan Urheilijat 7:08.78 / 7:08.78
Joonas VainioLaitilan Jyske 7:21.01 / 7:40.31
Sander WikblomIF Nykarlebynejden - / -
 
P15 100m aj (11)
Fredrik BjörkqvistIF Åsarna - / -
Jeremias HeikkiläKalajoen Junkkarit18.28 / 18.28
Tuukka IngersIitin Pyrintö16.71 / 16.71
Niklas JärvelinAlavuden Urheilijat27.43 / -
Aleksi LeivoMaskun Kataja15.68 / 15.68
Aleksi LuomalaKauhavan Wisa - / -
Martin MäenpääLaitilan Jyske17.87 / 17.87
Benjamin OittinenPyhäselän Urheilijat17.41 / 17.41
Oliver OksanenNoormarkun Nopsa19.06 / 19.06
Robert SilenkoLauttakylän Luja16.79 / 16.79
Rickhard TenhunenÄhtärin Urheilijat - / -
 
P15 seiväs (8)
Joosu IisakkalaNoormarkun Nopsa2.70 / 2.40
Janne JuholaKalajoen Junkkarit3.30 / 3.30
Juha KarjunenPyhäselän Urheilijat2.50 / 2.50
Atte KuuselaTammelan Ryske2.00 / 2.00
Leevi LehtikangasIitin Pyrintö - / -
Luka MarttilaMaskun Kataja2.88 / 2.88
Ville MuhonenÄhtärin Urheilijat2.90 / -
Jesse VirtanenLaitilan Jyske2.45 / 2.40
 
P15 kuula (16)
Rasmus HaavistoMaskun Kataja - / -
Frans HakasuoLauttakylän Luja14.25 / 14.25
Benjamin HolmbäckIF Åsarna - / -
Niklas HyvönenPyhäselän Urheilijat14.35 / 14.35
Pyry IngersIitin Pyrintö - / -
Patrick JokelaAlavuden Urheilijat - / -
Aaro KariKauhavan Wisa9.65 / 9.65
Ville-Veikko Keski-LevijokiAlajärven Ankkurit - / -
Juuso LukkalaLaitilan Jyske10.13 / 10.13
Veeti MalkkiKerimäen Urheilijat - / -
Jesper NymanIF Nykarlebynejden7.91 / 7.91
Aleksanteri PirinenJuvan Urheilijat10.24 / 10.24
Roni RantakömiÄhtärin Urheilijat10.94 / 10.94
Riku TohilaKalajoen Junkkarit10.19 / 10.19
Ilmari VälimäkiNoormarkun Nopsa - / -
Vili VälimäkiTammelan Ryske9.00 / 9.00
 
T15 2000m (14)
Lisa-Sofie FabigNoormarkun Nopsa - / -
Senja GustafssonKauhavan Wisa 7:53.74 / 7:53.74
Janica HahtokariIF Åsarna - / -
Mimmi HyppönenJuvan Urheilijat - / -
Fanni IsomäkiAlavuden Urheilijat - / -
Assi KovanenKerimäen Urheilijat 8:12.47 / 8:12.47
Iida Luoma-AhoIitin Pyrintö - / -
Anastasiya LuybinskaÄhtärin Urheilijat - / -
Lotta-Maria MaineLauttakylän Luja 6:52.87 / 6:52.87
Michelle NybackIF Nykarlebynejden 8:35.28 / 8:40.69
Suvi-Tuulia PuustinenPyhäselän Urheilijat 8:43.22 / 8:43.22
Alice ReivoLaitilan Jyske 7:48.10 / 7:48.67
Olivia ToivonenMaskun Kataja - / -
Alisa VuolletKalajoen Junkkarit - / -
 
T15 80m aj (15)
Ana CiorneiIF Åsarna - / -
Carolina GrönroosLaitilan Jyske - / -
Viola GustafssonKauhavan Wisa15.38 / 15.38
Siiri KarjalainenIitin Pyrintö - / -
Emilia KiveläÄhtärin Urheilijat - / -
Viivi KovanenKerimäen Urheilijat15.54 / 15.54
Vilma MäkiAlavuden Urheilijat11.58 / 11.58
Siiri MäkiläTammelan Ryske13.01 / 13.01
Nelli MustolaKalajoen Junkkarit12.51 / 12.51
Elle-Roosa PiispaJuvan Urheilijat15.44 / 15.44
Nora RiitaojaNoormarkun Nopsa - / -
Olivia SalmelainenMaskun Kataja - / -
Belinda StenroosIF Nykarlebynejden14.07 / 14.07
Jasmina VenäläinenPyhäselän Urheilijat12.32 / 12.32
Lilli VirtanenLauttakylän Luja13.79 / 13.79
 
T15 seiväs (12)
Hanna BackIF Nykarlebynejden1.65 / 1.65
Siiri KallioniemiÄhtärin Urheilijat2.00 / 2.00
Janina LaineKerimäen Urheilijat2.30 / 2.30
Sini LehikoinenPyhäselän Urheilijat2.10 / 2.00
Jenina LuotonenLaitilan Jyske1.77 / 1.77
Viivi MäenpääAlavuden Urheilijat1.90 / 1.90
Ada MäkinenNoormarkun Nopsa2.30 / 2.30
Iitu PurhonenJuvan Urheilijat1.80 / 1.80
Julia SalmiIitin Pyrintö2.10 / 2.00
Ilona TakalaAlajärven Ankkurit1.70 / 1.70
Emma VikmanIF Åsarna - / -
Iida VuolletKalajoen Junkkarit2.40 / 2.30
 
T15 kuula (15)
Tara JytiläÄhtärin Urheilijat8.12 / 8.12
Erica KarlströmIF Nykarlebynejden10.40 / 10.40
Jasmin KettunenPyhäselän Urheilijat9.62 / 9.62
Eucabeth KivikangasAlajärven Ankkurit13.78 / 13.78
Noora LaaksoJuvan Urheilijat11.47 / 11.47
Noora LahdenmäkiAlavuden Urheilijat8.55 / 8.55
Maria LaineenojaLauttakylän Luja - / -
Viivi MäkinenMaskun Kataja8.35 / 8.35
Moona MakkonenKerimäen Urheilijat10.20 / 10.20
Henna SalminenTammelan Ryske10.24 / 10.24
Charlotta SandkullaIF Åsarna - / -
Jenna TapioIitin Pyrintö - / -
Saaga UusitaloKalajoen Junkkarit8.22 / 8.22
Nelli VihtalahtiNoormarkun Nopsa9.27 / 9.27
Vilma VirtanenLaitilan Jyske10.03 / 10.03
 
T15 1000m kävely (11)
Maria AntolaLaitilan Jyske4:58.81 / 4:58.81
Inari HarjunmaaLauttakylän Luja - / -
Olivia HelinMaskun Kataja - / -
Anna KaitolaAlavuden Urheilijat6:25.23 / -
Helmi KarjalainenIitin Pyrintö7:45.30 / -
Karla KönönenPyhäselän Urheilijat5:21.22 / 5:21.22
Aino MannerNoormarkun Nopsa5:35.35 / 5:35.35
Fiia NiemeläKalajoen Junkkarit6:56.64 / 6:56.64
Venla PoikkimäkiJuvan Urheilijat - / -
Iida SalmelaKauhavan Wisa5:11.15 / 5:11.15
Lisa SundqvistIF Nykarlebynejden6:06.51 / 6:47.50
 
P13 1000m (14)
Niklas AntolaLaitilan Jyske3:11.61 / 3:11.61
Ahlskog FilipIF Nykarlebynejden - / -
Lucas HansenIF Åsarna3:24.38 / -
Daniel HeikkiläKalajoen Junkkarit3:21.63 / 3:21.63
Otto HirvilampiÄhtärin Urheilijat3:21.17 / 3:21.17
Hugo HyppönenJuvan Urheilijat3:53.91 / 3:57.17
Simeon KoivistoNoormarkun Nopsa3:22.74 / 3:22.74
Artturi KotilainenMaskun Kataja - / -
Elmeri LehtinenLauttakylän Luja3:06.81 / 3:06.81
Matias PalmuAlajärven Ankkurit3:28.53 / 3:28.53
Iiro PeltoluhtaKauhavan Wisa3:30.45 / 3:30.45
Mico RätyPyhäselän Urheilijat3:24.36 / 3:24.36
Tommi SaarinenAlavuden Urheilijat3:19.43 / 3:19.43
Veeti SaarinenTammelan Ryske3:08.42 / 3:08.42
 
P13 60m aj (13)
Elvis GrunérJuvan Urheilijat10.90 / 10.90
Lucas HonkanenKerimäen Urheilijat - / -
Samuel JussilaNoormarkun Nopsa - / -
Jaakko KuoppaMaskun Kataja11.59 / 11.59
Niko LahdenmäkiAlavuden Urheilijat - / -
Justus LukkalaLaitilan Jyske10.52 / 10.52
Peetu MäkinenÄhtärin Urheilijat13.06 / -
Alex NymanIF Nykarlebynejden13.76 / 13.76
Iiro PollariKauhavan Wisa12.21 / 12.21
Noah SkogIF Åsarna10.63 / 10.63
Tapio TiihonenIitin Pyrintö10.97 / 10.97
Lassi ValtaPyhäselän Urheilijat10.49 / 10.62
Valtteri YrjöläTammelan Ryske - / -
 
P13 korkeus (12)
Jonas ÅbroIF Nykarlebynejden1.30 / 1.30
Jimi AlastaloPyhäselän Urheilijat1.35 / 1.35
Anton ForsströmIF Åsarna1.25 / -
Aarni HimankaKalajoen Junkkarit1.40 / 1.40
Akseli HyytiäLaitilan Jyske1.42 / 1.42
Eetu JärvinenAlavuden Urheilijat1.15 / 1.15
Taavi LauttamusKauhavan Wisa1.45 / 1.45
Jonne LeinoMaskun Kataja1.38 / 1.38
Eero MäkinenÄhtärin Urheilijat1.56 / 1.56
Jesse TukiTammelan Ryske1.47 / 1.47
Ville VihertöIitin Pyrintö1.46 / 1.46
Petteri VihtalahtiNoormarkun Nopsa1.45 / 1.45
 
P13 moukari (15)
Joakim BäckIF Nykarlebynejden - / -
Xedrick ByskataIF Åsarna19.95 / 19.95
Max HyttiläLaitilan Jyske - / -
Atte JärvinenAlavuden Urheilijat32.83 / 32.83
Jani LaaksoTammelan Ryske36.21 / 36.21
Henrik LehtinenLauttakylän Luja - / -
Onni LiikkanenIitin Pyrintö23.89 / 23.89
Roope MaaninkaPyhäselän Urheilijat - / -
Saku MäkeläKalajoen Junkkarit14.91 / 14.91
Elias MäkinenÄhtärin Urheilijat - / -
Nooa MarttilaMaskun Kataja - / -
Toivo TarvainenKauhavan Wisa42.50 / 42.50
Aapo TurtiainenKerimäen Urheilijat - / -
Justus WalliNoormarkun Nopsa - / -
Olavi Yli-MannilaAlajärven Ankkurit44.44 / 44.44
 
T13 1000m (15)
Stella HaavistoTammelan Ryske - / -
Saara HimanenJuvan Urheilijat3:32.42 / 3:32.42
Selina HirvilampiÄhtärin Urheilijat4:03.76 / 4:03.76
Sara-Sofia HyvönenPyhäselän Urheilijat3:39.38 / 3:39.38
Jenni JaatinenKalajoen Junkkarit3:22.35 / 3:22.35
Miisa KamppinenKauhavan Wisa3:28.15 / 3:29.57
Sofia KariAlajärven Ankkurit3:34.72 / 3:34.72
Aino KyröläMaskun Kataja3:42.52 / -
Annika LaulumaaLaitilan Jyske3:18.96 / 3:18.96
Aino LausniemiLauttakylän Luja3:33.84 / 3:33.84
Noora LehtiNoormarkun Nopsa3:35.31 / 3:35.31
Kerttu NiemiIitin Pyrintö3:50.47 / 3:50.47
Anni PeltoniemiAlavuden Urheilijat - / -
Tilde StråkaIF Nykarlebynejden3:24.63 / 3:24.63
Adéle ZittraIF Åsarna3:45.87 / 3:45.87
 
T13 60m aj (15)
Thilde HolmIF Nykarlebynejden12.47 / 12.47
Anni HuovinenPyhäselän Urheilijat10.20 / 10.20
Aino KiljunenJuvan Urheilijat - / -
Sanni-Maria MäkeläNoormarkun Nopsa11.45 / 11.45
Lotta MetsärintaLaitilan Jyske10.18 / 10.18
Neah NymanIF Åsarna11.29 / 11.29
Elena Ohra-AhoÄhtärin Urheilijat10.59 / 10.59
Matilda OjainmaaLauttakylän Luja11.21 / 11.21
Enni ÖvermarkKauhavan Wisa12.99 / 12.99
Nelli PaloheimoKerimäen Urheilijat12.84 / 12.84
Laura PeräsaloAlajärven Ankkurit11.88 / 11.88
Joanna PuukkaIitin Pyrintö 9.89 / 9.89
Hilla RautioKalajoen Junkkarit12.29 / 12.29
Anniina SalokannelMaskun Kataja10.17 / 10.17
Linnea UusitaloAlavuden Urheilijat14.12 / 14.12
 
T13 korkeus (16)
Aada KoivurantaLauttakylän Luja1.30 / 1.30
Henni LiimattaMaskun Kataja1.48 / 1.48
Jessi LopeNoormarkun Nopsa1.30 / 1.30
Nea LuomaKauhavan Wisa1.30 / 1.30
Moona MalinenKerimäen Urheilijat1.10 / 1.10
Emma NesteAlavuden Urheilijat1.25 / 1.25
Siiri PirinenJuvan Urheilijat1.20 / 1.20
Sofia RaatikainenPyhäselän Urheilijat1.56 / 1.56
Milla SäteriKalajoen Junkkarit1.20 / 1.20
Vilhelmina SjölindIF Åsarna0.80 / -
Milla StrömIF Nykarlebynejden1.35 / 1.35
Alisa SyrjäläTammelan Ryske1.23 / 1.23
Jenna TuomainenIitin Pyrintö1.45 / 1.41
Amanda TuomelaAlajärven Ankkurit1.25 / 1.25
Iiris ViitanenÄhtärin Urheilijat1.33 / 1.33
Verna VuorelaLaitilan Jyske1.41 / 1.41
 
T13 moukari (14)
Bettina HeikkiläNoormarkun Nopsa28.49 / 28.49
Engla-Lie HolländerIF Nykarlebynejden - / -
Sandra HongellIF Åsarna32.48 / 32.48
Janna HuuhoPyhäselän Urheilijat - / -
Venla JuvalaLaitilan Jyske - / -
Aada KivistöKalajoen Junkkarit20.11 / 20.11
Iina-Lotta KuismaIitin Pyrintö23.08 / 23.08
Emmi PohjolainenLauttakylän Luja23.96 / -
Roosa SalmelaKauhavan Wisa - / -
Sanni SiltalaMaskun Kataja - / -
Peppi UkkonenJuvan Urheilijat17.25 / 17.25
Vilja VälimäkiTammelan Ryske - / -
Anni YlinenAlavuden Urheilijat25.74 / 25.74
Ilona YltiöÄhtärin Urheilijat21.46 / 19.19
 
P11 150m (15)
Leo FabigNoormarkun Nopsa23.48 / 23.48
Niilo HarjunmaaLauttakylän Luja - / -
Sakke HonkakangasLaitilan Jyske25.04 / 25.04
Vilho KuhasalmiMaskun Kataja - / -
Christian LövsundIF Åsarna25.28 / 25.28
Oskari PakarinenPyhäselän Urheilijat23.40 / 23.40
Aleksi PenttiläAlavuden Urheilijat22.86 / -
Oscar RahjaKalajoen Junkkarit25.13 / 25.13
Santtu RautioKerimäen Urheilijat - / -
Viljami SaloIitin Pyrintö24.63 / 24.63
Särkijärvi SamuelAlajärven Ankkurit22.49 / -
Antto SyrjänenÄhtärin Urheilijat25.44 / 25.44
Sisu UkkonenJuvan Urheilijat24.61 / 25.55
Titus UutelaTammelan Ryske24.99 / 24.99
Eddie WikblomIF Nykarlebynejden25.50 / 25.50
 
P11 1000m (15)
Eetu EeliAlavuden Urheilijat3:33.84 / 3:33.84
Emil ForsströmIF Åsarna3:43.07 / -
Luka HeikkiläKalajoen Junkkarit3:55.49 / 3:55.49
Niklas JärvinenIitin Pyrintö3:50.65 / 3:50.65
Aleksi JokelaTammelan Ryske3:26.18 / 3:26.18
Toni JuntunenPyhäselän Urheilijat3:30.44 / 3:30.44
Sakarja KoivistoNoormarkun Nopsa3:39.01 / 3:39.01
Anton LaineMaskun Kataja3:53.03 / 3:53.03
Osku MäkiAlajärven Ankkurit - / -
Tomas MehtonenÄhtärin Urheilijat4:04.13 / 4:04.13
Lenni PaloheimoKerimäen Urheilijat3:42.38 / 3:42.38
Weetu RintalaLauttakylän Luja3:46.10 / -
Onni SalminenLaitilan Jyske4:04.25 / 4:04.25
Ahti SuikkiJuvan Urheilijat3:52.92 / 3:52.92
Melker WikblomIF Nykarlebynejden3:32.31 / 3:32.31
 
P11 pituus (14)
Aku AlastaloPyhäselän Urheilijat3.92 / 3.92
Aapeli HietakangasÄhtärin Urheilijat3.90 / 3.69
Elias HyytiäLaitilan Jyske3.69 / 3.69
Aaro JärvinenAlavuden Urheilijat4.06 / 4.06
Tuukka KäyhköKerimäen Urheilijat4.05 / 4.05
Elmeri KivipeltoLauttakylän Luja3.81 / 3.81
Alex LövsundIF Åsarna3.89 / 3.89
Arttu MäkinenMaskun Kataja3.55 / -
Ilmari PakkaselaNoormarkun Nopsa4.02 / 4.02
Joona PuukkaIitin Pyrintö3.92 / 3.92
Joona SalminenTammelan Ryske3.76 / 3.76
Jim StrömIF Nykarlebynejden3.16 / 3.16
Elmeri TuomelaAlajärven Ankkurit3.74 / 3.72
Manuel TuuraKalajoen Junkkarit3.26 / 3.26
 
P11 keihäs (16)
Eljas EnlundIF Åsarna13.74 / -
Juho KallioNoormarkun Nopsa30.48 / 30.48
Perttu KosonenJuvan Urheilijat20.24 / 20.24
Eerik LehtinenLauttakylän Luja28.79 / 28.79
Oskari LievonenMaskun Kataja - / -
Robin LiljeqvistIF Nykarlebynejden25.61 / 25.61
Erkka MakkonenKerimäen Urheilijat25.13 / 24.21
Henri PitkäkangasAlajärven Ankkurit31.68 / 31.68
Oskari RaiskiAlavuden Urheilijat28.48 / 28.48
Luca RätyPyhäselän Urheilijat22.06 / 22.06
Niklas ReinikainenKalajoen Junkkarit15.56 / 15.56
Ville RekolaTammelan Ryske32.42 / 32.42
Atte SaarimäkiÄhtärin Urheilijat22.46 / 22.46
Mikael SalomaaKauhavan Wisa14.57 / -
Jesse TuomainenIitin Pyrintö15.80 / 15.80
Valtteri ValtonenLaitilan Jyske23.59 / -
 
T11 150m (15)
Venla HärmäPyhäselän Urheilijat - / -
Signe JakobssonIF Nykarlebynejden24.73 / 24.73
Elle KariniemiLauttakylän Luja22.90 / 22.90
Tiia KäyhköKerimäen Urheilijat26.66 / 26.66
Milja-Maria LahtiAlajärven Ankkurit22.64 / 22.64
Henriikka LaineMaskun Kataja23.28 / 23.28
Elvi LamminmäkiAlavuden Urheilijat24.10 / 24.10
Angelina LaurenIF Åsarna23.18 / 23.18
Nele-Liis MeiJuvan Urheilijat25.68 / 25.68
Melissa PalmrothLaitilan Jyske23.98 / 23.98
Jenni SeppäläIitin Pyrintö23.53 / 23.53
Hilla TenhoNoormarkun Nopsa24.30 / 24.30
Jenniina TuuraKalajoen Junkkarit24.14 / 24.14
Emmi VäänänenÄhtärin Urheilijat23.40 / 23.40
Viivi VälimäkiTammelan Ryske23.05 / 23.05
 
T11 1000m (17)
Julia ÅbroIF Nykarlebynejden3:52.62 / 3:52.62
Silja HimanenJuvan Urheilijat4:08.92 / 4:08.92
Selina HirvilampiÄhtärin Urheilijat4:03.76 / 4:03.76
Saara HuppunenIitin Pyrintö3:43.14 / 3:43.14
Sigrid KarlströmIF Åsarna3:41.40 / 3:41.40
Annika KoivuniemiKauhavan Wisa3:56.92 / 3:56.92
Inka KuuselaTammelan Ryske3:37.16 / 3:42.46
Vanessa LaulumaaLaitilan Jyske3:44.98 / 3:44.98
Katariina LeppäahoAlajärven Ankkurit3:52.76 / 3:52.76
Siiri MäenpääAlavuden Urheilijat3:49.98 / 3:56.52
Ellen MyllymäkiMaskun Kataja3:38.63 / 3:38.63
Sanni PihkoLauttakylän Luja4:11.12 / 4:14.11
Marianne PuustinenPyhäselän Urheilijat3:47.47 / 3:47.47
Emilia ReinikainenKalajoen Junkkarit3:29.56 / 3:29.56
Minttu SaariÄhtärin Urheilijat3:51.20 / 3:51.20
Peppi SeppänenKerimäen Urheilijat4:12.10 / 4:12.10
Nuppu WillmanNoormarkun Nopsa3:40.71 / 3:40.71
 
T11 pituus (16)
Elli AjosenpääMaskun Kataja4.13 / 4.13
Malin CederholmIF Nykarlebynejden4.01 / 4.01
Sara EhrnroothJuvan Urheilijat3.55 / 3.55
Olivia KärkiLauttakylän Luja4.41 / 4.41
Sara MartikainenPyhäselän Urheilijat4.09 / 4.09
Sara MattilaÄhtärin Urheilijat3.91 / 3.91
Wilma NybergIF Åsarna4.02 / 4.02
Aada-Olivia OksanenNoormarkun Nopsa4.07 / 4.07
Tiia TalonenTammelan Ryske4.02 / 4.02
Saana TapioIitin Pyrintö3.73 / 3.73
Lilli TiainenKerimäen Urheilijat3.32 / 3.32
Siiri TohilaKalajoen Junkkarit3.95 / 3.95
Saana UittoKauhavan Wisa - / -
Sara VuorelaAlajärven Ankkurit3.99 / 3.99
Aada VuoriahoLaitilan Jyske4.10 / 4.10
Sohvi YlinenAlavuden Urheilijat3.64 / 3.64
 
T11 keihäs (15)
Abigail ByskataIF Åsarna18.18 / 18.18
Emilia HelmiNoormarkun Nopsa23.84 / 23.84
Sanni JokelaAlavuden Urheilijat25.63 / 25.63
Viola JokiahoÄhtärin Urheilijat14.80 / 14.80
Oosa KantanenJuvan Urheilijat16.85 / 16.85
Iines KarjalainenKerimäen Urheilijat18.23 / 18.23
Emilia LiljeqvistIF Nykarlebynejden24.72 / 24.72
Siiri MäkeläLauttakylän Luja17.96 / 17.96
Emmi PitkäkangasAlajärven Ankkurit20.65 / 20.65
Lumia ReivoLaitilan Jyske25.04 / 25.04
Aino SaloIitin Pyrintö21.86 / 21.86
Erica SyrjäläTammelan Ryske30.20 / 30.20
Elviira TarvainenMaskun Kataja28.10 / 28.10
Noora TiilikainenPyhäselän Urheilijat16.83 / 16.83
Enni ViheläKalajoen Junkkarit15.75 / 15.75