Kilpailukalenteri.fi
Etusivu
Selaus
Haku
Karttahaku


UKK / FAQ
Anna palautetta
Tietoa palvelusta

Tulospalveluohje

Piilota piirin myöntämät kilpailut

Näytä seurakilpailut
Paluu kilpailun tietoihin
Klikkaa seuran nimeä jos haluat nähdä vain kyseisen seuran ilmoittautuneet.
seuracup
26.07. klo 18:00 Seuracup 2. osakilpailu
KK.fi:n kautta ilmoittautuneita urheilijoita 28 henk. (50 lajisuoritusta)
N17 keihäs (1)
Nimi Seura Ennätys (PB) / Kauden paras (SB)
Riina MäkiKajaanin Kipinä - / -
 
P15 300m (1)
Markus LindemanSotkamon Jymy - / -
 
P15 3-loikka (2)
Markus LindemanSotkamon Jymy - / -
Roope TurunenSotkamon Jymy - / -
 
T15 3-loikka (2)
Aino KoskimäkiKeravan Urheilijat10,27 / 10,27
Julia VäisänenKajaanin Kipinä - / -
 
P13 kuula (1)
Teemu KaipainenSotkamon Jymy - / -
 
T13 200m (6)
Emmi HeikkinenSuomussalmen Rasti - / 29,97
Janette HeikkinenKuhmon Kiva - / -
Iida KinnunenSuomussalmen Rasti - / -
Tilda KorhonenSiilinjärven Ponnistus - / -
Kukka-Maaria KyllönenKajaanin Kipinä - / -
Hilla NiskanenSuomussalmen Rasti - / -
 
T13 60m aj (2)
Tilda KorhonenSiilinjärven Ponnistus - / -
Saana TurunenSotkamon Jymy - / -
 
T13 pituus (8)
Emmi HeikkinenSuomussalmen Rasti - / 406
Janette HeikkinenKuhmon Kiva - / -
Iida KinnunenSuomussalmen Rasti - / -
Kukka-Maaria KyllönenKajaanin Kipinä - / -
Anni LiuskaSuomussalmen Rasti423 / 423
Hilla NiskanenSuomussalmen Rasti - / -
Isabella PerhovaaraKajaanin Kipinä408 / 408
Saana TurunenSotkamon Jymy - / -
 
T13 kuula (1)
Saana TurunenSotkamon Jymy - / -
 
P11 150m (1)
Leevi PerttulaKajaanin Kipinä - / -
 
P11 60m aj (1)
Leevi PerttulaKajaanin Kipinä - / -
 
P11 kuula (3)
Jaakko HeikkaSotkamon Jymy - / -
Kaapo KorhonenSiilinjärven Ponnistus - / -
Juuso PerttulaKajaanin Kipinä - / -
 
T11 150m (8)
Ellinoora HärkönenSotkamon Jymy - / -
Moona HeikkinenKuhmon Kiva - / -
Emma JuntunenKajaanin Kipinä - / -
Helinä NiskanenSuomussalmen Rasti - / -
Helmi-Lilja NiskanenSuomussalmen Rasti - / -
Jenna OikarinenSotkamon Jymy - / -
Anni PiirainenSotkamon Jymy - / -
Lotta SeppänenKajaanin Kipinä - / -
 
T11 60m aj (4)
Moona HeikkinenKuhmon Kiva - / -
Saara HeikkinenKajaanin Kipinä - / -
Emma JuntunenKajaanin Kipinä - / -
Helinä NiskanenSuomussalmen Rasti - / -
 
T11 korkeus (5)
Ellinoora HärkönenSotkamon Jymy - / -
Moona HeikkinenKuhmon Kiva105 / -
Helinä NiskanenSuomussalmen Rasti - / -
Jenna OikarinenSotkamon Jymy - / -
Anni PiirainenSotkamon Jymy - / -
 
T11 kuula (4)
Moona HeikkinenKuhmon Kiva - / -
Saara HeikkinenKajaanin Kipinä - / -
Jenna OikarinenSotkamon Jymy - / -
Lotta SeppänenKajaanin Kipinä - / -