Kilpailukalenteri.fi
Etusivu
Selaus
Haku
Karttahaku


UKK / FAQ
Anna palautetta
Tietoa palvelusta

Tulospalveluohje

Piilota piirin myöntämät kilpailut

Näytä seurakilpailut
Paluu kilpailun tietoihin
Klikkaa seuran nimeä jos haluat nähdä vain kyseisen seuran ilmoittautuneet.
pm-kilpailut
12.08. klo 11:00 Sisuhuipentuma TP9-15
KK.fi:n kautta ilmoittautuneita urheilijoita 386 henk. (932 lajisuoritusta)

Näytetään vain seuran Seinäjoen Seudun Urheilijat ilmoittautuneet. Näytä kaikki ilmoittautuneet

P15 100m (8)
Nimi Seura Ennätys (PB) / Kauden paras (SB)
Niilo MustalahtiSeinäjoen Seudun Urheilijat11.62 / 11.62
 
P15 300m (8)
Aukusti JaskariSeinäjoen Seudun Urheilijat40.32 / 40.32
Topi LappalainenSeinäjoen Seudun Urheilijat49.07 / -
Niilo MustalahtiSeinäjoen Seudun Urheilijat38.47 / 38.47
 
P15 800m (8)
Atte KortehistoSeinäjoen Seudun Urheilijat2:12.42 / 2:12.42
Topi LappalainenSeinäjoen Seudun Urheilijat2:27.79 / 2:27.79
Aapo PasanenSeinäjoen Seudun Urheilijat2:11.58 / 2:11.58
Juho SeppäläSeinäjoen Seudun Urheilijat2:13.43 / 2:13.43
 
P15 2000m (5)
Aapo PasanenSeinäjoen Seudun Urheilijat 6:15.63 / 6:33.45
Juho SeppäläSeinäjoen Seudun Urheilijat 6:52.33 / 6:52.33
 
P15 300m aj (5)
Aukusti JaskariSeinäjoen Seudun Urheilijat44.29 / 44.29
Niilo MustalahtiSeinäjoen Seudun Urheilijat40.77 / 40.77
 
P15 seiväs (4)
Aukusti JaskariSeinäjoen Seudun Urheilijat2.95 / 2.95
Atte KortehistoSeinäjoen Seudun Urheilijat2.95 / 2.95
 
P15 pituus (12)
Atte KortehistoSeinäjoen Seudun Urheilijat5.06 / 5.06
 
P15 3-loikka (8)
Aukusti JaskariSeinäjoen Seudun Urheilijat11.45 / 11.45
Atte KortehistoSeinäjoen Seudun Urheilijat10.61 / 10.61
 
P15 kuula (7)
Juho KuvajaSeinäjoen Seudun Urheilijat15.16 / 15.16
 
P15 kiekko (7)
Juho KuvajaSeinäjoen Seudun Urheilijat43.47 / 43.47
 
T15 100m (14)
Meeri ElomaaSeinäjoen Seudun Urheilijat13.43 / 13.43
Elise LähdemäkiSeinäjoen Seudun Urheilijat12.69 / 12.69
Aada MikkiläSeinäjoen Seudun Urheilijat13.16 / 13.16
Saana TakalaSeinäjoen Seudun Urheilijat13.49 / 13.49
 
T15 300m (12)
Elise LähdemäkiSeinäjoen Seudun Urheilijat42.49 / 42.49
Inka MetsämäkiSeinäjoen Seudun Urheilijat45.13 / 45.13
Aada MikkiläSeinäjoen Seudun Urheilijat42.47 / 44.16
 
T15 800m (8)
Inka MetsämäkiSeinäjoen Seudun Urheilijat2:24.49 / 2:24.49
 
T15 2000m (8)
Inka MetsämäkiSeinäjoen Seudun Urheilijat7:27.08 / 7:27.08
 
T15 80m aj (10)
Saana TakalaSeinäjoen Seudun Urheilijat13.55 / 13.55
 
T15 korkeus (5)
Silja ArohonkaSeinäjoen Seudun Urheilijat1.56 / 1.50
 
T15 pituus (8)
Meeri ElomaaSeinäjoen Seudun Urheilijat4.98 / 4.98
Aada MikkiläSeinäjoen Seudun Urheilijat5.19 / 5.19
Saana TakalaSeinäjoen Seudun Urheilijat4.74 / 4.74
Sofia YlinenSeinäjoen Seudun Urheilijat5.26 / 5.26
 
T15 3-loikka (10)
Meeri ElomaaSeinäjoen Seudun Urheilijat10.92 / 10.92
Aada MikkiläSeinäjoen Seudun Urheilijat10.89 / 10.47
Saana TakalaSeinäjoen Seudun Urheilijat10.03 / -
Sofia YlinenSeinäjoen Seudun Urheilijat10.64 / 10.64
 
T15 kiekko (7)
Elise LähdemäkiSeinäjoen Seudun Urheilijat - / -
 
T15 keihäs (5)
Elise LähdemäkiSeinäjoen Seudun Urheilijat36.78 / 36.78
Henriikka PölkkySeinäjoen Seudun Urheilijat34.84 / -
 
P13 1000m (9)
Veeti KortehistoSeinäjoen Seudun Urheilijat3:10.16 / 3:10.16
 
P13 seiväs (2)
Veeti KortehistoSeinäjoen Seudun Urheilijat2.80 / 2.80
 
P13 pituus (7)
Veeti KortehistoSeinäjoen Seudun Urheilijat4.49 / 4.49
 
P13 3-loikka (3)
Veeti KortehistoSeinäjoen Seudun Urheilijat8.50 / -
 
P13 kuula (9)
Teemu RantanenSeinäjoen Seudun Urheilijat11.44 / 11.44
 
P13 kiekko (7)
Teemu RantanenSeinäjoen Seudun Urheilijat31.51 / 31.51
 
P13 keihäs (7)
Teemu RantanenSeinäjoen Seudun Urheilijat42.60 / 42.60
 
T13 200m (7)
Jenna OjaniemiSeinäjoen Seudun Urheilijat - / -
 
T13 60m aj (4)
Fanny OjalaSeinäjoen Seudun Urheilijat13.05 / -
 
T13 200m aj (4)
Fanny OjalaSeinäjoen Seudun Urheilijat - / -
Jenna OjaniemiSeinäjoen Seudun Urheilijat - / -
 
T13 korkeus (5)
Fanny OjalaSeinäjoen Seudun Urheilijat1.20 / -
Jenna OjaniemiSeinäjoen Seudun Urheilijat1.42 / 1.42
 
T13 seiväs (2)
Fanny OjalaSeinäjoen Seudun Urheilijat2.20 / 2.20
 
T13 pituus (2)
Emilia VäistöSeinäjoen Seudun Urheilijat - / -
 
T13 kuula (7)
Emilia VäistöSeinäjoen Seudun Urheilijat11.67 / 11.67
 
T13 kiekko (9)
Emilia VäistöSeinäjoen Seudun Urheilijat32.69 / 29.61
 
T13 keihäs (5)
Emilia VäistöSeinäjoen Seudun Urheilijat41.60 / 41.60
 
P12 60m (11)
Veeti PihlajaSeinäjoen Seudun Urheilijat 8.69 / 8.69
 
P12 1000m (6)
Artturi MäkeläSeinäjoen Seudun Urheilijat3:34.99 / -
 
P12 60m aj (6)
Oskari VäistöSeinäjoen Seudun Urheilijat10.49 / 10.49
 
P12 pituus (8)
Veeti PihlajaSeinäjoen Seudun Urheilijat4.46 / 4.46
 
P12 3-loikka (3)
Oskari VäistöSeinäjoen Seudun Urheilijat - / -
 
P12 kiekko (6)
Veeti PihlajaSeinäjoen Seudun Urheilijat25.25 / 25.25
Oskari VäistöSeinäjoen Seudun Urheilijat24.39 / 24.39
 
P12 keihäs (7)
Oskari VäistöSeinäjoen Seudun Urheilijat39.09 / 39.09
 
T12 60m (17)
Julia OjalaSeinäjoen Seudun Urheilijat 8.99 / 8.99
Sara TakalaSeinäjoen Seudun Urheilijat 8.49 / 8.49
Siiri YlinenSeinäjoen Seudun Urheilijat 9.77 / 9.95
 
T12 200m (12)
Saana LappalainenSeinäjoen Seudun Urheilijat30.19 / 30.19
Sara TakalaSeinäjoen Seudun Urheilijat28.17 / 28.17
Siiri YlinenSeinäjoen Seudun Urheilijat32.99 / 32.99
 
T12 1000m (5)
Sini HietamäkiSeinäjoen Seudun Urheilijat3:28.66 / -
Saana LappalainenSeinäjoen Seudun Urheilijat2:59.15 / 2:59.15
Minea NäsiSeinäjoen Seudun Urheilijat3:23.92 / 3:23.92
 
T12 60m aj (5)
Julia OjalaSeinäjoen Seudun Urheilijat11.52 / 11.52
 
T12 pituus (16)
Saana LappalainenSeinäjoen Seudun Urheilijat - / -
Julia OjalaSeinäjoen Seudun Urheilijat4.21 / 4.21
 
T12 3-loikka (11)
Julia OjalaSeinäjoen Seudun Urheilijat - / -
 
P11 60m (12)
Lauri TakalaSeinäjoen Seudun Urheilijat 8.58 / 8.72
 
P11 1000m (6)
Aleksi HauhiaSeinäjoen Seudun Urheilijat3:30.86 / 3:31.91
Lauri TakalaSeinäjoen Seudun Urheilijat3:10.35 / 3:27.83
 
P11 60m aj (4)
Lauri TakalaSeinäjoen Seudun Urheilijat10.51 / -
 
P11 moukari (7)
Konsta KatajamäkiSeinäjoen Seudun Urheilijat - / -
 
P11 keihäs (6)
Lauri TakalaSeinäjoen Seudun Urheilijat33.90 / 33.90
 
T11 60m (16)
Aliina OjaniemiSeinäjoen Seudun Urheilijat 9.68 / 9.68
 
T11 1000m (9)
Sorella KärkiSeinäjoen Seudun Urheilijat4:24.17 / 4:24.17
Anni RantanenSeinäjoen Seudun Urheilijat3:51.07 / 3:51.07
 
T11 60m aj (7)
Aliina OjaniemiSeinäjoen Seudun Urheilijat - / -
Anni RantanenSeinäjoen Seudun Urheilijat11.96 / 11.96
 
T11 korkeus (6)
Siiri KvistSeinäjoen Seudun Urheilijat1.38 / 1.38
Aliina OjaniemiSeinäjoen Seudun Urheilijat0.92 / -
 
T11 pituus (18)
Siiri KvistSeinäjoen Seudun Urheilijat3.79 / 3.79
 
T11 3-loikka (6)
Siiri KvistSeinäjoen Seudun Urheilijat8.90 / 8.90
 
T11 kuula (8)
Joanna KangasSeinäjoen Seudun Urheilijat9.77 / 9.77
Siiri KvistSeinäjoen Seudun Urheilijat6.87 / 6.87
 
T11 kiekko (8)
Joanna KangasSeinäjoen Seudun Urheilijat27.46 / 27.46
 
T11 moukari (5)
Joanna KangasSeinäjoen Seudun Urheilijat - / -
 
T11 keihäs (5)
Joanna KangasSeinäjoen Seudun Urheilijat32.28 / 32.28
Kaisa LähdemäkiSeinäjoen Seudun Urheilijat22.14 / 22.14
 
P10 60m (12)
Saku YlinenSeinäjoen Seudun Urheilijat - / -
 
P10 60m aj (8)
Saku YlinenSeinäjoen Seudun Urheilijat12.42 / 12.42
 
P10 pituus (12)
Joni HaapamäkiSeinäjoen Seudun Urheilijat3.91 / 3.91
Saku YlinenSeinäjoen Seudun Urheilijat3.31 / 3.31
 
P10 3-loikka (5)
Saku YlinenSeinäjoen Seudun Urheilijat - / -
 
P10 keihäs (9)
Joni HaapamäkiSeinäjoen Seudun Urheilijat13.00 / -
Veeti MyllyperkiöSeinäjoen Seudun Urheilijat - / -
 
P9 miniottelu (40m + 1000m) (7)
Tuomas LähdemäkiSeinäjoen Seudun Urheilijat - / -
Jaakko PihlajaSeinäjoen Seudun Urheilijat - / -
 
P9 miniottelu (40m + korkeus) (6)
Eero OjalaSeinäjoen Seudun Urheilijat - / -
 
P9 miniottelu (kuula + keihäs) (7)
Tuomas LähdemäkiSeinäjoen Seudun Urheilijat - / -
Eero OjalaSeinäjoen Seudun Urheilijat - / -
 
P9 miniottelu (kuula + pituus) (11)
Jaakko PihlajaSeinäjoen Seudun Urheilijat - / -
 
P9 miniottelu (pituus + keihäs) (8)
Tuomas LähdemäkiSeinäjoen Seudun Urheilijat - / -
 
T9 miniottelu (40m + 1000m) (19)
Mirella KärkiSeinäjoen Seudun Urheilijat - / -
 
T9 miniottelu (40m + korkeus) (14)
Aamu HietaniemiSeinäjoen Seudun Urheilijat - / -
Helmi JaskariSeinäjoen Seudun Urheilijat - / -
 
T9 miniottelu (kuula + keihäs) (8)
Mirella KärkiSeinäjoen Seudun Urheilijat - / -
 
T9 miniottelu (kuula + pituus) (12)
Helmi JaskariSeinäjoen Seudun Urheilijat - / -
Mirella KärkiSeinäjoen Seudun Urheilijat - / -
 
T9 miniottelu (1000m + korkeus) (5)
Mirella KärkiSeinäjoen Seudun Urheilijat - / -
 
T9 miniottelu (pituus + keihäs) (11)
Aamu HietaniemiSeinäjoen Seudun Urheilijat - / -
Saara SaranpääSeinäjoen Seudun Urheilijat - / -