Kilpailukalenteri.fi
Etusivu
Selaus
Haku
Karttahaku


UKK / FAQ
Anna palautetta
Tietoa palvelusta

Tulospalveluohje

Piilota piirin myöntämät kilpailut

Näytä seurakilpailut
Paluu kilpailun tietoihin
Klikkaa seuran nimeä jos haluat nähdä vain kyseisen seuran ilmoittautuneet.
pm-kilpailut
06.09. klo 18:00 Pitkät ratamatkat ja Laihian Lujan piirikunnalliset
KK.fi:n kautta ilmoittautuneita urheilijoita 73 henk. (92 lajisuoritusta)
M 10000m (1)
Nimi Seura Ennätys (PB) / Kauden paras (SB)
Niko LepistöLaihian Luja32:57.78 / -
 
M pituus (1)
Oskari MelenderVaasan Vasama3.88 / 3.66
 
M kuula (2)
Samppa Rinta-HoiskaLaihian Luja12.52 / 10.04
Jussi TukevaJalasjärven Jalas16.36 / 15.68
 
M kiekko (1)
Samppa Rinta-HoiskaLaihian Luja36.59 / 26.25
 
M keihäs (5)
Martin GrandellVasa IS70.26 / 64.31
Jaakko Hauta-AhoTöysän Veto67.02 / 64.09
Juhani Hauta-AhoTöysän Veto63.35 / 63.35
Toni HiekkaPalosaaren Urheiluseura65.72 / 65.72
Timo KööpikkäLaihian Luja60.02 / -
 
N kuula (2)
Niina KeloKeski-Uudenmaan Yleisurheilu15.32 / 13.95
Ella MäntyläVähänkyrön Viesti8.19 / -
 
N kiekko (2)
Niina KeloKeski-Uudenmaan Yleisurheilu54.44 / 47.65
Petra ValkamaIlmajoen Kisailijat36.51 / 36.51
 
N keihäs (1)
Janita HissaKurikan Ryhti36.16 / 36.16
 
M17 5000m (1)
Eemeli KumaraLaihian Luja19:58.59 / -
 
M17 keihäs (1)
Iiro SuutarinenÄhtärin Urheilijat43.26 / -
 
N17 seiväs (4)
Aino AaltonenVasa IS3.10 / 3.10
Tuuli KujalaSeinäjoen Seudun Urheilijat3.20 / 3.20
Linnea MarttalaSeinäjoen Seudun Urheilijat3.71 / 3.71
Essi MelenderVaasan Vasama3.30 / 3.30
 
N17 keihäs (1)
Elin KällbergIF Femman - / -
 
P15 3000m (2)
Teemu HavimäkiKurikan Ryhti - / -
Frans KoivulaVaasan Vasama11:44.09 / -
 
P15 seiväs (7)
Juho AlasaariLaihian Luja3.80 / 3.80
Albin LundbergVasa IS3.90 / 3.90
Roy NukalaVaasan Vasama2.80 / 2.80
Mikko PaavolaAlajärven Ankkurit5.16 / 5.16
Sameli PukkinenVaasan Toverit2.80 / 2.80
Jesse SalmiVasa IS5.15 / 5.15
Iiro SuutarinenÄhtärin Urheilijat4.50 / 4.50
 
T15 3000m (4)
Veera HakomäkiVähänkyrön Viesti11:13.16 / -
Laura LaitilaJalasjärven Jalas - / -
Sara PentinmäkiJalasjärven Jalas12:16.16 / -
Meri SuomalainenVähänkyrön Viesti12:03.77 / -
 
T15 kuula (4)
Emma ElomaaVaasan Vasama7.34 / 7.34
Alisa KeskinenVaasan Toverit12.15 / 12.15
Kiia KoivistoLaihian Luja7.74 / 7.74
Henna MuurimäkiLaihian Luja11.49 / 11.49
 
T15 keihäs (4)
Anni-Linnea AlanenVaasan Vasama50.40 / 50.40
Michelle KarlssonVasa IS30.35 / 30.35
Kiia KoivistoLaihian Luja32.06 / 32.06
Henna MuurimäkiLaihian Luja25.67 / 25.67
 
P14 3000m (1)
Heikki KumaraLaihian Luja - / -
 
T14 3000m (3)
Johanna Mäki-TuuriTöysän Veto - / -
Emilia MelenderSeinäjoen Seudun Urheilijat - / -
Venla RannilaVetelin Urheilijat - / -
 
P13 2000m (2)
Ruuben EklundTöysän Veto - / -
Reko HakomäkiVähänkyrön Viesti 7:42.06 / -
 
P13 kuula (4)
Ruuben EklundTöysän Veto11.00 / 11.00
Linus FurunäsIF Femman7.77 / 7.77
Eeli KeckmanKyrön Voima8.63 / 8.63
Matias KoskiniemiLaihian Luja9.91 / 9.91
 
P13 kiekko (4)
Ruuben EklundTöysän Veto - / -
Linus FurunäsIF Femman32.55 / 32.55
Eeli KeckmanKyrön Voima - / -
Matias KoskiniemiLaihian Luja27.34 / 27.34
 
T13 2000m (2)
Joanna HaapamäkiSeinäjoen Seudun Urheilijat - / -
Kristiina KunnariSeinäjoen Seudun Urheilijat - / -
 
T13 kuula (6)
Rauha-Maria BirhaneVaasan Toverit - / -
Kira KoivistoLaihian Luja7.02 / 7.02
Henna MäkiKyrön Voima - / -
Mimi NybackaVähänkyrön Viesti9.60 / 9.60
Fanny TairaKurikan Ryhti - / -
Hertta TurjaLaihian Luja6.48 / 6.48
 
T13 keihäs (6)
Sofia KarjanlahtiIlmajoen Kisailijat37.57 / 37.57
Kira KoivistoLaihian Luja33.47 / 33.47
Henna MäkiKyrön Voima27.03 / 25.62
Mimi NybackaVähänkyrön Viesti32.55 / 32.55
Fanny TairaKurikan Ryhti32.24 / 32.24
Hertta TurjaLaihian Luja29.35 / 28.16
 
P12 2000m (2)
Eeli KeckmanKyrön Voima 8:05.41 / -
Vikki Yli-HärsiläJalasjärven Jalas 7:40.58 / -
 
T12 2000m (2)
Anni TakamaaLapuan Virkiä 8:21.66 / 8:41.82
Sirja TyystjärviVähänkyrön Viesti 7:54.37 / -
 
P11 2000m (1)
Veikka Yli-HärsiläJalasjärven Jalas 7:42.30 / -
 
T11 2000m (4)
Lotta HulkkoJalasjärven Jalas - / -
Serafina KarjanlahtiIlmajoen Kisailijat 8:52.27 / -
Sorella KärkiSeinäjoen Seudun Urheilijat - / -
Milja MäkirantaVähänkyrön Viesti 8:54.93 / -
 
T11 kuula (2)
Ella MäntyläVähänkyrön Viesti14.97 / 14.97
Fanny TairaKurikan Ryhti8.81 / 8.81
 
P10 2000m (2)
Joni HaapamäkiSeinäjoen Seudun Urheilijat - / -
Kaleva TyystjärviVähänkyrön Viesti 8:18.17 / -
 
T10 2000m (3)
Mirva NäykkiLapuan Virkiä 9:01.65 / -
Jiina NiemeläIlmajoen Kisailijat 8:51.80 / -
Elsi PukkinenVaasan Toverit - / -
 
P9 2000m (2)
Juuso KoskiSeinäjoen Seudun Urheilijat - / -
Julius MäkirantaVähänkyrön Viesti - / -
 
T9 2000m (2)
Fiia KarjanlahtiIlmajoen Kisailijat - / -
Mirella KärkiSeinäjoen Seudun Urheilijat 9:16.98 / -
 
T9 kuula (1)
Mirella KärkiSeinäjoen Seudun Urheilijat5.81 / 5.81