Kilpailukalenteri.fi
Etusivu
Selaus
Haku
Karttahaku


UKK / FAQ
Anna palautetta
Tietoa palvelusta

Tulospalveluohje

Piilota piirin myöntämät kilpailut

Näytä seurakilpailut
Paluu kilpailun tietoihin
Klikkaa seuran nimeä jos haluat nähdä vain kyseisen seuran ilmoittautuneet.
Piirin myöntämä kilpailu
28.07. klo 16:00 Lohja Junior Games
KK.fi:n kautta ilmoittautuneita urheilijoita 541 henk. (1450 lajisuoritusta)
M pituus (6)
Nimi Seura Ennätys (PB) / Kauden paras (SB)
Victor FagerholmBorgå Akilles6.35 / 6.01
Mikke JaakkolaLänsi-Uudenmaan Urheilijat6.72 / 6.70
Ilari KeränenKarkkilan Pojat6.49 / 6.45
Makkonen MikaLänsi-Uudenmaan Urheilijat5.91 / 5.72
Santeri VälimäkiNoormarkun Nopsa6.49 / 6.49
Riku ValtonenHelsingin Kisa-Veikot6.57 / 6.01
 
N kuula (1)
Anna NiskalaLänsi-Uudenmaan Urheilijat9.70 / 9.70
 
M22 100m (8)
Jonathan BraceEsbo IF10.76 / 10.76
Victor FagerholmBorgå Akilles11.46 / 11.53
Mikke JaakkolaLänsi-Uudenmaan Urheilijat11.00 / 11.01
Willem KajanderBorgå Akilles10.68 / 10.68
Viktor KanteleBorgå Akilles11.08 / 11.08
Pyry KeränenKarkkilan Pojat11.43 / 11.43
Niko KoskinenHelsingin Kisa-Veikot11.91 / 11.91
Arttu PaananenHelsingin Kisa-Veikot10.98 / 10.98
 
M22 3000m (1)
Eemeli SuominenIF Raseborg - / -
 
N22 100m (2)
Jenni ElorantaVihdin Viesti13.07 / 13.07
Tiia Ylä-PeräinenLänsi-Uudenmaan Urheilijat13.05 / 13.29
 
N22 400m aj (1)
Tiia Ylä-PeräinenLänsi-Uudenmaan Urheilijat 67.17 / 67.86
 
N22 seiväs (1)
Yvonn LindholmKeski-Uudenmaan Yleisurheilu3.00 / 3.00
 
M19 100m (3)
Ilari KeränenKarkkilan Pojat11.39 / 11.57
Samuel KouriBorgå Akilles11.68 / 11.83
Santeri VälimäkiNoormarkun Nopsa11.49 / 11.49
 
M19 3000m (1)
Vesa LahtinenIF Raseborg 9:46.12 / -
 
M19 400m aj (1)
Joni RuokaismäkiOriveden Ponnistus 60.18 / 60.18
 
M19 korkeus (1)
Julius KuuselaLänsi-Uudenmaan Urheilijat2.06 / 2.06
 
M19 moukari (3)
Oskari EskolaSäkylän Urheilijat61.15 / 61.15
Joonas HasuKouvolan Urheilijat56.51 / 56.51
Riku LaukkanenTampereen Urheilijat -3857.00 / 57.00
 
N19 100m (1)
Maiju MerivirtaLänsi-Uudenmaan Urheilijat12.91 / 13.18
 
N19 seiväs (2)
Pinja KoivumäkiLauttakylän Luja3.70 / 3.70
Laura SirkiäSalon Vilpas3.45 / 3.35
 
N19 moukari (2)
Josefine LundströmIF Raseborg46.06 / 45.79
Tahiti OjansivuTurun Urheiluliitto49.24 / 49.24
 
M17 100m (4)
Anton KoskinenHelsingin Kisa-Veikot12.13 / 12.13
Daniel NivaBorgå Akilles11.93 / 11.93
Lassi SaarelaLänsi-Uudenmaan Urheilijat11.94 / 11.94
Oliver StenbackaVeikkolan Veikot12.45 / 12.61
 
M17 3000m (3)
Anton KyrönlahtiKangasniemen Kalske - / -
Severi SalonenLänsi-Uudenmaan Urheilijat 9:51.82 / 9:51.82
Soini VirtanenVihdin Viesti - / -
 
M17 korkeus (2)
Onni EloRiihimäen Kisko1.61 / 1.61
Lassi SaarelaLänsi-Uudenmaan Urheilijat1.85 / 1.85
 
M17 seiväs (2)
Viljami MoranderSomerniemen Veikot3.50 / 3.45
Lassi SaarelaLänsi-Uudenmaan Urheilijat4.00 / 4.00
 
M17 moukari (8)
Arttu HärkönenSavonlinnan Riento - / -
Oskari KaarilaNurmijärven Yleisurheilu57.36 / 57.36
Santtu KotamäkiNurmijärven Yleisurheilu58.24 / 58.24
Veikka RajalaTampereen Pyrintö51.98 / 51.98
Kimi RinnekariNurmijärven Yleisurheilu57.10 / 57.10
Tobias SöderholmSjundeå IF57.99 / 57.99
Lauri TammiVahdon Tuisku47.97 / 47.97
Ville VihersaloEspoon Tapiot66.84 / 66.84
 
N17 100m (4)
Emma JuntunenTapanilan Erä15.88 / 16.11
Anni KarhuLänsi-Uudenmaan Urheilijat13.13 / 13.55
Helmiina RaninenLänsi-Uudenmaan Urheilijat13.26 / 13.34
Elina VerainenNousiaisten Susi13.45 / 13.45
 
N17 korkeus (4)
Vilma KyyröKeravan Urheilijat - / -
Helmiina RaninenLänsi-Uudenmaan Urheilijat1.35 / 1.35
Siiri SaaloLahden Ahkera1.57 / 1.50
Elina VerainenNousiaisten Susi1.58 / 1.58
 
N17 seiväs (2)
Amanda LaurilaSomerniemen Veikot3.20 / 3.15
Merituuli SaarelaEspoon Tapiot3.30 / -
 
N17 moukari (5)
Emma JuntunenTapanilan Erä28.92 / 27.77
Emma PääkköVahdon Tuisku42.53 / 42.53
Pinja PikkarainenRiihimäen Kisko46.09 / 46.09
Kiia SiponenÄänekosken Urheilijat55.10 / 55.10
Emma UosukainenEspoon Tapiot59.57 / 59.57
 
P15 100m (4)
Matias KronlundHelsingfors IFK12.52 / 12.52
Joel KuosmanenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu13.49 / 13.49
Evangelos SpartiotisEspoon Tapiot11.69 / 11.69
Aaron UtulahtiVihdin Viesti12.59 / 12.59
 
P15 300m (3)
Jussi AlastaloRiihimäen Kisko43.68 / -
Matias KronlundHelsingfors IFK42.12 / -
Aaron UtulahtiVihdin Viesti41.42 / 41.42
 
P15 800m (2)
Jussi AlastaloRiihimäen Kisko2:11.62 / 2:11.62
Andrei KiviharjuEspoon Tapiot2:22.41 / 2:22.41
 
P15 2000m (1)
Kasperi CederqvistHyvinkään seudun Urheilijat - / -
 
P15 100m aj (3)
Ibrahim El MrabtEspoon Tapiot14.28 / 14.28
Juho KahelinLänsi-Uudenmaan Urheilijat16.57 / 16.57
Andrei KiviharjuEspoon Tapiot15.45 / 15.45
 
P15 300m aj (2)
Juho HirstoHelsingin Kisa-Veikot51.31 / 51.31
Andrei KiviharjuEspoon Tapiot43.83 / 43.83
 
P15 korkeus (3)
Juho KahelinLänsi-Uudenmaan Urheilijat1.61 / 1.55
Joona KoskiNummen Kipinä1.74 / 1.74
Philip NynäsIF Raseborg1.56 / -
 
P15 seiväs (2)
Andrei KiviharjuEspoon Tapiot3.32 / 3.32
Aaron UtulahtiVihdin Viesti3.30 / 3.30
 
P15 pituus (5)
Ibrahim El MrabtEspoon Tapiot5.76 / 5.76
Juho KahelinLänsi-Uudenmaan Urheilijat5.30 / 5.30
Andrei KiviharjuEspoon Tapiot5.25 / 5.25
Evangelos SpartiotisEspoon Tapiot6.37 / 6.37
Aaron UtulahtiVihdin Viesti6.15 / 6.15
 
P15 3-loikka (3)
Juho KahelinLänsi-Uudenmaan Urheilijat9.97 / -
Joel KuosmanenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu8.87 / -
Aaron UtulahtiVihdin Viesti12.61 / 12.61
 
P15 kuula (4)
Matias KetomäkiNurmijärven Yleisurheilu11.22 / 11.22
Saku LaineTampereen Pyrintö15.47 / 15.47
Jussi MäenpääRiihimäen Kisko10.47 / 10.47
Aaron UtulahtiVihdin Viesti12.50 / 12.50
 
P15 kiekko (5)
Andrei KiviharjuEspoon Tapiot40.02 / 40.02
Saku LaineTampereen Pyrintö50.80 / 50.80
Joona TuusjärviHelsingfors IFK44.02 / 44.02
Aaron UtulahtiVihdin Viesti35.82 / -
Aaro ViitalaEspoon Tapiot38.31 / 38.31
 
P15 moukari (3)
Elmeri EskolaSäkylän Urheilijat53.57 / 53.57
Matias KetomäkiNurmijärven Yleisurheilu47.69 / 47.69
Joona TuusjärviHelsingfors IFK55.86 / 55.86
 
P15 keihäs (5)
Andrei KiviharjuEspoon Tapiot44.49 / 44.49
Saku LaineTampereen Pyrintö59.92 / 59.92
Jussi MäenpääRiihimäen Kisko - / -
Jere NyforsKeski-Uudenmaan Yleisurheilu51.07 / 51.07
Ilkka SuilamoSalon Vilpas47.92 / 47.92
 
T15 100m (13)
Wilma GrandellVirkby Start13.82 / 13.92
Wilhelmiina HarjuJyväskylän Kenttäurheilijat13.43 / 13.43
Ronja KallionpääJanakkalan Jana14.41 / 14.60
Essi KärhäNurmijärven Yleisurheilu13.78 / 13.78
Emma KuikkaJanakkalan Jana13.60 / 13.60
Siiri MetsäläEspoon Tapiot14.24 / 14.24
Saskia NahiEspoon Tapiot14.64 / -
Tia PalmunenHyvinkään seudun Urheilijat13.60 / 13.60
Sandra Piippo-PinhoHelsingfors IFK12.72 / 12.72
Jemina SaariNurmijärven Yleisurheilu - / -
Binta SmithLänsi-Uudenmaan Urheilijat14.89 / 14.89
Emmi UusitaloKarkkilan Pojat14.06 / 14.06
Veera VaattovaaraEspoon Tapiot15.93 / 15.93
 
T15 300m (11)
Vilma HakalaEspoon Tapiot41.80 / 41.80
Henna JalovaaraRiihimäen Kisko48.93 / -
Janette LohilahtiNurmijärven Yleisurheilu45.07 / -
Linnea LoukolaRaision Kuula42.83 / 42.83
Siiri MetsäläEspoon Tapiot47.53 / 47.53
Tia PalmunenHyvinkään seudun Urheilijat44.26 / 44.26
Viivi PatronenEspoon Tapiot47.97 / 47.97
Sandra Piippo-PinhoHelsingfors IFK42.62 / 42.62
Roosa ToivonenHelsingin Kisa-Veikot - / -
Alisa VirtanenJyväskylän Kenttäurheilijat41.68 / 41.68
Vilja WesterbergLänsi-Uudenmaan Urheilijat - / -
 
T15 800m (6)
Henna JalovaaraRiihimäen Kisko2:42.91 / 2:43.24
Mette JuutiKenttäurheilijat -582:47.62 / -
Jessica PääkkönenLänsi-Uudenmaan Urheilijat2:42.63 / -
Tia PalmunenHyvinkään seudun Urheilijat2:33.20 / 2:33.20
Viivi PatronenEspoon Tapiot2:37.48 / 2:37.48
Emmi UusitaloKarkkilan Pojat2:49.79 / 2:50.46
 
T15 2000m (2)
Mette JuutiKenttäurheilijat -58 7:34.68 / 8:15.82
Alisa VirtanenJyväskylän Kenttäurheilijat 6:36.36 / -
 
T15 80m aj (9)
Wilhelmiina HarjuJyväskylän Kenttäurheilijat12.41 / 12.41
Henna JalovaaraRiihimäen Kisko13.92 / 13.92
Essi KärhäNurmijärven Yleisurheilu12.97 / 12.97
Janette LohilahtiNurmijärven Yleisurheilu12.23 / 12.23
Saskia NahiEspoon Tapiot14.67 / -
Sandra Piippo-PinhoHelsingfors IFK12.49 / 12.49
Adeliina SiikalaEspoon Tapiot14.59 / 15.30
Emmi UusitaloKarkkilan Pojat13.59 / 13.59
Veera VaattovaaraEspoon Tapiot17.53 / 17.53
 
T15 300m aj (8)
Vilma HakalaEspoon Tapiot46.69 / 46.69
Karoliina IsomäkiKeski-Uudenmaan Yleisurheilu51.95 / 51.95
Janette LohilahtiNurmijärven Yleisurheilu47.77 / 47.77
Linnea LoukolaRaision Kuula47.31 / 50.56
Siiri MetsäläEspoon Tapiot52.43 / 52.43
Pihla PoikolainenHyvinkään seudun Urheilijat56.48 / 57.45
Roosa ToivonenHelsingin Kisa-Veikot50.18 / 50.18
Vilja WesterbergLänsi-Uudenmaan Urheilijat59.70 / -
 
T15 korkeus (9)
Julianna HeikkinenLänsi-Uudenmaan Urheilijat1.42 / 1.40
Essi KärhäNurmijärven Yleisurheilu1.56 / 1.56
Janette LohilahtiNurmijärven Yleisurheilu1.57 / 1.57
Saskia NahiEspoon Tapiot1.48 / 1.41
Pihla PoikolainenHyvinkään seudun Urheilijat1.42 / 1.42
Saara RantanenHyvinkään seudun Urheilijat1.36 / 1.36
Binta SmithLänsi-Uudenmaan Urheilijat1.30 / 1.30
Emmi UusitaloKarkkilan Pojat1.42 / 1.42
Vilja WesterbergLänsi-Uudenmaan Urheilijat1.40 / 1.34
 
T15 seiväs (3)
Ellen LindholmBorgå Akilles2.56 / 2.56
Fanny LindholmBorgå Akilles2.90 / 2.80
Emmi UusitaloKarkkilan Pojat2.70 / 2.70
 
T15 pituus (12)
Essi ErikssonHelsingin Kisa-Veikot4.82 / -
Wilma GrandellVirkby Start4.82 / 4.82
Wilhelmiina HarjuJyväskylän Kenttäurheilijat5.34 / 5.34
Henna JalovaaraRiihimäen Kisko4.06 / 4.06
Essi KärhäNurmijärven Yleisurheilu4.69 / 4.69
Janette LohilahtiNurmijärven Yleisurheilu5.18 / 5.18
Saskia NahiEspoon Tapiot4.37 / -
Jemina SaariNurmijärven Yleisurheilu4.67 / 4.63
Binta SmithLänsi-Uudenmaan Urheilijat4.01 / 4.01
Emmi UusitaloKarkkilan Pojat4.47 / 4.47
Riina VirtanenHyvinkään seudun Urheilijat4.45 / 4.27
Vilja WesterbergLänsi-Uudenmaan Urheilijat4.28 / 4.19
 
T15 3-loikka (5)
Essi ErikssonHelsingin Kisa-Veikot10.25 / 10.21
Siiri MetsäläEspoon Tapiot10.21 / 10.21
Adeliina SiikalaEspoon Tapiot10.57 / 10.57
Sara SjöströmBorgå Akilles9.61 / 9.59
Roosa ToivonenHelsingin Kisa-Veikot9.64 / 9.64
 
T15 kuula (3)
Linnea LoukolaRaision Kuula11.42 / 11.42
Emmi UusitaloKarkkilan Pojat10.90 / 10.90
Ilona VuoriMarttilan Murto12.93 / 12.93
 
T15 kiekko (6)
Ronja KallionpääJanakkalan Jana31.21 / 31.21
Silja KosonenSomeron Esa41.44 / 41.44
Minttu KovanenSavonlinnan Riento31.68 / -
Saskia NahiEspoon Tapiot33.73 / 33.73
Emmy OllasBorgå Akilles35.28 / 35.28
Olivia PalmuJanakkalan Jana33.08 / 33.08
 
T15 moukari (7)
Elisa HuhtaNurmijärven Yleisurheilu33.92 / 33.92
Silja KosonenSomeron Esa59.13 / 59.13
Minttu KovanenSavonlinnan Riento51.61 / 51.61
Saskia NahiEspoon Tapiot38.28 / 36.75
Lina OleniusBorgå Akilles34.07 / 33.71
Emmy OllasBorgå Akilles36.92 / 36.92
Tia-Maria PaldaniusIisalmen Visa54.29 / 54.29
 
T15 keihäs (7)
Olivia ChandrasEspoon Tapiot16.59 / -
Wilhelmiina HarjuJyväskylän Kenttäurheilijat29.34 / 29.34
Henna JalovaaraRiihimäen Kisko28.24 / 28.24
Linnea LoukolaRaision Kuula37.00 / 37.00
Saskia NahiEspoon Tapiot27.10 / -
Venla ToivolaHyvinkään seudun Urheilijat37.10 / 36.88
Emmi UusitaloKarkkilan Pojat27.10 / 27.04
 
P14 100m (9)
Arttu HärkönenSavonlinnan Riento13.71 / 13.71
Joona HeikkeröPorvoon Urheilijat14.58 / 14.58
Eetu KalskeEspoon Tapiot13.03 / 13.03
Patrick LindbergKarkkilan Pojat13.69 / 13.69
Jonathan LindroosEspoon Tapiot14.45 / 14.45
Rasmus MartinIF Sibbo-Vargarna12.11 / 12.11
Joona RissanenLapin Lukko13.87 / 13.87
Niklas TallqvistBorgå Akilles13.01 / 13.01
Marius WasströmIF Raseborg12.82 / 12.82
 
P14 300m (7)
Joona HeikkeröPorvoon Urheilijat52.14 / 52.14
Eetu KalskeEspoon Tapiot41.49 / 41.49
Mikko KuivalainenEspoon Tapiot47.51 / 47.51
Patrick LindbergKarkkilan Pojat44.37 / 44.37
Rasmus MartinIF Sibbo-Vargarna - / -
Joona RissanenLapin Lukko - / -
Marius WasströmIF Raseborg - / -
 
P14 800m (3)
Joona HeikkeröPorvoon Urheilijat2:34.80 / 2:34.80
Matias KoponenEsbo IF - / -
Paavo NiinikoskiHelsingin Kisa-Veikot2:30.42 / 2:30.42
 
P14 2000m (2)
Julius AhoHelsingin Kisa-Veikot 6:48.53 / 6:48.53
Joona HeikkeröPorvoon Urheilijat - / -
 
P14 100m aj (3)
Joona HeikkeröPorvoon Urheilijat - / -
Oskari HenttinenKokemäen Kova-Väki Yleisurheilu17.72 / 17.72
Paavo NiinikoskiHelsingin Kisa-Veikot17.67 / 17.67
 
P14 300m aj (1)
Abdirahiim SalahHelsingfors IFK42.15 / 42.15
 
P14 korkeus (4)
Jonathan EkbergEsbo IF1.40 / 1.40
Joona HeikkeröPorvoon Urheilijat1.48 / 1.45
Kare LysmäHelsingin Kisa-Veikot1.50 / 1.50
Manu MetsäkangasLahden Ahkera1.50 / 1.50
 
P14 seiväs (6)
Oskari HenttinenKokemäen Kova-Väki Yleisurheilu3.30 / 3.30
Juho KantoniemiHyvinkään seudun Urheilijat2.60 / 2.60
Nooa KenttäIF Raseborg2.35 / 2.35
Artjom KiviharjuEspoon Tapiot2.42 / 2.42
Niklas TallqvistBorgå Akilles3.36 / 3.36
Justus TalvitieHyvinkään seudun Urheilijat2.70 / 2.70
 
P14 pituus (4)
Joona HeikkeröPorvoon Urheilijat4.57 / 4.36
Oskari HenttinenKokemäen Kova-Väki Yleisurheilu4.61 / 4.61
Patrick LindbergKarkkilan Pojat4.97 / 4.97
Marius WasströmIF Raseborg5.14 / 5.14
 
P14 3-loikka (5)
Joona HeikkeröPorvoon Urheilijat8.56 / -
Patrick LindbergKarkkilan Pojat10.61 / 10.61
Paavo NiinikoskiHelsingin Kisa-Veikot10.36 / 10.36
Oscar NyholmBorgå Akilles8.93 / 8.93
Niklas TallqvistBorgå Akilles10.07 / -
 
P14 kuula (6)
Arttu HärkönenSavonlinnan Riento13.51 / 13.51
Joona HeikkeröPorvoon Urheilijat8.02 / 8.02
Lauri HirveläJämsänkosken Ilves10.87 / 10.87
Ahti PokkinenIF Sibbo-Vargarna12.10 / 12.10
Niklas TallqvistBorgå Akilles9.58 / 9.58
Niilo WaherTurun Urheiluliitto9.50 / 9.50
 
P14 kiekko (6)
Joona HeikkeröPorvoon Urheilijat24.20 / 24.20
Lauri HirveläJämsänkosken Ilves33.96 / 33.96
Artjom KiviharjuEspoon Tapiot20.99 / 20.99
Jonathan LindroosEspoon Tapiot36.91 / 36.91
Ahti PokkinenIF Sibbo-Vargarna43.88 / 43.88
Lauri WuorenrinneIF Raseborg38.77 / 38.77
 
P14 moukari (3)
Lauri HirveläJämsänkosken Ilves39.83 / 39.83
Samu KäyhtyNurmijärven Yleisurheilu48.80 / 48.80
Jonathan LindroosEspoon Tapiot35.99 / 35.99
 
P14 keihäs (5)
Jonathan EkbergEsbo IF33.66 / 33.66
Joona HeikkeröPorvoon Urheilijat22.57 / 22.57
Oskari HenttinenKokemäen Kova-Väki Yleisurheilu38.47 / 38.47
Paavo NiinikoskiHelsingin Kisa-Veikot36.11 / 36.11
Niilo WaherTurun Urheiluliitto32.52 / 32.52
 
T14 100m (17)
Adele AihoHelsingfors IFK15.25 / 15.48
Sandra BjörklöfIF Raseborg13.74 / 13.74
Kiia BrandesHyvinkään seudun Urheilijat13.88 / 13.88
Minea FogelholmEspoon Tapiot14.30 / 14.41
Ninni GröhnLänsi-Uudenmaan Urheilijat12.87 / 12.87
Varpu-Sofia HeinonenJyväskylän Kenttäurheilijat13.65 / 13.65
Saimi LupalaIF Raseborg13.94 / 13.94
Tessa MoisioKaipolan Vire13.59 / 13.59
Ella-Maria MultalaKeski-Uudenmaan Yleisurheilu - / -
Laura NissinenEspoon Tapiot14.28 / 14.28
Petra OjanenTurun Urheiluliitto15.25 / 15.77
Inka PöyryHelsingfors IFK12.81 / 12.81
Senja RoosKärkölän Kisa-Veikot13.10 / 13.10
Emilia RouvinenHyvinkään seudun Urheilijat - / -
Emma RovasaloHyvinkään seudun Urheilijat13.25 / 13.25
Noora SaaristoLänsi-Uudenmaan Urheilijat14.40 / 14.40
Emilia VoutilainenHelsingin Kisa-Veikot13.54 / 13.54
 
T14 300m (9)
Elma HannikainenViipurin Urheilijat46.45 / 46.45
Matilda HavukorpiVihdin Viesti49.77 / 49.77
Ida HenricsonBorgå Akilles41.64 / 41.64
Mimi KontalaHelsingin Kisa-Veikot46.65 / -
Saimi LupalaIF Raseborg - / -
Olivia MarttilaVantaan Salamat46.35 / 46.35
Tessa MoisioKaipolan Vire47.15 / 47.15
Inka PöyryHelsingfors IFK - / -
Sanni SuhonenEspoon Tapiot49.49 / 49.49
 
T14 800m (10)
Elisa AlastaloRiihimäen Kisko2:39.60 / 2:39.60
Veera HelkamaSalon Vilpas2:38.74 / 2:38.74
Saana KuusinenJanakkalan Jana2:34.57 / 2:45.36
Liisa LintulaEspoon Tapiot2:53.78 / 2:58.27
Saimi LupalaIF Raseborg2:26.60 / 2:26.60
Vilja MinkkinenIF Raseborg - / -
Laura NissinenEspoon Tapiot2:35.34 / 2:35.34
Tanja TenkanenVeikkolan Veikot2:50.90 / 2:50.90
Sanni TohmolaOulun Pyrintö2:43.82 / 2:43.82
Emma ToikkanenVantaan Salamat - / -
 
T14 2000m (3)
Eveliina PääkköVahdon Tuisku - / -
Muska SandenSalon Vilpas 7:26.96 / 7:26.96
Emma ToikkanenVantaan Salamat - / -
 
T14 80m aj (10)
Sandra BjörklöfIF Raseborg13.01 / 13.01
Amina El MrabtEspoon Tapiot14.78 / 14.78
Ninni GröhnLänsi-Uudenmaan Urheilijat12.76 / 12.76
Aino KoskelaRiihimäen Kisko12.81 / 12.81
Ella-Maria MultalaKeski-Uudenmaan Yleisurheilu - / -
Petra OjanenTurun Urheiluliitto - / -
Ellinoora RiikinsaariEspoon Tapiot12.47 / 12.47
Senja RoosKärkölän Kisa-Veikot12.73 / 12.73
Sara SavikkoJanakkalan Jana15.83 / 15.83
Emilia VoutilainenHelsingin Kisa-Veikot13.41 / 13.41
 
T14 300m aj (6)
Ninni GröhnLänsi-Uudenmaan Urheilijat - / -
Aino KoskelaRiihimäen Kisko48.84 / 48.84
Erika KuusijärviPerniön Urheilijat57.20 / 57.20
Carla LiukkonenSjundeå IF - / -
Sanni SuhonenEspoon Tapiot - / -
Iida VerainenNousiaisten Susi45.38 / 45.38
 
T14 korkeus (7)
Ninni GröhnLänsi-Uudenmaan Urheilijat1.40 / 1.40
Victoria LindbergIF Sibbo-Vargarna1.53 / 1.53
Saimi LupalaIF Raseborg1.52 / 1.52
Saara MattilaKosken Kaiku1.46 / 1.46
Lotta PutkirantaEspoon Tapiot1.66 / 1.66
Julia VuolliKosken Kaiku1.46 / 1.43
Linnea WiikIF Sibbo-Vargarna1.55 / 1.55
 
T14 seiväs (7)
Kiia BrandesHyvinkään seudun Urheilijat2.20 / 2.20
Laila LehtinenHyvinkään seudun Urheilijat2.67 / 2.35
Liisa LintulaEspoon Tapiot2.52 / 2.52
Saara MattilaKosken Kaiku2.76 / 2.76
Emma RovasaloHyvinkään seudun Urheilijat3.60 / 3.60
Janna VihtkariVihdin Viesti2.40 / 2.40
Julia VuolliKosken Kaiku2.80 / 2.80
 
T14 pituus (14)
Sandra BjörklöfIF Raseborg4.48 / 4.40
Kiia BrandesHyvinkään seudun Urheilijat4.47 / 4.47
Ninni GröhnLänsi-Uudenmaan Urheilijat4.73 / 4.73
Varpu-Sofia HeinonenJyväskylän Kenttäurheilijat4.75 / 4.75
Tessa MoisioKaipolan Vire4.74 / 4.67
Ella-Maria MultalaKeski-Uudenmaan Yleisurheilu - / -
Petra OjanenTurun Urheiluliitto3.83 / -
Lotta PutkirantaEspoon Tapiot4.91 / 4.80
Senja RoosKärkölän Kisa-Veikot4.95 / 4.95
Noora SaaristoLänsi-Uudenmaan Urheilijat3.69 / 3.69
Sanni SuhonenEspoon Tapiot3.63 / -
Janna VihtkariVihdin Viesti4.02 / -
Aleksandra ViljanenHelsingin Kisa-Veikot4.52 / 4.52
Emilia VoutilainenHelsingin Kisa-Veikot4.92 / 4.92
 
T14 3-loikka (15)
Amanda EkblomHelsingfors IFK9.15 / 9.15
Varpu-Sofia HeinonenJyväskylän Kenttäurheilijat10.20 / -
Sandra JohanssonBorgå Akilles9.39 / -
Aino KoskelaRiihimäen Kisko10.06 / 10.06
Helmi LipsanenJanakkalan Jana - / -
Tessa MoisioKaipolan Vire9.94 / 9.94
Petra OjanenTurun Urheiluliitto7.99 / -
Inka PöyryHelsingfors IFK10.89 / -
Oona RäisänenEspoon Tapiot10.62 / 10.62
Senja RoosKärkölän Kisa-Veikot10.34 / 10.29
Ilona RuoholaTurun Urheiluliitto10.96 / 10.80
Noora SihvonenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu - / -
Aleksandra ViljanenHelsingin Kisa-Veikot9.68 / 9.68
Tiia ViramäkiLänsi-Uudenmaan Urheilijat8.02 / 8.02
Emilia VoutilainenHelsingin Kisa-Veikot9.59 / 9.59
 
T14 kuula (8)
Sandra BjörklöfIF Raseborg10.49 / 10.49
Liinu JokelaPerniön Urheilijat8.24 / 8.24
Saimi LupalaIF Raseborg - / -
Nellinoora MaunulaViipurin Urheilijat10.67 / 10.67
Ella-Maria MultalaKeski-Uudenmaan Yleisurheilu10.57 / 10.57
Petra OjanenTurun Urheiluliitto9.17 / 9.17
Lotta PutkirantaEspoon Tapiot13.67 / 13.67
Sara SavikkoJanakkalan Jana9.29 / 9.29
 
T14 kiekko (9)
Emma BacklundBorgå Akilles27.96 / 27.96
Nea HirvonenRiihimäen Kisko26.97 / 26.97
Liinu JokelaPerniön Urheilijat - / -
Nellinoora MaunulaViipurin Urheilijat42.62 / 42.62
Ella-Maria MultalaKeski-Uudenmaan Yleisurheilu - / -
Petra OjanenTurun Urheiluliitto29.81 / 29.81
Petra PikkarainenRiihimäen Kisko30.11 / 30.11
Lotta PutkirantaEspoon Tapiot41.65 / 41.65
Marika VirtanenSomeron Esa30.67 / 30.67
 
T14 moukari (8)
Emma BacklundBorgå Akilles33.31 / 33.31
Nea HirvonenRiihimäen Kisko27.14 / 27.14
Olivia KindsstedtLiljendal IK - / -
Nellinoora MaunulaViipurin Urheilijat38.18 / 38.18
Senja PanttiIF Sibbo-Vargarna38.05 / 38.05
Petra PikkarainenRiihimäen Kisko31.56 / 31.56
Jonna VirénLiljendal IK - / -
Marika VirtanenSomeron Esa55.51 / 55.51
 
T14 keihäs (7)
Matilda HavukorpiVihdin Viesti21.20 / -
Varpu-Sofia HeinonenJyväskylän Kenttäurheilijat38.95 / 38.95
Emilia KarellSjundeå IF46.09 / 46.09
Nellinoora MaunulaViipurin Urheilijat35.55 / 35.55
Petra OjanenTurun Urheiluliitto21.79 / 21.33
Lotta PutkirantaEspoon Tapiot42.81 / -
Liisa TuusjärviHelsingfors IFK38.63 / 38.63
 
P13 60m (9)
Oliver ForsmanIF Raseborg 9.12 / -
Tomi HeiskanenKarkkilan Pojat 8.44 / 8.51
Jaakko HonkaLimingan Niittomiehet 8.33 / 8.33
Juho KivistöPorin Yleisurheilu 8.00 / 8.00
Pyry KoskiniemiHelsingin Kisa-Veikot 9.72 / 9.72
Ville KyrönlahtiKangasniemen Kalske 8.39 / 8.39
Väinö LupalaIF Raseborg 8.90 / 8.90
Konsta RutonenLappeenrannan Urheilu-Miehet 7.70 / 7.70
Jaakko SalomäkiKeski-Uudenmaan Yleisurheilu 9.10 / -
 
P13 200m (9)
Johannes HakalaEspoon Tapiot27.81 / 27.81
Oliver HeikkinenIF Raseborg28.11 / 28.11
Tomi HeiskanenKarkkilan Pojat27.21 / 27.21
Jaakko HonkaLimingan Niittomiehet28.68 / -
Andreas KärkkäinenTrack and Field Espoo29.17 / -
Pyry KoskiniemiHelsingin Kisa-Veikot31.83 / 33.40
Ville KyrönlahtiKangasniemen Kalske31.81 / -
Oscar NyholmBorgå Akilles32.78 / 32.97
Konsta RutonenLappeenrannan Urheilu-Miehet25.82 / 25.82
 
P13 1000m (4)
Andreas KärkkäinenTrack and Field Espoo3:17.55 / -
Joona KoskinenEspoon Tapiot3:34.87 / 3:34.87
Oscar NyholmBorgå Akilles3:22.71 / 3:22.71
Oiva Ylä-JarkkoLänsi-Uudenmaan Urheilijat3:21.15 / 3:28.08
 
P13 60m aj (8)
Oliver ForsmanIF Raseborg11.04 / 11.04
Ben GrönlundIF Raseborg11.46 / 11.46
Joona KoskinenEspoon Tapiot12.43 / 12.43
Pyry KoskiniemiHelsingin Kisa-Veikot12.73 / 12.73
Ville KyrönlahtiKangasniemen Kalske10.41 / 10.41
Aapo NikkolaHelsingin Kisa-Veikot 9.82 / 9.98
Oscar NyholmBorgå Akilles11.14 / 11.14
Konsta RutonenLappeenrannan Urheilu-Miehet 8.83 / 8.83
 
P13 korkeus (4)
Oliver ForsmanIF Raseborg1.40 / 1.40
Joona KoskinenEspoon Tapiot1.34 / 1.34
Pyry KoskiniemiHelsingin Kisa-Veikot1.28 / 1.28
Aapo NikkolaHelsingin Kisa-Veikot1.43 / 1.43
 
P13 pituus (6)
Oliver ForsmanIF Raseborg4.21 / 4.21
Johannes HakalaEspoon Tapiot4.96 / 4.96
Jaakko HonkaLimingan Niittomiehet4.88 / 4.77
Joona KoskinenEspoon Tapiot3.71 / -
Aapo NikkolaHelsingin Kisa-Veikot4.72 / 4.72
Samuel ShamsKenttäurheilijat -585.18 / 5.18
 
P13 kuula (7)
Mikko HuhtaNurmijärven Yleisurheilu12.22 / 10.51
Aron JohanssonBorgå Akilles10.77 / 10.77
Anselmi KoskelaRiihimäen Kisko11.55 / 11.55
Henrik LehtinenLauttakylän Luja12.28 / 12.28
Väinö LupalaIF Raseborg11.58 / 11.58
Miki MakkonenLänsi-Uudenmaan Urheilijat11.42 / 11.42
Toni RinnekariNurmijärven Yleisurheilu7.38 / -
 
P13 kiekko (7)
Ben GrönlundIF Raseborg31.63 / 31.63
Aron JohanssonBorgå Akilles28.20 / 28.20
Anselmi KoskelaRiihimäen Kisko25.96 / 25.70
Pyry KoskiniemiHelsingin Kisa-Veikot15.38 / 15.38
Miki MakkonenLänsi-Uudenmaan Urheilijat30.63 / 30.63
Samuel ShamsKenttäurheilijat -5839.22 / 39.22
Juho SuominenPiikkiön Kehitys36.21 / 36.21
 
P13 moukari (5)
Mikko HuhtaNurmijärven Yleisurheilu51.75 / 51.75
Aron JohanssonBorgå Akilles27.59 / 27.59
Anselmi KoskelaRiihimäen Kisko26.36 / 26.36
Miki MakkonenLänsi-Uudenmaan Urheilijat - / -
Juho SuominenPiikkiön Kehitys37.71 / 37.71
 
P13 keihäs (12)
Ben GrönlundIF Raseborg40.46 / 40.46
Jaakko HonkaLimingan Niittomiehet42.57 / 42.57
Aron JohanssonBorgå Akilles30.48 / 30.48
Anselmi KoskelaRiihimäen Kisko36.29 / 36.29
Joona KoskinenEspoon Tapiot27.78 / 24.89
Henrik LehtinenLauttakylän Luja52.75 / 52.75
Miki MakkonenLänsi-Uudenmaan Urheilijat43.03 / 43.03
Aapo NikkolaHelsingin Kisa-Veikot40.17 / 40.17
Oscar NyholmBorgå Akilles32.41 / 32.41
Toni RinnekariNurmijärven Yleisurheilu41.46 / 41.46
Jaakko SalomäkiKeski-Uudenmaan Yleisurheilu32.96 / -
Jerry SilomaaHelsingfors IFK38.51 / 38.51
 
T13 60m (15)
Inkeri AhokasPorin Yleisurheilu 8.30 / 8.30
Gisela BergströmBorgå Akilles 8.26 / 8.26
Ida CardonaKeski-Uudenmaan Yleisurheilu 8.93 / 8.93
Laura EinamoEspoon Tapiot 8.41 / 8.41
Nea FyrqvistVirkby Start10.74 / -
Ada HeinonenIF Raseborg 8.36 / 8.36
Lotta JalonenJanakkalan Jana 9.14 / 9.14
Nora Koskela-KoivistoKeski-Uudenmaan Yleisurheilu 8.61 / 8.61
Helmi LievonenRiihimäen Kisko 8.71 / 8.71
Sofie LindgrenIF Raseborg 8.65 / 8.65
Inkaliina NurminenNurmijärven Yleisurheilu 9.36 / 9.36
Emmi RonkainenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu 9.42 / 9.46
Veera SpartiotiEspoon Tapiot 9.33 / 9.33
Venla VehviläinenHelsingfors IFK 9.79 / 9.79
Sara VeijalainenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu 8.80 / 8.80
 
T13 200m (18)
Inkeri AhokasPorin Yleisurheilu27.91 / 27.91
Elisa AlastaloRiihimäen Kisko30.54 / 30.54
Gisela BergströmBorgå Akilles28.02 / 28.53
Ida CardonaKeski-Uudenmaan Yleisurheilu30.27 / 30.27
Laura EinamoEspoon Tapiot27.98 / 27.98
Minea FogelholmEspoon Tapiot29.14 / -
Ada HeinonenIF Raseborg28.30 / -
Lotta JalonenJanakkalan Jana31.38 / 31.38
Pauliina KallioHelsingin Kisa-Veikot33.65 / -
Ella KauranenLänsi-Uudenmaan Urheilijat - / -
Mona KorelinHelsingin Kisa-Veikot32.07 / -
Nora Koskela-KoivistoKeski-Uudenmaan Yleisurheilu29.06 / 29.06
Carla LiukkonenSjundeå IF28.16 / 28.16
Noomi MalmgrenSjundeå IF27.86 / 27.86
Emmi RonkainenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu32.34 / 32.34
Noora SihvonenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu32.99 / 32.99
Veera SpartiotiEspoon Tapiot31.29 / 31.29
Sara VeijalainenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu30.57 / 30.57
 
T13 1000m (3)
Minea FogelholmEspoon Tapiot3:37.11 / -
Mona KorelinHelsingin Kisa-Veikot3:31.43 / 3:31.43
Inkaliina NurminenNurmijärven Yleisurheilu3:33.29 / 3:33.29
 
T13 60m aj (13)
Inkeri AhokasPorin Yleisurheilu10.15 / 10.15
Elisa AlastaloRiihimäen Kisko10.45 / 10.45
Gisela BergströmBorgå Akilles 9.96 / 9.96
Ida CardonaKeski-Uudenmaan Yleisurheilu10.56 / 10.56
Laura EinamoEspoon Tapiot 9.78 / 9.78
Minea FogelholmEspoon Tapiot10.19 / 10.29
Lotta JalonenJanakkalan Jana10.70 / 10.70
Pauliina KallioHelsingin Kisa-Veikot11.55 / 11.55
Nora Koskela-KoivistoKeski-Uudenmaan Yleisurheilu 9.99 / 9.99
Carla LiukkonenSjundeå IF 9.41 / 9.41
Noomi MalmgrenSjundeå IF 9.88 / 9.88
Alisa TikkanenEspoon Tapiot10.38 / 10.38
Sara VeijalainenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu10.92 / 10.92
 
T13 korkeus (8)
Elisa AlastaloRiihimäen Kisko1.41 / 1.41
Lotta JalonenJanakkalan Jana1.40 / 1.40
Ella KauranenLänsi-Uudenmaan Urheilijat1.31 / 1.31
Nora Koskela-KoivistoKeski-Uudenmaan Yleisurheilu1.36 / 1.36
Sofie LindgrenIF Raseborg1.33 / 1.33
Noomi MalmgrenSjundeå IF1.45 / 1.45
Emmi RonkainenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu1.30 / 1.30
Alisa TikkanenEspoon Tapiot1.47 / 1.47
 
T13 seiväs (1)
Lotta SariolaSomeron Esa2.90 / 2.90
 
T13 pituus (19)
Inkeri AhokasPorin Yleisurheilu4.77 / 4.77
Gisela BergströmBorgå Akilles5.18 / 5.18
Ida CardonaKeski-Uudenmaan Yleisurheilu4.84 / 4.84
Laura EinamoEspoon Tapiot4.95 / 4.95
Jutta HeinoKarkkilan Pojat3.53 / 3.48
Lotta JalonenJanakkalan Jana4.20 / 4.20
Pauliina KallioHelsingin Kisa-Veikot3.75 / -
Mona KorelinHelsingin Kisa-Veikot3.69 / 3.69
Nora Koskela-KoivistoKeski-Uudenmaan Yleisurheilu4.39 / 4.39
Helmi LievonenRiihimäen Kisko4.72 / 4.72
Inkaliina NurminenNurmijärven Yleisurheilu3.97 / 3.97
Johanna PasanenLänsi-Uudenmaan Urheilijat2.73 / -
Oona RäisänenEspoon Tapiot4.37 / 4.37
Emmi RonkainenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu3.86 / 3.84
Lotta SariolaSomeron Esa4.10 / -
Noora SihvonenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu3.53 / 3.44
Alisa TikkanenEspoon Tapiot4.61 / 4.60
Venla VehviläinenHelsingfors IFK3.45 / 3.45
Sara VeijalainenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu4.31 / 4.31
 
T13 kuula (8)
Eevi-Maria HautalaTurun Urheiluliitto8.26 / 8.03
Jutta HeinoKarkkilan Pojat7.32 / 7.32
Carla LiukkonenSjundeå IF11.98 / 11.98
Emmi MaloLopen Urheilijat10.76 / 10.76
Oona RäisänenEspoon Tapiot10.75 / 10.75
Sara VeijalainenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu7.79 / 7.79
Sofia WahlstedtBorgå Akilles8.27 / 8.27
Anna WesterlundVirkby Start8.01 / 8.01
 
T13 kiekko (9)
Ida CardonaKeski-Uudenmaan Yleisurheilu20.62 / -
Eevi-Maria HautalaTurun Urheiluliitto28.56 / 28.56
Jutta HeinoKarkkilan Pojat10.78 / -
Emmi KotamäkiKarkkilan Pojat23.39 / 23.39
Emmi MaloLopen Urheilijat33.73 / 32.52
Oona RäisänenEspoon Tapiot36.74 / 35.27
Noora SihvonenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu - / -
Venla VehviläinenHelsingfors IFK - / -
Sofia WahlstedtBorgå Akilles24.95 / 24.95
 
T13 moukari (3)
Ida CardonaKeski-Uudenmaan Yleisurheilu25.24 / 25.23
Emmi MaloLopen Urheilijat41.71 / 41.71
Sofia WahlstedtBorgå Akilles27.57 / 27.57
 
T13 keihäs (6)
Ida CardonaKeski-Uudenmaan Yleisurheilu31.10 / 31.10
Jutta HeinoKarkkilan Pojat24.45 / 23.79
Johanna PasanenLänsi-Uudenmaan Urheilijat18.84 / 18.84
Oona RäisänenEspoon Tapiot33.13 / 31.95
Noora SihvonenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu18.18 / 18.18
Sofia WahlstedtBorgå Akilles21.28 / 21.28
 
P12 60m (8)
Tuomas AhokasVantaan Salamat 9.13 / 9.13
Matias HenttinenKokemäen Kova-Väki Yleisurheilu 9.28 / -
Kalle HirviKirkkonummen Urheilijat 8.91 / 8.91
Santeri KetolaLiedon Parma10.25 / -
Leevi LindgrenLänsi-Uudenmaan Urheilijat 9.23 / 9.23
Filip MartinIF Sibbo-Vargarna 8.93 / 8.93
Eetu RantalaLänsi-Uudenmaan Urheilijat 8.66 / 8.66
Eeli TohmolaOulun Pyrintö 9.29 / 9.29
 
P12 200m (5)
Kalle HirviKirkkonummen Urheilijat30.27 / 30.27
Filip MartinIF Sibbo-Vargarna - / -
Emil MatikainenEspoon Tapiot - / -
Eetu RantalaLänsi-Uudenmaan Urheilijat29.36 / 29.36
Rasmus TenkanenIF Raseborg - / -
 
P12 1000m (3)
Kasper HietanenEspoon Tapiot3:29.55 / 3:29.55
Veeti SavolainenKeravan Urheilijat3:30.87 / 3:31.70
Einari TiainenVantaan Salamat3:45.41 / 3:45.41
 
P12 60m aj (4)
Matias HenttinenKokemäen Kova-Väki Yleisurheilu10.49 / 10.49
Kasper HietanenEspoon Tapiot10.77 / 10.77
Rasmus TenkanenIF Raseborg12.05 / 12.05
Einari TiainenVantaan Salamat12.91 / 12.91
 
P12 korkeus (5)
Tuomas AhokasVantaan Salamat1.20 / -
Kalle HirviKirkkonummen Urheilijat1.10 / 1.10
Leevi LindgrenLänsi-Uudenmaan Urheilijat1.10 / -
Veeti SavolainenKeravan Urheilijat1.20 / 1.20
Juuso TuominenRiihimäen Kisko1.41 / 1.41
 
P12 seiväs (2)
Olavi HalonenHyvinkään seudun Urheilijat2.18 / 2.18
Matias HenttinenKokemäen Kova-Väki Yleisurheilu1.82 / 1.82
 
P12 pituus (10)
Tuomas AhokasVantaan Salamat3.79 / 3.79
Alec EkblomHelsingfors IFK4.30 / 4.30
Thomas HeikkinenLänsi-Uudenmaan Urheilijat - / -
Kasper HietanenEspoon Tapiot3.99 / 3.99
Kalle HirviKirkkonummen Urheilijat4.39 / 4.39
Leevi LindgrenLänsi-Uudenmaan Urheilijat - / -
Emil MatikainenEspoon Tapiot - / -
Eetu RantalaLänsi-Uudenmaan Urheilijat3.93 / 3.93
Rasmus TenkanenIF Raseborg4.00 / 4.00
Einari TiainenVantaan Salamat3.96 / 3.96
 
P12 kuula (7)
Jasper AhoNaantalin Löyly7.76 / 7.76
Anton LeppäahoKenttäurheilijat -58 - / -
Leevi LindgrenLänsi-Uudenmaan Urheilijat6.50 / 6.50
Emil MatikainenEspoon Tapiot8.19 / 8.19
Pyry SelinKeravan Urheilijat9.05 / 9.05
Christoffer Von SchantzIF Raseborg7.55 / 7.55
Filip WikholmIF Raseborg9.94 / 9.94
 
P12 kiekko (6)
Emil MatikainenEspoon Tapiot26.50 / 26.50
Onni RustholkarhuLahden Ahkera34.17 / 34.17
Pyry SelinKeravan Urheilijat29.29 / 29.29
Miika TuusjärviHelsingfors IFK29.03 / 29.03
Christoffer Von SchantzIF Raseborg - / -
Filip WikholmIF Raseborg26.02 / 26.02
 
P12 moukari (5)
Isko KovanenSavonlinnan Riento35.09 / 35.09
Onni RustholkarhuLahden Ahkera33.37 / 33.37
Pyry SelinKeravan Urheilijat24.37 / 24.37
Christoffer Von SchantzIF Raseborg20.28 / 20.28
Filip WikholmIF Raseborg27.82 / 27.82
 
P12 keihäs (14)
Jasper AhoNaantalin Löyly34.70 / 34.70
Matias HenttinenKokemäen Kova-Väki Yleisurheilu30.17 / 30.17
Kasper HietanenEspoon Tapiot32.00 / 32.00
Kalle HirviKirkkonummen Urheilijat30.73 / 30.73
Santeri KetolaLiedon Parma28.00 / 28.00
Anton LeppäahoKenttäurheilijat -5826.11 / 23.58
Emil MatikainenEspoon Tapiot34.36 / 28.99
Leo SavolainenAnjalan Liitto41.70 / 41.70
Pyry SelinKeravan Urheilijat32.86 / 32.86
Tiitus SiikalaKenttäurheilijat -5831.76 / 31.76
Einari TiainenVantaan Salamat23.37 / 23.37
Eeli TohmolaOulun Pyrintö31.03 / 31.03
Miika TuusjärviHelsingfors IFK37.05 / 37.05
Filip WikholmIF Raseborg26.81 / 26.81
 
T12 60m (26)
Henna-Maria AhlgrenHelsingfors IFK 9.36 / 9.36
Aino HalonenHyvinkään seudun Urheilijat 9.30 / 9.30
Justine HämäläinenJyväskylän Kenttäurheilijat 9.20 / 9.24
Venla HämäläinenLiedon Parma 8.97 / 8.97
Ronja HuppunenMaarian Mahti10.45 / -
Lotta KalskeEspoon Tapiot 9.56 / -
Nelli KalskeEspoon Tapiot 9.65 / -
Oona KaskinenTurun Urheiluliitto 9.41 / 9.41
Hilma KinnunenJyväskylän Kenttäurheilijat 8.50 / 8.50
Selma KojolaNummen Kipinä 9.07 / 9.14
Olivia KollinEsbo IF 9.75 / 9.75
Eveliina LaaksoTurun Toverit 8.70 / 8.70
Mariella LaaksoTurun Toverit 8.35 / 8.35
Aava LajunenTrack and Field Espoo 9.17 / -
Selma MäenpääNurmijärven Yleisurheilu 8.89 / 8.89
Vilma MeriläinenLänsi-Uudenmaan Urheilijat 8.85 / 8.85
Anni NapariVihdin Viesti 8.86 / 8.86
Teresa PerttiläHelsingfors IFK 8.52 / 8.52
Anniina RahunenEsbo IF 9.39 / 9.39
Evita SantalaKeski-Uudenmaan Yleisurheilu 9.28 / 9.64
Katrin SaulamaaEsbo IF 9.64 / 9.64
Julia SuihkonenVihdin Viesti 9.13 / 9.13
Vivian TranHelsingfors IFK - / -
Tiia ViramäkiLänsi-Uudenmaan Urheilijat10.09 / 10.09
Pihla VuoriHankasalmen Hanka - / -
Bodil WikholmIF Raseborg 9.06 / 9.06
 
T12 200m (19)
Aino HalonenHyvinkään seudun Urheilijat - / -
Justine HämäläinenJyväskylän Kenttäurheilijat - / -
Magdaleena HavukorpiVihdin Viesti33.87 / 33.87
Lotta KalskeEspoon Tapiot30.42 / 30.42
Nelli KalskeEspoon Tapiot30.87 / 30.87
Olivia KollinEsbo IF34.49 / 34.49
Mariella LaaksoTurun Toverit30.65 / -
Pinja LaasanenSiilinjärven Ponnistus29.94 / 29.94
Helmi LipsanenJanakkalan Jana30.55 / 30.55
Vilma MeriläinenLänsi-Uudenmaan Urheilijat32.65 / 32.65
Anni NapariVihdin Viesti30.88 / 30.88
Cassandra NynäsIF Raseborg - / -
Teresa PerttiläHelsingfors IFK27.30 / 27.30
Vaula PispalaNurmijärven Yleisurheilu - / -
Siiri SiirtolaHelsingin Kisa-Veikot - / -
Julia SuihkonenVihdin Viesti30.37 / 30.37
Jenna VakkilainenVantaan Salamat28.65 / 28.65
Tiia ViramäkiLänsi-Uudenmaan Urheilijat - / -
Bodil WikholmIF Raseborg - / -
 
T12 1000m (8)
Jenni JohnssonLahden Ahkera3:14.68 / 3:14.68
Olivia KollinEsbo IF4:14.69 / 4:14.69
Pinja LaasanenSiilinjärven Ponnistus3:20.70 / 3:20.70
Anni NapariVihdin Viesti3:36.61 / 3:36.61
Chantelle PeterHelsingin Kisa-Veikot3:26.68 / 3:26.68
Sini-Minea SaarikoskiKeravan Urheilijat3:26.89 / 3:26.89
Katrin SaulamaaEsbo IF3:53.01 / 3:53.01
Ea VuoriMäntsälän Urheilijat3:19.22 / 3:20.37
 
T12 60m aj (12)
Magdaleena HavukorpiVihdin Viesti - / -
Adalia HurmeHyvinkään seudun Urheilijat11.21 / 11.21
Pinja LaasanenSiilinjärven Ponnistus11.64 / 11.64
Greta LaukalaNurmijärven Yleisurheilu11.78 / 11.78
Vilma MeriläinenLänsi-Uudenmaan Urheilijat13.59 / 13.59
Lotta MetsärintaLaitilan Jyske10.40 / 10.40
Emilia RouvinenHyvinkään seudun Urheilijat10.68 / 10.68
Salla SavikkoJanakkalan Jana11.55 / 11.55
Siiri SiirtolaHelsingin Kisa-Veikot 9.79 / 9.79
Jenna VakkilainenVantaan Salamat10.60 / 10.60
Tiia ViramäkiLänsi-Uudenmaan Urheilijat13.55 / 13.55
Bodil WikholmIF Raseborg11.52 / 11.52
 
T12 korkeus (10)
Magdaleena HavukorpiVihdin Viesti1.31 / 1.31
Adalia HurmeHyvinkään seudun Urheilijat1.18 / -
Selma KojolaNummen Kipinä1.36 / 1.36
Greta LaukalaNurmijärven Yleisurheilu1.22 / 1.22
Lotta MetsärintaLaitilan Jyske1.36 / 1.36
Cassandra NynäsIF Raseborg1.35 / 1.35
Vilma TanskanenAsikkalan Raikas1.35 / 1.35
Marianna UtulahtiVihdin Viesti1.36 / 1.36
Jenna VakkilainenVantaan Salamat1.40 / 1.40
Moona VirtanenHyvinkään seudun Urheilijat1.21 / 1.21
 
T12 seiväs (4)
Lumi KenttäIF Raseborg2.48 / 2.48
Elli RantalaEspoon Tapiot1.45 / 1.45
Linnea SariolaSomeron Esa2.22 / 2.22
Siiri SiirtolaHelsingin Kisa-Veikot2.50 / 2.50
 
T12 pituus (28)
Henna-Maria AhlgrenHelsingfors IFK3.65 / 3.65
Emma BacklundIF Raseborg3.70 / 3.70
Aino HalonenHyvinkään seudun Urheilijat3.75 / 3.75
Justine HämäläinenJyväskylän Kenttäurheilijat3.88 / 3.88
Venla HämäläinenLiedon Parma3.67 / 3.67
Ronja HuppunenMaarian Mahti3.40 / 3.40
Lotta KalskeEspoon Tapiot4.30 / 4.30
Nelli KalskeEspoon Tapiot4.07 / 4.07
Hilma KinnunenJyväskylän Kenttäurheilijat4.56 / 4.56
Selma KojolaNummen Kipinä - / -
Olivia KollinEsbo IF3.09 / 3.09
Alice KoskelainenLahden Ahkera4.15 / 4.15
Ronja LaineVirkby Start2.53 / 2.53
Aava LajunenTrack and Field Espoo - / -
Vilma MeriläinenLänsi-Uudenmaan Urheilijat4.25 / 4.25
Anni NapariVihdin Viesti4.38 / 4.38
Teresa PerttiläHelsingfors IFK4.32 / 4.32
Julia PitkänenJanakkalan Jana3.59 / 3.59
Anniina RahunenEsbo IF3.91 / 3.91
Emilia RouvinenHyvinkään seudun Urheilijat4.20 / 4.20
Ruusu SaarelaEspoon Tapiot3.83 / 3.83
Evita SantalaKeski-Uudenmaan Yleisurheilu - / -
Katrin SaulamaaEsbo IF3.55 / 3.55
Siiri SiirtolaHelsingin Kisa-Veikot4.73 / 4.73
Julia SuihkonenVihdin Viesti4.21 / 4.21
Vivian TranHelsingfors IFK - / -
Tiia ViramäkiLänsi-Uudenmaan Urheilijat3.39 / 3.39
Moona VirtanenHyvinkään seudun Urheilijat3.59 / 3.59
 
T12 kuula (12)
Emma BacklundIF Raseborg10.04 / 10.04
Aino HalonenHyvinkään seudun Urheilijat6.75 / 6.75
Adalia HurmeHyvinkään seudun Urheilijat6.84 / 6.84
Oona KaskinenTurun Urheiluliitto9.01 / 9.01
Ronja LaineVirkby Start - / -
Minttu LaurilaTurun Urheiluliitto10.91 / 10.91
Vilma MeriläinenLänsi-Uudenmaan Urheilijat8.73 / 8.73
Anniina RahunenEsbo IF6.48 / 6.48
Emilia RouvinenHyvinkään seudun Urheilijat10.79 / 10.79
Salla SavikkoJanakkalan Jana8.11 / 8.11
Vilma TanskanenAsikkalan Raikas7.94 / 7.94
Tiia ViramäkiLänsi-Uudenmaan Urheilijat5.72 / 5.72
 
T12 kiekko (11)
Emma BacklundIF Raseborg24.63 / 23.15
Venla HämäläinenLiedon Parma15.77 / -
Oona KaskinenTurun Urheiluliitto21.71 / -
Alice KoskelainenLahden Ahkera34.01 / 34.01
Ronja LaineVirkby Start8.86 / 8.86
Aino LaitinenHyvinkään seudun Urheilijat25.20 / 25.20
Vilma MeriläinenLänsi-Uudenmaan Urheilijat23.74 / -
Julia NystrandEsbo IF24.17 / 24.17
Julia PitkänenJanakkalan Jana18.42 / -
Veera SantanenRaision Kuula22.50 / 22.50
Ellen UschanowRaision Kuula36.30 / 36.30
 
T12 moukari (13)
Vilma HärkönenSavonlinnan Riento27.39 / 27.39
Karoliina HirveläJämsänkosken Ilves22.07 / 22.07
Pinja KärhäLoimaan Jankko36.29 / 36.29
Venla KärhäLoimaan Jankko31.21 / 31.21
Oona KaskinenTurun Urheiluliitto29.11 / 29.11
Oona KetomäkiNurmijärven Yleisurheilu31.39 / 31.39
Alice KoskelainenLahden Ahkera29.61 / 29.61
Julia PitkänenJanakkalan Jana15.07 / -
Veera SantanenRaision Kuula26.43 / 26.43
Siiri SiirtolaHelsingin Kisa-Veikot20.85 / -
Vivian TranHelsingfors IFK - / -
Ellen UschanowRaision Kuula40.98 / 40.98
Bodil WikholmIF Raseborg27.81 / 27.81
 
T12 keihäs (10)
Emma BacklundIF Raseborg29.20 / 29.11
Malin KarellSjundeå IF24.68 / 24.68
Alice KoskelainenLahden Ahkera31.86 / 31.86
Ronja LaineVirkby Start - / -
Emilia RouvinenHyvinkään seudun Urheilijat36.37 / 36.37
Salla SavikkoJanakkalan Jana26.62 / 26.62
Julia SuihkonenVihdin Viesti25.44 / 25.44
Tuuli SummanenLappeenrannan Urheilu-Miehet37.59 / 37.59
Vilma TanskanenAsikkalan Raikas22.12 / 22.12
Pihla VuoriHankasalmen Hanka - / -
 
P11 60m (17)
Noel BjörkqvistIF Raseborg 9.11 / 9.11
Alex BrofeldtKeski-Uudenmaan Yleisurheilu 9.34 / 9.34
Olavi HalonenHyvinkään seudun Urheilijat 9.79 / 9.79
Aleksis HurmeHyvinkään seudun Urheilijat10.46 / 10.46
Matias HyttinenLänsi-Uudenmaan Urheilijat10.15 / 10.15
Aaro KivilevoOrimattilan Jymy10.00 / -
Veeti LiljegrenHausjärven Urheilijat 9.49 / -
Miro MattilaLiedon Parma 9.88 / 9.88
Aaron PalmuHausjärven Urheilijat10.51 / 10.54
Aapo RuhanenNurmijärven Yleisurheilu10.61 / 10.61
Tumi SirankoVantaan Salamat 9.21 / 9.21
Eero SormunenHelsingin Kisa-Veikot 8.99 / 9.03
Benjamin StenbackaVeikkolan Veikot 9.13 / 9.14
Jaani TannerLänsi-Uudenmaan Urheilijat10.67 / -
Tuomas TeimonenNurmijärven Yleisurheilu 9.58 / 9.58
Rasmus VuonorantaEsbo IF 9.15 / 9.15
Emil YlipekkaRiihimäen Kisko 8.84 / 8.84
 
P11 150m (13)
Alex BrofeldtKeski-Uudenmaan Yleisurheilu22.76 / 22.76
Oliver CarlssonEsbo IF25.20 / -
William ForsténEsbo IF26.16 / -
Markus HakalaEspoon Tapiot - / -
Antto-Ville HeinonenJyväskylän Kenttäurheilijat23.59 / 23.59
Matias HyttinenLänsi-Uudenmaan Urheilijat25.21 / -
Miro MattilaLiedon Parma23.76 / 23.76
Aapo RuhanenNurmijärven Yleisurheilu - / -
Tumi SirankoVantaan Salamat22.78 / 22.78
Eero SormunenHelsingin Kisa-Veikot21.95 / 22.43
Benjamin StenbackaVeikkolan Veikot22.95 / -
Jaani TannerLänsi-Uudenmaan Urheilijat28.20 / -
Rasmus VuonorantaEsbo IF23.91 / -
 
P11 1000m (8)
William ForsténEsbo IF3:35.48 / 3:35.48
Florian FritzénIF Raseborg3:20.80 / -
Matias HyttinenLänsi-Uudenmaan Urheilijat3:54.63 / -
Aaro KivilevoOrimattilan Jymy3:38.68 / 3:38.68
Rasmus KoponenEsbo IF3:47.70 / 3:47.70
Miro MattilaLiedon Parma3:29.27 / 3:29.27
Aapo RuhanenNurmijärven Yleisurheilu4:08.13 / 3:59.79
Jaani TannerLänsi-Uudenmaan Urheilijat - / -
 
P11 60m aj (14)
Anton BaggerSjundeå IF13.18 / 13.45
Mikael BöckermanEsbo IF12.51 / -
Alex BrofeldtKeski-Uudenmaan Yleisurheilu13.72 / -
Antto-Ville HeinonenJyväskylän Kenttäurheilijat11.48 / -
Matias HyttinenLänsi-Uudenmaan Urheilijat13.26 / -
Luukas LahtiNurmijärven Yleisurheilu10.37 / -
Veeti LiljegrenHausjärven Urheilijat - / -
Aaron PalmuHausjärven Urheilijat13.55 / -
Aapo RuhanenNurmijärven Yleisurheilu13.18 / 12.74
Tumi SirankoVantaan Salamat10.79 / 10.79
Eero SormunenHelsingin Kisa-Veikot10.09 / 10.36
Benjamin StenbackaVeikkolan Veikot10.70 / 10.70
Rasmus VuonorantaEsbo IF11.93 / 12.57
Cesar WesterholmIF Raseborg12.41 / 12.41
 
P11 korkeus (8)
Noel BjörkqvistIF Raseborg1.23 / 1.23
Aron GrönlundIF Raseborg1.25 / 1.25
Aleksis HurmeHyvinkään seudun Urheilijat1.20 / 1.16
Matias HyttinenLänsi-Uudenmaan Urheilijat1.05 / 1.04
Aaro KivilevoOrimattilan Jymy1.20 / 1.20
Tumi SirankoVantaan Salamat1.45 / 1.45
Cesar WesterholmIF Raseborg1.19 / 1.19
Emil YlipekkaRiihimäen Kisko1.25 / 1.25
 
P11 pituus (9)
Anton BaggerSjundeå IF3.46 / 3.42
Alex BrofeldtKeski-Uudenmaan Yleisurheilu4.00 / 4.00
Antto-Ville HeinonenJyväskylän Kenttäurheilijat4.34 / 4.34
Matias HyttinenLänsi-Uudenmaan Urheilijat3.23 / 3.23
Luukas LahtiNurmijärven Yleisurheilu4.40 / 4.40
Veeti LiljegrenHausjärven Urheilijat3.76 / -
Aaron PalmuHausjärven Urheilijat3.53 / 3.53
Tumi SirankoVantaan Salamat4.44 / 4.44
Cesar WesterholmIF Raseborg3.53 / 3.53
 
P11 kuula (6)
Anton BaggerSjundeå IF6.40 / 6.40
Noel BjörkqvistIF Raseborg7.87 / 7.87
Olavi HalonenHyvinkään seudun Urheilijat9.21 / 9.21
Antto-Ville HeinonenJyväskylän Kenttäurheilijat9.35 / 9.35
Matias HyttinenLänsi-Uudenmaan Urheilijat5.80 / 5.80
Isko KovanenSavonlinnan Riento8.08 / 8.08
 
P11 kiekko (9)
Anton BaggerSjundeå IF14.97 / 14.97
Mikael BöckermanEsbo IF24.70 / 24.70
William ForsténEsbo IF15.32 / 15.32
Aron GrönlundIF Raseborg22.30 / 22.30
Olavi HalonenHyvinkään seudun Urheilijat29.23 / 29.23
Matias HyttinenLänsi-Uudenmaan Urheilijat16.99 / 16.50
Isko KovanenSavonlinnan Riento27.32 / 27.32
Aapo RuhanenNurmijärven Yleisurheilu13.34 / -
Cesar WesterholmIF Raseborg15.23 / -
 
P11 keihäs (16)
Anton BaggerSjundeå IF17.35 / 15.66
Noel BjörkqvistIF Raseborg18.33 / 18.33
Mikael BöckermanEsbo IF32.06 / 32.06
Alex BrofeldtKeski-Uudenmaan Yleisurheilu - / -
William ForsténEsbo IF21.49 / 21.49
Aron GrönlundIF Raseborg26.15 / 26.15
Olavi HalonenHyvinkään seudun Urheilijat17.28 / -
Antto-Ville HeinonenJyväskylän Kenttäurheilijat36.00 / 36.00
Aleksis HurmeHyvinkään seudun Urheilijat20.53 / -
Isko KovanenSavonlinnan Riento27.60 / 27.60
Luukas LahtiNurmijärven Yleisurheilu31.69 / -
Kevin NyholmVeikkolan Veikot33.91 / 33.91
Aaron PalmuHausjärven Urheilijat25.04 / 24.55
Eero SormunenHelsingin Kisa-Veikot32.73 / 30.95
Tuomas TeimonenNurmijärven Yleisurheilu24.20 / 24.20
Emil YlipekkaRiihimäen Kisko31.82 / 31.82
 
T11 60m (13)
Elise AihoHelsingfors IFK 9.81 / 9.91
Kiia ÄikääHelsingfors IFK 9.21 / 9.23
Helmi CardonaKeski-Uudenmaan Yleisurheilu 9.68 / 9.72
Peppi EhrnstenLänsi-Uudenmaan Urheilijat 9.81 / 9.81
Lili JokelaPerniön Urheilijat 9.27 / 9.27
Charlotte KajanderNurmijärven Yleisurheilu 9.23 / 9.23
Nora KorelinHelsingin Kisa-Veikot10.06 / 10.22
Kira KoskiniemiHelsingin Kisa-Veikot 9.88 / 9.88
Elli RantalaEspoon Tapiot 9.78 / 9.81
Alisa RauhamaaKärkölän Kisa-Veikot10.65 / 10.65
Vilhelmiina SaukkolaNummen Kipinä10.35 / -
Elmiina SiikalaEspoon Tapiot 8.96 / 8.96
Sanni-Veera ViertolaRiihimäen Kisko 8.87 / 8.87
 
T11 150m (12)
Sara AhlforsNurmijärven Yleisurheilu24.78 / -
Kiia ÄikääHelsingfors IFK22.59 / 22.59
Helmi CardonaKeski-Uudenmaan Yleisurheilu23.51 / 23.51
Emilia ChandrasEspoon Tapiot25.50 / -
Peppi EhrnstenLänsi-Uudenmaan Urheilijat24.72 / 24.72
Lili JokelaPerniön Urheilijat23.20 / 23.20
Charlotte KajanderNurmijärven Yleisurheilu23.21 / -
Nora KorelinHelsingin Kisa-Veikot25.53 / -
Lumia LaaksoKeski-Uudenmaan Yleisurheilu24.42 / 24.42
Vilhelmiina SaukkolaNummen Kipinä - / -
Elmiina SiikalaEspoon Tapiot22.48 / 22.48
Heidi VakkilainenVantaan Salamat26.19 / -
 
T11 1000m (6)
Peppi EhrnstenLänsi-Uudenmaan Urheilijat3:55.68 / -
Jill FribergIF Raseborg3:39.22 / 3:39.22
Kukka-Sofia LievonenRiihimäen Kisko3:45.77 / 3:45.77
Selma LupalaIF Raseborg3:51.01 / 3:58.46
Vilhelmiina SaukkolaNummen Kipinä4:16.87 / -
Veera TenkanenVeikkolan Veikot4:14.00 / 4:20.87
 
T11 60m aj (18)
Sara AhlforsNurmijärven Yleisurheilu11.59 / 11.59
Kiia ÄikääHelsingfors IFK10.87 / 10.87
Helmi CardonaKeski-Uudenmaan Yleisurheilu11.43 / 11.43
Emilia ChandrasEspoon Tapiot11.91 / -
Karoliina HirveläJämsänkosken Ilves12.23 / 12.23
Ella-Sofia HyöveläLiedon Parma11.15 / 11.15
Lumi KenttäIF Raseborg13.80 / -
Kira KoskiniemiHelsingin Kisa-Veikot12.09 / 12.09
Lumia LaaksoKeski-Uudenmaan Yleisurheilu10.78 / 10.78
Emma LehtonenNurmijärven Yleisurheilu11.99 / 11.99
Sanni LehtonenNurmijärven Yleisurheilu12.55 / 12.55
Selma LupalaIF Raseborg11.70 / 11.70
Ella RåstedtEsbo IF12.11 / 12.11
Vilhelmiina SaukkolaNummen Kipinä - / -
Elmiina SiikalaEspoon Tapiot10.58 / 10.58
Camilla SilenTurun Urheiluliitto11.31 / 11.31
Elviira TarvainenMaskun Kataja11.52 / -
Heidi VakkilainenVantaan Salamat13.02 / 13.40
 
T11 korkeus (13)
Sara AhlforsNurmijärven Yleisurheilu1.17 / 1.17
Helmi CardonaKeski-Uudenmaan Yleisurheilu1.15 / 1.15
Emilia ChandrasEspoon Tapiot1.15 / 1.15
Peppi EhrnstenLänsi-Uudenmaan Urheilijat1.11 / 1.11
Charlotte KajanderNurmijärven Yleisurheilu1.37 / 1.37
Lumi KenttäIF Raseborg1.29 / 1.29
Lumia LaaksoKeski-Uudenmaan Yleisurheilu1.17 / 1.17
Emma LehtonenNurmijärven Yleisurheilu1.21 / 1.21
Selma LupalaIF Raseborg1.30 / 1.30
Alisa RauhamaaKärkölän Kisa-Veikot1.13 / 1.13
Camilla SilenTurun Urheiluliitto1.29 / 1.29
Emma VäänänenVantaan Salamat1.30 / 1.30
Heidi VakkilainenVantaan Salamat1.15 / 1.15
 
T11 pituus (14)
Emelie BergholmIF Raseborg3.60 / 3.60
Helmi CardonaKeski-Uudenmaan Yleisurheilu3.74 / 3.70
Emilia ChandrasEspoon Tapiot3.60 / 3.60
Peppi EhrnstenLänsi-Uudenmaan Urheilijat3.67 / 3.67
Jill FribergIF Raseborg3.41 / 3.25
Janina HiltunenVirkby Start3.34 / 3.18
Lili JokelaPerniön Urheilijat4.06 / 4.06
Charlotte KajanderNurmijärven Yleisurheilu4.09 / 4.09
Kira KoskiniemiHelsingin Kisa-Veikot3.43 / 3.43
Kukka-Sofia LievonenRiihimäen Kisko3.52 / 3.52
Alisa RauhamaaKärkölän Kisa-Veikot3.56 / 3.56
Vilhelmiina SaukkolaNummen Kipinä2.51 / -
Elmiina SiikalaEspoon Tapiot4.10 / 4.10
Sanni-Veera ViertolaRiihimäen Kisko4.12 / 4.12
 
T11 kuula (12)
Sara AhlforsNurmijärven Yleisurheilu7.82 / 7.82
Peppi EhrnstenLänsi-Uudenmaan Urheilijat5.90 / 5.90
Maya-Maria HautalaTurun Urheiluliitto9.41 / 9.41
Karoliina HirveläJämsänkosken Ilves7.01 / 7.01
Lili JokelaPerniön Urheilijat5.29 / 5.29
Charlotte KajanderNurmijärven Yleisurheilu9.65 / 9.65
Lumi KenttäIF Raseborg7.62 / 7.62
Kira KoskiniemiHelsingin Kisa-Veikot6.19 / 6.19
Ella RåstedtEsbo IF6.99 / 6.99
Alisa RauhamaaKärkölän Kisa-Veikot6.56 / 6.56
Elviira TarvainenMaskun Kataja9.34 / 9.34
Emma VäänänenVantaan Salamat7.92 / 7.92
 
T11 kiekko (13)
Elin AaltonenVirkby Start12.86 / 12.86
Ella AaltonenVirkby Start10.96 / 10.96
Emelie BergholmIF Raseborg15.52 / 14.15
Helmi CardonaKeski-Uudenmaan Yleisurheilu17.36 / 17.36
Peppi EhrnstenLänsi-Uudenmaan Urheilijat11.86 / 11.86
Jill FribergIF Raseborg16.65 / 16.65
Vilma HärkönenSavonlinnan Riento26.56 / 26.56
Maya-Maria HautalaTurun Urheiluliitto25.18 / 25.18
Karoliina HirveläJämsänkosken Ilves18.04 / 18.04
Kira KoskiniemiHelsingin Kisa-Veikot16.30 / 16.30
Selma LupalaIF Raseborg9.03 / -
Alisa RauhamaaKärkölän Kisa-Veikot16.15 / 16.15
Sanni-Veera ViertolaRiihimäen Kisko20.73 / 20.73
 
T11 keihäs (12)
Sara AhlforsNurmijärven Yleisurheilu20.20 / 20.20
Helmi CardonaKeski-Uudenmaan Yleisurheilu17.87 / 17.87
Peppi EhrnstenLänsi-Uudenmaan Urheilijat11.21 / -
Maya-Maria HautalaTurun Urheiluliitto30.92 / 30.92
Karoliina HirveläJämsänkosken Ilves21.42 / 21.42
Kira KoskiniemiHelsingin Kisa-Veikot11.72 / 11.72
Lumia LaaksoKeski-Uudenmaan Yleisurheilu24.62 / 24.62
Sanni LehtonenNurmijärven Yleisurheilu19.19 / 19.19
Ella RåstedtEsbo IF25.42 / 25.42
Alisa RauhamaaKärkölän Kisa-Veikot20.13 / 20.13
Elviira TarvainenMaskun Kataja26.10 / 26.10
Heidi VakkilainenVantaan Salamat15.92 / 15.92
 
P10 60m (7)
Edvin HolmbergIF Raseborg 9.13 / 9.13
Eelis KauppilaEsbo IF 9.93 / 9.98
Jesse KettunenLänsi-Uudenmaan Urheilijat 9.06 / 9.06
Arne KönönenLiljendal IK10.11 / 10.11
Asla PiriHyvinkään seudun Urheilijat 9.67 / 9.67
Eeli RovasaloHyvinkään seudun Urheilijat 9.26 / 9.26
Aaron RuotsalaLänsi-Uudenmaan Urheilijat - / -
 
P10 150m (7)
Edvin HolmbergIF Raseborg22.93 / 22.93
Felix KallioHelsingin Kisa-Veikot - / -
Eemeli KarjalainenEspoon Tapiot - / -
Eelis KauppilaEsbo IF - / -
Jesse KettunenLänsi-Uudenmaan Urheilijat23.15 / 23.15
Eeli RovasaloHyvinkään seudun Urheilijat22.63 / 22.63
Aaron RuotsalaLänsi-Uudenmaan Urheilijat - / -
 
P10 1000m (5)
Eemeli KarjalainenEspoon Tapiot - / -
Eelis KauppilaEsbo IF3:50.62 / 3:50.62
Arne KönönenLiljendal IK3:44.52 / 3:44.52
Jonne MourujärviNurmijärven Yleisurheilu3:45.70 / 3:45.70
Aaron RuotsalaLänsi-Uudenmaan Urheilijat3:54.84 / 3:54.84
 
P10 60m aj (6)
Edvin HolmbergIF Raseborg11.63 / 11.63
Felix KallioHelsingin Kisa-Veikot11.62 / 11.62
Eelis KauppilaEsbo IF13.84 / -
Jesse KettunenLänsi-Uudenmaan Urheilijat10.53 / 10.53
Eeli RovasaloHyvinkään seudun Urheilijat10.75 / 10.75
Aaron RuotsalaLänsi-Uudenmaan Urheilijat - / -
 
P10 korkeus (4)
Edvin HolmbergIF Raseborg1.26 / 1.26
Jesse KettunenLänsi-Uudenmaan Urheilijat1.10 / 1.10
Aaron RuotsalaLänsi-Uudenmaan Urheilijat1.09 / -
Aleksi SalminenRiihimäen Kisko1.18 / 1.18
 
P10 pituus (7)
Edvin HolmbergIF Raseborg3.89 / 3.89
Felix KallioHelsingin Kisa-Veikot4.13 / 4.13
Jesse KettunenLänsi-Uudenmaan Urheilijat4.00 / 4.00
Reko LaineVirkby Start3.25 / 3.25
Asla PiriHyvinkään seudun Urheilijat3.46 / 3.46
Eeli RovasaloHyvinkään seudun Urheilijat4.22 / 4.22
Aaron RuotsalaLänsi-Uudenmaan Urheilijat3.45 / -
 
P10 kuula (5)
Jesse KettunenLänsi-Uudenmaan Urheilijat6.43 / 6.43
Reko LaineVirkby Start - / -
Eeli RovasaloHyvinkään seudun Urheilijat6.46 / 6.46
Aaron RuotsalaLänsi-Uudenmaan Urheilijat - / -
Aleksi SalminenRiihimäen Kisko5.89 / 5.89
 
P10 kiekko (4)
Edvin HolmbergIF Raseborg18.80 / 18.80
Jesse KettunenLänsi-Uudenmaan Urheilijat21.58 / 21.58
Reko LaineVirkby Start15.77 / 15.77
Aaron RuotsalaLänsi-Uudenmaan Urheilijat - / -
 
P10 keihäs (7)
Edvin HolmbergIF Raseborg19.55 / 19.55
Jesse KettunenLänsi-Uudenmaan Urheilijat9.90 / -
Reko LaineVirkby Start - / -
Asla PiriHyvinkään seudun Urheilijat17.84 / -
Aaron RuotsalaLänsi-Uudenmaan Urheilijat21.10 / -
Aleksi SalminenRiihimäen Kisko12.19 / -
Casimir WallsIF Raseborg9.53 / -
 
T10 60m (22)
Mia FlinkEspoon Tapiot 9.73 / 9.73
Milja HenrikssonVantaan Salamat10.46 / 10.46
Verna HuppunenMaarian Mahti10.42 / 10.42
Jonna JäkköLänsi-Uudenmaan Urheilijat10.00 / 10.00
Adriana KalymialarisHelsingfors IFK 8.97 / 8.97
Lotta KantonenNaantalin Löyly 9.39 / 9.39
Sora KenttäIF Raseborg - / -
Alva KollinEsbo IF10.08 / 10.08
Karoliina KrookLänsi-Uudenmaan Urheilijat10.21 / 10.21
Meri KuivalainenNummen Kipinä - / -
Viiu LiskiNummen Kipinä10.38 / 10.38
Venla NoronenEspoon Tapiot 9.99 / 9.99
Elli PaananenLänsi-Uudenmaan Urheilijat10.38 / 10.38
Emmi PiispanenNastolan Naseva 9.46 / 9.46
Nea PyykköNurmijärven Yleisurheilu10.06 / 10.06
Heta RantanenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu 9.84 / 9.84
Lisete ReilsonLänsi-Uudenmaan Urheilijat11.99 / -
Natalie SaarinenEspoon Tapiot 9.74 / 9.80
Helmi SäiläLänsi-Uudenmaan Urheilijat10.49 / 10.49
Fanny-Amanda SeppäläKeski-Uudenmaan Yleisurheilu10.25 / 10.25
Taimi VallinojaHelsingin Kisa-Veikot 9.55 / 9.70
Anni VeijalainenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu10.45 / 10.45
 
T10 150m (12)
Mia FlinkEspoon Tapiot24.34 / 24.34
Sara HeininenVeikkolan Veikot - / -
Adriana KalymialarisHelsingfors IFK22.07 / 22.07
Sora KenttäIF Raseborg30.28 / -
Alva KollinEsbo IF - / -
Noelle KollinEsbo IF - / -
Karoliina KrookLänsi-Uudenmaan Urheilijat - / -
Venla NoronenEspoon Tapiot - / -
Elli PaananenLänsi-Uudenmaan Urheilijat - / -
Emmi PiispanenNastolan Naseva22.89 / 22.89
Heta RantanenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu24.79 / 24.79
Fanny-Amanda SeppäläKeski-Uudenmaan Yleisurheilu25.26 / 25.26
 
T10 1000m (8)
Nea HyvärinenRiihimäen Kisko3:51.71 / 3:51.71
Pihla Jaakola-SiimesNurmijärven Yleisurheilu4:04.96 / 4:04.96
Jonna JäkköLänsi-Uudenmaan Urheilijat3:32.93 / 3:32.93
Karoliina KrookLänsi-Uudenmaan Urheilijat - / -
Meri KuivalainenNummen Kipinä - / -
Petra PennanenHelsingin Kisa-Veikot4:07.20 / 4:07.20
Emmi PiispanenNastolan Naseva3:40.87 / 3:40.87
Taimi VallinojaHelsingin Kisa-Veikot3:39.56 / 3:39.56
 
T10 60m aj (12)
Mia FlinkEspoon Tapiot11.52 / 11.52
Sara HeininenVeikkolan Veikot14.32 / 14.32
Adriana KalymialarisHelsingfors IFK11.01 / 11.01
Laura KarusalmiVihdin Viesti - / -
Sora KenttäIF Raseborg - / -
Sonja KoskelaRiihimäen Kisko11.92 / 11.92
Karoliina KrookLänsi-Uudenmaan Urheilijat - / -
Viiu LiskiNummen Kipinä - / -
Elli PaananenLänsi-Uudenmaan Urheilijat - / -
Heta RantanenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu13.81 / -
Neelia SiikalaEspoon Tapiot - / -
Karoliina VanneHausjärven Urheilijat - / -
 
T10 korkeus (9)
Adriana KalymialarisHelsingfors IFK1.32 / 1.32
Laura KarusalmiVihdin Viesti0.90 / -
Sonja KoskelaRiihimäen Kisko1.12 / 1.12
Karoliina KrookLänsi-Uudenmaan Urheilijat0.95 / -
Meri KuivalainenNummen Kipinä - / -
Elli PaananenLänsi-Uudenmaan Urheilijat - / -
Heta RantanenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu1.21 / 1.21
Natalie SaarinenEspoon Tapiot1.10 / 1.10
Karoliina VanneHausjärven Urheilijat - / -
 
T10 pituus (21)
Mia FlinkEspoon Tapiot3.90 / 3.90
Milja HenrikssonVantaan Salamat3.32 / 3.32
Verna HuppunenMaarian Mahti3.78 / 3.78
Nea HyvärinenRiihimäen Kisko3.55 / 3.55
Jonna JäkköLänsi-Uudenmaan Urheilijat3.71 / 3.53
Adriana KalymialarisHelsingfors IFK4.24 / 4.24
Lotta KantonenNaantalin Löyly3.85 / 3.85
Alva KollinEsbo IF3.26 / 3.26
Noelle KollinEsbo IF2.83 / 2.83
Karoliina KrookLänsi-Uudenmaan Urheilijat2.97 / 2.81
Meri KuivalainenNummen Kipinä - / -
Viiu LiskiNummen Kipinä3.15 / 3.15
Judith MirandaTurun Urheiluliitto3.78 / 3.78
Venla NoronenEspoon Tapiot3.62 / 3.62
Elli PaananenLänsi-Uudenmaan Urheilijat3.19 / 3.19
Emmi PiispanenNastolan Naseva3.86 / 3.86
Nea PyykköNurmijärven Yleisurheilu3.44 / 3.44
Heta RantanenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu3.60 / 3.60
Helmi SäiläLänsi-Uudenmaan Urheilijat3.07 / 3.07
Fanny-Amanda SeppäläKeski-Uudenmaan Yleisurheilu3.69 / 3.69
Anni VeijalainenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu3.31 / 3.31
 
T10 kuula (7)
Pinja KärhäLoimaan Jankko10.90 / 10.90
Venla KärhäLoimaan Jankko9.75 / 9.75
Laura KarusalmiVihdin Viesti4.97 / 4.97
Alva KollinEsbo IF4.64 / 4.64
Elli PaananenLänsi-Uudenmaan Urheilijat5.78 / 5.78
Natalie SaarinenEspoon Tapiot8.27 / 8.27
Anni VeijalainenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu4.80 / 4.80
 
T10 kiekko (10)
Nea HyvärinenRiihimäen Kisko12.74 / 12.74
Pinja KärhäLoimaan Jankko31.10 / 31.10
Senja KärhäLoimaan Jankko10.63 / 10.63
Venla KärhäLoimaan Jankko21.92 / 21.92
Laura KarusalmiVihdin Viesti11.06 / 11.06
Sora KenttäIF Raseborg9.15 / 9.15
Emilia LiljendalBorgå Akilles13.45 / 13.45
Judith MirandaTurun Urheiluliitto15.60 / 15.60
Natalie SaarinenEspoon Tapiot22.61 / 22.61
Linnea SariolaSomeron Esa8.25 / -
 
T10 keihäs (11)
Mia FlinkEspoon Tapiot14.53 / 14.53
Pinja KärhäLoimaan Jankko26.20 / 26.20
Venla KärhäLoimaan Jankko20.74 / 19.21
Laura KarusalmiVihdin Viesti13.58 / 13.58
Sora KenttäIF Raseborg9.26 / -
Alva KollinEsbo IF10.03 / 8.91
Noelle KollinEsbo IF4.22 / -
Meri KuivalainenNummen Kipinä - / -
Venla NoronenEspoon Tapiot10.12 / 10.12
Nea PyykköNurmijärven Yleisurheilu10.40 / 10.40
Natalie SaarinenEspoon Tapiot20.83 / 20.83
 
P9 40m (26)
Roni ÅvallLänsi-Uudenmaan Urheilijat - / -
Daniel EhrnstenLänsi-Uudenmaan Urheilijat 7.11 / 7.11
Timi EnströmKarkkilan Pojat 8.07 / 8.07
Oliver FinnemanVirkby Start - / -
Lukas ForsmanIF Raseborg 7.74 / -
Eerik HäkliRaision Kuula 7.30 / 7.30
Erkka-Voitto HeinonenJyväskylän Kenttäurheilijat 7.09 / 7.09
Onni HirsivaaraVeitsiluodon Kisaveikot 6.6h / 6.6h
Jakob HolmbergIF Raseborg 7.41 / 7.41
Paavo LaasanenSiilinjärven Ponnistus 6.93 / 6.93
Eelis LehtorantaHelsingin Kisa-Veikot 6.86 / 6.86
Kalle LehtorantaHelsingin Kisa-Veikot 6.84 / 6.84
Oliver LiljendalBorgå Akilles 8.10 / 8.10
Richard LindqvistTurun Urheiluliitto 6.94 / 6.94
Valtteri NoronenEspoon Tapiot - / -
Daniel NylundLänsi-Uudenmaan Urheilijat 7.30 / 7.30
Niklas OjanenTurun Urheiluliitto 7.17 / 7.17
Jere PaananenNurmijärven Yleisurheilu 7.55 / 7.55
Joona PaananenNurmijärven Yleisurheilu 6.94 / 6.94
Jimi PirttimäkiLahden Ahkera 6.80 / 6.80
Niklas PitkänenJanakkalan Jana 8.31 / 8.31
Janne RäisänenLänsi-Uudenmaan Urheilijat 7.29 / 7.29
Vili RasehornRiihimäen Kisko 6.86 / 6.86
Otto RauhamaaKärkölän Kisa-Veikot 8.40 / 8.40
Voitto SäiläLänsi-Uudenmaan Urheilijat 7.26 / 7.26
Vihtori SaukkolaNummen Kipinä 7.04 / 7.04
 
P9 400m (19)
Tommy CarlssonEsbo IF - / -
Daniel EhrnstenLänsi-Uudenmaan Urheilijat 87.13 / -
Oliver FinnemanVirkby Start - / -
Lukas ForsmanIF Raseborg 85.12 / -
Aarne HannikainenViipurin Urheilijat 84.76 / 84.76
Erkka-Voitto HeinonenJyväskylän Kenttäurheilijat 84.90 / 84.90
Eelis LehtorantaHelsingin Kisa-Veikot - / -
Kalle LehtorantaHelsingin Kisa-Veikot - / -
Richard LindqvistTurun Urheiluliitto 86.98 / -
Valtteri NoronenEspoon Tapiot 92.3h / -
Daniel NylundLänsi-Uudenmaan Urheilijat - / -
Niklas OjanenTurun Urheiluliitto - / -
Jere PaananenNurmijärven Yleisurheilu - / -
Joona PaananenNurmijärven Yleisurheilu - / -
Jimi PirttimäkiLahden Ahkera 80.92 / -
Janne RäisänenLänsi-Uudenmaan Urheilijat 88.37 / -
Otto RauhamaaKärkölän Kisa-Veikot - / -
Vihtori SaukkolaNummen Kipinä - / -
Elias UittamoHelsingin Kisa-Veikot 86.68 / 86.68
 
P9 40m aj (16)
Daniel EhrnstenLänsi-Uudenmaan Urheilijat - / -
Eerik HäkliRaision Kuula - / -
Onni HirsivaaraVeitsiluodon Kisaveikot - / -
Voima KenttäIF Raseborg - / -
Eelis LehtorantaHelsingin Kisa-Veikot - / -
Richard LindqvistTurun Urheiluliitto - / -
Daniel NylundLänsi-Uudenmaan Urheilijat - / -
Niklas OjanenTurun Urheiluliitto - / -
Elias OksanenHyvinkään seudun Urheilijat - / -
Jere PaananenNurmijärven Yleisurheilu - / -
Joona PaananenNurmijärven Yleisurheilu - / -
Jimi PirttimäkiLahden Ahkera - / -
Janne RäisänenLänsi-Uudenmaan Urheilijat - / -
Otto RauhamaaKärkölän Kisa-Veikot - / -
Vihtori SaukkolaNummen Kipinä - / -
Elias UittamoHelsingin Kisa-Veikot - / -
 
P9 korkeus (12)
Daniel EhrnstenLänsi-Uudenmaan Urheilijat0.95 / 0.95
Onni HirsivaaraVeitsiluodon Kisaveikot1.15 / 1.15
Jakob HolmbergIF Raseborg1.00 / 1.00
Voima KenttäIF Raseborg - / -
Viljami LaunonenNaantalin Löyly1.23 / 1.23
Richard LindqvistTurun Urheiluliitto1.05 / 1.05
Daniel NylundLänsi-Uudenmaan Urheilijat - / -
Niklas OjanenTurun Urheiluliitto0.86 / 0.86
Joona PaananenNurmijärven Yleisurheilu1.24 / 1.24
Jimi PirttimäkiLahden Ahkera1.09 / 1.09
Vili RasehornRiihimäen Kisko1.06 / 1.06
Vihtori SaukkolaNummen Kipinä - / -
 
P9 pituus (26)
Roni ÅvallLänsi-Uudenmaan Urheilijat - / -
Daniel EhrnstenLänsi-Uudenmaan Urheilijat3.29 / 3.29
Oliver FinnemanVirkby Start2.61 / 2.61
Lukas ForsmanIF Raseborg3.13 / 3.13
Eerik HäkliRaision Kuula3.10 / 3.10
Aarne HannikainenViipurin Urheilijat3.49 / 3.49
Erkka-Voitto HeinonenJyväskylän Kenttäurheilijat3.46 / 3.46
Onni HirsivaaraVeitsiluodon Kisaveikot3.68 / 3.68
Jyvä-Kasperi KoskelaRiihimäen Kisko2.39 / 2.39
Paavo LaasanenSiilinjärven Ponnistus3.47 / 3.47
Kalle LehtorantaHelsingin Kisa-Veikot3.39 / 3.39
Richard LindqvistTurun Urheiluliitto3.52 / 3.52
Eelis MalmströmVeikkolan Veikot2.95 / 2.80
Valtteri NoronenEspoon Tapiot2.92 / 2.92
Daniel NylundLänsi-Uudenmaan Urheilijat3.03 / 3.03
Niklas OjanenTurun Urheiluliitto3.13 / 3.13
Elias OksanenHyvinkään seudun Urheilijat3.52 / 3.52
Jere PaananenNurmijärven Yleisurheilu3.15 / 3.15
Joona PaananenNurmijärven Yleisurheilu3.49 / 3.49
Jimi PirttimäkiLahden Ahkera3.82 / 3.82
Janne RäisänenLänsi-Uudenmaan Urheilijat3.18 / 3.18
Vili RasehornRiihimäen Kisko3.75 / 3.75
Otto RauhamaaKärkölän Kisa-Veikot2.52 / 2.43
Voitto SäiläLänsi-Uudenmaan Urheilijat2.72 / 2.72
Vihtori SaukkolaNummen Kipinä3.54 / 3.54
Elias UittamoHelsingin Kisa-Veikot3.35 / 3.35
 
P9 kuula (22)
Roni ÅvallLänsi-Uudenmaan Urheilijat - / -
Daniel EhrnstenLänsi-Uudenmaan Urheilijat4.21 / 4.21
Timi EnströmKarkkilan Pojat - / -
Erkka-Voitto HeinonenJyväskylän Kenttäurheilijat7.16 / 7.16
Jesse HiltunenVirkby Start - / -
Onni HirsivaaraVeitsiluodon Kisaveikot7.00 / 7.00
Jyvä-Kasperi KoskelaRiihimäen Kisko2.74 / 2.74
Paavo LaasanenSiilinjärven Ponnistus5.83 / 5.83
Richard LindqvistTurun Urheiluliitto4.51 / 4.51
Eelis MalmströmVeikkolan Veikot5.19 / 5.19
Paavo MalmströmVeikkolan Veikot6.71 / 6.71
Max NybergIF Raseborg5.67 / 5.67
Johan NyholmVeikkolan Veikot5.57 / 5.57
Daniel NylundLänsi-Uudenmaan Urheilijat5.10 / 5.10
Niklas OjanenTurun Urheiluliitto4.99 / 4.99
Jere PaananenNurmijärven Yleisurheilu5.14 / 5.14
Joona PaananenNurmijärven Yleisurheilu5.40 / 5.40
Jimi PirttimäkiLahden Ahkera7.29 / 7.29
Niklas PitkänenJanakkalan Jana4.59 / 4.59
Otto RauhamaaKärkölän Kisa-Veikot4.05 / 4.05
Vertti SalminenRiihimäen Kisko5.13 / 5.13
Vihtori SaukkolaNummen Kipinä - / -
 
P9 keihäs (14)
Daniel EhrnstenLänsi-Uudenmaan Urheilijat - / -
Oliver FinnemanVirkby Start - / -
Erkka-Voitto HeinonenJyväskylän Kenttäurheilijat - / -
Onni HirsivaaraVeitsiluodon Kisaveikot - / -
Voima KenttäIF Raseborg - / -
Aaron KeränenKarkkilan Pojat - / -
Richard LindqvistTurun Urheiluliitto - / -
Paavo MalmströmVeikkolan Veikot - / -
Max NybergIF Raseborg - / -
Daniel NylundLänsi-Uudenmaan Urheilijat - / -
Niklas OjanenTurun Urheiluliitto - / -
Jere PaananenNurmijärven Yleisurheilu - / -
Jimi PirttimäkiLahden Ahkera - / -
Vihtori SaukkolaNummen Kipinä - / -
 
T9 40m (27)
Emma BarlowVeikkolan Veikot 8.53 / 8.53
Mea BarlowVeikkolan Veikot 7.38 / 7.38
Tiia EnströmKarkkilan Pojat 7.37 / 7.37
Meri HenttonenHelsingin Kisa-Veikot 7.30 / 7.30
Taika HenttonenHelsingin Kisa-Veikot 7.24 / 7.24
Sienna HundeshagenÅIFK Friidrott 7.03 / 7.03
Kiia HyrsyläVihdin Viesti 7.29 / 7.29
Nea HyrsyläVihdin Viesti 6.86 / 6.86
Veera JoutlahtiLänsi-Uudenmaan Urheilijat 7.96 / 7.96
Meea KettunenLänsi-Uudenmaan Urheilijat 7.10 / 7.10
Hanna KotakallioKirkkonummen Urheilijat 7.18 / 7.18
Lotta LarjavaKirkkonummen Urheilijat - / -
Alisa LaunonenNaantalin Löyly 6.78 / 6.78
Venla LiljegrenHausjärven Urheilijat 8.09 / 8.09
Liia LiskiNummen Kipinä 7.26 / 7.26
Esme LopperiMäntsälän Urheilijat 8.02 / 8.02
Essi LopperiMäntsälän Urheilijat 9.40 / 9.40
Viiviliina NurminenNurmijärven Yleisurheilu 7.13 / 7.13
Helmi PaananenLänsi-Uudenmaan Urheilijat 7.86 / 7.86
Helmi-Sofia PalmuHausjärven Urheilijat 8.18 / 8.18
Anna PeltolaHelsingin Kisa-Veikot 7.25 / 7.25
Petra PennanenHelsingin Kisa-Veikot 7.16 / 7.16
Jenna PyykköNurmijärven Yleisurheilu 7.55 / 7.55
Kerttu RantanenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu 7.68 / 7.68
Naima SainioHelsingin Kisa-Veikot 6.84 / 6.84
Erika TallqvistBorgå Akilles 7.01 / 7.14
Piitu TourunenKärkölän Kisa-Veikot 6.96 / 6.96
 
T9 400m (18)
Vera AhlforsNurmijärven Yleisurheilu - / -
Mea BarlowVeikkolan Veikot - / -
Frida BlomfeltEsbo IF 96.32 / -
Meri HenttonenHelsingin Kisa-Veikot - / -
Taika HenttonenHelsingin Kisa-Veikot 95.80 / -
Meea KettunenLänsi-Uudenmaan Urheilijat - / -
Hanna KotakallioKirkkonummen Urheilijat - / -
Lotta LarjavaKirkkonummen Urheilijat - / -
Liia LiskiNummen Kipinä - / -
Alina NyholmBorgå Akilles - / -
Helmi-Sofia PalmuHausjärven Urheilijat - / -
Petra PennanenHelsingin Kisa-Veikot 87.09 / 87.09
Ida PiispanenNastolan Naseva - / -
Sofia PirttimäkiLahden Ahkera - / -
Ella RäisänenEspoon Tapiot 90.53 / -
Naima SainioHelsingin Kisa-Veikot - / -
Piitu TourunenKärkölän Kisa-Veikot - / -
Elina VakkilainenVantaan Salamat 94.71 / -
 
T9 40m aj (19)
Vera AhlforsNurmijärven Yleisurheilu - / -
Frida BlomfeltEsbo IF - / -
Amanda HenttinenKokemäen Kova-Väki Yleisurheilu - / -
Taika HenttonenHelsingin Kisa-Veikot - / -
Veera JoutlahtiLänsi-Uudenmaan Urheilijat - / -
Meea KettunenLänsi-Uudenmaan Urheilijat - / -
Hanna KotakallioKirkkonummen Urheilijat - / -
Lotta LarjavaKirkkonummen Urheilijat - / -
Liia LiskiNummen Kipinä - / -
Alina NyholmBorgå Akilles - / -
Helmi-Sofia PalmuHausjärven Urheilijat - / -
Petra PennanenHelsingin Kisa-Veikot - / -
Ida PiispanenNastolan Naseva - / -
Jenna PyykköNurmijärven Yleisurheilu - / -
Ella RäisänenEspoon Tapiot - / -
Naima SainioHelsingin Kisa-Veikot - / -
Ruth ToivolaHyvinkään seudun Urheilijat - / -
Piitu TourunenKärkölän Kisa-Veikot - / -
Peppiina VanneHausjärven Urheilijat - / -
 
T9 korkeus (13)
Vera AhlforsNurmijärven Yleisurheilu - / -
Mea BarlowVeikkolan Veikot1.00 / 1.00
Frida BlomfeltEsbo IF0.95 / 0.95
Amanda HenttinenKokemäen Kova-Väki Yleisurheilu0.90 / -
Meea KettunenLänsi-Uudenmaan Urheilijat - / -
Lotta LarjavaKirkkonummen Urheilijat - / -
Liia LiskiNummen Kipinä - / -
Alina NyholmBorgå Akilles1.03 / 1.03
Anna PeltolaHelsingin Kisa-Veikot1.03 / -
Ella RäisänenEspoon Tapiot0.94 / -
Ruth ToivolaHyvinkään seudun Urheilijat1.29 / 1.29
Piitu TourunenKärkölän Kisa-Veikot1.00 / 1.00
Elina VakkilainenVantaan Salamat0.85 / -
 
T9 pituus (28)
Mea BarlowVeikkolan Veikot3.29 / 3.29
Tiia EnströmKarkkilan Pojat3.15 / 3.15
Taika HenttonenHelsingin Kisa-Veikot3.16 / 3.16
Sienna HundeshagenÅIFK Friidrott3.42 / 3.42
Kiia HyrsyläVihdin Viesti3.25 / 3.25
Nea HyrsyläVihdin Viesti3.34 / 3.34
Veera JoutlahtiLänsi-Uudenmaan Urheilijat3.14 / 3.14
Meea KettunenLänsi-Uudenmaan Urheilijat3.21 / 3.21
Hanna KotakallioKirkkonummen Urheilijat3.35 / 3.35
Lotta LarjavaKirkkonummen Urheilijat3.22 / 3.22
Alisa LaunonenNaantalin Löyly3.63 / 3.63
Venla LiljegrenHausjärven Urheilijat - / -
Liia LiskiNummen Kipinä3.20 / 3.20
Esme LopperiMäntsälän Urheilijat2.82 / 2.82
Essi LopperiMäntsälän Urheilijat2.04 / 2.04
Viiviliina NurminenNurmijärven Yleisurheilu3.25 / 3.25
Alina NyholmBorgå Akilles2.98 / 2.98
Helmi PaananenLänsi-Uudenmaan Urheilijat2.61 / 2.50
Helmi-Sofia PalmuHausjärven Urheilijat2.84 / 2.84
Anna PeltolaHelsingin Kisa-Veikot3.23 / 3.23
Petra PennanenHelsingin Kisa-Veikot3.35 / 3.35
Sofia PirttimäkiLahden Ahkera2.30 / 2.30
Jenna PyykköNurmijärven Yleisurheilu2.97 / 2.97
Kerttu RantanenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu3.05 / 2.65
Naima SainioHelsingin Kisa-Veikot3.85 / 3.85
Erika TallqvistBorgå Akilles3.53 / 3.53
Piitu TourunenKärkölän Kisa-Veikot3.44 / 3.44
Lumina UschanowRaision Kuula3.09 / 3.09
 
T9 kuula (16)
Mea BarlowVeikkolan Veikot5.10 / 5.10
Nadja EkbergEsbo IF4.56 / 4.56
Amanda HenttinenKokemäen Kova-Väki Yleisurheilu5.19 / 5.19
Sienna HundeshagenÅIFK Friidrott4.56 / 4.56
Veera JoutlahtiLänsi-Uudenmaan Urheilijat5.37 / 5.37
Senja KärhäLoimaan Jankko5.51 / 5.51
Meea KettunenLänsi-Uudenmaan Urheilijat5.00 / 5.00
Hanna KotakallioKirkkonummen Urheilijat3.87 / 3.87
Esme LopperiMäntsälän Urheilijat3.64 / 3.64
Essi LopperiMäntsälän Urheilijat2.75 / 2.75
Viiviliina NurminenNurmijärven Yleisurheilu6.11 / 6.11
Helmi PaananenLänsi-Uudenmaan Urheilijat3.78 / 3.78
Anna PeltolaHelsingin Kisa-Veikot5.75 / 5.75
Erika TallqvistBorgå Akilles4.92 / 4.92
Piitu TourunenKärkölän Kisa-Veikot4.60 / 4.60
Lumina UschanowRaision Kuula5.06 / 5.06
 
T9 keihäs (13)
Frida BlomfeltEsbo IF - / -
Veera JoutlahtiLänsi-Uudenmaan Urheilijat - / -
Senja KärhäLoimaan Jankko - / -
Meea KettunenLänsi-Uudenmaan Urheilijat - / -
Hanna KotakallioKirkkonummen Urheilijat - / -
Alina NyholmBorgå Akilles - / -
Helmi PaananenLänsi-Uudenmaan Urheilijat - / -
Anna PeltolaHelsingin Kisa-Veikot - / -
Petra PennanenHelsingin Kisa-Veikot - / -
Sofia PirttimäkiLahden Ahkera - / -
Ruth ToivolaHyvinkään seudun Urheilijat - / -
Piitu TourunenKärkölän Kisa-Veikot - / -
Peppiina VanneHausjärven Urheilijat - / -