Kilpailukalenteri.fi
Etusivu
Selaus
Haku
Karttahaku


UKK / FAQ
Anna palautetta
Tietoa palvelusta

Tulospalveluohje

Piilota piirin myöntämät kilpailut

Näytä seurakilpailut
Paluu kilpailun tietoihin
pm-kilpailut
29.04. klo 13:00 Etelä-Karjalan pm-maastojuoksut Tulokset (päivitetty: 22:21 29.04.2018)
Etelä-Karjalan pm-maastojuoksut 29.4.2018				
Tulokset				
				
M: 4km				
				
1.	Heikkonen Samu	 34113002	Lappeenrannan Urheilu-Miehet	13:45
2.	Syren Mikko	 33806608	Lappeenrannan Urheilu-Miehet	14:35
3.	Kosonen Antti	 34495746	Taipalsaaren Veikot	        14:41
4.	Backman Kristia  33663456	Imatran Urheilijat	        15:49
				
N: 4km				
				
1.	Horttanainen Heidi	34495123	Imatran Urheilijat	17:42
2.	Putila Kirsi	        34467692	Imatran Urheilijat	19:29
3.	Keskisaari Anna	        34495701	Taipalsaaren Veikot	21:17
				
M19: 4km				
				
1.	Rovio Mikael	34408301	Imatran Urheilijat	17:21
				
M17: 4km				
				
1.	Putkinen Niko	34410976	Karhulan Katajaiset	14:09
2.	Lehtinen Jaakko	34361387	Karhulan Katajaiset	15:18
3.	Miettinen Saku	34491573	Joutsenon Kullervo	16:08
4.	Karkkonen Mika		        Imatran Urheilijat	19:22
				
N17: 4km				
				
1.	Hietaranta Emma	34369717	Lappeenrannan Urheilu-Miehet	16:47
2.	Jyrkinen Elena	34192544	Lappeenrannan Urheilu-Miehet	17:25
3.	Liikkanen Emma	34325602	Lappeenrannan Urheilu-Miehet	20:59
				
P15: 3000m				
				
1.	Räikkönen Rasmus	34495187	Imatran Urheilijat	12:16
2.	Vallin Joonatan	        34359081	Imatran Urheilijat	13:31
3.	Kosunen Viljami	        34467651	Imatran Urheilijat	13:39
				
T15: 3000m				
				
1.	Eineluoto Henna	34454457	Lappeenrannan Urheilu-Miehet	13:55
2.	Ahonen Salla	34489446	Imatran Urheilijat	        14:12
3.	Karttunen Kiia	34494699	Imatran Urheilijat	        14:54
4.	Urpalainen Essi	34488791	Imatran Urheilijat	        15:40
5.	Fedotova Daria		        Svetogorsk	                21:22
				
P13: 2000m				
				
1.	Venäläinen Joonatan  34493986	Imatran Urheilijat	        8:09
2.	Koukku Saku	     34319333	Lappeenrannan Urheilu-Miehet	8:21
3.	Kinnunen Valtteri    34491822	Ylämaan Pyrkijät	        8:49
4.	Hilska Aleksi	     34298817	Lappeenrannan Urheilu-Miehet	8:59
5.	Vehmaa Kasperi	     33331335	Lappeenrannan Urheilu-Miehet	9:05
6.	Nokkala Lauri	     34398299	Lappeenrannan Urheilu-Miehet	9:07
7.	Rinta-Jaskari Jami   34489844	Joutsenon Kullervo	        9:08
8.	Partanen Valtteri    34389974	Karhulan Katajaiset	        9:16
9.	Kotiranta Niilo	     34491831	Ylämaan Pyrkijät	        9:28
10.	Häkämies Ville	     34491825	Ylämaan Pyrkijät	        9:46
11.	Hytti Tuomas	     34491827	Ylämaan Pyrkijät	        9:47
12.	Fedotov Danila		        Svetogorsk	                9:54
13.	Räikkönen Atte	     34493501	Imatran Urheilijat	        9:56
	Kinnunen Akseli	     34491823	Ylämaan Pyrkijät	        Kesk.
				
T13: 2000m				
				
1.	Hjerppe Tiitu	     34492801	Savitaipaleen Urheilijat	9:29
2.	Vainikka Sara	     34484616	Lappeenrannan Urheilu-Miehet	9:29
3.	Yläharju Pinja	     34335729	Puumalan Viri	                9:32
4.	Tahvanainen Pinja    34164077	Lappeenrannan Urheilu-Miehet	9:43
5.	Kilkki Anne-Karin    33331319	Lappeenrannan Urheilu-Miehet	10:30
6.	Rautio Oona	     34436659	Joutsenon Kullervo	        10:31
7.	Häkämies Silja	     34491824	Ylämaan Pyrkijät	        10:39
8.	Korpela Anniina	     34491830	Ylämaan Pyrkijät	        10:43
9.	Laatikainen Eevi     34495053	Imatran Urheilijat	        10:52
10.	Peltonen Iines	     33340533	Lappeenrannan Urheilu-Miehet	11:09
11.	Vallin Veera	     34381583	Imatran Urheilijat	        11:23
				
P11: 2000m				
				
1.	Sikanen Eeli	     34494769	Lappeenrannan Urheilu-Miehet	9:40
				
T11: 2000m				
				
1.	Laverty Isabella	34405584	Imatran Urheilijat	9:39
2.	Räikkönen Venla	        34493502	Imatran Urheilijat	9:50
3.	Liukka Janessa	        34492733	Joutsenon Kullervo	11:14
				
P10: 1000m				
				
1.	Rinta-Jaskari Kasperi	34489846  Joutsenon Kullervo	        3:45
2.	Peltonen Joel	        34317954  Lappeenrannan Urheilu-Miehet	4:04
				
T10: 1000m				
				
1.	Karhunen Iida	        34473086  Lappeenrannan Urheilu-Miehet	3:27
2.	Kolari Jenna	        34473699  Valkealan Kajo	        3:40
3.	Karttunen Kiira	        34494700  Imatran Urheilijat	        3:45
4.	Burchina Elizaveta	34417913  Lappeenrannan Urheilu-Miehet	3:48
5.	Kalliomäki Helmi	34473669  Valkealan Kajo	        3:58
				
P9: 1000m				
				
1.	Kinnunen Elmeri	34491832	Ylämaan Pyrkijät	        3:29
2.	Jauho Eelis	34436658	Joutsenon Kullervo	        3:33
3.	Vallin Jesper	34445238	Imatran Urheilijat	        3:47
4.	Liukka Simi	34492734	Joutsenon Kullervo	        3:48
				
T9: 1000m				
				
1.	Hannula Sara	        34495480  Ylämaan Pyrkijät	        3:33
2.	Kolari Jonna	        34473750  Valkealan Kajo	        3:42
3.	Rinta-Jaskari Kristiina	34489845  Joutsenon Kullervo	        3:43
4.	Kalliomäki Hilla	34473674  Valkealan Kajo	        3:46
5.	Karhu Vilma	        34473688  Valkealan Kajo	        3:50