Kilpailukalenteri.fi
Etusivu
Selaus
Haku
Karttahaku


UKK / FAQ
Anna palautetta
Tietoa palvelusta

Tulospalveluohje

Piilota piirin myöntämät kilpailut

Näytä seurakilpailut
Paluu kilpailun tietoihin
Piirin myöntämä kilpailu
16.09. klo 12:00 Epun kie-kuu cup:n osakilpailu Tulokset (päivitetty: 17:31 16.09.2017)
Epun kie-kuu cup:n osakilpailu
Jalasjärvellä 16.9.2017

P9 Kuula
1. Aaro Viitala                  Jalasjärven Jalas                   5,36
2. Samu Laitala                  Jalasjärven Jalas                   4,21

P9 Kiekko
1. Aaro Viitala                  Jalasjärven Jalas                  12,53
2. Samu Laitala                  Jalasjärven Jalas                  11,12

P10 Kuula
1. Sisu Laitala                  Jalasjärven Jalas                   8,31
2. Martti Niemi                  Virtain Urheilijat                  7,74
3. Aapo Mäntylä                  Vähänkyrön Viesti                   7,58
4. Miiro Tähkänen                Merikarvian Into                    7,15

T10 Kuula
1. Sanni Jokela                  Alavuden Urheilijat                 8,41
2. Vilma Ylä-Jussila             Ähtärin Urheilijat                  5,31

P10 Kiekko
1. Martti Niemi                  Virtain Urheilijat                 25,34
2. Miiro Tähkänen                Merikarvian Into                   22,66
3. Sisu Laitala                  Jalasjärven Jalas                  20,55

T10 Kiekko
1. Sanni Jokela                  Alavuden Urheilijat                23,18
2. Vilma Ylä-Jussila             Ähtärin Urheilijat                 12,50

P11 Kuula
1. Joonas Kuusisto               Jalasjärven Jalas                   6,84

T11 Kuula
1. Fanny Taira                   Kurikan Ryhti                       7,29

P11 Kiekko
1. Joonas Kuusisto               Jalasjärven Jalas                  18,79

T11 Kiekko
1. Serafina Karjanlahti          Ilmajoen Kisailijat                23,77
2. Fanny Taira                   Kurikan Ryhti                      17,03

P12 Kuula
1. Lauri Niemi                   Virtain Urheilijat                  8,57

T12 Kuula
Kilpailun ulkopuolella
    Ella Mäntylä                 Vähänkyrön Viesti                  12,56

P12 Kiekko
1. Lauri Niemi                   Virtain Urheilijat                 26,66

P13 Kuula
1. Ruuben Eklund                 Töysän Veto                         9,69
2. Iisakki Kiviniemi             Jalasjärven Jalas                   8,52

T13 Kuula
1. Sofia Karjanlahti             Ilmajoen Kisailijat                10,02
2. Mimi Nybacka                  Vähänkyrön Viesti                   9,11
3. Henna Koivula                 Töysän Veto                         9,00
4. Tara Jytilä                   Ähtärin Urheilijat                  8,92
5. Emilia Kuusisto               Jalasjärven Jalas                   7,00

P13 Kiekko
1. Ruuben Eklund                 Töysän Veto                        31,00
2. Iisakki Kiviniemi             Jalasjärven Jalas                  23,72

T13 Kiekko
1. Mimi Nybacka                  Vähänkyrön Viesti                  32,43
2. Sofia Karjanlahti             Ilmajoen Kisailijat                30,96
3. Henna Koivula                 Töysän Veto                        25,92
4. Tara Jytilä                   Ähtärin Urheilijat                 21,70
5. Emilia Kuusisto               Jalasjärven Jalas                  16,18

T14 Kuula
1. Henna Muurimäki               Laihian Luja                       11,61
2. Jessika Mursula               Töysän Veto                         9,84
3. Johanna Tukeva                Jalasjärven Jalas                   6,79
4. Emma Elomaa                   Vaasan Vasama                       6,68

T14 Kiekko
1. Jessika Mursula               Töysän Veto                        26,27
2. Emma Elomaa                   Vaasan Vasama                      17,76
3. Johanna Tukeva                Jalasjärven Jalas                  14,44

M17 Kuula
1. Vesa Leveelahti               Virtain Urheilijat                 15,82
2. Teemu Hassinen                Seinäjoen Seudun Urheilijat        11,13
3. Simon Nurminen                Kristiinan Urheilijat              10,82
4. Teemu Kivelä                  Kauhavan Wisa                       9,98

N17 Kuula
Kilpailun ulkopuolella
   Ella Mäntylä                  Vähänkyrön Viesti                  11,62

M17 Kiekko
1. Teemu Kivelä                  Kauhavan Wisa                      35,24
2. Simon Nurminen                Kristiinan Urheilijat              32,39
3. Teemu Hassinen                Seinäjoen Seudun Urheilijat        27,35

N19 Kuula
   Helena Leveelahti             Virtain Urheilijat                    NM

M Kuula
1. Jussi Tukeva                  Jalasjärven Jalas                  15,56
   Timo Kööpikkä                 Laihian Luja                          NM

M Kiekko
1. Juuso Sillanpää               Jyväskylän Kenttäurheilijat        48,36

N Kiekko
1. Jaana Kivistö                 Teuvan Rivakka                     34,66