Kilpailukalenteri.fi
Etusivu
Selaus
Haku
Karttahaku


UKK / FAQ
Anna palautetta
Tietoa palvelusta

Tulospalveluohje

Piilota piirin myöntämät kilpailut

Näytä seurakilpailut
Kalenteri
<< Joulukuu 2018 >>
  Ma Ti Ke To Pe La Su
48           1 2
49 3 4 5 6 7 8 9
50 10 11 12 13 14 15 16
51 17 18 19 20 21 22 23
52 24 25 26 27 28 29 30
01 31            
  Tammikuu 2019  
  Ma Ti Ke To Pe La Su
01   1 2 3 4 5 6
02 7 8 9 10 11 12 13
03 14 15 16 17 18 19 20
04 21 22 23 24 25 26 27
05 28 29 30 31      
  Helmikuu 2019  
  Ma Ti Ke To Pe La Su
05         1 2 3
06 4 5 6 7 8 9 10
07 11 12 13 14 15 16 17
08 18 19 20 21 22 23 24
09 25 26 27 28      
Valitun ajanjakson kilpailut
Päivämäärä Luokittelu Kilpailu Sijainti Ilm. päättyy
ke 02.01.pkSeiväskoulun päätöskisaKuopio30.12.
ke 02.01.pkAikuisurheilijoiden vauhdittomat hypytHelsinki -
pe 04.01.pkPomppu-Ukkojen korkeusHelsinki -
pe 04.01.pkHimangan urheilijoiden seiväskilpailutHimanka02.01.
la 05.01.pkHimangan urheilijoiden hallikilpailutHimanka02.01.
la 05.01.halliTalvihallitHaaparanta01.01.
su 06.01.pkPersonal Best Pikajuoksucup 1/2Lahti02.01.
su 06.01.pkLoppiaiskisatTurku02.01.
su 06.01.halliPikajuoksucup 1/2Lahti02.01.
to 10.01.halliUrheiluoppilaitosten hallimestaruuskilpailutLahti03.01.
pe-su 11.-13.01.halliSeiväshypyn talvikarnevaalitLahti, Nastola06.01.
pe 11.01.pkTammipomputKuopio08.01.
pe 11.01.pkPomppu-Ukkojen korkeusHelsinki -
la 12.01.pkLohtajan HallikisatLohtaja09.01.
la 12.01.pkHippohallitTampere09.01.
la 12.01.pkRinkimaraton 2019Uusikaupunki09.01.
la 12.01.pkLohjan TalviJuoksuSarja 3/5Lohja12.01.
la 12.01.pkSeuraottelu EspTa-EsboIFEspoo10.01.
la 12.01.pkHallikilpailuKajaani10.01.
la 12.01.pkSeuraottelu VU-LUMHelsinki10.01.
la 12.01.pkImatran hallikisatImatra09.01.
su 13.01.pkPersonal Best Pikajuoksucup 2/2Lahti09.01.
su 13.01.halliTunturihallitRovaniemi08.01.
su 13.01.pmAvoimet Uudyn pm vauhdittomat sisähyppykilpailutHyvinkää10.01.
su 13.01.halliPikajuoksucup 2/2Lahti09.01.
ke 16.01.halliKansallisetTampere14.01.
to 17.01.pkHallitonnit, korkeusKuopio14.01.
pe 18.01.pkSeuraottelu TP-HKV-TuUl-LATampere16.01.
pe 18.01.pkPomppu-Ukkojen korkeusHelsinki -
la 19.01.halli200 metrin halliksatHelsinki17.01.
la 19.01.halliVARSY:n kansalliset ja Flying Finns kotiratahallitonnitTurku16.01.
la 19.01.pkAvoimet Satakunnan piirihallitPori16.01.
la-su 19.-20.01.halliPm-hallitJoensuu14.01.
la 19.01.halliVARSY:n pm-hallimoniottelutTurku14.01.
la 19.01.seuraSeurakisatHyvinkää18.01.
la 19.01.seuraSeurakisatJanakkala -
la 19.01.maantieAktia-maantiejuoksucupVantaa -
la 19.01.pkHSUn hallihypytHyvinkää16.01.
la 19.01.pkNÅID öppna Hall P/F 9-15 årHelsingfors15.01.
su 20.01.SMVammaisyleisurheilun avoimet SM-hallikilpailut liikunta-, näkö-, ja kehitysvammaisille sekä elinsiirron saaneilleLahti, Nastola09.01.
su 20.01.pkNÅID öppna Hall H/D, H/D19,17 årHelsingfors15.01.
ti 22.01.pkSeurakisa KarhU-KarhKaKotka18.01.
pe-la 25.-26.01.halliPohjois-Savon avoimet hallitKuopio21.01.
pe 25.01.pkPomppu-Ukkojen korkeusHelsinki -
pe 25.01.pkOP-viestikarnevaalitTurku21.01.
la 26.01.halliBotniaJunior GamesVaasa24.01.
la 26.01.halliKajastuksen kansallisetPori24.01.
la 26.01.halliAvoimet pm-hallit yleinen ja M/N 17Oulu22.01.
la 26.01.pkÖppna Hall stafetter Avoimet halliviestitEsbo24.01.
su 27.01.pkVARSY:n nuorten pm-hallit 1. osa ja pm-hallikävelytTurku22.01.
su 27.01.halliAvoimet Helsy-hallit 1Helsinki23.01.
ke 30.01.pkHallitonnitKuortane28.01.