Kilpailukalenteri.fi
Etusivu
Selaus
Haku
Karttahaku


UKK / FAQ
Anna palautetta
Tietoa palvelusta

Tulospalveluohje

Piilota piirin myöntämät kilpailut

Näytä seurakilpailut
Kalenteri
<< Kesäkuu 2018 >>
  Ma Ti Ke To Pe La Su
22         1 2 3
23 4 5 6 7 8 9 10
24 11 12 13 14 15 16 17
25 18 19 20 21 22 23 24
26 25 26 27 28 29 30  
  Heinäkuu 2018  
  Ma Ti Ke To Pe La Su
26             1
27 2 3 4 5 6 7 8
28 9 10 11 12 13 14 15
29 16 17 18 19 20 21 22
30 23 24 25 26 27 28 29
31 30 31          
  Elokuu 2018  
  Ma Ti Ke To Pe La Su
31     1 2 3 4 5
32 6 7 8 9 10 11 12
33 13 14 15 16 17 18 19
34 20 21 22 23 24 25 26
35 27 28 29 30 31    
Valitun ajanjakson kilpailut
Päivämäärä Luokittelu Kilpailu Sijainti Ilm. päättyy
ke 01.08.pkJunnut radalleTampere30.07.
ke 01.08.pkTarmon Viikkokisat/ Kesäliiga 6.Hämeenlinna29.07.
ke-to 01.-02.08.pmKe-To 1.-2.8. LasY:n pm-kilpailut 9-13 v. osa 2Lahti27.07.
ke 01.08.seuracupSeuracupin II-osaKankaanpää29.07.
ke 01.08.seuraSeurakisatLiminka30.07.
ke 01.08.pmM/N17, P/T15 pm-esteet (avoimet)Turku29.07.
ke 01.08.aa5. TilastopajacupTurku29.07.
ke 01.08.seuraSeurakisatKarkkila31.07.
ke 01.08.seuraSeurakisatKEMI31.07.
ke 01.08.seuracupSeuracup.2. osakilpailiSuomussalmi28.07.
ke 01.08.pkViiskunta-kisatSoini31.07.
ke 01.08.pkTarmon AluekilpailutVihti27.07.
ke 01.08.seuraSeurakisatYlämaa (Lappeenranta) -
ke 01.08.seuraSeurakisatHaapavesi -
ke 01.08.pkPk-kilpailuYlitornio -
ke 01.08.seuraSeurakisatYlitornio -
to 02.08.seuraSeurakisatHyvinkää31.07.
to 02.08.seuraSilja Line SeurakisatIlomantsi -
to 02.08.seuraSilja Line SeurakisatKiiminki02.08.
to 02.08.seuracupSeuracup Pohjois-Savon piirikisa osa 2Kuopio30.07.
to 02.08.pkSeuracupImatra27.07.
to 02.08.maantiej.Iitti-hölkkäIitti29.07.
to 02.08.seuraSeurakisatRaisio -
to 02.08.seuracupSeuracup piirikisa 2 (läntinen)Ilmajoki01.08.
to 02.08.pkMänttä-Vilppulan yu-mestaruuskilpailutMänttä-Vilppula31.07.
to 02.08.seuraSeurakisatHyrylä01.08.
to 02.08.seuraSeurakisatSäkylä -
to 02.08.seuraSilja Line SeurakisatRaahe -
to 02.08.pkKEV kisatkuusamo31.07.
to 02.08.pkHSU:n kuulakisaHyvinkää29.07.
to 02.08.seuracupSeuracup piirikisa 2 (itäinen)Kauhava01.08.
to 02.08.seuraSilja Line SeurakisatAsikkala31.07.
to 02.08.seuraSilja Line SeurakisatHarjavalta -
to 02.08.seuraSilja Line SeurakisatNIVALA -
pe-su 03.-05.08.SMSM-kilpailut M/N19-22Laitila26.07.
pe 03.08.pkSisulisätOrivesi01.08.
la 04.08.maantiej.PNM TrailNousiainen -
la 04.08.pkKempele Z-Maraton ja SAUL SM-MaratonKempele -
la 04.08.pkKaustisen Juhlaheitot IIIKaustinen01.08.
la-su 04.-05.08.pmPm-sisulisähuipentumaJämsä30.07.
la 04.08.maantiej.Karhu-HölkkäRanua03.08.
la 04.08.pkToijala Junior GamesAkaa02.08.
la 04.08.pkNuorten yleisurheilukilpailut Pyhtää30.07.
la 04.08.pkPohojalaasen Timanttiliigan osakilpailuKuortane01.08.
la 04.08.maratonHämeenlinnan Kaupunkimaraton ja Puolimaraton sekä maantie 10 kmHämeenlinna30.07.
la 04.08.pkHelsinki Twilight Run and WalkHelsinki04.08.
su 05.08.pkEläinpuistokisatÄhtäri03.08.
su 05.08.maantiej.HillamaastotRanua29.07.
su 05.08.pkSeuracup Hämsyn 1.divisioonan 2. osakisaNokia03.08.
su 05.08.pkAikuisurheilijoiden kuulan 10-ottelukisa 5.8.2018 klo 13.00 alkaenSulkava30.07.
su 05.08.seuracupSeuracup Hämsyn 2.divisioonan 2.osakilpailuYlöjärvi03.08.
su 05.08.seuracupSeuracupIitti03.08.
ma 06.08.pkMoukarin- ja painonheittokilpailutHelsinki -
ma 06.08.seuraSeurakisatPyhäjoki05.08.
ma 06.08.seuracupSeuracup II Turun lohkoPaimio04.08.
ma 06.08.seuracupPohjois-Karjalan Seuracup 2. osakilpailuJoensuu03.08.
ma 06.08.pkViikkokisatLappeenranta -
ma 06.08.seuraSeurakisatKärsämäki -
ma 06.08.pkOsuuspankin HIPPO-ViikkokisatTampere06.08.
ma 06.08.pkYlivieskan Kuulan aluekisatYlivieska04.08.
ma 06.08.seuraSeurakisatKuhmo06.08.
ma 06.08.seuraSilja Line SeurakisatSastamala -
ma 06.08.pkLärkkulla Games klubbmästerskapRaseborg/Ekenäs04.08.
ma 06.08.seuraSeurakisatPudasjärvi -
ma 06.08.seuraSeurakisatKouvola -
ma 06.08.pkViiskuntakisatVirrat03.08.
ma 06.08.pkLuokittelukilpailut / KeU Cup 4Savonlinna, Kerimäki -
ma 06.08.seuracupSeuracup II Salo-Loimaa lohkoSalo04.08.
ma 06.08.seuracupSeuracupin piirikisa 2Kirkkonummi02.08.
ma 06.08.seuraSeurakisatSastamala -
ma 06.08.seuraSeurakisatLappeenranta02.08.
ti 07.08.pkRiihiimäen Kiskon seiväskoulun päätöskisaRiihimäki05.08.
ti 07.08.seuracupSeuracup, 2. osakilpailuNurmijärvi02.08.
ti 07.08.pkKultajousi kuukausikisat 4/5Kuopio05.08.
ti 07.08.seuraSilja Line SeurakisatKuopio05.07.
ti 07.08.pkJärvituuliCup 6Keuruu05.08.
ti 07.08.seuraSilja Line SeurakisatPuolanka -
ti 07.08.pkKymenlaakson lajipäivä pikajuoksu ja viestitKouvola02.08.
ti 07.08.seuracupSeuracup 2.osakilpailuKempele03.08.
ti 07.08.seuracupSeuracup II Vakka-lohkoMynämäki03.08.
ti 07.08.pkTuloskisatJuankoski05.08.
ti 07.08.seuraSilja Line SeurakisatHirvensalmi -
ti 07.08.seuracupSeuracup II YkköslohkoTurku04.08.
ti 07.08.pkTeuvan Rivakan YU-Kilpailut / SuupohjacupTeuva06.08.
ti 07.08.seuraSilja Line SeurakisatÄhtäri06.08.
ti 07.08.seuraSilja Line SeurakisatSomero07.08.