Kilpailukalenteri.fi
Etusivu
Selaus
Haku
Karttahaku


UKK / FAQ
Anna palautetta
Tietoa palvelusta

Tulospalveluohje

Piilota piirin myöntämät kilpailut

Näytä seurakilpailut
Kalenteri
<< Kesäkuu 2018 >>
  Ma Ti Ke To Pe La Su
22         1 2 3
23 4 5 6 7 8 9 10
24 11 12 13 14 15 16 17
25 18 19 20 21 22 23 24
26 25 26 27 28 29 30  
  Heinäkuu 2018  
  Ma Ti Ke To Pe La Su
26             1
27 2 3 4 5 6 7 8
28 9 10 11 12 13 14 15
29 16 17 18 19 20 21 22
30 23 24 25 26 27 28 29
31 30 31          
  Elokuu 2018  
  Ma Ti Ke To Pe La Su
31     1 2 3 4 5
32 6 7 8 9 10 11 12
33 13 14 15 16 17 18 19
34 20 21 22 23 24 25 26
35 27 28 29 30 31    
Valitun ajanjakson kilpailut
Päivämäärä Luokittelu Kilpailu Sijainti Ilm. päättyy
ma 16.07.seuraSeurakisatPihtipudas -
ma 16.07.pkAvoimet pitäjänmestaruuskisatPosio12.07.
ma 16.07.seuraSeurakisatKempele15.07.
ma 16.07.pkRatakusiaisetLieto11.07.
ma 16.07.seuraSilja Line SeurakisatPosio16.07.
ma 16.07.seuraSeurakisatSOTKAMO -
ma 16.07.seuraSilja Line SeurakisatSastamala -
ma 16.07.seuraSilja Line SeurakisatHimanka -
ma 16.07.pkMIKV ABC seurakisat 3Mikkeli13.07.
ma 16.07.seuraSeurakisatPudasjärvi15.07.
ma 16.07.seuraSeurakisatKuhmo16.07.
ma 16.07.seuraSilja Line SeurakisatVaasa -
ma 16.07.seuraSeurakisatKarunki -
ma 16.07.seuraSeurakisatVarpaisjärvi -
ma 16.07.pkHeinäkuun nuorisokisatÄänekoski13.07.
ma 16.07.pkLuokittelukilpailut / KeU Cup 3Savonlinna, Kerimäki -
ti 17.07.pmPm-ottelut 9-13vParkano14.07.
ti 17.07.seuracupSeuracupKokkola13.07.
ti 17.07.pkTarmon ViikkokisatHämeenlinna15.07.
ti 17.07.aaVeikkolan Veikkojen NuorisokansallisetVeikkola15.07.
ti 17.07.seuraSilja Line SeurakisatLAPUA -
ti 17.07.seuraSilja Line SeurakisatPuolanka -
ti-ke 17.-18.07.pmPm-kilpailut 9-13-v. 1.osaIitti13.07.
ti 17.07.seuraSeurakisatJalasjärvi17.07.
ti 17.07.pkOK Maakunnan lasten kisailutKajaani15.07.
ti 17.07.seuraSilja Line SeurakisatTeuva -
ti 17.07.pkOp Oulu Tiistaikisa IIIOulu15.07.
ti 17.07.pkMoukarikisatNousiainen14.07.
ti-ke 17.-18.07.pkKymenlaakson pm-kilpailut T/P 9-13v, osa 1Kotka12.07.
ti 17.07.seuraSilja Line SeurakisatÄhtäri16.07.
ti 17.07.seuraSilja Line SeurakisatKajaani16.07.
ti 17.07.pkFyrrypinkaasutvähäkyrö, Vaasa15.07.
ti 17.07.seuraSilja Line SeurakisatSomero17.07.
ti 17.07.seuraSeurakisatVesanto -
ke 18.07.seuraSilja Line SeurakisatJuva -
ke 18.07.seuraSilja Line SeurakisatYlöjärvi -
ke 18.07.pkJunnut radalleTampere16.07.
ke 18.07.pkPaunucup IIIJämsä15.07.
ke 18.07.seuraSeurakisatLiminka17.08.
ke 18.07.pkNuorten Pohjois-Suomen mestaruuskilpailutKajaani12.07.
ke 18.07.seuraSeurakisatSiilinjärvi16.07.
ke 18.07.seuraSilja Line SeurakisatLappajärvi18.07.
ke 18.07.pkTöysän kansalliset KorppukisatTöysä / Alavus16.07.
ke 18.07.seuraSilja Line SeurakisatMäntyharju17.07.
ke 18.07.pkViikkokisatVirrat15.07.
ke 18.07.pkForssan Salaman JuniorikisatForssa16.07.
ke 18.07.pkNuorisopiirikunnallisetAlahärmä / Kauhava16.07.
ke 18.07.seuraSilja Line SeurakisatAlaveteli -
to-su 19.-22.07.SMKalevan kisatJyväskylä11.07.
to 19.07.pkPyhäjärvi GamesEura16.07.
to 19.07.pkSisulisätOrivesi17.07.
to 19.07.seuraSeurakisatRanua -
to 19.07.pkAluekilpailuSuomussalmi -
to 19.07.seuraSilja Line SeurakisatAsikkala17.07.
to 19.07.seuraSeurakisatJakobstad18.07.
to 19.07.seuraSeurakisatHartola -
to 19.07.pkRatakymppi Forssa17.07.
to 19.07.seuraSeurakisatRaahe -
to 19.07.pkAviisi Games IIIKauhava18.07.
la-su 21.-22.07.pmPiirihuipentuma 9 - 15 vuotiailleIisalmi13.07.
la-su 21.-22.07.pkKuparivuoren KuninkaallisetNaantali17.07.
la 21.07.pmLänsi-pohjan Sisulisä huipentuma 1.päivä Tornio18.07.
la 21.07.pkEPU:n moukaricupin Lappajärven osakilpailuLappajärvi20.07.
la 21.07.pk44. Pentin olympialaiset Pylkönmäki/Saarijärvi -
la 21.07.pkSuomi-juoksuJoensuu -
la 21.07.pkIke-hölkkä ja lasten Kids- juoksuLokalahti -
la 21.07.pkKalevan kisat - Masters kutsukisa 100 mJyväskylä22.06.
la 21.07.pkRovaniemi City RunRovaniemi -
su 22.07.pkLahden piirin Heittocupin osakilpailuAsikkala19.07.
su 22.07.pkAikuisurheilukilpailutMikkeli / Ristiina19.07.
su 22.07.pkVarstakisatUrjala20.07.
su 22.07.pkKEV kisatkuusamo20.07.