Kilpailukalenteri.fi
Etusivu
Selaus
Haku
Karttahaku


UKK / FAQ
Anna palautetta
Tietoa palvelusta

Tulospalveluohje

Piilota piirin myöntämät kilpailut

Näytä seurakilpailut
Kalenteri
<< Syyskuu 2018 >>
  Ma Ti Ke To Pe La Su
35           1 2
36 3 4 5 6 7 8 9
37 10 11 12 13 14 15 16
38 17 18 19 20 21 22 23
39 24 25 26 27 28 29 30
  Lokakuu 2018  
  Ma Ti Ke To Pe La Su
40 1 2 3 4 5 6 7
41 8 9 10 11 12 13 14
42 15 16 17 18 19 20 21
43 22 23 24 25 26 27 28
44 29 30 31        
  Marraskuu 2018  
  Ma Ti Ke To Pe La Su
44       1 2 3 4
45 5 6 7 8 9 10 11
46 12 13 14 15 16 17 18
47 19 20 21 22 23 24 25
48 26 27 28 29 30    
Valitun ajanjakson kilpailut
Päivämäärä Luokittelu Kilpailu Sijainti Ilm. päättyy
ma 09.07.seuraSilja Line SeurakisatJoroinen -
ma 09.07.pkMoukarin- ja painonheittokilpailutHelsinki -
ma 09.07.seuraSeurakisatKotka -
ma 09.07.pkReisjärven aluekisatReisjärvi06.07.
ma 09.07.seuraSeurakisatSOTKAMO -
ma 09.07.seuraSilja Line SeurakisatHimanka -
ma 09.07.pkKeihäs-cup, Laihian Lujan piirikunnallisetLaihia08.07.
ma 09.07.seuraSeurakisatPudasjärvi08.07.
ma 09.07.seuraSilja Line SeurakisatSastamala -
ti 10.07.pmPohjois-Karjalan 9-15-v. pm-moniottelut Joensuu06.07.
ti 10.07.aaHämeGamesRiihimäki08.07.
ti 10.07.pkJärvituuliCup 4Keuruu09.07.
ti 10.07.seuraSeurakisatJalasjärvi10.07.
ti 10.07.pkKymijoki-KymppiKouvola07.07.
ti 10.07.aaGatorade kansalliset Olli Teijonmaan muistokisatSavonlinna06.07.
ti 10.07.seuraSilja Line SeurakisatPuolanka -
ti 10.07.pkKesäliiga IV / KU-68 Viikkokisa IIKangasala08.07.
ti 10.07.amAluemestaruuskilpailut 2. osa MN, MN17 Seinäjoki08.07.
ti 10.07.seuraSeurakisatKangasala09.07.
ti 10.07.pkPiirin myöntämä kilpailuMuurame09.07.
ti 10.07.pkSiiPo seiväs, pituus ja pikamatkatLapinlahti08.07.
ti 10.07.pkViikkokisatUrjala08.07.
ti 10.07.seuraSeurakisatParkano08.07.
ti 10.07.pkParkU kesäkisatParkano08.07.
ti 10.07.seuraSilja Line SeurakisatIitti09.07.
ti 10.07.seuraSeurakisatViitasaari -
ti 10.07.seuraSilja Line SeurakisatHirvensalmi -
ti 10.07.seuraSeurakisatVesanto -
ti 10.07.seuraSeurakisatvähäkyrö, Vaasa -
ti 10.07.seuraSilja Line SeurakisatSomero10.07.
ti 10.07.pkKEV-kisatkuusamo -
ke 11.07.pkSAUL:n Orivesi GamesOrivesi08.07.
ke 11.07.seuraSeurakisatPolvijärvi -
ke 11.07.pkHämeGamesJuniorRiihimäki08.07.
ke 11.07.pkJunnut radalleTampere10.07.
ke 11.07.seuraSeurakisatKEMI10.07.
ke 11.07.pkArctic-heitotRovaniemi10.07.
ke 11.07.seuraSilja Line SeurakisatYlöjärvi -
ke 11.07.pkPomppu-Ukkojen korkeusHelsinki -
ke 11.07.seuraSeurakisatKerava -
ke 11.07.seuraSeurakisatTupos -
ke 11.07.pkJunnukisatLieksa10.07.
ke 11.07.pmpm-sisulisämoniottelut T9-15Raisio06.07.
ke 11.07.pkVesan kisatRAAHE08.07.
ke 11.07.pkVauhti kävelyKoria -
ke 11.07.pkVisa-Veto-VireIisalmi05.07.
ke 11.07.pkAluekilpailut / RegiontävlingAlaveteli09.07.
ke 11.07.seuraSeurakisatKalajoki -
ke 11.07.pkPiirikunnallisetKurikka10.07.
ke 11.07.seuraSilja Line SeurakisatJämsä -
ke 11.07.aaKU-58 60v JuhlakisatVantaa08.07.
ke 11.07.seuraSeurakisatKouvola -
ke 11.07.pkAvoimet pitäjänmestaruusmaastotLeppävirta -
ke 11.07.pkpm kävelyt 9-15Koria06.07.
ke 11.07.seuraSeurakisatHeinola09.07.
ke 11.07.seuraSeurakisatHaukipudas -
ke 11.07.seuraSilja Line SeurakisatUurainen -
ke 11.07.seuraSeurakisatYlämaa (Lappeenranta) -
ke 11.07.pkKU-58 JuhlamoukariVantaa 08.07.
ke 11.07.seuraSeurakisatTervo11.07.
to 12.07.pkTeam Sportia Junior GamesRaasepori/Karjaa - Raseborg/Karis09.07.
to 12.07.pkForssan Salaman moukarikilpailuForssa 11.07.
to 12.07.pkFazer Reilu Cup VLahti09.07.
to 12.07.seuraSeurakisatAkaa / Viiala -
to 12.07.seuraSilja Line SeurakisatHämeenkyrö -
to 12.07.seuraSilja Line SeurakisatHamina -
to-pe 12.-13.07.pmDm 14-19 årPedersöre09.07.
to 12.07.seuraSeurakisatSäkylä -
to 12.07.pkSisulisätOrivesi10.07.
to 12.07.pkPyhäselän heinäkisatJoensuu -
to 12.07.pkViiskuntakisatÄhtäri10.07.
to 12.07.pkAvoimet aluekisatNakkila09.07.
to 12.07.seuraSeurakisatKaavi11.07.
to 12.07.seuraSilja Line SeurakisatKeitele -
to 12.07.pk3.seurakisat ja luokittelukilpailutMikkeli / Ristiina12.07.
to 12.07.pkHeinäkuun piirikunnallisetKaavi11.07.
to 12.07.pmpm-sisulisämoniottelut P9-15Mynämäki07.07.
to 12.07.seuraSeurakisatUTAJÄRVI11.07.
pe-la 13.-14.07.aaHannes Junior GamesKuopio09.07.
pe-su 13.-15.07.aaJanakkala GamesJanakkala11.07.
pe 13.07.pkKaappoo Jouppilan muistokisatSeinäjoki11.07.
pe 13.07.seuraSeurakisatKokkola12.07.
pe 13.07.pkHöjdtävling / KorkeuskilpailuSibbo / Sipoo12.07.
la 14.07.pkTimanttikisojen lisälajiSastamala13.07.
la 14.07.aaTimanttikisatSastamala11.07.
la 14.07.pkTimon ja Sepon lenkkiVieremä -
la 14.07.pkPerinneurheilu kilpailutKuopion Muuruvesi -
la 14.07.pkYleisurheilukisatRanua10.07.
la 14.07.pkSäkylän III MansikkamaratonSäkylä -
la 14.07.pkKansalliset aikuisyleisurheilukilpalutKuhmoinen -
la 14.07.aaKarhu Junior Games ja Etelä-Pohjalaasen timanttiliigan osakilpailuKauhajoki12.07.
la-su 14.-15.07.aaNuoriso kansallisetLappeenranta09.07.
la 14.07.pkKnattestafett DMNärpes10.07.
la 14.07.pkPOPPI-OlympialaisetKannonkoski13.07.
la 14.07.pkAlavieska viikon kilpailuAlavieska13.07.
su 15.07.pkVehmaan aluekilpailutVehmaa12.07.
su 15.07.pkPorvoon huippukisat - Borgå TopgamesPorvoo - Borgå10.07.
su 15.07.pmPohjois-Pohjanmaan Sisuhuipentuma 2.päiväOulu10.07.
su 15.07.pkKorian Ponnen Kansalliset klpailutKouvola/ Koria10.07.
su 15.07.pkNaantalin AurinkokävelytNaantali10.07.