Kilpailukalenteri.fi
Etusivu
Selaus
Haku
Karttahaku


UKK / FAQ
Anna palautetta
Tietoa palvelusta

Tulospalveluohje

Piilota piirin myöntämät kilpailut

Näytä seurakilpailut
Kalenteri
<< Huhtikuu 2018 >>
  Ma Ti Ke To Pe La Su
13             1
14 2 3 4 5 6 7 8
15 9 10 11 12 13 14 15
16 16 17 18 19 20 21 22
17 23 24 25 26 27 28 29
18 30            
  Toukokuu 2018  
  Ma Ti Ke To Pe La Su
18   1 2 3 4 5 6
19 7 8 9 10 11 12 13
20 14 15 16 17 18 19 20
21 21 22 23 24 25 26 27
22 28 29 30 31      
  Kesäkuu 2018  
  Ma Ti Ke To Pe La Su
22         1 2 3
23 4 5 6 7 8 9 10
24 11 12 13 14 15 16 17
25 18 19 20 21 22 23 24
26 25 26 27 28 29 30  
Valitun ajanjakson kilpailut
Päivämäärä Luokittelu Kilpailu Sijainti Ilm. päättyy
ma-ti 18.-19.06.pkEteläisen ja Kaakkoisen alueen mestaruusmoniottelutHelsinki15.06.
ma 18.06.pkMoukarin- ja painonheittokilpailutHelsinki -
ma 18.06.seuracupSeuracup1. osakilpailu, läntinen alueVaasa16.06.
ma 18.06.pkKesäillan heitotLaitila15.06.
ma 18.06.pkPaimion yleisurheilukilpailutPaimio16.06.
ma 18.06.seuraSilja Line SeurakisatVeikkola -
ma 18.06.aaViitasaaren KansallisetViitasaari15.06.
ma 18.06.pkKymelaakson lajipäivä: 3-loikka, keihäsKoria14.06.
ma 18.06.seuraSilja Line SeurakisatSastamala -
ma 18.06.pkOsuuspankin HIPPO-ViikkokisatTampere18.06.
ma 18.06.seuraSilja Line SeurakisatNakkila -
ti 19.06.pmSisuottelutRovaniemi15.06.
ti 19.06.aaValkean Kaupungin KisatOulu14.06.
ti 19.06.seuracupSeuracup 1Jyväskylä15.06.
ti 19.06.seuraSeurakisatHämeenlinna -
ti 19.06.seuraSilja Line SeurakisatEspoo -
ti 19.06.seuracupSeuracup piirikisan osa 1Savonlinna16.07.
ti 19.06.seuracupSeuracup 1. osakilpailu, itäinen alueAlavus17.06.
ti 19.06.seuraSeurakisatJalasjärvi19.06.
ti 19.06.aa2. TilastopajacupTurku16.06.
ti 19.06.pmHämSY:n pm-M/N 1.päiväTampere17.06.
ti 19.06.seuraSilja Line SeurakisatIitti19.06.
ti 19.06.seuraSeurakisatOrimattila -
ti 19.06.seuraSilja Line SeurakisatTeuva -
ti 19.06.seuraSeurakisatVesanto -
ti 19.06.seuraSilja Line SeurakisatSomero19.06.
ti 19.06.pkSeuracup piirikisan lisälajiSavonlinna16.06.
ke 20.06.pkPaunucup IIJämsä17.06.
ke 20.06.pkJunnut radalleTampere18.06.
ke 20.06.maantiej.Jannen IltalenkkiElimäki -
ke 20.06.pkVirin aluekisaAlavieska -
ke 20.06.neNuorten eliittikisatVantaa16.06.
ke 20.06.seuraSilja Line SeurakisatUurainen -
ke 20.06.seuracupSeuracup I VakkalohkoUusikaupunki17.06.
ke 20.06.pmNÅID F/P mångkamp 9-13 år och ÖK mångkamp 9-15 årSibbo / Sipoo17.06.
to 21.06.aaSSU:n nuorisokansalliset - Poholaasen Timanttiliigan osakilpailuSeinäjoki19.06.
to 21.06.aaPohjantähti - GamesPudasjärvi17.06.
to 21.06.seuraSilja Line SeurakisatÄhtäri20.06.
to 21.06.seuraSeurakisatKellokoski20.06.
to 21.06.seuraSeurakisatKiuruvesi -
to 21.06.pkSisulisätOrivesi19.06.
pe 22.06.pkLassen JuhlaratamaratonKerava -
pe 22.06.aaPosion Pyrinnön juhannuskisatPosio17.06.
pe 22.06.pkFiskars Willage Juhannus RunFiskars21.06.
pe 22.06.aaIkaalisten JuhannuskisatIkaalinen19.06.
pe 22.06.aaSomeron juhannuskisatSomero20.06.
pe 22.06.aa52. Keuruun JuhannuskisatKeuruu17.06.
la 23.06.GPMotonet GP KuortaneKuortane15.06.
su 24.06.tähti82.Saarijärven JuhannuskisatSaarijärvi18.06.