Kilpailukalenteri.fi
Etusivu
Selaus
Haku
Karttahaku


UKK / FAQ
Anna palautetta
Tietoa palvelusta

Tulospalveluohje

Piilota piirin myöntämät kilpailut

Näytä seurakilpailut
Kalenteri
<< Heinäkuu 2018 >>
  Ma Ti Ke To Pe La Su
26             1
27 2 3 4 5 6 7 8
28 9 10 11 12 13 14 15
29 16 17 18 19 20 21 22
30 23 24 25 26 27 28 29
31 30 31          
  Elokuu 2018  
  Ma Ti Ke To Pe La Su
31     1 2 3 4 5
32 6 7 8 9 10 11 12
33 13 14 15 16 17 18 19
34 20 21 22 23 24 25 26
35 27 28 29 30 31    
  Syyskuu 2018  
  Ma Ti Ke To Pe La Su
35           1 2
36 3 4 5 6 7 8 9
37 10 11 12 13 14 15 16
38 17 18 19 20 21 22 23
39 24 25 26 27 28 29 30
Valitun ajanjakson kilpailut
Päivämäärä Luokittelu Kilpailu Sijainti Ilm. päättyy
ma 11.06.seuraSeurakisatTornio -
ma 11.06.pkMoukarin- ja painonheittokilpailutHelsinki -
ma 11.06.seuraSilja Line SeurakisatJoroinen -
ma 11.06.seuraSilja Line SeurakisatVeikkola -
ma 11.06.pkSeuracupLappeenranta07.06.
ma 11.06.seuraSeurakisatKuhmo11.06.
ma 11.06.seuraSeurakisatKerava10.06.
ma 11.06.pkLähiTapiolan NuorisokisatLaitila08.06.
ma 11.06.pkSeuracup 1 osakilpailuRiihimäki08.06.
ma 11.06.seuraSilja Line SeurakisatHimanka -
ma 11.06.pk58-Cup 2/5Vantaa08.06.
ma 11.06.seuracupSeuracup I YkköslohkoNaantali07.06.
ma 11.06.seuraSilja Line SeurakisatVaasa -
ma 11.06.seuraSeurakisatVantaa 08.06.
ma 11.06.seuraSilja Line SeurakisatSastamala -
ma 11.06.seuracupSeuracupin 1. piiriosakilpailu, KymY ja LasYKotka08.06.
ma 11.06.seuracupSeuracup I Salo-Loimaa lohkoSalo07.06.
ma 11.06.pkJuoksukoulun pikamatkatKurikka10.06.
ma 11.06.seuraSeurakisatSastamala -
ma 11.06.pkLuokittelukilpailut / KeU Cup 2Savonlinna, Kerimäki -
ma 11.06.seuraSeurakisatÄänekoski -
ma 11.06.seuracupFöreningscup deltävling INykarleby08.06.
ma 11.06.seuraSilja Line SeurakisatPyhtää11.06.
ma 11.06.pkPlussa yu-kilpailutJoensuu -
ma 11.06.seuraSilja Line SeurakisatPosio11.06.
ma 11.06.seuraSeurakisatPudasjärvi10.06.
ma 11.06.pkOsuuspankin HIPPO-ViikkokisatTampere11.06.
ma 11.06.pkAvoin aluekilpailuKajaani09.06.
ma 11.06.seuraSilja Line SeurakisatYlivieska -
ma 11.06.seuraSilja Line SeurakisatAlavus13.06.
ti 12.06.pkTampereen nuorten mestaruuskilpailutTampere10.06.
ti 12.06.seuraSilja Line SeurakisatUlvila11.06.
ti 12.06.pkTarmon ViikkokisatHämeenlinna10.06.
ti 12.06.pkJärvituuliCup 2Keuruu10.06.
ti 12.06.pkKankaanpään aluekilpailutKankaanpää11.06.
ti 12.06.pk veikkolan veikkojen viikkokisa 3Veikkola10.06.
ti 12.06.pkNYQS yleisurheiluIlmajoki11.06.
ti 12.06.seuraSeurakisatJalasjärvi12.06.
ti 12.06.seuraSilja Line SeurakisatPuolanka -
ti 12.06.seuraSeurakisatSalo -
ti 12.06.pmPohjois-Karjalan pm-viestitLieksa08.06.
ti 12.06.pmAikuisurheilijoiden kansalliset E-P:n pm-kisatTöysä / Alavus10.06.
ti 12.06.pkOsuuspankin HIPPO-kisatLempäälä11.06.
ti 12.06.seuraSeurakisatUukuniemi12.06.
ti 12.06.seuraSeurakisatParkano11.06.
ti 12.06.seuraSeurakisatViitasaari -
ti 12.06.pkTuloskisatJuankoski10.06.
ti 12.06.seuraSeurakisatKouvola -
ti 12.06.seuraSeurakisatSomero12.06.
ti 12.06.pkPiirin myöntämä kilpailuMuurame11.06.
ti 12.06.pkPyhännän piirikunnallisetPyhäntä10.06.
ti 12.06.seuraSilja Line SeurakisatKajaani11.06.
ti 12.06.pkAluekisatParainen10.06.
ti 12.06.pkLärkkulla Games klubbmästerskapRaasepori/Karjaa - Raseborg/Karis10.06.
ti 12.06.pkSuomen KultapörssikisatAkaa / Viiala11.06.
ti 12.06.pkOK Maakunnan lasten kisailutKajaani10.06.
ti 12.06.aaTampereen mestaruuskilpailutTampere10.06.
ti 12.06.seuraSilja Line SeurakisatHirvensalmi -
ti 12.06.pmLänsi-Pohjan piirin sisulisäviestitKEMI08.06.
ti 12.06.pkKankaanpään aluekilpailutKankaanpää10.06.
ti 12.06.seuracupSeuracup piirikisaKalajoki10.06.
ti 12.06.seuraSeurakisatVesanto -
ti 12.06.aaTomatspelenNärpes10.06.
ke 13.06.GPMotonet GP EspooEspoo03.06.
ke 13.06.pkJunnut radalleTampere11.06.
ke 13.06.pkPomppu-Ukkojen korkeusHelsinki -
ke 13.06.seuraSeurakisatLeppävirta -
ke 13.06.seuraSeurakisatKerava -
ke 13.06.seuraSeurakisatLiminka12.06.
ke 13.06.seuraSilja Line SeurakisatLieto11.06.
ke 13.06.pkPorvoon viikkokisa 1 - Borgå veckotävling 1Porvoo - Borgå08.06.
ke 13.06.pkHeittokisatkuusamo11.06.
ke 13.06.seuraSilja Line SeurakisatJämsä -
ke 13.06.seuracupSeuracup 1. osakilpailuPaltamo08.06.
ke 13.06.seuraSeurakisatKarkkila12.06.
ke 13.06.seuraSilja Line SeurakisatMäntyharju12.06.
ke 13.06.pkViispiikkinen CupSaarijärvi11.06.
ke 13.06.pkNuorten YleisurheilukilpailutPyhtää10.06.
ke 13.06.pkForssan Salaman viikkokisaForssa11.06.
ke 13.06.seuraSilja Line SeurakisatMikkeli -
ke 13.06.pkVeckotävling / ViikkokilpailuSibbo / Sipoo12.06.
ke 13.06.seuraSilja Line SeurakisatLappajärvi13.06.
ke 13.06.pkViikkokisatVirrat10.06.
ke 13.06.pkAluekilpailut / RegiontävlingAlaveteli12.06.
ke 13.06.seuraSeurakisatVarpaisjärvi -
ke 13.06.seuraSeurakisatForssa11.06.
ke 13.06.poUngdomsserie (utomhus), omgång 3Finström -
ke 13.06.seuraSeurakisatKokemäki -
ke 13.06.seuraSeurakisatHaapavesi -
ke 13.06.seuraSeurakisatYlitornio12.06.
ke 13.06.pkPk-ottelutYlitornio12.06.
ke 13.06.pkSiikalatvacupSiikalatva/Pulkkila -
to-su 14.-17.06.aaYouth Athletics GamesEspoo03.06.
to 14.06.pkAikuisurheilijoiden heittokarnevaalikisaSavonlinna -
to 14.06.pkKesäkuun piirikunnallisetKaavi13.06.
to 14.06.seuraSeurakisatRanua -
to 14.06.seuraSilja Line SeurakisatIlomantsi -
to 14.06.pkMotonet-kuukausikisatJoensuu13.06.
to 14.06.pkHyppy- ja juoksukisatPosio11.06.
to 14.06.seuraSilja Line SeurakisatHamina -
to 14.06.seuraSeurakisatMalax12.06.
to 14.06.pkKU-68 Viikkokisa IKangasala13.06.
to 14.06.seuraSeurakisatKangasala13.06.
to 14.06.pkSisulisätOrivesi12.06.
to 14.06.pkRt i Smedsby 9-15 årKorsholm12.06.
to 14.06.seuraSeurakisatKitee -
to 14.06.seuraSeurakisatIi -
to 14.06.pkViiskuntakisatTöysä / Alavus13.06.
to 14.06.seuraSilja Line SeurakisatLieto14.06.
to 14.06.seuraSilja Line SeurakisatRaahe -
to 14.06.seuraSeurakisatSäkylä14.06.
to 14.06.seuraSilja Line SeurakisatRaseborg/Ekenäs - Raasepori Tammisaari12.06.
to 14.06.seuraSeurakisatKiuruvesi -
to 14.06.seuraSilja Line SeurakisatKeitele -
to 14.06.seuraSilja Line SeurakisatNIVALA -
pe 15.06.pkHimangan urheilijoiden yleisurheilukilpailutHimanka12.06.
pe 15.06.seuraSilja Line SeurakisatKokkola14.06.
la 16.06.pkToive uusinta korkeusLeppävirta16.06.
la 16.06.seuraSeurakisatSOTKAMO -
la 16.06.pkHeittokisat RatakatuIisalmi12.06.
la 16.06.pkVII Korentokangas-juoksuPudasjärvi13.06.
la 16.06.maratonVieskaMaraton 2018Ylivieska13.06.
la 16.06.pkTapio Rautavaaran kentän vihkiäiskilpailutNokia13.06.
la 16.06.pkNuorten heittokisatOulu / Kiiminki13.06.
la 16.06.pkAurinkomaratonYlitornio -
la 16.06.aaKälviän kansallisetKokkola12.06.
la 16.06.pkAktia Tähtikisat Pre GamesRaasepori/Karjaa - Raseborg/Karis11.06.
la 16.06.pkHealth Lab-painonheittocupin 3.osakilpailu ja finaaliSavonlinna -
la 16.06.pkRoth MastersRaasepori/Karjaa - Raseborg/Karis07.06.
la 16.06.maratonForssan Suvi-iltaForssa -
su 17.06.pkKaris Telefon Junior GamesRaasepori/Karjaa - Raseborg/Karis12.06.
su 17.06.pkKalannin Vankan HeittokisatUusikaupunki14.06.
su 17.06.pkAkaan Seudun Nuorisokisat/ Kesäliiga 3.Akaa, Toijala15.06.
su 17.06.SMSM-maantiekävelytEspoo09.06.
su 17.06.aaParkano GamesParkano14.06.
su 17.06.pkKiekuu cupKauhajoki16.06.
su 17.06.tähtiAktia TähtikisatRasepori/Karjaa12.06.
su 17.06.pkSusirajan seiväskoulun seiväskisaLieksa16.06.