Kilpailukalenteri.fi
Etusivu
Selaus
Haku
Karttahaku


UKK / FAQ
Anna palautetta
Tietoa palvelusta

Tulospalveluohje

Piilota piirin myöntämät kilpailut

Näytä seurakilpailut
Kalenteri
<< Elokuu 2018 >>
  Ma Ti Ke To Pe La Su
31     1 2 3 4 5
32 6 7 8 9 10 11 12
33 13 14 15 16 17 18 19
34 20 21 22 23 24 25 26
35 27 28 29 30 31    
  Syyskuu 2018  
  Ma Ti Ke To Pe La Su
35           1 2
36 3 4 5 6 7 8 9
37 10 11 12 13 14 15 16
38 17 18 19 20 21 22 23
39 24 25 26 27 28 29 30
  Lokakuu 2018  
  Ma Ti Ke To Pe La Su
40 1 2 3 4 5 6 7
41 8 9 10 11 12 13 14
42 15 16 17 18 19 20 21
43 22 23 24 25 26 27 28
44 29 30 31        
Valitun ajanjakson kilpailut
Päivämäärä Luokittelu Kilpailu Sijainti Ilm. päättyy
ma 28.05.seuraSilja Line SeurakisatJoroinen -
ma 28.05.pkViikkokisatLappeenranta -
ma 28.05.pkLiedon SäästöpankkikisatLieto23.05.
ma 28.05.seuraSilja Line SeurakisatPyhtää27.05.
ma 28.05.amEteläisen alueen mestaruuskilpailun lisälajiHelsinki23.05.
ma-ti 28.-29.05.amEteläisen alueen mestaruuskilpailutHelsinki23.05.
ma 28.05.seuraSilja Line SeurakisatSastamala -
ti 29.05.pmSisuviestitRovaniemi25.05.
ti 29.05.pkJärvituuliCup 1Keuruu27.05.
ti 29.05.seuraSilja Line SeurakisatUlvila28.05.
ti 29.05.seuraSeurakisatSalo -
ti 29.05.pkSavonlinnan Riennon ABC-kisa (luokittelukisa)Savonlinna27.05.
ti 29.05.seuraSeurakisatJalasjärvi29.05.
ti 29.05.pkOp Oulu Tiistaikisa IOulu27.05.
ti 29.05.seuraSeurakisatOrimattila -
ti 29.05.pkSamarbetstävling - Yhteistyökisat 1/4Siuntio -
ti 29.05.pkKymenlaakson lajipäivä: pika-aidat ja seiväsKotka25.05.
ti 29.05.seuraSeurakisatJuuka27.05.
ti 29.05.seuraSeurakisatViitasaari -
ti 29.05.pkAvoimet Kaarinan Mestari 3-ottelutKaarina27.05.
ti 29.05.aaIkaalisten KansallisetIkaalinen27.05.
ti 29.05.seuraSilja Line SeurakisatSomero29.05.
ke 30.05.seuraSilja Line SeurakisatJuva -
ke 30.05.aaHyvinkään KansallisetHyvinkää27.05.
ke 30.05.seuraSeurakisatPori28.05.
ke 30.05.pkKieKuMo Cup IIVirrat28.05.
ke-to 30.-31.05.pmHelsyn 9-15 v. pm-viestitHelsinki26.05.
ke 30.05.pkWikärit 40 v juhlakilpailu Varkaus28.05.
ke 30.05.pkBarnens Olympiad - Lasten OlympialaisetBorgå - Porvoo -
ke 30.05.pkPomppu-Ukkojen korkeusHelsinki -
ke 30.05.pkLajipäiväkisatRuokolahti27.05.
ke 30.05.pkHeitto-cupTampere29.05.
ke 30.05.seuraSeurakisatVarpaisjärvi -
ke 30.05.seuraSeurakisatJämsä -
ke 30.05.seuraSeurakisatMarttila -
ke 30.05.seuraSeurakisatSaarijärvi -
ke 30.05.seuraSeurakisatKarkkila29.05.
ke 30.05.pkAvoin aluekilpailuKajaani28.05.
ke 30.05.seuraSilja Line SeurakisatLappajärvi30.05.
ke 30.05.pkVeckotävling / ViikkokilpailuSibbo / Sipoo29.05.
ke 30.05.pkKaJu juoksuiltaKalajoki28.05.
ke 30.05.pkPeU:n kilpailu IPerniö27.05.
ke 30.05.seuraSeurakisatSahalahti27.05.
ke 30.05.seuraSeurakisatHuittinen (Vampula) -
ke 30.05.seuraSeurakisatHaukipudas -
ke 30.05.seuraSeurakisatKokemäki -
ke 30.05.poUngdomsserie (utomhus), omgång 2Hammarland -
to 31.05.seuraSeurakisatPaimio30.05.
to 31.05.seuraSilja Line SeurakisatLAPUA -
to 31.05.pmPohjois-Karjalan pm-ratakävelytJoensuu29.05.
to 31.05.tähtiTilastopaja TähtikisatTurku26.05.
to 31.05.pkLaidunkauden avauskisaLiminka29.05.
to 31.05.pkToukokuun kisatJoensuu -
to 31.05.pkSisulisätOrivesi29.05.
to 31.05.seuraSeurakisatJakobstad30.05.
to 31.05.pkVauhdin luokittelukisatPolvijärvi31.05.
to 31.05.pkKymenlaakson lajipäivä: pitkät matkat ja keihäsHamina28.05.
to 31.05.seuraSilja Line SeurakisatNIVALA -
pe 01.06.seuraSeurakisatRiihimäki -
pe 01.06.pkKiskon mestaruuskisat - juoksutRiihimäki30.05.
su 03.06.pkJorman moukaripörssiLeppävirta03.06.
su 03.06.pkHeittokisatTyrnävä01.06.
su 03.06.pkRyskeen HeittokisatTammela31.05.
su 03.06.pkKeihäskoulun keihäskisaJoensuu01.06.
su 03.06.aaLeppävaaran Sisun 95-vuotisjuhlakilpailuEspoo30.05.
su 03.06.pkKansalliset Aikuisurheilun NastokisatLahti Nastola28.05.
su 03.06.pkJuha Tiaisen muistokisatUukuniemi30.05.
su 03.06.pkPaavon KisaSaarijärvi31.05.
su 03.06.pkTuiskun heittokisat IRusko31.05.
su 03.06.pk400 m juoksupäiväHelsinki30.05.
su 03.06.aaVirtain KansallisetVirrat28.05.