Kilpailukalenteri.fi
Etusivu
Selaus
Haku
Karttahaku


UKK / FAQ
Anna palautetta
Tietoa palvelusta

Tulospalveluohje

Piilota piirin myöntämät kilpailut

Näytä seurakilpailut
Kalenteri
<< Huhtikuu 2018 >>
  Ma Ti Ke To Pe La Su
13             1
14 2 3 4 5 6 7 8
15 9 10 11 12 13 14 15
16 16 17 18 19 20 21 22
17 23 24 25 26 27 28 29
18 30            
  Toukokuu 2018  
  Ma Ti Ke To Pe La Su
18   1 2 3 4 5 6
19 7 8 9 10 11 12 13
20 14 15 16 17 18 19 20
21 21 22 23 24 25 26 27
22 28 29 30 31      
  Kesäkuu 2018  
  Ma Ti Ke To Pe La Su
22         1 2 3
23 4 5 6 7 8 9 10
24 11 12 13 14 15 16 17
25 18 19 20 21 22 23 24
26 25 26 27 28 29 30  
Valitun ajanjakson kilpailut
Päivämäärä Luokittelu Kilpailu Sijainti Ilm. päättyy
ma 28.05.seuraSilja Line SeurakisatJoroinen -
ma 28.05.pkLiedon SäästöpankkikisatLieto23.05.
ma 28.05.seuraSilja Line SeurakisatSastamala -
ma-ti 28.-29.05.amEteläisen alueen mestaruuskilpailutHelsinki23.05.
ti 29.05.pkJärvituuliCup 1Keuruu27.05.
ti 29.05.seuraSilja Line SeurakisatUlvila28.05.
ti 29.05.seuraSeurakisatJalasjärvi29.05.
ti 29.05.pkSavonlinnan Riennon ABC-kisa (luokittelukisa)Savonlinna27.05.
ti 29.05.seuraSeurakisatOrimattila -
ti 29.05.pkOp Oulu Tiistaikisa IOulu27.05.
ti 29.05.pkKymenlaakson lajipäivä: pika-aidat ja seiväsKotka25.05.
ti 29.05.aaIkaalisten KansallisetIkaalinen27.05.
ti 29.05.seuraSeurakisatJuuka27.05.
ti 29.05.pkAvoimet Kaarinan Mestari 3-ottelutKaarina27.05.
ti 29.05.seuraSilja Line SeurakisatSomero29.05.
ke 30.05.seuraSilja Line SeurakisatJuva -
ke 30.05.aaHyvinkään KansallisetHyvinkää27.05.
ke 30.05.pkLajipäiväkisatRuokolahti24.05.
ke 30.05.pkBarnens Olympiad - Lasten OlympialaisetBorgå - Porvoo -
ke 30.05.pkPomppu-Ukkojen korkeusHelsinki -
ke-to 30.-31.05.pmHelsyn 9-15 v. pm-viestitHelsinki26.05.
ke 30.05.seuraSeurakisatHuittinen (Vampula) -
ke 30.05.pkKaJu juoksuiltaKalajoki28.05.
ke 30.05.pkVeckotävling / ViikkokilpailuSibbo / Sipoo29.05.
ke 30.05.seuraSilja Line SeurakisatLappajärvi30.05.
ke 30.05.seuraSeurakisatHaukipudas -
ke 30.05.seuraSeurakisatVarpaisjärvi -
ke 30.05.pkPeU:n kilpailu IPerniö27.05.
ke 30.05.poUngdomsserie (utomhus), omgång 2Hammarland -
to 31.05.tähtiTilastopaja TähtikisatTurku26.05.
to 31.05.pkLaidunkauden avauskisaLiminka28.05.
to 31.05.seuraSeurakisatJakobstad30.05.
to 31.05.pkKymenlaakson lajipäivä: pitkät matkat ja keihäsHamina28.05.
to 31.05.pkSisulisätOrivesi29.05.
to 31.05.seuraSilja Line SeurakisatNIVALA -
pe 01.06.seuraSeurakisatRiihimäki -
pe 01.06.pkKiskon mestaruuskisat - juoksutRiihimäki30.05.
su 03.06.pkJorman moukaripörssiLeppävirta03.06.
su 03.06.aaLeppävaaran Sisun 95-vuotisjuhlakilpailuEspoo30.05.
su 03.06.pkJuha Tiaisen muistokisatUukuniemi30.05.
su 03.06.pkPaavon KisaSaarijärvi31.05.
su 03.06.pkKansalliset Aikuisurheilun NastokisatLahti Nastola28.05.
su 03.06.pkTuiskun heittokisat IRusko31.05.
su 03.06.aaVirtain KansallisetVirrat28.05.
su 03.06.pk400 m juoksupäiväHelsinki30.05.