Kilpailukalenteri.fi
Etusivu
Selaus
Haku
Karttahaku


UKK / FAQ
Anna palautetta
Tietoa palvelusta

Tulospalveluohje

Piilota piirin myöntämät kilpailut

Näytä seurakilpailut
Kalenteri
<< Heinäkuu 2018 >>
  Ma Ti Ke To Pe La Su
26             1
27 2 3 4 5 6 7 8
28 9 10 11 12 13 14 15
29 16 17 18 19 20 21 22
30 23 24 25 26 27 28 29
31 30 31          
  Elokuu 2018  
  Ma Ti Ke To Pe La Su
31     1 2 3 4 5
32 6 7 8 9 10 11 12
33 13 14 15 16 17 18 19
34 20 21 22 23 24 25 26
35 27 28 29 30 31    
  Syyskuu 2018  
  Ma Ti Ke To Pe La Su
35           1 2
36 3 4 5 6 7 8 9
37 10 11 12 13 14 15 16
38 17 18 19 20 21 22 23
39 24 25 26 27 28 29 30
Valitun ajanjakson kilpailut
Päivämäärä Luokittelu Kilpailu Sijainti Ilm. päättyy
su 01.04.pkHämSY:n hallihuipentumaTampere30.03.
ma 02.04.pkPalkintokeskuskisaTurku29.03.
ma 02.04.pmpm-maantiejuoksuTurku28.03.
ma 02.04.maantiej.TulppaanijuoksuTurku28.03.
ma 02.04.maantiej.46. MalmijuoksuJoensuu31.03.
ma 02.04.pmAvoimet pm-hallit ja FlyingFinns-hallitonnitLahti (Nastola)27.03.
ke 04.04.pkKaarina CrossKaarina02.04.
pe 06.04.pkHimangan seiväskisaHimanka04.04.
pe 06.04.pkPomppu-Ukkojen korkeusHelsinki -
la 07.04.pkToholammin talvimaratonToholampi03.04.
la 07.04.maantiej.41.Karhuviesti Raumalt./ Eurajoelt..PorriiRauma, Eurajoki /Pori -
su 08.04.pkVauhdin KevätjuoksuElimäki08.04.
su 08.04.pkVuoksenlenkki, Pm maantiejuoksuImatra04.04.
su 08.04.pkOP Junior GPHelsinki05.04.
ma 09.04.pkpm-maantieOulu 06.04.
ti 10.04.pkLasten kisatSeinäjoki08.04.
ke 11.04.pkKarikko CrossTurku09.04.
to 12.04.pkPyrinnön testitonnitTampere11.04.
la-su 14.-15.04.pmKainuun sisuhallimestaruuskilpailutSotkamo10.04.
la 14.04.SMSM-maantiejuoksutHeinola06.04.
la-su 14.-15.04.pkUltramoniotteluiden MM-hallikilpailutHelsinki12.03.
la 14.04.pkKevätkirmausHeinola, vierumäki06.04.
la 14.04.pkSusirajan Seiväskoulun / Lieksan Urheilijoiden tuloskisaLieksa -
su 15.04.pkAskonPytty FinaaliIisalmi -
su 15.04.pkRane Sport -maantiejuoksuLeppävirta11.04.
ma 16.04.pkMIKV Flying Finns hallitonniMikkeli16.04.
ti 17.04.pkKarhuhallikisatPori16.04.
ti 17.04.seuraSilja Line SeurakisatRaasepori/Karjaa - Raseborg/Karis15.04.
ke 18.04.pmHelsyn pm-tiejuoksutEspoo15.04.
ke 18.04.pkKerttula CrossRaisio12.04.
to 19.04.pkHuhtikuun seiväskisaHelsinki -
la 21.04.pkXLIII Maaninka-HölkkäMaaninka19.04.
la 21.04.pkXXXXI Norpan lenkkiKokkola, Ullavan aluetoimisto19.04.
la 21.04.pkEspoonlahden Heittokisat 2018Espoo18.04.
la 21.04.pkTaaborin Olympiakävelyt (Uudy, Helsy, NåiD aluemestaruuskilpailu sekä Helsy ja NåiD pm 9-15v.)Tuusula18.04.
la 21.04.pmav. pm- ja sisumaantietIlmajoki20.04.
su 22.04.pkPääkaupunkiseudun keihäscup, osakilpailu 1Vantaa19.04.
su 22.04.maantiej.46. Kivistön lenkkiMynämäki17.04.
su 22.04.maratonHelsinki Spring Marathon HSMHelsinki -
su 22.04.pkTeutjärven ympärijuoksu 2018Loviisa20.04.
su 22.04.maantiej.Toijala HölkkäAkaa, Toijala20.04.
su 22.04.pmUudyn pm maantiejuoksutPorvoo18.04.
su 22.04.pkEspoonlahden Heittokisat 2018Espoo19.04.
ti 24.04.pkItä-Vantaan maastot 1/3Vantaa 23.04.
ti 24.04.pkSpring CupRaasepori/Karjaa21.04.
ti 24.04.pkAvoimet KevätjuoksutKaarina24.04.
ti 24.04.pkHanikan KevätmaastotEspoo20.04.
ti 24.04.pkLeirikilpailuPori23.04.
ti 24.04.pkVakka-maastotKalanti20.04.
ke 25.04.pkSeiväskoulun päätöskisatKuopio22.04.
ke 25.04.pmHämSY:n pm-maastotTampere22.04.
to 26.04.pkAikuisurheilijoiden pk huhtikuun hallikisatSavonlinna -
to 26.04.pkTarmon ja HKT:n kevätkilpailutHelsinki25.04.
to 26.04.pmVarsy:n avoimet pm-maastot N/M N/M17,19, T/P14,15Perniö21.04.
to 26.04.pk72. Kuvansin HalkijuoksuJoroinen24.04.
la 28.04.pkEteläisen alueen AM- maastotKerava24.04.
la 28.04.pmHelsyn pm-maastojuoksut 9-13 v.Kerava -
la 28.04.pkIin Testijuoksusarja 7/8Ii -
la 28.04.pmUudyn pm- maastot 9-15v. ja Helsyn/NåiDin pm maastot 9-13v.Kerava24.04.
la 28.04.pkPSM/Avoimet pohjois-pohjanmaan maastojuoksun pm-kilpailutLiminka26.04.
la 28.04.pkSimajuoksuJoensuu -
la 28.04.pmSisulisämaastot, lisälajeina M/N, M/N 17-19Keuruu23.04.
la 28.04.pkKuokkalan KirmaisuJyväskylä25.04.
la 28.04.pkKarttulan Asics -katujuoksuKarttula24.04.
la 28.04.pkLeirikilpailutPori26.04.
la 28.04.pkHelsinki10Helsinki -
la 28.04.pkErän kevätsarjakisa 3.Helsinki27.04.
la 28.04.pkAv Tul:n Savon piirin pm maastot.Leppävirta28.04.
la 28.04.maantiej.Aurajoen yöjuoksuTurku28.02.
su 29.04.pkLahden piirin Heittocup / KevätheittokisatLahti, Nastola27.04.
su 29.04.pk44. Paimio-juoksuPaimio29.04.
su 29.04.pkVehU KatujuoksuTampere26.04.
su 29.04.pmEtelä-Karjalan pm-maastojuoksutLappeenranta (Joutseno)25.04.
su 29.04.pkKaisun HölkkäKorian27.04.
su 29.04.pkFiskars Village Wappu RunFiskars29.04.
ma 30.04.seuraSilja Line SeurakisatSeinäjoki -